Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
29. júl 2007

juj ma skoro slahlo som tam mala fotky co sme boli u mojej baky tak e supis a sa mi zmazali 😠 ☹ aj video som tam mala nahrate ako mala prve krocky robi 😢 😢
no nevadi nafotim nove 😀

alena1
29. júl 2007

ste krasnucki mimi 🙂
sa tesim,ked vam i ja budem moct poslat mojeho Tomaska 🙂

mimi
29. júl 2007

ali, to sa budeme tesiiiit !!!!

a dakujeme !!! niekedy mi je tazko najst fotecku maleho, kde by neskulkal, este mame s tym problemy,ale buduci mesiac ideme na kontrolu k ocnemu, tak som zvedava ako to budu liecit, alebo este budu cakat, kym sa to neupravi.

mimi, to mi je luto,ze sa ti to vymazalo, no co uz, musis ju teraz vela, vela fotit 😉

mimi109
29. júl 2007

mimi super fotky Kubko je rozkosny 😵

no idem ja spinkat unavena som tak dobru nocku babenky papa

mimi
29. júl 2007

mimi, uz ides hajat? tak skoro? dobru nocku !!! 🙂

mimi109
29. júl 2007

vies mimi zle som v noci spala a predchadzajucu noc sa zas mala budila a ja uz naucena ze spinkame cele noci tak som daka unavena jak mechom prastena preto uz idem hajat tak dobru nocku a sladke snicky 😉

mimi
29. júl 2007

papa mimi, ja sa tu este budem tulat a potom pojdem aj ja do hajan 😔

alena1
29. júl 2007

mimi 109 dobru nocku 😉
mimi mas prekrasne chlapciatko a ono ma Teba,sympaticku a urcite tu najlepsiu mamicku 🙂

mimi
29. júl 2007

ali, si zlata, dakujem !!! 🙂

ali, vy nedavate Tomaska vobec do postielky? ani cez den?

alena1
29. júl 2007

v noci nie a cez den ano,ale nie na spinkanie 🙂 haja na manzelskych...
v postielke sa hrajka,ale to je minimum,teraz,jak je vacsi tam uz velmi neobsedi,pyta sa na rucky a nimi mi udava smer,kde a kam...
a Kubko ako?uz chodka?
my sa staviame na nozicky,ale este nie moc stabilne,bojim sa,nespustim ho z oci 🙂

adriana111
29. júl 2007

ahojt baby 🙂 dnes som tu dost neskoro, mozno tu este niektora ste ☹

alenka - Tomaskovi vsetko naj k 11 mesiacikom 🙂

mimi
29. júl 2007

adi, este som tu 😉

ali, Kubko sa postavi, ale musi sa niecoho drzat, takze ho tiez nespustim z oci. Dava mi to riadne zaberat, lebo vsade lezie a potom len hlada, kde by sa uchytil. Na zaciatku to boli tvrde pady,ale uz sa naucil padat.A este nechodime, na zaciatku nam dr. vravela,ze do roka nebude chodit, neviem ako to tak rychlo usudila, asi ta skusenost.

alena1
29. júl 2007

dakujeme adi 🙂
inak viete co?je to asi prvykrat,co sme sa na druhe vecerne kojenie(po dvoch hodkach po predchadzajucom 🙂 )uspokojili s cajickom 🙂
ale museli sme sa prezliect,cely spoteny bol,no spinka dalej a bez didinky 🙂 huraaaaa 🙂

mimi
29. júl 2007

fiha, uz planujes odstavit maleho?

adriana111
29. júl 2007

mne mala dava tiez riadne zabrat. dokaze sa postavit aj pri rovnej stene, takze tiez ju nemozem spustit z oci. nastastie ma teraz MM dovolenku, tak pomaha 🙂

alena1
29. júl 2007

no to je len dnes,v noci a hlavne nad ranom si didka pod chvilkou 🙂
chcela by som po roku,ale ci budem mat siiiiil,uvidime 🙂
bolo by vsetko fajn,len tie noci....myslim,ze potom by sme hajkali lepsie a cez den boli pokojnejsi..... 🙂
a vy ako? 🙂

mimi
29. júl 2007

ja ho kojim raz v noci,ale stalo sa, ze aj prespal celu noc bez didika, juj to bola paradicka 🙂 mozno, keby sme nekojili, tak by aj prespali celu noc sami. Ja som medzitym uz aj stratila mlieko, maleho som nemohla kojit a normalne prespal celu noc. Porusila som to 😔

adriana111
29. júl 2007

ala, mne sa mala odstavila sama, uz mesiac ju nekojim ☹ bez nocneho kojenia spinkavala uz cca od 7-8 mesiacov, potom som ju kojila len rano a vecer a potom ju to nejak prestalo bavit. zaspavala sama, nie pri papkani, takze jej to ani nechybalo ☹

alena1
29. júl 2007

MM dovolenka skoncila ☹ budeme si musiet poradit sami ☹ 🙂
sice este nejake volno ma,ale to na potom......
no je to zaberak teda,mame sa co obracat 🙂

adriana111
29. júl 2007

co sa da robit, ved sme tych drobcov chceli 😉
ja uz by som nemenila, aj ked niekedy som na pokraji sil ☹ ale ked sa ku mne pritulka a da mi mokru pusku na lice, tak to stoji za to 🙂

mimi
29. júl 2007

ali, aj MM ide zajtra do prace 😢 😢 skoncila dovca ☹

utekam spat, maly uz vola 😅

adriana111
29. júl 2007

jee , vonku sa prave rozprsalo, to sa bude paradne spat 🙂 ale dufam, ze cez den bude pekne, mame v plane nejaky vyletik

alena1
29. júl 2007

zavidiiiiim......
my zaspavame len pri kojeni(obcas von v kociari)tak sa desim toho....sme zavisliiiiii.....
no kiezby ho to prestalo bavit... 🙂
teraz sa prebudza tak dva-tri krat,neviem,kedy prespinkame celu noc...

adriana111
29. júl 2007

mimi, dobru noc 😉

ja uz idem tiez do postielky, rano mame skoro budicek 😒 malinka sa nevie naucit spinkat dlhsie ☹ co narobim, hlavne, ze prespi celu noc 😅

tak dobru noc 🙂

alena1
29. júl 2007

idem teda i ja,pa a dobruuuuu... 😔

mimi109
30. júl 2007

dobre ranko no dnes je otrasne pocasie vecer zacalo liat prsalo celu noc a stale prsi a prsi a prsi ☹

elliana
autor
30. júl 2007

bre ranecko, aj u nas prsi, ale mne je teraz fajn, Zoja ma nechala spat do pol osmej 😉 , inac sa budi uz okolo 6, pol 7

mimi109
30. júl 2007

ahoj elli no pocasie akurat tak na spanie, mala mi pred chvilu zaspinkala inak vstavala o 6

adriana111
30. júl 2007

ahojte 🙂
u nas prsalo celu noc, tak sa dobre spinkalo, ale o to horsi bol budicek o pol siedmej ☹ ale teraz uz malinka zase spinka, ja som si dala ranajky a kavicku a idem nieco uvarit. dnes sa von asi nedostaneme, tak budeme musiet vymysliet najaky zaujimavy program, aby sa drobec nenudil. 😉

adriana111
30. júl 2007

elli, teraz som si vsimla, Zojke k 11 mesiacikom vsetko naj... 🙂 🙂 🙂