Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
3. aug 2007

doba pokrocila, idem spat aj ja. sice som sa MM nedockala ☹ (po dlhom case isiel na pivko), ale uz som hotova. a rano sa malinka dozaduje pozornosti dost intenzivne, tak nech nepobudi susedov 😖

dobru noc 🙂

wladka
3. aug 2007

adi ☹ ..to u nas nezabera.. spusti taky plac, az sa zachadza.. sadne si, a place..

aleni, do kedy??? 😅

elliana
autor
3. aug 2007

halooooo, spite?

elliana
autor
4. aug 2007

bre ranko, moja kukucka mi uz neda spat, ale aspon je doma MM, takze dnes si trosku vydychnem...

wladka
4. aug 2007

elli, co si v noci nemohla spat? ci sa sa bola flakat? 😅

adi, noc bola dobraa.. 1x sa zobudila, didi, kratko, potom som ju odtiahla.. ale dnes 🙄 ..vstali sme o 9tej,a zaspala az teraz

adriana111
4. aug 2007

ahoj wladi, drzim palce, aby si vydrzala 🙂 mala sa v noci nauci pekne spinkat aj bez didi 😉 to je len o zvyku. take niekolkominutove nocne didkanie uz nema vyznam, hladna urcite nie je, len ta potrebuje skontrolovat, ci si pri nej. 😉
moja teraz uz spi 2x 🙂

gabika146
4. aug 2007

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee
idem vas len pozdravit a vecer som tu 😀

wladka
4. aug 2007

gabi, aaacf..ako bolo??? pis pis 😎

adi, to budem potrebovat.. 😅 ..

aky ste mali dnik?

adriana111
4. aug 2007

ahojte 🙂

wladi, mala ako? uz spinka? 😉

my sme mali celkom fajn den, len ma to nejak doobedu zlomilo a ked spala Ninka, zalahla som aj ja a potom som sa nemohla prebrat 😒 . aj som chcela ist doobedu do mesta, ale nebola som schopna 😖 .
potom ma to uz preslo a poobede sme boli na chalupe. sice fukalo o dusu, ale celkom to slo. aspon sa mala vyvetrala. 🙂

wladka
4. aug 2007

adi, hej.. poobede som ju natahovala, a o 19,45 zaspinkala.. pekne odfukuje.. 😉 ..ale pri didi 😒

my sme behli do baumaxu, tesca- pokupit.. mala ako hviezda, putala pozornost, bo "hucala" ako hukacka 🙄 ..smiesne to bolo 😀 , uz aj tortu sme objednali 😉 ..mesiacik so smoulinkou, a k tomu hviezdicka s napisom 1 rocik a emka..

atiatko
4. aug 2007

Ahojki,
tak moji chlapci isli spinkat - ocinka mam sice zobudit na film o 22.15, priparvil aj vinko - chichi, asi ako odmena, ze som dnes zobrala nas bytok od podlahy a kazdy kut som presla handrou .... 😀 k tomu na obed pecene masko, kapusta a knedla + pivko .... 😝 ....
Chceli sme ist aj na vylet do kupelov na Sliac, ale fukal studeny vietor, a potom, co sa nam ako tak podarilo zlikvidovat sopliky sme to neriskovali. Asi zajtra doobeda upeciem nejaky tvarohovy kolac a poobede tam zbehneme 😉
A ako sa my mate vy babenky ????

Inak MK mi ide nejako pomaly a vam ? ☹

atiatko
4. aug 2007

,,, hahaha -jasne ze som upratovala bytik a nie (do) bytok ... 😀 😀 😀

adriana111
4. aug 2007

wladi, vy uz mate oslavu "za par" 🙂 ja som akurat dnes pozerala do kalendara, kedy naplanujem oslavu, pretoze tiez musim objednat tortu. ale predsa, este nejaky ten den mam cas 😉
to je super, ze uz mala spinka. aj moja, ale dnes sme sa trosku zdrzali na chalupe, tak sme prisli domov neskor a kym som malu dala spat, bolo skoro tristvrte na devat 😒

adriana111
4. aug 2007

ati, ahoj 🙂

ja musim zaklopkat (klop-klop), ale konik mi frci jedna radost 🙂

wladka
4. aug 2007

aj mne frci 😉

ati, caaau 😉 ..myslis, ze ho zobudis? mne miso tiez raz nakazal, a ledva som ho zobudila, a aj tak zaspal.. a rano huboval.. 😀 ..samozrejme ze si nepamatal, ze som ho budila.. 😅

no,adi, my mame 8.8. 😅 .. ale oslava bude v sobotu, bud 11.8 alebo 18.8.. je dovolenkove 😒 ..v prvom termine nemoze byt segra, emkina krstna, vrati sa az 12teho z dovcy.. tak neviem co mam robit.. asi pokame na ten dalsi.. uvari sa gulas, ugrilujeme papanicu.. oslava bude velka 😉

adriana111
4. aug 2007

take dolezite oslavy treba robit vo velkom style 🙂
my mame narodky 28.8., ale oslavu asi budeme robit skor - 25.8., kvoli nasim. byvaju cca 200km daleko a pridu na dovolenku sem od 18.8. a na Ninkine narodky tu uz nemozu ostat. a tiez tu bude aj bracho, pride zo zahranicia na dovolenku domov, tak nech si uziju aj oni 🙂

atiatko
4. aug 2007

Adi - my mame presne 25.8. prve narodky - takze budeme oslavovat spolu s vami 🙂 😉
wladi - zobudila som ho, normalne je ready - a uz viem zahadu preco MK ide pomaly - ocinko stahuje nejaky film, no nedal ho ani dolu do listy, takze som netusila, ze v tom ma prsty. No idem si ja hodit sprsku, a hups k vinku a telke. Papa ....

wladka
4. aug 2007

jasne, dobre robis.. budes robit este jednu malu v ten den? ja neviem ci mam aj v stredu, ked ma narodky.. alebo rovno az potom?? 😕

nemam skusenost, ty uz ma druhe 😝

adriana111
4. aug 2007

wladi, neviem, ci sa mi podari "zoskupit" celu rodinu na jeden termin, vzdy sa najde niekto, komu to nevyhovuje 😖 tak mozno budeme robit este jednu mensiu oslavu podla situacie. inak to u nas vyzera na peknu "seslost", naratala som 24 ludi (aj s detmi) 😲

wladka
4. aug 2007

adi, 😲 noc comment 😅 ..ja asi kolem 15

adriana111
4. aug 2007

wladi, urcite nepridu vsetci, ale tolkych budem pozyvat a tych 18 je istych 😝 asi to budeme robit u svokrovcov na chalupe (este som to svokre nespominala, ale asi s tym tak nejak rata), tam sa da aj grilovat, deti si budu moct pobehat po vonku... u nas v byte by sa to dalo tiez, ale po takychto oslavach davam byt do poriadku niekolko dni, najma detsku izbu, tu vedia "upratat" dokonale 😖

wladka
4. aug 2007

😀 ..zrejme uz mas taku skusenost za sebou.. ale praveze je super, ze pojdete na chalupu.. my tiez vonku.. 😉

ozik, a kedy ti dorazik vcera muzik?

adriana111
4. aug 2007

vcera som este asi do pol jednej pozerala TV, ale uz som nevladala, tak som si sla lahnut a hned som bola "tvrda" a on tvrdil, ze prisiel tesne po pol jednej 😉 nemozem skontrolovat, ani som sa neprebrala. ale dnes bol vcelku ok, ani dlho nevyspaval, tak asi neklamal 😀
ale nemozem mu take "vyjazdy" vycitat, pretoze ani on nevycita mne, ked idem s partiou z prace von 🙂

wladka
4. aug 2007

adi, jasne.. ja som sekera, muzovi dovolim, ale dovtedy 😀 .. samozrejme, ze ma ma na haku 😠 .. a chodi si kedy chce.. aj teraz je vonku, neozyva sa.. nemam na to nervy 🙄 .. skoro kazdy vikend.. patek aj sobota. co to 😲 .. mam ho aj ja na haku, chcel sa vratit, ale naco? aby zasechodil von,ci co? sledujem ho.. necham to tak.. zajtra pride svokor z nemecka.. 😉

adriana111
4. aug 2007

wladi, asi to nemas lahke ☹
my sme mali tiez tazke obdobie, ale nastastie je to za nami 🙂 a ked vidim, ako idu nase baby za ocinom a ako ich on ma rad, tak som rada, ze sme spolu. aj ked niekedy su chvile, ze by som ho najradsej roztrhala v zuboch 😠 , ale potom je to zase vsetko ok. uz sme dost dlho spolu (pozname sa 16 rokov a manzelia sme 7 😀 ), tak viem, ze je proste taky aky je, ja tiez nie som bez chyb a celkom sa to da. 🙂

elliana
autor
5. aug 2007

bre ranecko, jejda, wladi, vam sa uz blizia narodky....Vy sa vsetky chystate tak vo velkom oslavovat? Az vam zavidim, ja neviem, ako to bude u nas....ale asi pojdeme my na Oravu, nasi by chceli...neviem, ale ak budeme doma, budeme asi samy, svokor chory, oni dojst nemozu, nasi tiez neradi cestuju a tak budeme asi samy...

No neviem, ako to zbuchneme, ale torta bude, aj ked si viac na nej pochutim ja s tatinom, ako Zoja

wladi, ma neser, takto sa sprava? Uz by sa mohol vyburit a skludnit, to veru ide na nervy...MM asi chyta druhu pubertu, lebo by kazdy vecer chcel niekam von, na pivko s kamosmi...ale nastastie nas vzdy chce zobrat zo sebou...uvidime, dokedy ho to bude bavit

ati, bytok 😀 😀 😀 😀

vcera som prala asi 6 praciek, postelne pradlo a kopu veci, ktore som ani nemusela, len sa dlhsie nenosili, tak som ich oprala...koli radosti, ze to tak super schne, ved mi za hodku vyschlo pradlo...neuveritelne, ale tak fukalo...

No, dnes pridu pubisky, som zvedava, ako to vypali

paaaaaaa

mimi109
5. aug 2007

caute babule 🙂

gabika no vitaj nazad doma ako bolo na dovci? 😉

vidim ze ste rozoberali narodky nasich ratolesti no my mame 28.8. ale oslavu spravime 2.9. hned ten vikend po narodeninach malej 😵

gabika146
5. aug 2007

na dovci super stale kupko potom chlapi brali deti von a 2krat sme boli na babskej jazde
maly chodil spavat o 21.30a prespal celu noc do rana do 9 😀 😀
a uz sa v noci nebudi na papanie tak super
aj my sme dnes rozmyslali nad narodkami mame 31ale spravime to 25s tatovymi narodkami v sobotu s kamosmi a v nedelu s rodinou cez tyzden idem objednat tortu aj svadobnu 😀

adriana111
5. aug 2007

ahojte 🙂

gabika, tak neviem, ci budes mat vacsiu radost z tej narodeninovej alebo svadobnej torty 😉 drzim palce, nech ti to vyjde 🙂
a na 25. planujem oslavu aj ja 😀

elliana
autor
6. aug 2007

jeee, Gabi, svadba? Sa ti to blizi, ja sa uz tesim s tebou, ked si spomeniem, az mi mravci v bruchu...si to uzijeeees

a ja uz mam baby u nas, take su tichucke, az ma to desi, dufam, ze sa to rychlo zmeni, ved ked budu moc dobre, nebudem si mat na koho pokricat...ale nie, mala je z nich natesena a ja tiez...

vcera sme boli na zahrade, MM mal napad, aby sme napustili bazen a dali malu do vody...mala sa hrala na deke, kym sa v nom hriala voda, ale akonahle zbadala vodu, vtrepala sa do nej aj v body...oj, studena bola, a mala sa tam trosku vyclapkala, ale hned som ju brala odtial...tesila sa straaaasne...dufam, ze neochorie

no, idem chystat ranajky, pre tri adolescentky toho musim nachystat za vagon, vcera vecer o 11 som im este urobila puding z litra mlieka a zjedli 😉