Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
10. mar 2009

vyskocil mi Caps Lock 😀

a spala by sooooom.. aaa aby som nezabudla, uz vyse 3 tt sme v noci bez plienky 😀 😉 tesim sa..

liska
10. mar 2009

caute zenuchy 😀 daaavno som tu nebola, net uz stiham len malokedy a ked je predsa cas,tak skypujem s kamoskami a rodinou,lebo mi chybaju ☹
ako sa mi mate? precitala som nieco dozadu, v prvom rade mimi, gabi, drzim palce pri snazilkovani...preco uz nie je vela casu? ved ste este mladucke...ci to kvoli praci? nebojte,vsetko pride v pravy cas, taketo veci sa nedaju znasilnovat 😉
gabi,predstav si aka nahoda, my sme tiez boli v Londyne u kamosov, a mozno aj presne vtedy ked vy - od 1.do 4.marca 😅 bolo super, pocasie nam krasne vyslo,presli sme co sa len dalo, nas maly bol tiez ukazkovy,aj si pospal vzdy v kociku, tak sa dalo vsetko 🙂 akurat obchody sme my vynechali,vypredajov mame dost aj tu,tak nas to nelakalo...
wladulka moja, tak do Turecka sa chystas? ja som bola v Marmaris (ked si dobre pamatam),s maminou, dala som jej to ako darcek k 50, bolo nam tam supersky super,ale musim pravdu povedat,ze teraz,ked mam trochu viac nacestovane a poznam rozne mentality ludi, uz by som do Turecka urcite nesla...ale to je len moj nazor, nenechaj si zobrat chut, ak si rozhodnuta 😉
jani, nas urcite tiez cakaju nejake prace s pipikom, akurat tu nie su pediatri za rychle riesenia, vraj mame cakat minimalne do 5 rokov...mne sa to nezda, teraz by na to maly zabudol, v 5 rokoch uz z toho moze mat traumu,tak dost neviem, co mam robit 😒 je mi jasne,ze samo sa to uz nespravi, nema sice ziadne problemy, bolesti, zapaly, nic, len proste "balonikuje" a neotvori sa ani na milimeter,ale tu mi s tym v tomto veku zrejme nikto nic nespravi, jedine ze by som s tym sla na SK, ale to je zas pri mojom stave otazka dalekej buducnosti 😒 takze mi neostava ine, len cakat...
inak sa mame super, tehotenstvo bezproblemove, teda ak neratam to,ze uz predsa len nie som najmladsia a vecer uz vacsinou citim aj fyzicku unavu, hlavne po dlhsich prechadzkach, upratovacich dnoch a tak podobne,ale da sa to prezit, inak sa citim vyborne 😵 mlady kope akoby uz chcel vyjst von,moj Christian mu dava cez pupok pit mliecko z takej malej flasky na hranie 😀 hladi ho, pusinkuje, tak len dufam,ze mu to aj zostane 😎
drzkajte sa vsetky, budem sa snazit nakuknut sem zase trochu castejsie, aspon teda do toho maja,potom pofrcime na ine obratky 😝

gabika146
11. mar 2009

no veru liska najvyssi cas ze si sa ozvala 😀
my sme boli od26.2 do3.3 a bolo super ja som si tie vypredaje uzila lebo u nas take nehrozia 😢
u nas otras pocko ocko nam zachvilu donesie auto aby sme mohi poobede niekam vypadnut oi idu z roboty na vystavu nabytku do nitry

mimi
12. mar 2009

jani, super, ze nemate celiakiu! ja som pracovala s detickami, co ju mali, teda zostavovala som im jedalnicek, chudatka, dost boli obmedzovane, ine cestoviny(bezlepkove), chlebik atd...

wladi, to uz mas statnice? to ten cas tak leti....
mne sa tak nechce ucit, budem sa musiet dajako prinutit, ja sa spamatam tesne pred skuskami 😝 😀

liska, takze chlapceka cakate?meno uz mate vybrate? a s tym pipikom, my mu to stahujeme, ale ked to nerobime niekolko dni, tak mu to ide tazsie.

gabi, soferujes? v pohodke?

wladka
14. mar 2009

Liska moja zlataa.. vidim, ze ste okay.. tesim sa s vami.. 😵 .. Turkey chce hlavne sestra, mne to je jedno.. len nie Grecko a Grecke ostrovy - bo som tam bola uz asi 6x, a ich kulturen poznam dost dobre.. chcem okusit zmenu.. Sla by som aj do Spain, Malorca, Ibiza.. Sestra zatial Turkey.. Rozhodli sme sa, ze pockame na last minute.. statne skusky neviem kedy mam, tak ked budu za mnou, tak obehame cestovky, a hned sa pojde.. 😎 a co bude v ponuke najlepsie, tak tam.. a ktovie kde.. Ked turkey, tak som dala podmienky - Side, 5*hotel, allinclusive, a pre deti - ihrisko, bazenik.. viac nam netreba.. 😀 .Chris je zlaty, dobre, ze ho pripravujes.. ziarlit hadam uz nebude, 😉 ..

mimi, ja som taka ista.. 😀 prve statnice ked som robila, som sa ucila len 4ni.. a druhe statnice, to sme mali s misom uz problemy, nemohla som sa sustredit, tak len 2 dni.. 😝 nikdy viac... a je to nemozne, uz pri emke.. tak musim nejak v predstihu.. 😉

mimi
15. mar 2009

dobre ranko, wladi, dnes sa mi snivalo o tvojej dovolenke v Turecku, no ale bola som tam ja, ziadne krasne more, ci palmy, cely sen som hladala restiku, kde by som sa mohla najest 😀

co dnes planujete robit? ja rozmyslam, ze by sme sli niekde do kupelov sa okupat.
Baby, boli ste niektora v Besenovej? tam som este nebola...

gabika146
15. mar 2009

ahojte no kde je to krasne pocasie ako bolo vcera bolo super cely den sme boli vonku
polievocku uz mam postavenu ale vsetci este pobehujeme v pyzame 😀
my tento rok dovca v cechach a na dalsi uz hadam pojdeme niekde do zahranicia pri more lebo co chodime partia uz nam to dvakrat nevyslo vzdy niekdo bol tehu alebo mal malinkeho drobca

wladka
15. mar 2009

ja som bola v besenovej..je tam super.. 😉 .. tak, nedrzis dietu, ked sa ti sniva o zradle?? 😀 😀 😀

gabi, kde v CZ? ..inak, aj my sme boli vcera cely den vonku.. Emi mi odtial prisla ako ciganca 😀 , taka ufulana... 😀

gabika146
15. mar 2009

ideme na sumavu na tyzden poslem link vecer cakam navstevu pa
aj vy mate take otrasne pocasie?

wladka
16. mar 2009

v sumave je super.. to vam bude hej 😵

ake otras? u nas slniecko, ale dost fuka vietor, obcas naprsi.. ale inak pohoda.. vonku sme aj tak.. 😀

mimi109
18. mar 2009

ahojte čo nového?

tak v septembri nastupujeme do škôlky, včera mi volala riaditeľka že nas berú 🙂

gabika146
18. mar 2009

ahojte aj my uz mame prihlasku zanesenu dufam z nam ju schvalia 😀

mimi
22. mar 2009

mimi, super! Nam vyjadrenie riaditelka neposle, musime si ist pre to osobne a ja prave v ten den skusku mam 😒

wladi, dietu praveze nedrzim, ja si teda doprajem, no len potom frflem, ked sa postavim na vahu 😀

uz aby tu jar bola, ma toto pocasie uz nebavi 😝

gabika146
23. mar 2009

ahojte no teda to mame pocasie otrasne maly mi cele doobedie lebedi v posteli 😀
nam este rozhodnutie neposlali tak hadam ho nestratili xixi

mimi109
24. mar 2009

ahojte tak to počasie je horšie ako v apríli, včera lialo dnes snežilo 🙄

mimi pozerám že si snažilka 😉 super držím palce nech sa čím skôr zadarí 😵

gabika146
24. mar 2009

mimi a ty ako snazilka?nedari sa ?nam nie ak sa nepodari este mesiac kaslem natonecham to na neskor ☹

mimi109
24. mar 2009

gabi od kedy sa vlastne snažíte? my cca od mája minulého roka a stále nič 😒

no malá o 8 zaspala, ja idem k telke, tatika máme ešte v robote

gabika146
25. mar 2009

ahojte mimi vy uz od maja?no to je teda dost to by my viac stvalo ☹
my ln od zaciatku roka tak to nieje este take aj my sme vcera zaspali o8 a my sme hrali s muzikom skrablesranda zacali sme po veceroch venovat sa spolocenskym hram 😀 😀

liska
25. mar 2009

gabi, ale deti sa pri scrabble neurobia, vies? 😉 😀

gabika146
26. mar 2009

liska no nato som uz prisla ale to je taky pekny zaciatok vecera 😀 😀

mimi109
26. mar 2009

liska máš už vybraté meno pre bábo?

nelinka
26. mar 2009

ahojte babenky

ako mate???

jj nisime uz 110/116 v zavislosti od strihu.....sme boli na zapis do skolky tak vysoko vycnievame z radu

ale najhorsie na tom je ze je vysok a chuda jak vyzla.....heh rastie mi doma modelka ( zeby druha sklenarikova?? 😉 😉 😉 😉 ) dufam ze nie.....ale nechapem po kom je ??? sak ja niesom vysoka a ani moc chuda ja priberam aj z cistej vody ..... hmmm ....m zase je z tych chudiych ale skor ma geny na svalovu hmotu....eeee...no udivime co to z nej vyrstie....heh

ja sa stale ucim uz ma to nebyvi... v sobotu dolezita pisomka a este ani precitane nemam.....na nervy......citam cita a ani neviem co citam.. . ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😖 😖

wladka
27. mar 2009

jaj, snazilkam prajem gulate brusko cim skor.. 😉

mimi109, nebude v niecom inom problem? skus zajst k dokimu, ze co poradi.. je to ozaj dlho, uz skoro rok.. drzim paste, aby to bolo cim skor.. 😵

liska..meno mas? Dam tipy?? 😀 😉

gabi, scrable? no teda.. 😀

gabika146
27. mar 2009

dobre ranko wladi jasne zacali sme s avnovat spol.hram pride my to ze sme viac spolu je to take ine ako ked sme vecer zasadli pred telku a cumeli do telky teraz je to taka viac pohoda 🙂 😀
liska uz sa musis pekne gulat veru prezrad ake mena mas vybrate ja stale snivam o eme ale chlapca by som uz nevedela 😖

mimi
27. mar 2009

dobre ranko prajem 🙂

gabi, ved to nevzdavajte, alebo mas uz ine plany?mimi, vy tiez, drzim Vam obom place!!!

my sa snazime, ale iba teraz sme sa rozhodli,tak uvidime. Vcera som sa dozvedela, ze budem mat pracu od septembra, tak sa tesiiiim, lebo toho som sa najviac obavala ako to bude, ked mi skonci RD. Vy uz mate dajaku pracu?

nelinka, nie si sama, pripajam sa k tebe, tiez mam 2 tazke skusky, buduci vikend a nic neviem. Je toho starsne vela ☹ Kedy sa stihas ucit, po veceroch? JA to latam ako sa da, potrebovala by som aj 8 hodin denne,vecer uz nevladzem...

liska, ty si vystudovala SJ, vsak? pamatas si este nieco z literatury? ja sa mam naucit rozoberat basne a tych definicii je pozehnane....

wladka
27. mar 2009

mimi, a kde bude robit?? to ti gratulujem 😵 ..a drzim palce pri snz...

ja klasika - obcasne prednasky na vysokej, a budem na HPP specialny pedagog a asistent pedagoga pri tlmoceni.. na ZS.. lebo v nej su integrovane nepocujuce deti, asi 10ich je.. tak tak 😉

Gabi, ja nemam problem pre dievcatko tiez..ale chlapci?? je ich maaaalo - co este hej.. Maxim, Michael, Daniel (len sa mi nelubi, ked ho volaju Dano 😒 )..

mimi
27. mar 2009

wladka, budem robit pre jednu firmu, kde vyuzijem anglictinu naplno,co mi pomoze aj popri studiu 🙂 Teraz robim jeden den v tyzdni, niekedy aj z domu.

ideme sa dnes strihat, maly uz vyzera ako Sandokan a ja ako meduza 😀

a k tym menam, mne sa z chlapcenskym paci Hugo, Benjamin, MAximilian, SAmuel, Damian

mimi109
28. mar 2009

ahojte 🙂 konečne to vonku vypadá na jar, konečne nesneží, ale je tu kosa

wladi u dokyho som už bola, lebo mi aj mrcha blbla v poslednom čase riadne, dal mi tabletky tak uvidíme čo bude ďalej

wladka
28. mar 2009

mimi, no ako? vynoveni? a suhlas, lubia sa mi aj tvoje mena..len am nenapadli 😀

109, ahaaa.. tak to snad bude okis.. drziiiim 😵

mimi
28. mar 2009

mimca, tak nech sa ti vsetko da do poriadku a hadam aj druhe babo sa vam coskoro podari!

wladi, vynoveni, Kubko reval ako pavian, ked ho strihali, vrtel sa, chcel sa dat na utek. Nasa kadernicka si to odniesla aj s nasledkami, zastrihla si do prsta 😖 no, este aj odskodne budeme platit 😅

idem sa opat zahrat do knih a nastudovat tu nemilosrdnu literaturu.