Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
18. máj 2009

uha gabi ste si zas " užili " 😖

tak linku mme hotovú, pomaly pracem do nej veci, všade kopa prachu tak chodím utieram čistím 😀

inak nič nového

mimi109
20. máj 2009

a kde ste všetky? 😕

liska ako? ešte si komplet? 😀

wladka
24. máj 2009

liska, veru.. ozvi sa 🙂

mimi, foto mas? ukaaaz 😉

ja mam teraz fofry, zajtra odovzdavam prihlasku na doktorat.. 😝 tak treba nejake projekty 😨 .. a zacinam sa ucit, 😝 ..sa mi enchceeeee...

a vy ako? po skuskovych?

inak, do roboty chystate? mimi, gabi? 😕

gabika146
24. máj 2009

ahojte no wladi obdivujemta ze vsetko stihas ....
joj robota ani my nevrav uz mam nervy v tejto krize no neviem a babo sa nedari musime nieco poriesit
dobru noc pa
liska cakame na detaily porodu a foto

liska
25. máj 2009

ahojte 🙂 nestiham net,tak vam len skopirujem,co som rychlo napisala do inej temy,snad sa nenahnevate 😎 tak my to uz mame uspesne za sebou, z Alexa je nakoniec Damianko uz s Christiankom som mala krasny a rychly porod,ale to co bolo teraz, to mi moze aj hocaka ciganka zavidiet o 12 som bola na kontrole u gynekologa, prisli sme od neho o 14, lebo sme sa este zastavili v parku, v obchode, odsoferovala som si to, medzitym samozrejme mierne kontrakcie...o 15 sme sedeli s muzom v aute do nemocnice a to este hovorim "dufam,ze nejdeme prilis skoro", ale to uz mi zacali kontrakcie kazde 3 minuty a stale silnejsie, tak hned na salu, bolo 15.20, Damian vysiel na svet 15.44 vlastne som sa pocas jedinej kontrakcie otvorila z 2 na 8 cm a hned na dalsiu som uz tlacila, nehovorim,ze to nebolelo, ale bolo to super, lekar mi povedal,ze som stvorena na rodenie, vsetko bez epiduralu, nastrihu, sitia, no hovorim-ako cigoska drobec mal 3200g/49cm, hned na druhy den sme sli domov, viem,ze v Anglicku je bezne ist aj hned,ale tu vobec nie,tak na mna vsetky mamicky pozerali vyjavene,ze toto este nezazili ja sa citim absolutne skvele, uz mam aj mliecko,tak je malinky spokojnucky... Christian to preziva v zmietani sa medzi laskou a ziarlivostou, dufam,ze casom prevazi to prve...

liska
25. máj 2009

este pridavam aktualne,ze je vsetko ok, malinky je zatial super spokojnucne dietatko,ani o nom neviem, stale len spinka...zato ja by som mohla nakojit aj 10 dalsich deticiek,ale vsetko caka,kym sa moj vtacik rozpapa 😵 foto musi zatial chvilu pockat, kym si najdem cas,ale musim povedat,ze je to zatial presna kopia Christianka 😅

wladka
25. máj 2009

😉 uuuuzasne liska moja... gratulujem k syncekovi, Damian je krasne meno 😵 ..oteckovi tiez gratulujeme.. a vam obom vela mliecka a zdravicka 😵 😵 ..cmuuuuuuuuuuuk.. Emka posiela pusu..

a vidim, ze porod ako malina, ako v telenovele 😀 .. no tesim sa s vami.. 😀 😉 a Chris si zvykne.. neboj.. pre neho je to tiez vsetko nove.. 😉

mimi109
25. máj 2009

liska gratulujeme 😵 drobčekovi želáme pevné zdravíčko a veľa chuti do papania 😵

my sme boli včera na malej rodinnej oslave, oco mal 50.

tu mám foto kuchyne, a sú tam aj fotky z oslavy troška 🙂 http://picasaweb.google.sk/murcovi/DropBox?auth...

wladi robota zatial 0 bodov 😖

mimi
26. máj 2009

liska, gratulujeme!!!! to si mala naozaj super porod!!!!! Damianko je krasne meno, jeden z mojich favourite! 🙂 🙂

wladka, davas dalsiu prihlasku na doktorat, ci ako?

ja som v skuskovom svihu, poslednu mam az 24.6. a to uz robim skusky od konca aprila. Mame ich 9, kazdy tyzden dajaka 😒

Vidim, ze sa ani gabi ani mimi nedari s babom, ani nam zatial.....
Hladate pracicku? Vela stasticka pri hladani, ale hadam sa nieco najde, uvidite! 😉

mimi
26. máj 2009

mimi, krasna kuchynka, to sa bude v nej dobre varit!! 😉

wladka
26. máj 2009

mimi, dala som vcera 😉 ..vyskusam, som na emku sama, ex neprispieva..tak take peniazky co dostanem za doktorat, sa zidu,a budem len 4h tyzdenne v skole 🙂 .. a mozno sa osamostatnime, najdeme si bytik, a budeme s emi same gazdovat, ale realne to vidim na jesen..uvidim, ako to vsetko vyjde.. 🙂 ..zatial urobit skusky rigo, a potom prijimacky na doktorat 😝

veru, b109, kuchynka pekna 😉 .. u man je favorit cervena v kombinacii s ciernou.. ale poznam sa, je to chvilkoce bluznenie, snivanie 😀 .. drevo je drevo 😉

aj ja drzim palce pri hladani, ale snad si vas stasticko najde, a budete nosit pod srdieckom dalsie 😉 ..

gabika146
27. máj 2009

ahojte liska gratulujeme a teskame sa na foto....
mimi pekna kuchyna nie je nic krajsie ako sa tam ciitit dobrepoznamm to menili sme pred vianocami 😉
studentkam prajem vela stastia v uceni a v snz vela peknych chvil 😀 😀

mimi109
27. máj 2009

ahojte, ďakujem, no vytešujem sa z nej, zrazu tooooooooooooolko miesta tu mám 😀 nie ako predtým 😀 ja som chcela povodne 2 farebnú ale potom mi hantá skočila do očí ked sme šli objednávať - stará dobrá klasika 😵

no my sme sa včera tak rozprávali s mužom, ak sa bábo nezadarí ( čomu už po roku snaženia prestávam veriť ☹ ) tak budem robiť dokladačku tovaru, mužík pozháňa, preto si aj tu autoškolu robím

mimi109
28. máj 2009

ahojte my sme boli dnes u dr. , malá sa o pol 1 v noci zobudila, rozpálená jak pec 😢 😢 😢 tak som jej hned sirup od teploty dala a ráno sme frčali, náš doky má dovolenku tak sme šli k zastupujucej, do pondelka nemôžme isť vonku tak budeme doma sedieť ☹

mňa stále hrdlo bolí a zajtra mám autoškolu a neviem či isť keď malá je chorá 😒

mimi
28. máj 2009

ahoj mimi, tak aj my sme chori, Kubko ma anginu, ma horucky uz druhy den ☹ Tiez budeme cely den doma sediet....

Zajtra mas teoriu, ci uz jazdu, ci trenazer?

gabika146
28. máj 2009

babule skore uzdravenie 😉
ved sa pocasie pokazilo takze vam nebude luto ze ste doma 😉

wladka
29. máj 2009

gabi,t o ej pravda 😉 ..vonku je brrrrrrrrrrrrrr

my sa drzime, minuly tyzden bola v ZM, a tam vraj kiahne..tak sledujem, ci chyti 🙂 ..mozno by bolo lepsie, keby teraz.. 😉

choruckym, rychle uzdravenie..

mimi109
29. máj 2009

ahojte, tak som včera rozluštila čo nám vlastne je, malá má v hrdle afty 😢 😢 😢 len netušík skade to dostala ☹

mimi teoriu mám

wladka
31. máj 2009

mimi, to sme mali aj my, ked mala anginu..vravel, ze vznikaju z oslabenej imunity 😝 ..ja mam jeden riadny na mandli, nechutny je...hadam schudnem, bo ani jest nemozem.. 😀

inak, bzaberal nam Tantum verde vodicka na kloktanie- ale davala som ju do poharila, a vatovou tycinkou som to potierala.. skusala som u nej aj corsodil 2%, cannadent a nic.. akurat to tantum verde..a aj probiotika Nutrolin B- na posilnenie imunity 😉

mimi109
1. jún 2009

no tak malá už bola piatok sobotu ok, nedelu sa teploty vrátili ☹ dnes ráno som jej merala tak mala 39,3 😢 ideme za chvílu k dokymu

wladka
1. jún 2009

mimi, bozinku..tak sa drzte 😔

mimi109
1. jún 2009

no máme Atb. tak snáď rýchlo zaberú a už nám bude zas dobre

wladka
4. jún 2009

uz ste fit?

v sobotu to budu 2 tyzdne, co bola v styku s niekmy, kto mal kiahne.. som zvedava, ci ich dostaneme..lebo vo ferbuari ich nedostala..

inak, holky.. kolko vazia prckovia?? len tak orientacne chcem vediet.. dnes som kukala..emi je taka chuda, ale nenormalne svaly ma.. 😀 tehlicky na bruchu, formovane stehna a ruky 😝..a ten zadok, to je basen..keby mam taky, hned lepsie sa mi zije.. 😀 taky pevny.. 😀

mimi
5. jún 2009

ahojte, mimi, uz vam je lepsie? Kubko je uz zdravy, dobral cele ATB...
afty mam aj ja dost casto, pamatam si ako male dieta, ked som ich mala, ani jest som nemohla, co ma to tak bolelo. Kde ich Mariannka chytila, ved je este dost mala?

wladi, my vazime okolo 14-15 kg, taku vahu mal pred chorobou, tak mozno teraz menej. Vy mate aku vahu a vysku?Vysku neviem, musim ho odmerat, ked bude v klude 😀

wladka
5. jún 2009

my sme 15kg, aspon tak bolo naposledy..a vyska asi okolo 100..lebo uz kupujem 104 😉

mimi109
5. jún 2009

ahojte , už sme ok, dnes sme boli na kontrole, moč bol tiež Ok, ešte máme dobrať Atb.

no mimi nakoniec to neboli žiadne afty..... škoda slov 😠

my vážime 13 kg , moja je taký sucharik ako som bola aj ja ako decko 😀 zato teraz .... 😢 😢 😢 😢 😢

jana188
5. jún 2009

Ahojte, super ze ste sa uz vyliecili a prajem vam nech to tak aj dlho zostane.
maly vazi okolo 15,7kg a to uz pol roka a vyska bola cca 102cm

majte sa krasne a prajem pekny vikend

wladka
9. jún 2009

fiha, jaka odmlka 😕 😅

ja sa uciiiiim..pomooooc.. 😀 moc mi to nejde, ale snad sa nieco na mna nalepiiii 😀

mame sa?

mimi109
9. jún 2009

ahojte, už mám za sebou prvú jazdu 😀 bolo to supeeeeeeeer sa mi to aj páčiť začalo ked som sa prestala báť 😵

čo porábate celé dni keď tu je také ticho? 😕

gabika146
10. jún 2009

ahojte my cele dni vonkua vecer som rada ked zalahnem
zacala som chodit na zumbu na cvicenie je to parada akurat hladam na nete nejake pesnicky ale nic tam nieje tak sa tam vypotim ze ked doma zalahnem mam pocit ze lietam xxixixi
no my vazime15 uz od dvoch rokou a mame 101cm a tiez kupujeme 104 ale niektore aj 110 😝
ozaj mate na noc este plienky my sa nejako nevieme odnaucit ked mu vecer po kupani plienku dam tak sa prestane pytat a cika do nej a aj kaka nechapem hadam rychlo pochopi
majte sa pekne papa
liska hod nejake foto nech sa aspon takto pokocame 😉