Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
30. júl 2007

elli, aj my sa pripajame a prajeme Zojke vsetko najlepsie !!! to uz je hadam posledny oslavenec, vsak?

mimi109
30. júl 2007

elli Zojke vsetko naj k 11. meisacikom

mimi este 1 oslavenec - Gabikin Kubko je 31.narodeny 😉

titkovamiriam
30. júl 2007

cauko,museli sme prist domov ☹ som chora ako pes-kaslem ako tuberak.Lekara mam az poobede no urcite to bude aj angina,lebo ma boli v krku.

mimi109
30. júl 2007

miriam tak to mi je luto ze si chora ☹ prajme rychle uzdravnie 😉

titkovamiriam
30. júl 2007

diky 🙂 ,to pocasie je akurat na spanie 😔

elliana
autor
30. júl 2007

jeeeeee. baby, dakujemeeeeeee
Ja dodatocne vsetkym, co oslavovali prajem vsetko naj, naj, naj...nejako som to v poslednej dobe nestihla sledovat, hanba mi...

miri, to mi je luto, hadam sa z toho rychlo dostanes a pojdete znovu, nie?

titkovamiriam
30. júl 2007

jasne ved tam mame babku a ked vidim ako to marek dobre zvlada tak tam vybehneme vzdy ked bude mat noro volno,alebo ma tam len s deckami zavezie a potom pride. 😀

jana188
30. júl 2007

Elli, Zojke prajeme vsetko naj
Miriam tebe skore uzdravenie.
Marekovi vysiel dnes dalsi zubok, uz ich je sedem. Ale ani neviem kedy lebo mrnci cely den. Rano sme boli na ocnom a v tom najvacsom lejaku, maly mal z toho obrovsku radost ako mu tie kvapky padali na prsiplast a snazil sa ich zospodu chytat. A isli sme rychlym tempom a to sa mu tiez neskutocne paci. Teraz spinka a dufam ze aspon do 4 bude.

wladka
30. júl 2007

jani, tak to ste museli letiet 😅

elli, cmuk zoji 😉

titi, uzdrav sa.. 🙂

mimi, no vida.. tak ste boli lazo plazo na kysuciach?? a ako bolo?? 😅

mimi109
30. júl 2007

caute babule pozdravuje vas nasa gabika z dovolenky vsetky pisala mi smsku 😉

no chudak moj brat si totalne skazil prazdniny akurat mi volal oco ze si brat ruku zlomil ☹ 😒

titkovamiriam
30. júl 2007

tak mam chytene priedusky aj mandle,dostala som ale len bromexin a kloktadlo ,lebo ked kojim tak mi nechcel dat nic ine-ved som si aj myslela.Hned som sa aj objednala na preventivku,uz som u normalneho lekara ani si nepamatam. 😀 Marek sa hraje s tatinom,Milan kukuckuje telku a Michal lovi ryby. 🙂 .Inak konik mi ide straaaaaasne pomali ☹ ☹

adriana111
30. júl 2007

dobry vecer 🙂
miri, smola, ze si chora ☹ , ale prajem skore uzdravenie 🙂

doplnila som nejake fotocky, mozete urobit kuk 😉

titkovamiriam
30. júl 2007

fotecky som kukla -suprove 😀

adriana111
30. júl 2007

miri, Marek ti chodi kedy spavat, ked pises, ze sa este hra? a rano spi do kedy?

mimi
30. júl 2007

miri,jooj, chora si? ☹ prajem ti rychle uzdravenie !!!!!!

wladka, bolo dobre, teraz musim predychavat 😀

adriana, krasne fotecky, mala ma krasne vlasky, cela je krasna, podarena !!!

mimi, kolko rokov ma brat?

Ja som sa akurat vratila, bola som s kamoskou na pive ( prvy krat) bolo supis, len ta kosa vonku, brrr 😒 teraz popijam horuci caj, lebo som cela premrznuta a este ma aj k tomu zub zacal boliet 😝

adriana111
30. júl 2007

konecne mi ide MK, doteraz nic 😠
normalne mi chybal, uz som asi zavislacka 😉

atiatko
30. júl 2007

Ahojte,
tak ja ako klasika - na skok 😒 chlapci uz spinkaju, nevieme sa zbavit tych soplikov, stale dookola vysavame a kvapkame .... dajte prosim radu ako na ne.... ☹ uz zacinam mat strach, ze to bude nieco spojene s tym, ze nam po narodeni 4x prerazali a cistili ocny kanalik - sopliky mame len v tej lavej dierocke ... tak mi je ho luto - za den oslinkame aj 5 podbranikov a triciek, co samu neda dychat .... ☹

wladka
30. júl 2007

mimi, pifoooo?? 😅 dala by som si aj ja 😝 ..len ten bolavy zub si potom neprosim 😀

ati, neviem akoti poradit ☹ ..vysavate vysavacom? toto je naj.. inak neviem..ale pocula som o kvapkach na prirodnej baze, ci co obsahuju sol.. ale to ja uz presne neviem.. treba kuknut na babatkach tu diskusiu, myslim ze sa to volalo chore dieta, ci tak nejak podobne.. a tam spominali velmi dobre kvapky.. skus to pohladat..drzte sa

adi 😵
..a inak aj my chodime neskoro spavat cca medzi 20,30-21,30h, niekedy aj o 22h, a spavame v kuse do 9h rano..😉

mimi
30. júl 2007

a ja ze kde ste? a vam kon nefrcal 😒

Kubko tam uz vystraja, tak sa musim na chvilu odpojit 😒

atiatko
30. júl 2007

wladi - vdaka za radu - mrkla som tam, ale je to o tom, co aj robime - odsavame vysavacovou odsavackou, davame Nasivin, a snazime sa zvlhcovat trosku vzduch, aj ked to dnes nebolo treba lebo u nas bolo max 20stupnov a dazd .... no neviem, neviem, ale asi nas neminie lekarka .... ☹

titkovamiriam
30. júl 2007

no mne teda nesiel a tolkoooo som pisala.marek teraz chodi spat az okolo 22,lebo cez den si dava dva spanky.vstava okolo pol devietej a uz o 11 chce spat tak 30min a potom tak oklo tretej a to niekedy spi aj tri hodiny.Stale nieco vymysla a objavuje,snazi sa vela veci po mne opakovat a hlavne je stale na nohach.Mne by ale vyhovovalo keby spal len cez obed,no ved to sa upravi.Niekedy sa zobudi aj na serblik,no nastastie v noci ho to nenapadne.

adriana111
30. júl 2007

ati,to mi je luto, ze maleho trapia sopliky ☹ snad mu nieco zaberie 🙂

mimi, ty si bola na pivko a ja s MM si davam fernet-tonik 😉
po dlllllhom case sme si vecer nieco spolu naliali, inak sa nam len hromadia flase a nema to kto pit 😉

atiatko
30. júl 2007

babenky , idem ja 😔 😔 😔 s mojim malinkym "soplikom" ... ☹

titkovamiriam
30. júl 2007

ten moj nepije nic a ked tak pivo nealko 😀 ,no obcas si dame pivko v parku,alebo na jazere a ked doma tak cervene vinko-on mi ho otvori a ja pijem 😀

adriana111
30. júl 2007

ja mam pitie pivka v popise prace 🙂 robim v pivovare a inak sa neda. ale teraz som nejak vysla z cviku 😉

titkovamiriam
30. júl 2007

jeeej super praca,inak tesim sa ked uz prestanem kojit a zajdem si k svagrovi do kaviarne na niaky dobry drink.Teraz si sice dam ale nealkoholicke 😉

adriana111
30. júl 2007

ja uz nekojim, ale sem - tam male pivko som si dala aj tak. na pretravenie po dobrom obede 😉

titkovamiriam
30. júl 2007

to aj ja ,aj vinko 😀 .To nealkoholicke som myslela drink,v lete aj tak lepsie osviezi 😀 😀 .
Ja mam inak potravinarsku skolu na mlieko a mliecne vyrobky,no po materskej som sa uz do mliekarni nevratila,robim vo firme na vyrobu farieb.

adriana111
30. júl 2007

ja robim v odbore, mam VS chemicku - potraviny a ani si neviem predstavit, ze by som nerobila v potravinarstve 😒
miri, kedy sa chystas spat po MD do prace? chces byt doma cele 3 roky?
u mna to vyzera, ze coskoro nastupim ☹ uz ma volali naspat, ale predbezne sme sa dohodli az po novom roku. ale vobec si to neviem predstavit ☹
uvidime...

titkovamiriam
30. júl 2007

Mna aj volali ale teraz si to chcem uzit tie tri roky,ja som vysoku nestihla mala som Milana a uz som sa k uceniu nevratila. 🙂 .Dufam ze sa z koleginou vystriedame ja pridem z materskej a ona pojde na matersku 😀