Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
26. nov 2008

caute krasky, tak nam dalej veselo snezi jupi 😀

co noveho ? uz mate pod stromcek nakupene? ja aj hej pre malu, este daco manzelikovi a neteram a synovcovi malemu brachovi a rodicom 😝 a aby toho malo nebolo hned po novom roku ideme na svadbu tam tiez daco bude treba kupit

gabi album som zmazala uz davnejsie 😉

gabika146
26. nov 2008

ahojte tak u nas uu neznesi topi sa vsetko fnuk
mimi a preco??
ja mam par veci pre maleho ale inak nic 😢

mimi109
26. nov 2008

gabi spravila som si album na inej stranke a mam ho nezverejneny takze si ho moze pozriet len ten komu dam ja pristup, aspon viem ze daky uchylak mi neocumuje dieta 😉 😀

tu sa tiez dako oteplilo a topi sa nam to ☹ ☹ ☹

wladka
27. nov 2008

gabi, jasne ze vyrabaju 😀 ..dnes mi dosli korcule, a mozme ist na laaad 😎

inak, darky aj ja mam pokupene.. este otcovi doladit nejakou kozemtikou a som nakompleto 😵

ako sa mame?? my pohodka, posluchame.. niekedy vymysla, ale v poslednu dobu je dobrucka - 🤐 aby som to nezakrikla.. poslucha, ak ked nie na 1x, ale ked dorazne 2x, tak si da povedat 😉 ..

nelinka
27. nov 2008

ahoooooooooooooj

wow ja som toho zameskala.......my smutno ze mi neostava cas na skuper pokeci tu medzi vami ☹ ☹ ☹ ☹

hmmm rada by som si precitala vsetky vase prispevky ale...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ako mate babenky?

ja neviem co skor...........

z malej my rastie doslova pubertiak ja neviem kam ona na to chodi.....tvrdohlave, vzpriecne, ... ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

a k tomu skola....blby rocnik.....

ach jaj ZOSALIEM

mimi109
30. nov 2008

ahojte kocky tak nam dnes zacal predvianocny cas, mame tu prvu adventnu nedelu 😵

my sme dake prechladnute, mala kasle sopli a mna hrdlo pobolieva 😒 uz ani sneh nemame ☹ ale snad do vianoc napadne nech su biele vianoce 🙂

wladka
1. dec 2008

mimi, zase ste chore?? brzo sa vyliecte!! 😉

liska, ako?? zle ti nebyva? 🙂 ..ozvi sa obcas 😉

gabika146
2. dec 2008

dobre rankotak mimi drzim paste rychlo sa uzdravte....
my sme zatial ok klpo klop
v piatok sa chystame na mikulasa ku kamoske do restiky zohnala oblek a porobila baliky tak parada aspon sa zabavia a my si spravime mamickovske stretko 😀
pocasie take o nicom bojim sa aj von vyjst aby nezacalo prsat
idem surfovat po nete na nejake darceky pa

mimi109
4. dec 2008

cafte 😵

wladka super fotka 😉

no boli sme aj u dr. mala ma len silnu nadchu, pri tomto sialenom pocasi sa ani necudujem 😒 ale uz jej je lepsie aspon uz nema horucky klop klop klop

darceky uz mate pokupene ? ja mam len pre malu kupene , drahemu mam objednane a daco vyhliadnute a este treba daco neteram synovcovi a malemu brachovi a rodicim 🙂

pocasie na hoby, dufam ze do vianoc nasnezi aby boli biele vianoce

gabika146
4. dec 2008

ahojte wladi veru riadna kocica....
my sa prave chystame cvicit do materskeho centra a potom kupit nieco dobre na obedik aj ked neviem co 😖
a o16vodicak parada sa tesim len tie kuzele to cuvanie nejake nechapenzi..... 😅
tak pekny den tu vykuklo slniecko

wladka
4. dec 2008

mimi..aj ja uz pokupene 😵 , uz mesiac... 😀 .. veru, mohlo by byt bielo na Vianoce 😵 😵

baby, dik.. ved ja rozvedenaa.. musim dbat, ktovi, kde na dalsieho zakopnem.. tak som v pohotovosti staaaaale 😀 😀 😀 ..

inak, vo vstvrtok idem k vestici.. 😲 som zvedavaaa, dam vediet 😉

gabi, 16.12 skusky?? kuzele na cuvanie?? to sa nauciiiis... 😉 .. a potom bude z teba macherka.. 😉

gabika146
4. dec 2008

nie wladi myslla som ze o16hodine mam jazdu ....skusky su az8.1
ale dnes to bolo o cosi lepsie len som nemohla kuk cez spetne ale priamo inak pohoda
maly sa este hra a ja sa pokusam robit testy 😝

wladka
6. dec 2008

krasneho mikulasa..

posluchali ste?? 😵

gabika146
6. dec 2008

ano ano uz aj u nas bol 😀
a vsetkym deturencom kopu sladkostiiiiiiiiiiiiiiiii

mimi109
6. dec 2008

ahojte krasneho mikulasa prajeme 😵

no na zajtra sneh hlasili tak dufam ze bude a ze sa aj konecne udrzi 🙂

wladi uz si bola u tej vestice ?

wladka
8. dec 2008

mimi, nie nie.. az vo stvrtok.. 😉 .. som zvedavaaaa... 😝

u nas slnko svieti, pekne je 😵 .. emi neviem ci aj nebude chorucka.. je nejaka bleda, nesvoja.. sopliky ma.. mozno ma chytene hrdielko ako ja.. 🙂 ..u dokiho sme neboli, pokial nie su teploty, nebudem k nemu utekat.. dam jej calciovy sirup, a martankov.. snad to ustupi.. 😉 ..

chodi do skolky, tak som ratala s tym, ze nieco chyti..samozrejme..

a ako sa mate? muzikovia posluchaju? 😉

emi ma lyze, sa tesim jak ju na ne dam.. 😀 .. uz skusala na trave.. rovnovahu a stabilitu ma.. pochopila princip.. uvdiime ako dalej.. 😉

mimi109
8. dec 2008

ahojte

konecne sneziiiiiiiiii dufam ze sa to aj udrzi, lebo si neviem dako predstavit viance bez snehu 😒

no malej absolutne od kasla liek nezabral co nam dal doky takze som jej nasadila mucosolvan ten jej vzdy zeberie

wladi Emka uz do skolky chdi ? ako si zvikla ?

wladi ktory chlap poslucha ? 😀 😝

wladka
8. dec 2008

do skolky chodi, raz do tyzdna.. aj tam prespi.. inak, problemy neboli.. ona je dost kolektivna 😀 .. furt lubi deticky, ako ich vola.. 😅

posluchat ma kazdy chlap 😀 😀 ..ale teoria dobra, prax ina.. no co uz, akurat ho nejak vysekat, aby bol podla gusta 😀 😉

vianoce, bohvie ci budu biele.. mozno na poslednu chvilu budu 😉

gabika146
8. dec 2008

ahojte u nas ziadny sneh otras ale prituhuje 😀
no moj chlap ako kedy poslucha ale da sa drzim ho na uzde xixii
aj my sme soplavy taky divny dnes spal do10.30 🙂

wladka
8. dec 2008

len tak dalej, gabi.. drzat chlapa na uzde, to je umenie 😀 😀 😀

inak, aj my sme soplave.. mna aj hrdlo boli.. 😝

mimi109
10. dec 2008

cafte

no my sme konecne zdrave, kukam teraz to vas draplo

no ja mam zo skolky doslova hruzu lebo marianka to je des jak je na mna naviazana, co doraba ked kdesi potrebujem ist a nechavam ju u mamy alebo u segruy to je des, reve ziape kope, minule sa od revu aj pocikala a skroro povracala ked videla ze ja idem od nej prec a ona ostala tam ☹ ☹ ☹ ja uz neviem co s nu robit, to je katastrofa

niekedy sa budi s placom mami kde si? nejdes papa ? akoby mala zle sny 😢

gabika146
10. dec 2008

ahojte
tak my sme chory malemu sa vratila larinditida otras kasel a mame antibiotika ☹
ja sa tesim ked dam maleho do skolky je zvyknuty super aj s detmi aj ostat spat mimo domu tak dufam ze nebude problem 🙂
liska ozvi sa nam ako prebieha tehu 😀 sme zvedaveeeeeeeeeee

wladka
11. dec 2008

ved to..liiiiskaaa.. pis pis 😀 😉 ..dufam,ze ste oooki.. 😉

gabi, joj.rychle uzdravenie.. 😉 ..

my problemy v kolektive nemame..

ale mimi skusaj tak pomalinky na nu, aby nemala traumu.. proste jej povedz, ze ides do obchodiku, ze nech sa pekne hrajka, ze jej nieco kupis - a ze sa vratis.. a potom spolu pojdete niekam.. ja to vzdy emke hovorim.. a vies co mi teraz robi?.. ze ides prec? ja poviem, ze ano, ale priiidem.. ze dobre, pusu 😀 😀 😀 ..a ide sa hrat.. ja si myslim, tze treba staaaaaale ubezpecovat, ze sa vratis atd.. aby si nemyslela, ze ides nadobro.. 🙂

mimi109
12. dec 2008

wladi uz sme skusali vsetko mozne - nepomaha ☹ , ona jak vidi ze idem prec bez nej konec, nepomaha ani ubezpecovanie ze sa vratim 😒

gabika146
12. dec 2008

ahojte tak u nas antibiotika zabrali na prvy sup maly uz ok ale dnes este nepokdeme von
od dnes zacinaju u nas trhy vianocne uz sa teskam xixixi
cakam na tepovaca konecne dam vycistit sedacku a malemu postel a pojdem na dnes gazdovat k mamine 😖
tak pekny den 😀
liska haloooo volame ta 😅

wladka
12. dec 2008

mimi, to nepomoze hned.. to potrva.. ona to musi zazit, ze ides prec a prides.. 😉 aspon 10x a bude ti verit.. 😉 ..a potom v pohode..

gabi, ty sa ams.. ze tepovac.. pozerali sme aj my, potreebujeme zltu sedacku a koberce.. ae vyjde to draho, ze mozme rovno nove koberce kupit.. tak budeme sami..objavila som extra spray na to..som zvedava ako zaberie..

poobede rbime s emi medovnicky 😵

gabika146
12. dec 2008

wladi mne ked dnes tepoval sedacku a postel zobral400sk a som s nim velmi spokojna ak chces poslem kontakt chodi vsade ja mam oranzovu sedacku a este mi presiel j maleho koberec a pohoda my sme spokojny
aj my dnes ideme piect uz sme mali jednu davku ale su take mnam ze ideme este jedni 😀

wladka
15. dec 2008

gabi, daj kontakt 😉 .. spray nezabral 😲 , sedacku pytaju 900sk, a koberec 25sk/m2... to vychadza vyse tisicky.. 😝 .. a my dva litre na to nedame.. 😝 ..aku velku sedacku mate??..

my uz vsetko napecene 😝 ..odolavam, nepapam 😀 ..nieco mi uslo, ale drzim sa.. 😉

mimi109
18. dec 2008

ahojte kocky

co porabate? predvianocne pripravy v plnom prude? dako je tu ticho 😒

wladka
21. dec 2008

mimi, ani nevrav.. 😝 v noci planujem balit darceky.. nech ma Emi radost z rozbalovania 😀 😀 ..