Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

titkovamiriam
22. sep 2008

tak nestastie cumlu sme sa vyhli,do 6m cmulal palec a potom ked zistil ze ruky su na ine veci sa odnaucil sam 😀

mimi109
23. sep 2008

no tak nam zas prsi 😠 😠 😠 deska tu mam aj neter tak mame veselo 😀

gabika146
23. sep 2008

ahojte tak mi mame od vcera celkom pekne pocasie doobeda krasne sviti ale poto sa schladi a vecer jasne kosa
mimi co tie dvd? ☹

titkovamiriam
23. sep 2008

ahojte tak u nas je uz teplejsie 😀

mimi109
23. sep 2008

gabi zajtra ti ich idem poslat 😉

vraj v oktobri ma byt 3 dni babie leto 😀 😀 😀

titkovamiriam
23. sep 2008

NEUVERITE u nas cez obed poletovali babie leta 😀

mimi109
25. sep 2008

dobre ranko, a tu vcera nik nebol ? dako nam to tu zamrza s ucastou ☹

titkovamiriam
25. sep 2008

ahoj!no konecne niekto-ani k junovkam nas vela nechodi 😒

konecne mame slniecko 😀 ,taka som z toho hapy 😀

mimi109
25. sep 2008

slniecko? a to je co? 😀

ja dnes bavim neter zas tu mame veselo 😝

titkovamiriam
25. sep 2008

tak super ked je veselo,marek ked bolo hnusne tak sa super vyhral so stavebnicami,ci uz s drevenymi kockami,alebo plastovymi stavebnicami-staval garaze a cestu,ked sa pridali braskovia ani som nevedela ze su doma. 😀 a po tych chladnych prechadzkach spal ako macino aj poobede aj v noci 😀

gabika146
25. sep 2008

ahojte tu je dnes celkom fajn aj ked hlasia navecer dazd
my sme dnes boli pre tie vlozky do topanok tak som zvedava ci to pomoze
maly my vobec nechce doobeda spavat zato vecer odpadne o8 😀 to mi zas vyhovuje 😀 😀

titkovamiriam
25. sep 2008

u nas uz lejeeee 😀

gabika146
25. sep 2008

aj tu zacalo len neviem co budeme robit poobede ked sa neda ist von 😠

nelinka
25. sep 2008

ahojte
konecne sa hlasim z naseho domceka, konecne sme sa prestahovali, doupratovali ten chaos a prinieslo to vela zmien

natalka bola v pohode - teda velka radost z noveho domceka kedze som ju na to pripravovala dopredu

jej druhe narodeniny sme oslavili uz v novom NASOM domceku a konecne od vtedy sme bez cumla definitivne, konecne zacala rozpravat a hura sne absolutne bez plienok cely den aj spanie cez den akurat na noc si to este sem tam neuvedomi ale uz aj v nosi sa nam pytala aa 😀 😀 😀 😀 😀

nocnik je pre nas nepotrebny, radsej rovno na nove krasne wc kde sama aj vylezie aj sa poutiera aj poumyva bez akejkolvek pomoci....huraaaaa pokroky a pomaly sa chystame na nastup do skolky....co bude myslim troska problem lebo je zamaminkovana.... hmmmm no uvidime....

konecne sa budem moct tu dostat aj castejsie a pokecat.....tesim sa ... 🙂 🙂 🙂 🙂

s vy co nove mate?

idem pokukat ci nemate nahodou nejake nove foto

tak pa

titkovamiriam
26. sep 2008

ahooj!
u nas doma pohodicka,milan si sam kupil v meste topanky,ja som bola este vecer na sipkach a do pol noci som ich cistila a susila. 😀

uz sa tesim na cajicek

gabika146
26. sep 2008

ahohejte nelinke tak nech sa vam tam dari 😉
my mame stale problemy s tym sa pytat kakat uz ked je pokakany povie ze cikal nosi uz slipkiy tak by som mu nechcela dat naspat plienky co myslite?
dnes je zas celkom pekne tak dufam ze sa pocasie nepokazi doobeda musim upratovat cely tyzden sme nepohli prstom 😖

nelinka
26. sep 2008

ahojki
u nas mam taky pocit ked pozeram z okna ze pride sneh....bleeee. normalne tu brutalne fuka a sem tam nieco poletuje ufff

gabika - my sme sa cikat pytali resp. ani sa natalka nepytala len som jej nakupila obrazkove gatky a som ju motivivala aby nepopiskala taky krasny obrazok a vzdy som jej dala nocnik aby na neho videla ( to sme boli este u svokrovcov tam nechcela za nic na svete sadnut na wc-ko) a pustila som jej rozpravku ( vcielku maju) a odisla som do vedlajsej izby a ona si sama stiahla nohavice, gatky a sadla na nocnik ked jej trebalo piskat. nenutila som ju lebo to malo opacny efekt. a s kakanim boli spociatku nehody ale ked som jej dala raz preprat pokakane gatky 😲 tak sa snazila sa pytat ale vsetko prislo az ked sme sa nastahovali do domu a som e skraslila wc obrazkami a nalepila som jej na kachlicky obrazok ako dievcatko sedi na zachodiku. a od vtedy aj ona aj jej oblubene hracky cikaju, kakaju do wc a utiera ich a umyva im ruky ked sa vycikaju... 😀 😀 😀 😀

ono to prislo samo ....ale ja na tvojom mieste by som uz plienky nedavala .... vytrvaj a on sa nauci uvidis...nejko mu to sprijemni ...neviem ci davas na nocik alebo na wc? skus na wc a motivuj ho nejako

gabika146
26. sep 2008

ked sme doma tak chodime aj na nocnika aj na wc alebo ked idem aj ja zavolam ho a sedime spolu no lenze on nikdy nevydrzi sediet a ani nic nespravi

titkovamiriam
26. sep 2008

tak marek je plienkovy len v noci a to sa nechce odnaucit,no nevadi mi to lebo poobede sa nepocika ked spi aj tri hodiny,v noci spi ako medved tak nema asi este ten pocit zeby mal na zachod vstat 😉 ,inak zacina mat uz poriadne svoju hlavu.ked nieco nedostane hned tak je maxim nervozny a ked mu to clovek zakaze tak je ten najurazenejsi clovek na svete. 😀

mimi109
26. sep 2008

no tak ja mam malu zas prechladnutu ☹ soplime kychame kasleme, ach jooo ☹

titkovamiriam
26. sep 2008

ach jo 😠 - asi ma slabu iminitu ☹

mimi109
26. sep 2008

no miriam asi ano 😢 ved aj vitaminy jej davam a ako sa schladilo uz je 2x prechladnuta 😖

gabika146
27. sep 2008

ahojte co mate tento nepekny vikend na plane?my by sme zajtra chceli ist asi do cirkusu alebo sa pozriet do topolcianok na kone 😉
dnes mame tatina v praci do nejakej 3hmmm takze sami
no mimi ja som sa snazila vcera s malym pozerat aj nodyho aj kuzelny kolotoc a on stale len uska normal je zavisly 😀 ze noddy je zly a usska ubi hmmmm 😀
tak pekny vikend

ren1
27. sep 2008

Ahojte baby, prepacte, ze sa vam sem takto "montujem", aku velkost nosia teraz vasi 2-rocni drobci?

wladka
27. sep 2008

ren, my nosime 98 😉 ..niekedy aj 104.. ale zmestime sa aj do 92 😀 .. ale viac ta 98 😉 ..

cafte, my ziaden plan.. otec je slamienka, mamina sla na stretavku 😀 ..my s emi doma,, ale asi behneme k prababi.. je sobota, iste nieco napiekla.. ta len fajnovucke kolace, kysnute 😵 😀 ..tie ja neviem..

mne emka ste spinka.. od 14h 😀 .. ale musime sa pochvalit, ze prvy krat tuto noc sme mali suchu, 1x som skusila ju dat bez plienky spat.. dala som si budik.. a budili sme sa na cikanie, teda ona v polospanku, ale vycikala sa mi.. 😵 som happy.. dufam, ze to takto dalej pojde.. 😉

inak, chodime bez plienky aj cez den, ale stavaju sa jej nehody.. 😖 .. akoby na just nechce na nocnik, ci redukciu.. tak som hotova.. snad sa to zmeni.. 🙄 😲 🙂

a vy ako??

mimi109
27. sep 2008

caute zeny, tak som sa konecne dnes dostala k umyvaniu okien, pocasie bolo dnes celkom obstojne konecne 😀

ren1, my ako co, nieco oblecieme este aj 86, ale vacsinou nosime 92

no my ako sme bez cumla cez den nespime 😖 uz cca tyzden ale vecer o tej 8 uz buva do rana tiez do cca 8 😀

ren1
27. sep 2008

Kocky, dakujem za info. Bo som kupila malickej vianocne saticky z next a su nam velke! Tak rozmyslam, ci nam nebudu dobre este aj na buduci rok na Vianoce, ked budeme mat 2 roky 1 mesiac... 😅

titkovamiriam
29. sep 2008

ahojte u nas bolo kraaasne a hlavne vcera cely den! 😀 s marekom a babkou sme boli stale vonku-v piesku a na hojdacke a na prechadzke.
inak uz viem ako zamestnat mareka na dlhe zimne vecery.chalani maju odlozene tri krabice vojacikov,lietadiel a inej techniky a ukazali nieco marekovi-ten z toho hotovy,hned staval domceky a garaze a sam sa s tym vedel zahrat aj hodinu-ked mu kazdy tyzden pridam nieco nove tak mame o zabavu postarane 😀

gabika146
29. sep 2008

ahojte aj u nas bolo vcera krasne tak sme isli do zoo do bojnic este vyuzitz pekne pocasie bolo super
dnes sme od6.30hore zachvilu pride svokra postrazit maleho berie ho k nim na dom ja mam dnes autoskolu 😀 este sa musim nieco poucit

wladka
29. sep 2008

ahojte..

gabi, nedocitala somsa o kotenko, ale pochopila som ze jej malinka zomrela.. co jej bolo? 😢 😢 to je strasne..
😔 😔

titi, ja este nemam plan.. ale co isti, je pokladnicka a hra na nakupovanie 😔 🙄 uz mi to lezie na nervy 😀