Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
1. feb 2009

ahojte zienky, stratena ovca sa ozyva 😅 skolske povinnosti ma brzdili, vcera som mala poslednu skusku a konecne mam zimny semester za sebou, huraaaa

precitala som si vas, len tak zbezne, gabi, gratulujem k vodicskemu!!!!! TAkze uz soferujes? Ja mam uz dlho vodicsky, ale do snehu sa nevyberiem, v decembri som dostala smyk a dost ma to odradilo. Ale na jar zase sadnem za volant 😀

janka, ako sa vam prejavila celiakia? zvracanim, ubudanim na vahe?
Idem si vas lepsie precitat, aby som sa nahodou dvakrat neopakovala 😉

wladka
1. feb 2009

gabi, gratuilieren 😵 ..tak ta cakam u nas.. pekne dorazte, lebo z nastupia do skoly..

kedy idete na zapis?? 🙂 my od 23.februara su zapisy.. 😉 ..emi sa tesi, nevie sa docvkat..kazdy den sa pyta do skolky,.. 😀 😀

mimi, serusky moja.. tesim sa, ze mas uspesne semester za sebou.. sikula 😀 .. 😉 .. maly ako? poslucha? 😉

vela sme toho nepopisali.. inak, liska je tehu.. a bude mat samych chlapov okolo seba, bude obdivovanaaa 😵 😀 .. maj jun porodi, chlapceka tiez.. 🙂

wladka
1. feb 2009

ze do skoly.. jak sa predbehujeme.. do skolkyyy 😀 😀

mimi
1. feb 2009

ahoj wladka, ja som uz bola na zapise, maly je zaregistrovany, ale este sa mame ukazat v marci. My ideme do specialnej skolky kvoli ockam, vsetky deticky tam budu nosit okuliariky, tak si ich aspon nebudu navzajom strhavat. Inac, vsetko v pohode, uz si spolu pokecame, zasmejeme sa....
Tebe ako ide doktorantura?To mas externe, vsak?

elliana, nelinka, vy ako so skuskami, vsetko porobene?

liska, ako sa drzis? ako prezivas druhe tehu, je to ine ako prve?

gabika146
1. feb 2009

my ideme vo februari...sa tesim hadam maly bude ok ved ma rad deti
zajtra sa chystame k dokine ma otrasny kasel
cely vikend som jazdila a muzik ma oznamkoval na2tak si myslim ze ok
az nato ze mi to raz zdochlo hmmm na svetelnej tak som spanikarila ☹

jana188
2. feb 2009

mimi, este mu nezistili celiakiu, 10teho ideme do nemocnice na vysetrenie. Zatial je len podozrenie. Maly ma stale hnacky, jegurty mu uz ani davat nemozem lebo do 2-3 hodin je to vonku.. 😢 Ale aspon co hovori tak bolesti nema. Len obcas ritulka boliiiiii ☹ vtedy je fakt smutny pohlad na neho

gabi gratulujem k vodicaku, len pekne jazdi. ja som si robila cca pred rokom, ale v zime som nejazdila a zacnem az ked sa otepli a nebude snezit, to ma odradza.

mimi gratulujem ku skuskam, sikulka 🙂

do skolky ideme dat prihlasku v polovici februara, no ale uvidime ako to cele dopadne

tak sa drzkajte
pa

nelinka
2. feb 2009

ahojte babenky,

som odbehla kus od knih ..... uz mi z toho riadne sibe, aj ja uz chcem mat zimny semester za sebou ale mam este 4 skusky ☹ ☹ ☹ ale aspon ze 6 uz mam za sebou, aj ked ziadna slava lebo tie najtazsie ma este len cakaju ... 😒 😒 😒

moje mozgove budnky prestali pracovat mam taky dojem - ich kapacita je presiahnuta
akurat sa ucim na skusku ktoru ma vo stvrtok ale ziadna sláva - mam 60 otazok a viem 10 😖 😖 😖
to musia vsetci svätí stat aby som to zvladla.....

a k tomu mi meska M uz 15 dni - a neviem ci to zo stresu alebo co ale BT som si robila dvoje a obe vysli negativne ......tak neviem....uz sa citim ze uz uz pride M a furt nic....

mam priznaky ako na M - ale som citala ze moje priznaky pred M sa zhoduju s príznamkmi tehu 😅 😅 😅

tak neviem na com som ....ci ist ku G po vyvolavacku aelbo este pockat .....poradnte

wladka
3. feb 2009

neli, ed urob test.. a ked ukaze negativ, chod na vyvolavacku.. a ked pozitiv, tak to je jasne.. potom uz len gratulovat budeme 😉

babam drzim palce na skuskach 😵 ..zvladnete to..

jani, pevne nervy.. drzim palce,a dufam, ze to bude okis 😔 😉

mimi, tak to mas super.. dostane super starostlivost.. 😉 lebo mensi kolektiv, a maju cas sa venovat osobitne kazdemu dietatu.. 🙂

idem do skoly..skusam, maju skusku.. tak frciiim..paaa 🙂

gabika146
3. feb 2009

ahojky tak mi sme chory maly ma atb a strasny kasel a nadchu otras
no wladi tak ti takata riadna ucina?a co ucis?
vonku otras pocko tak mam nervy ale aj tak nemozme ist von 😖

jana188
3. feb 2009

gabi, nie ste vy casto chori? Neskusali malemu robit imunologicke testy?

Nelinka, to zvladnes, uvidis...

wladi a nebud moc prisna 😵

gabika146
3. feb 2009

jani my sme boli uz mame oslabenu imunitu a mame nato aj lioeky pol roka bol pokoj a teraz sme zacali znovu 😢

mimi
3. feb 2009

nelinka, vidim, ze aj vy mate tych skusok pozehnane 😒 ty si uz v ktorom rocniku? my sme mali 9 skusoch, frcala som na sladkom, hlavne na cokolade a uz sa to ukazalo na vahe, ale hlavne vec, ze to mam vsetko porobene, no nie? Drzim Ti palce, aby si porobila vsetky skusky,ale ty to urcite zvladnes!!!

wladi, veru nebud prisna, maj porozumenia s tymi utrapenymi studentami 😉

gabi, rychlucko sa uzdravte! mate aj teploty?

gabika146
3. feb 2009

nie nastastie teploty nie su chvalabohu...
uz sa mi zda ze je lepsie aj kasel ustupuje
len my uz nechce poobede spavat tak som zvedava ako to bude v skolke ked maju povinny spanok 😕

mimi109
6. feb 2009

ahojtem, kukam ze sa to tu troska " pohlo " 😀

GABI tak super uz mas vodicak mozes ficat po celom SK 😀 a Kubkovi skore uzdravenie prajeme

studujucim maminkam gratulujem k uspesne zvladnutym skuskam 😵

NELI mne tiez tak blbnu kramy, len ja som nedostala 2 mesiace, nebolo kedy ist na gyndu 😅 dnes som konecne bola 😖 a v pondelok musim ist zas 😝

treba nam ist do skolky sa zapisat , uz je aj u nas zapis . od 1.2. do 15. 3.

nelinka
6. feb 2009

ahojte babenky,

no tazke skuska dopadla dobre - mam, heh tak sa to aspon skratilo len na cislo 3 😅

dve v marci a pokial bude termin teraz vo feb tak skusim stastie, ak nie tak vsetky tri si natrepem na marec 😝 😝

kramy dosli - a si predstavte ze na skuske 😖 😖 😖 😖 no ta nic no .....

manzelik nestastny bo myslel ze budeme tehu ..... bo sniva o synovi..... bidacik by uz aj chcel ale bohuzel skola voláááá a bude este 3 roky volat ....heh...........priznam i ja som bola sklamana kus no......ta co uz.....

na gynek budem musiet tak ci tak ist bo to daco nenormalne.....ale ked som kukla do kalendarika, ta zaujimave ze minuly rok sa mi to stalo tiez toto ale vo februari 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ...hmmmm ..... zeby mi priroda dopriala jeden mesiac bez 😉 😉 😉 😉

dnes som konecne poriadne poupratovala...... uz tu bol binec.... bo ja ked sadnem za knihy ta upratuje manzelik....ale to nie je ono .....aj ked sa snazi noooo.....aaaaaaale chlapi

babenky poradte.....

byvame v obci kde sice je obecna skolka...ale mne sa velmi nepozdava ...su tam prevazne romovia ...nie zeby som bola rasistka......

dokonca aj kamoska tu co dava malu do skolky tak ju dava do mesta resp do Presova ( to je nejakych 20km od nas) ako je to pohoda , mame tu vkuse spoje,

bneviem sa rozhodnut a cas sa krati.....

ako to vlastne chodi? to treba ist po nejaku prihlasku ci co? ja faktis neviem ....

mimi109
7. feb 2009

NELI musis ist do skolky kde malu chces dat po prihlasku a dat ju potvrdit vasmu detskemu dokymu a potom s tou prihlaskou potvrdenou nazad do skolky a tam ti uz povedia co a ako 😉

no ja osobne by som nedala malu do skolky plnej romov, nie som rasista, ale nedala by som ju tam 😖

gabika146
8. feb 2009

ahojky konecne sa nam to tu pohyna to ma tesi......
dnes sa s tatom chystame do kina na pokoj v dusi tak sa tesim velmi,vcera som od neho dostala krasny darcek moj vysnivany dolce gusto tak som namako este teraz 😀
aj my sa chystame do skolky teraz vo februari potvrdit od dokiny tak som zvedava aky bude,konecne sa pytame uz aj na velku tak som s toho nadsena je dost sikovny tak hadam skolku budeme zvladat zadnou
zatial ahojky papa
neli gratulujem ku skuske 😉

wladka
10. feb 2009

gabi, aky bol film?.. aj nasi sa na to chystaju, buduci tyzden.. ja ee, enma to titulky, zbytocne.. ale urcite to budu davat v TV s titles.. 😉 ..

my ziadnu prihlasku do skolky nemusime, ved dedina 😀 .. nam staci srodnym listom.. Emi sa pyta uz kazdy denm, je otravna 😝 .. uz sa tesi, hadam aj z toho ochorie..

buduci tyzden svadbime, nie jaaaaa
😀 😀 ..ma krasne satocky, potom hodim foto.. a tesime sa.. uz kazdy de tancujeme.. 😀

paaa

mimi109
10. feb 2009

gabi vsetko najlepsie k meninam 🙂 😵

nam poobede zacalo sneziiiiiiit a tolko nasnezilo a zatial vytrvalo sype, zima sa vratila 😀

gabika146
10. feb 2009

ahojte mimi dakujem aj tu zacalo snezit od poobedia a snezi stale kopu snehu juchuuuuu
ja som marod bola som u lekara tak mam antibiotika na 3dni
wladi boli sme pokoj v dusi stalo to zato ale cakala som viac 😉

wladka
10. feb 2009

gabi, jej..ani nekukam do kalendara 😀 .. vsetko naj naj..cmuuuk 😵

aj u nas kooopec snehu..emi sa pytal lyzovat 😀

gabika146
10. feb 2009

dakuujeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

jana188
13. feb 2009

tak sme konecne doma, este 2 tyzdne cakat na vysledok. aby nam nebolo luto doniesli sme si z nemocnice crevnu virozu 😢 😢 😢

strasne tu fuka takze zase nepojdeme von 😒

mimi109
13. feb 2009

jani skore uzdravenie prajeme 🙂

tu uz tyzden bez prestania snezi tak mame snehu navaleneho, boli sme dnes vonku, mala vytesena sa vyvalovala hodinu v snehu, po 4 chodila ako havko 😀

titkovamiriam
13. feb 2009

baby teraz som vas zbystrila!!! 😀 a pracitala

mimi109
13. feb 2009

no cau si tu dlho nebola ☹ ako sa mate?

titkovamiriam
13. feb 2009

vsetko ok,ja som uz na ochode domov a buduci tyzden mam dovcu-no po nej zasa nieco o nas popisem 😀 pa-pa,ked tak kuknite fotecky 😀

mimi109
16. feb 2009

miriam kukla som foto, teda Marek uz riadny chlap velky 😉 aj tu starsi uz 😉 zachvilu ich zenit budes 😀

gabika146
17. feb 2009

ahojte aj vy ste talky zasnezeni ako my?no hruza a maly o sankach ani pocut nechce najradsej sa len vala po snehu xixi
dnes idem konecne kadernicke trosku aby som bola k svetu

mimi109
17. feb 2009

gabi tu uz 9 den bez prestania snezi 😀 a ked ideme do obchodu co trva cesta cca 10 minut tak ideme teraz hodinu tam a hodinu nazad 😀