Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
23. dec 2008

wladka ja uz mam pobalene 2 tyzdne 😀 ja som sa v tom baleni priam vyzivala, starsne ma to bavi balit vianocne darceky, juj uz sa tesim na zajtra ako sa bude Marianka vytesovat pri stromceku 😵

este keby tak sneh chcel napadnut, aspon troka nech je bielo ☹

no neviem ci sem zajtra nakuknem tak vam dievcata vsetkym zelam ...Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, užite si spoločné, krásne sviatky Vianočné a nech dlho prevláda novoročná nálada.

lasenka
23. dec 2008

mimi - ahooooooj 🙂 co sa mi neozyvas???? 😔 😔 😔

wladka
23. dec 2008

baby, ja tiez sa pripajam..

Prajem Krasne Vianoce, detickam bohateho jeziska 😉 😵 .. vela vela lasky, zdravicka,stasticka.. 😉

gabika146
23. dec 2008

aj od nas krasne vianoce a hlavne vela pohody zatial ahojte 😀

jana188
24. dec 2008

Prajeme krasne Vianoce, vela darcekov a co najviac zdravia. Do Noveho roka tiez len to najlepsie.

mimi109
24. dec 2008

lasenka ahoooj poslala som ti IP ked si mi minule pisala, nedosla ti??? 😕

caute kocky, ako ste stravili dnesny krasny den? nam zacalo poobede snezit tak sme predsa len mali krasne bielucke vianoce 🙂

mimi109
29. dec 2008

haloooooooooooooo a kde ste vsetky??? 😕 ☹

mimi109
31. dec 2008

kocky prajeme vam veseleho silvestra a stasny novy rok 🙂

wladka
31. dec 2008

aj ja vam tiez krasneho silvestra 😉 .. cmuuuk

gabika146
31. dec 2008

ahojte tak po dlhom case sa ozyvam 😖
mimi ako vidim pisala si sama so sebou co?
ja sa po veceroch ucim do autoskoly 8.1mam skusky tak si vychutnavam cas volna kedze tatino je doma a maly je s neho na makko 😀
len ked to opat skonci budem zazivat soky a vysvetlovanie ze ocko musel opat do prace 😢 uz teraz mam strach s tych hisakov
prave som doupratovala a pojdem s tatinom nejake ocka a pomazanku prichystat poobedecakame navstevu par kamaratou tak posedime a pokecame a oslavime novy rok

mimi109
5. jan 2009

kde ste vsetky??? 😲 😲 😲

gabi drzime palce pri skuskach 😉

liska
6. jan 2009

caute babule,dufam,ze sviatky ste prezili v pokoji a laske a ze snazilky budu mat coskoro fazulky v brusku 😵
my sme boli dllllho na Slovensku,uzili sme si babkinho a dedkovho rozmaznavania a teraz si zase tu vo Svajci uzivame sneh,pretoze na SK pocas nasho pobytu nebol ziadny...
gabi, a co mas v autoskole? vsetko,ci len teoriu? drzim palce kazdopadne,ale co si ja pamatam,tak to vobec nie je nic strasne,neboj 😉

gabika146
7. jan 2009

liska ahoj tesim sa ze si sa ozvala
zajtra mam skusky takze drzte palceky este nam k tomu aj naznezilo a mna za cely vycvik nezasihol sneh vcera som mala dvojhodinovu jazdu ako poslednu a prvu na snehu
zajtra vecer po skuskach sa zvem pa

wladka
7. jan 2009

gabi, drzim paste.. siiilno 😉 daj vediet..

liska, ahoj moja.. vidim, ze tyzdne ubiehaju.. hadam aj rychlejsie, ako pri Chrisovi..co? 😵 a sneh uz mame, je paradny, vcera sme sa korculovali, a kazdy den sa pustame dolu kopcom na saniach 😀 a ja s malou.. svanda musi byt.. pohlavie nechcete vediet, ci to nechate az na poslednu chvilku? 😉 drz sa, a opatrujte sa...

mimi, a vy ako?

mimi109
8. jan 2009

ahojte, konecne ste sa tu ukazali 😀

my mame snehuuuuuuuuuuuuuu navaleneho aj teraz husto snezi 😵 😵 😵

gabi ozvi sa ako si dnes dopadla na skuskach 😉

adriana111
12. jan 2009

ahojte 🙂
sice je uz 12. ale davno som tu nebola, tak vam vsetkym prajem v novom roku vsetko dobre a nech je tento rok lepsi nez ten predosly 🙂

ako sa mate? nejako sa to tu preriedilo ☹ ja sem sice obcas nakuknem, ale vela casu navyse nemam, tak len pozriem, ci je nieco nove a idem prec. cez sviatky som bola sice doma, ale uzivala som si deti - mali prazdniny. bolo super, ale uz by som si nezvykla a aj deti sa tesili do kolektivu. som rada, ze sa Ninke v jaslickach paci, tesi sa tam, stale mi o jaslickach a detickach a tetach rozprava 😀 vyspevuje, tancuje, hovori basnicky, co sa tam ucia 😀 zlata je 😀 melie jej to o dusu, niekedy je problem udrzat ju, aby bola chvilku ticho 😖 ale je aspon sranda.

liska, pozeram, ze pribudne dalsi chlap 🙂 hlavne, nech sa ti dari, nech vsetko dobre dopadne a nech ste vsetci zdravi 😅

gabika, ako dopadli skusky?

majte sa, ja sa zas niekedy skusim ozvat 😎

liska
13. jan 2009

adi,no ano,budem mat doma 3 chlapov 🙂 ja som to citila od zaciatku,mam presne take iste tehotenstvo ako s Christiankom,takze nejake velke prekvapko sa nekonalo,aj ked zase klamala by som samu seba,keby som tvrdila,ze malinke sklamanie to nebolo 😎 velmi by som si chcela vyskusat,ake to je kupovat ruzove satocky a zapletat copiky,nuz ale to by som sa musela dat nahovorit na tretie kolo a zase riskovat dalsieho chlapa... 😀
moj stary gynekolog ale odisiel v decembri na dochodok a namiesto neho prisiel taky mlady,strasne zlaty s novsimi pristrojmi, takze ma aj 3D UZV a to bol pre mna uzasny zazitok, videli sme drobceka ako v realite, nahral nam ho, urobil fotky a ked sa pozeram na tu anjelsku tvaricku, roztapa sa mi srdiecko a som stastna,ze je zdravucky, pipik medzi nozkami na tom nemoze nic zmenit 😵

wladka
13. jan 2009

jej liska moja zlata.. tak budes najviac lubena, ked samych chlapcov okolo seba.. 😉 ..ale co uz, ved do tretice moznaaaa 😉 😵 .. ale nech je zdravucky, a na pohlavi nezalezi.. 😉 ..

gabika146
14. jan 2009

ahojte tak skusky som nesparavila pokazila som jazdu na snehu co uz ma to preslo ,bola som na seba strasne nasrata ale 12.2na cakaju opravne na skuskach sme boli14 a 6sme nespravili jazdu a 2testy takze dost....
u nas je dnes otras pocasie prsi a hed to mrzne a kosa
my uz pomaly vynechavame poobedny spanok takze vecer o8 sme ko a vcera uz o 7
inak sa mame fajn maly rastie,poslucha,neposlucha,odvrava a naj slovo mame fuj na vsetko
idem si vypit kaficko zatial pa

wladka
14. jan 2009

gabi, to nic 😉 .. testy mas zmaknute, jazdu zvladnes 😉 ..ved vo februari hadam bude aj priaznivejsie pocasko 😉 .. zatial trenuj, potom to pojde.. 🙂

gabika146
20. jan 2009

ahojte po dlhej dob e ked sem nikdo nechodi musim popisat ....
mame sa dobre sme zdravi takze parada
a vy babiky piste nie len d inych tem 😀 😀

gabika146
22. jan 2009

baby dobra sprava skusky opravne mam uz teraz v utorok tak som happy
a uz sa niekdo ozvite 😀

mimi109
22. jan 2009

ahojte 🙂

gabi tak drzim palce, tie opravne utcite spravis 😉

jej liska budete mat chlaceka? parada, budes mat doma 3 fesakov 😉 meno zu mas dake vybrate?

mne vcera ukradli penazneku 😢 😢 😢 😢 😢 😢 mala som tam vsetke doklady, karty od uctov, karticky poistenca, obciansky, jedine co tam nebolo tak peniaze, tie som an poste v zhone hodila do bundy, takze ten svinsky zlodej prisiel nakratko akaurat co mi skodu a kopu vybavovaciek narobil ☹ ☹ ☹ banky si stiahli poplatky za blokovanie kariet, novy obciansky musim vybavovat,........ hajzel ☹ a este som tam mala nahradny kluc od bytu, tak sediem doma, nikam ist nemozem kym nevymenime zamok 🙄

wladka
23. jan 2009

gabi, zvladnes to 😉

mimi, neprijemne 🙄 🙄 ..ale co uz, aj takis a najdu.. 😠 ..pevne nervy pri vybavovani, ta byrokracia vycina, ale to zvladnes 😉

nelinka
23. jan 2009

ahojte babenky,

ako sa mate?

ja aspon dnes dala kusok pokoja od ucenia uffff ......n azblaznenie to mam 😖 😖 😖 😖

ale tesi ma aspon to ze viac ako polovica je za mnou. 6 skusok urobenych a este 4 ma cakaju ..... bleeeeee

sme zatial zdravucky, na to ake je blbe pocasie .....

zlostime, posluchame a zasa zlostime ako kazde dieta ( myslim ) .... uz mi povie co aj nechem heh 😅 😅

juuuj ako tak citam vsade uz tehotne alebo sa snazia otehotniet....aj my by sme uz chceli ....sak to najlepsie tak jedno za druhym ..... ale ked skola nas brzdi..... a to som este len v druhom rocniku....fnuk.....

jana188
29. jan 2009

Ahojte, ako sa mate?
Nas caka pobyt v nemocnici na gastre ☹ tak snad to zvladneme. Ideme do nemocky prvy krat a vobec netusim co od toho cakat.

Gabi, ako dopadli skusky na vodicak?

mimi109
29. jan 2009

cafte,ale to tu utichlo ☹

janka a co vam je? 😕

ja som vcera pol dna stravila na policii 😝 koli tej ukradnutej penazenke a bola som aj novy OP vybavovat, o tyzden si pon idem

ako je u vas kocky? tu sa tak ochladilo zimisko je , vetrisko duje studene silne, brrrrrr, ze zas sneh ma napadnut

jana188
29. jan 2009

mimi mame podorzenie na celiakiu, tak ideme na biopsiu creva.

mne tiez pocas materskej priamo z kocika ukradli celu kabelku, tiez som sa koli tomu nabehala, este to mam v zivej pamati

mimi109
29. jan 2009

juj Jani snad to podozrenie nepotvrdia, drzime palce 😉

gabika146
30. jan 2009

ahojte tak uz mam papiere dnes som si prene bola nakoniec som mala skusky 27 a nie az12.2 tak som happy jazda pohoda takze uz budem piratit na cestych xixii
mimi neprijemne co sa ti stalo ☹