Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
10. okt 2008

mimi, uz bez nehody..zavidim.. 😔 my mame vzdy plnu.. vypije mi 2litre vody, plus 500ml mliecka..tak sa necudujem, ze cikame ostoset..

a buduci tyzden zacinam najazdy do ochodov.. tiez darky 😉

mimi109
10. okt 2008

wladka ze vraj pomaha ked dieta po 6 vecer uz nepije 😉

ja dam malu este o pol 12 vecer cikat ked idem spat a vydrzi do rana do tej pol 8 - 8 😵

wladka
10. okt 2008

mimi, to ja viem.. ale ked si emka pyta, co jej nedam?? o 18 - 19h veceria, pyta vodicku.. a o 20h ma mliecko.. a ju dost smadi, ked furt skace jak opica.. 😀 ..ja tiez pijem dost, aj v noci.. tak 😅

ja ju davam tiez o 23h,a odvtedy ma plienku.. a do rana plnu 😀 .. tak neriskujem.. ale aspon do polnoci je bez nej.. 😉

mimi109
11. okt 2008

no tak tiez pravda ked ti vela pije, mne mala pije malo 😒

liska
11. okt 2008

caute babky 🙂
gabi, neboj, ked si raz jazdu zamilujes, uz sa neodmilujes, auto je super vec a velky pomocnik, hlavne s dietatom, len treba mat oci na stopkach a snazit sa predvidat nepredvidatelne,ale na to zase mame my zeny siesty zmysel 😉
mimi, gratulujem k odplienkovaniu, my sme tiez uz bez, je to super, vsak? maly to zvladol krasne rychlo,pyta sa v pohode a hned to zacalo fungovat v noci, uz viac ako tyzden ma suchu plienku, tak ju idem zrusit uplne 😵 a to mi pije tiez strasne vela, nechapem, ako to vydrzi, niekedy aj 11-12 hodin, vecer a v noci pije mliecko,aj 600 ml, nuz ale ked vie ako na to, tak sa mu do toho nebudem miesat 😅
inak sme v ukazkovom obdobi vzdoru, sice sa ziadne hadzania o zem nekonaju, ale zato trucovat vie pekne dlho, ked mu nieco nedovolim, taky plac z nervov vie poriadne posteklit tie moje, tak sa skusa trpezlivost...konecne ale zacalo fungovat to, ze ho poslem do svojej izby a poviem mu, ze som ochotna sa s nim bavit, az ked sa upokoji, zo zaciatku odmietal, plakal este viac, chytal hysaky,ale teraz uz normalne pekne odide do izby, pol minuty poplace a vrati sa s usmevom do mojho pripraveneho narucia 😎 porozpravame sa o tom, co sa stalo a preco sa to nema a je po probleme...
my tu mame tiez nadherne babie leto, , tak ho ideme rychlo vyuzit 😵

mimi109
12. okt 2008

liska veru je to super bez plienok, prve 2 noci sa mi pocikala ale uz spava bez nehody tyzden 😵 no a ostal nam balik plienok nepouzity 😀

wladi objednala si tie botky pre Emku? ja ich mam uz doma a su uplne super a hlavne su lahucke 🙂

titkovamiriam
13. okt 2008

ahojte vonku je hmla ze nevidno na dva kroky ☹

marekovi chceme kupit niake velke lego,lebo ostatnych hraciak ma plno a mozno niake velke auto,stvorkolku ma novu,na jar uz bude pedalovat a k trom rokom mu chceme kupit bicykel 😀

starsi chcu uz len niake oblecko alebo nieco na pocitac ci mobil,s milacikom si kupime pod stromcek novu postel 😀 a ostatnej rodine mam nakupene rozne obliecky a uteraky,brat ma kamosa vo velkosklade tak este dokupim mame deku a niaku kozmetiku bratovi,segre davam peniaze ona si sama kupi co potrebuje. 😀

hanap
14. okt 2008

Maminky dobrý den,
prosím potřebuji poradit: mám dceru starou rok a 2 měsíce, nevím zda mám koupit kombinézu, a pak zateplenou bundu se zateplenými kaljoty...nemám momentáně penízek nazbyt, a tak se ptám jak jste to dělaly minul rok Vy? Děkuji za každou radu. Prosím napište mi do IP. Děkuji moooooooooc 😀

titkovamiriam
14. okt 2008

ahoj,tak ak ste este plienkovy kombineza je super,no ak uz bez tak su praktíckejsie zateplene nohavice a bundicka.

wladka
14. okt 2008

hanap.. my sme vlani mali pol.. bunda a gate.. bunda nam vyjde aj tento rok, je dobra.. gate su na dlzku super, ale na sirku nie.. tak dokupujem len gatuse.. bunda sa vyuzije, aj ked nebude az tak zima.. atd.. je viac vyuzitelne, podla mojho nazoru.. 😉 ..a gate na traky, aby nemala hole krize..

liska, no serusky.. my tiez prechadzame obdobim vzdoru..ale je to v norme..si myslim 😅 , na zem sa nehadzeme, ale tvrdohlava je riadne.. da zabrat, ale ked trosku zvysim hlas, posluchne.. 😉 .. inak pohodicka.. na noc mame plienku stale..rano je tazka jak 😝 ..

mimi, neobjednala.. ked vravis, ze su super.. hmm.. lebo ja co nevidim, sa bojim kupit.. 😝

mimi109
15. okt 2008

caute krasky kade sa flakate? 😀 my sme prave dosli z posty, malej som objednala na vianoce knizku Noddy a dneska nam prisla tak sme si boli po nu 😵

titkovamiriam
15. okt 2008

super!my fičime stale na zvieratkach a vlacikoch 😀

gabika146
15. okt 2008

ahojte ja by som rada niekde zohnala knizku macka uska ale tusim uz sa na neho zabudlo my sme zavisly na nom ☹ uz ho mame az po krk vsetko vieme naspamet
mam jednu novinku uz tri dni sa pytame kakat na nocnik aj cikat takze sme bez nehody uz by mohol prist ten cas od leta sa snazime snad sme sa uz dockali
tu zacalo prsat takze neviem co budeme robit

mimi109
15. okt 2008

gabi super 😉

my sme uz aj v noci bez nehody 😵 tak som happy

cez net si neskusala vyhladat v dakom internetovom knihkupectve?

miriam ako v praci?

gabika146
15. okt 2008

mimi vsade hladam ale uz asi na klasickeho uska zabudli 😖

titkovamiriam
16. okt 2008

ahojte v praci pohodicka
inak baby nakoniec nas s marekom sikovnostou predbehnete-v noci sa pocura aj dva krat a ani sa nezobudi tak stale cez noc plienkujeme 😀 ,niak mi to nevedi-hlavne ze cez den je v pohodicke 😀

pocasie strasne a michal ma branne 😠

mimi109
17. okt 2008

caute zienky

tak kosa dneska nenormalna, brrrr vetrisko zimisko az ruky oziabalo 😝 akoby chcelo snezit uz 😀

coze porabate ked tu dnes nikoho nebolo? 😕

gabika146
17. okt 2008

ahojte my sme boli na trhoch v banovciach kupila som malemu zateplene rifle a rolak na seba zas nic 😖
aj tu je dnes kosa riadna a vietor asi pojdeme na chvilu von pustat sarkana

wladka
17. okt 2008

cafte..
gabi, dik za IP 😉 ..aj tuna zima.. ale svietil oskar..a moj foter si vybehol v koseli.. si myslel, ze je leto 😀 ..a dosiel zamrznuty 😅 ..
mame sa? posluchame?..my vrestime, pistime, ked nepovolim..ale nepovolim 😎

atiatko
18. okt 2008

Ahojki babenky,
aj u nás je síce slnečné ale pekne chladné počasie. My sme dnes mali upratovací deň - prezliekli sm esi aj perinky - zajtra "hurá" na žehlenie. 😒
Peťulko sa ešte stále aj cez deň veľmi kamaráti s plienkou ☹ - no čo už, niekedy s tým snáď skončí ...
Tak čítam, že už začínate pokukovať po vianočných darčekoch. No keď sa to tak vezme, nie je to zlý nápad 🙂

gabi - to myslíš tú knižku o mackovi - myslím, že som videla jednu u nás v obchode - asi "Macko môj kamarát" - alebo tak nejako stála nejak cez 150 Sk. No neviem, či je to ona. Mám ju mrknúť?

Tak zatiaľ páá....

gabika146
19. okt 2008

ahojte ja som prave mala jazdu no celkom fajn 😒 snazim sa
ati ak by to bol klasicky macko usko ako bol kedysi s tym ovisnutim uskom tak by som ta poprosila kuk a daj vediet 😉
pekny vikend

atiatko
19. okt 2008

Tak som sem na sekundu mrkla - u nas dnes pohodova nedela - ziadne varenie zostalo nam navarene od vcera, iba som spichla jablkovu tortu. Ocinko je v praci, babka je s drobcom vonku - hoci dufam, ze kazdu chvilku dorazia - svieti slniecko, no je chladno.
Gabi - zajtra a v stredu idem na rehabky ak Macka stihnem mrknut zajtra tak dam vediet, ak nie tak potom v stredu. 😉

paa, idem uvarit cajik tym dvom "snehuliakom". 🙂

wladka
19. okt 2008

ahooj..
ati,no serusky.. vidim, ze si nazivate. a ani nepises 😀 ..
gabi, a kedy ta cakaju skusky z vodicaku? 😕 ..
my sme dosli z dlhej prechadzky v hajiku.. 3h.. emka to sama zvladla peso.. uplne super.. trosku som ju posonila na chrbte, ked sme sa vracali..ale inak s palicou sama.. 😀 .. dosli sme vyhladovane, chladnicka uz ziva prazdnotou.. plne pupky mame.. 😀 .. pekny vecer 😉

gabika146
19. okt 2008

ahojte wladi az koncom decembra je nas strasne vela 😖
zajtra rano ti posielam postu ok 😉
dnes som sa bola aj s ockom previezt bol spokojny ze som sikovna hmmm az som narastla xixi
pekny vecer

mimi109
20. okt 2008

ahojte tak neviem ako u vas nizsie ale tu je sibir uz pomaly 😖 😀 rano su teploty minusove brrrr

mala uz mi kasle aj nostek ma pripchaty tak ma ide porazit lebo piatok musim zaniest moc na kultivaciu koli kontrole na nefrologii tak dufam ze co najskor vyzdravie aby nemala zas vysledky zle 😒

este som daco chcela napisat ale zabudla som co 😅 😀

gabika146
20. okt 2008

ahojte aj tu chladno vecer a noci ze2 stupne brrrr
my sme dnes skoro do9spali parada dnes mam teoriu na autoskole tak som zvedava na kolko spravim testy 😒
vykuka zubate slniecko tak behneme sa prejst

atiatko
20. okt 2008

Ahojki,
tak my sme sa len teraz zobudili - doobeda bolo u nas pekne ale zima. Trochu sme pochodili po mojich rehabkach po meste.
Prave si dopisujem s Neckermannom - ideme Petulkovi objednat tu vyvysenu postielku, no kiektore veci sa daju zohnat vo ZV aj lacnejsie, takze ju nebudeme kupobvat na kompletku ako ju ponukaju.

Gabi - mrkla som Ti tu knizku - je to "Moj macik" od M. Razusovej-Martakovej a teraz stoji 99,--Sk - maju kopec zlavnenych knih. Je to ono? Mam ju kupit a poslat? Daj mi vediet.

Paa babenky ideme papat a vymslat "nieco" ako to Petulo hovori na hranie. 🙂

titkovamiriam
21. okt 2008

ahojte!my nic nove tak ani moc nepisem 😀

mimi109
21. okt 2008

ahojte dievcata

tak mne mala konecne zas zacala cez den spavat jupiiiiiiiiiiiiii, jak sme jej cumel zobrali prestala spavat cez den, no des 😅

a v noci sme uspesne be plienok a bez nehod, uz cca 2 tyzdne sme bez plienky nocnej 😵

titkovamiriam
22. okt 2008

AHOJTE ! vcera bol trochu frmol tak som boal veeelmi strucna ☹ .
mame doma plysakove obdobie-macikov psikov a ine plysove hracky musim obliekat davat na serblik a ked sa marek kupe musia sediet na koberceku pred vanou,marek sa normalne nane naviazal a musi ich mat/aspon niektore/aj pri spani.dava im jest aj im nadava ked on nieco spravi-ze nono nono.
dalsou zabavou su omalovanky a ucime ho hrat pexeso 😀 a clovece nehnevaj sa 😀

takze so robit cez zimne vecery mame vymyslene 😀