Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
20. júl 2007

baby, pri Natalke mi to tiez tak nevadilo, ale pri dvoch detickach je to ine, uvidite 😉

mimi
20. júl 2007

predbieham udalosti, cooo? tam som sa este nedopracovala, len viem, ze kazdy mi to doporucoval, nechat vyrevat 😢

uz sa na to tesim, dufam,ze budeme uspesnejsi ako pitie 😀 aj k tomu sa dopracujeme 😉

adriana111
20. júl 2007

neboj, mimi, vsetky deticky maju svoje tempo, ale naucia sa vsetko. mne napriklad Natalka uz v 10. mesiaci sama chodila a Ninka stale nic 😒

adriana111
20. júl 2007

a ozaj, kedy planujete dalsie mimi? mz mame dost velkz rozdiel, ale mne to tak vyhovuje. a mozno by som sa za cca 2 roky dala nahovorit este aj na tretie 😉

mimi
20. júl 2007

vsak prave, a este chlapci su vraj lenivejsi 😒 Zaujimave je, ked bol Kubko este malinke babetko, tak zaspaval sam a prespal celu noc a od 6 mesiaca sa to zmenilo 😒

elliana
autor
20. júl 2007

mimi, treba pevne nervy, hooodne pevne...mne trha srdce, ked pocujem Zoju plakat a volat mama a ja ju necham tak...to bol pre mna vacsi trest...ale robim to preto, aby nam bolo obom lepsie

adriana111
20. júl 2007

baby, nebojte sa, deticky vycitia, ze ich stale mate rady, aj ked budu zaspavat same. mama bude vzdy mamou, aj ked dietatko vyhresi, to viem z vlastnej skusenosti. 🙂

elliana
autor
20. júl 2007

adi, tak,tak
idem ja spat, kedze mi mala zaspala o pol osmej, rano budem mat skoreho budicka
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

adriana111
20. júl 2007

dobru nocku! 🙂
ja idem tiez 😉

adriana111
20. júl 2007

jééé 😲 , teraz som si citala, co som sem popisala a ta otazka o dalsom babatku nepatrila len mimi, ale vsetkym. mozno to tak vyznelo. ono ked sa pise, niekedy sa neda napisat presne to, co clovek mysli. a teraz uz ozaj dobru noc!

gabika146
20. júl 2007

ahojte ale nam to teraz leti ako blesk konecne
my sme boli dnes na oslave a bobak spi od pol10
my vypijeme strasne vela cajiku navarim 3 flasky280 a to sa mu mali stale menime plienocky
ja som davala na vyhadzanie pipika klasicky detsky puder alebo masticku candibene 😀

elliana
autor
21. júl 2007

bre ranecko....
gabi, ja som puder skusala, ked bla Zoja malinka a jej sa porobili z neho take lisaje, ja sa uz bojim dat puder...

adi, ked sa zadari...v podstate este mimi dalsie nechcem, ale keby sa "podarilo" tak sa potesim

mimi
21. júl 2007

dobre ranko, tak co elli, dame si kavu spolu? 😀 😉

gabika146
21. júl 2007

tak dnes po dlhej dobe sa pridame aj my k vam hned takto zrana 😀

mimi109
21. júl 2007

caute babenky, kukam ze uz mame II. cast otvorenu 😉

mimi109
21. júl 2007

no uz aj mala je OK vcera uz ani teplotu nemaa tak som stastna ako blska, dnes je fajne pod mrakom ale aj tak je dusno fuj chcelo by to aspon trosku poprsat 😅

mimi109
21. júl 2007

no pozdravila som vas nikde nikoho idem upratovat papapapapapapa

adriana111
21. júl 2007

ahojte, som tu len na skok, ideme zase na chalupu, ale mala este spi.mam uz pobalene, tak som si uvarila kavicku a zapla PC 😀
elli, ako spinkala mala, kedy sa ti zobudila?

elliana
autor
21. júl 2007

adi, paradne spala, o druhej v noci trosku pocestovala po postielke, ale nezobudila sa, to len ja, lebo som akosi koli teplu nemohla spat...o piatej sa tvarila ako vyspata, aj sa postavila v postielke, ale potom, ked videla, ze my spime, zaspala do pol siedmej...boli sme na zahrade a od 10:15 uz kape...a potom pojdeme zase trosku von, kedze je trosku chladnejsie, ako vcera a o pol tretej ide znovu spat, ci sa jej chce, alebo nie...sa normalne tesim, ako to funguje....
ja mam dnes tolko energie, nechaaaapem...
mame uz cervene paradajky na zahrade, sa normalne cudujem, ze to uplne nevyschlo. A malej varim vlastny kalerab, ked, mrkvicku a zemiacik od starej mamy...juj, sa tesim, ze mam vlastne

som sa rozpisala, ze? Mimi, sa tesim, ze mala je uz ok, aj Zoji sa uz vyrazticky stracaju, aj tu ciku ma uz krajsiu

elliana
autor
21. júl 2007

nie ked, ale kel 😀

gabika146
21. júl 2007

my sme boli kupit bazen a ideme na dom sa vykupkat
eli mas nejaky navod ako sa naucila spat sama sem s nim 😕

mimi109
21. júl 2007

elli vy mate chladnejie? zavidm tu je zas take peklo ako vcera fuj ani dychat sa neda 😝

ako to tu konecne zrazu ide rychlejsie, dufam ze to tak uz ostane, bo mi chyba ten pokec s vami 😉

wladka
21. júl 2007

adiiiii, aj ja chcem navod 😉 .bitteee..cmuk 🤐

my teplotujeme, soplikujeme ☹ ..zo zubkov, je neskutocne mrzuta.. 😝 ..dako to prezijeme.. drzte sa..papapaaa

elliana
autor
21. júl 2007

gabi, wladi, poslite mi do IP vase mail adresy, preposlem vam to od adi...a fakt to zabera, mala isla spat o pol tretej a uz sa tesim, ako pojde vecer spat o siedmej

liska
21. júl 2007

jej, dvojka, to je super 🙂 ahojte, ja nic nestiham, ale idem vas aspon pozdravit 😉 zajtra cestujeme daleko-predaleko, ja balim a chystam a upratujem atd. uz od vcera a aj tak sa neviem dostat k finisu, lebo maly akoby citil, ze sa nieco deje, tak je nervozny, vecer zaspava otrasne, stale chce byt na rukach ☹ je to iste aj tym otrasnym teplom aj zubkami aj mojou predcestovnou nervozitou, vsetko dokopy 😒 no ale snad to zajtra zvladneme a potom sa uz mesiac moze iba vyvalovat v mori 😵
s tym zaspavanim - adi, ja som ten navod mala namakany, ked mal maly este len mesiac, bola som presvedcena o tom, ze ak by sme mali problem so spankom, tak to urcite podla toho zvladnem, lebo viem byt tvrda, ked treba.... nuz ale, bohuzial, bud tvrda nie som dostatocne alebo to jednoducho neplati na vsetky deti - moje pokusy totiz vzdy zlyhali na tom, ze moj syn neplace, ale vrieska, az sa zajakava, mojim prichodom do spalne sa neupokoji, ale este viac vydrazdi, moje ubezpecenia o tom, ze ho milujem, su zbytocne, lebo ich v tom kriku nepocujem ani ja a vsetko konci tym, ze po 15 minutach prichadzam v pravu chvilu, lebo on uz ide vyskocit z postielky - to sa stalo teraz naposledy, asi pred tyzdnom, inak som to skusala, ked mal 5 mesiacov, 6 (tu som to vydrazala najdlhsie), 8 a teraz nedavno...takze tak 😖
inak ale musim povedat, ze ta metoda je logicka a vzhladom na vysledok pozitivna aj pre matku aj pre dieta, podla mna, lebo oddychnuta matka sa iste dietatu venuje s vacsou chutou a energiou ako vystresovana a nevyspata...len prosto su deti, ktore to zvladnu bezbolestne a potom take, s ktorymi sa to neda, ja som sice smutna, ze patrime do druhej kategorie, ale zase mame ine pozitiva, tak sa tym zatial nejdem trapit a budem dufat, ze druhe dieta bude po ockovi 😀

elliana
autor
21. júl 2007

jeee, ahoj liska, sa tesite, vsak? Aj ja by som este niekam pocestovala, ale to balenie je jednoducho otras, ja sa balim aj na dva dni ako na mesiac...
potom sa ozvi, ako sa mate

wladi, vdaka za tip, dnes ma MM prekvapil a kupil tu trojkolku z hypernovy, malej sa paci a je supeeeer, okolo siestej pojdem este pokruzit okolo sidliska

mimi
21. júl 2007

elli, tak ju uz mate doma, super!!! my sme tam este neboli, nemame tu ten obchod ☹

elliana
autor
21. júl 2007

mimi, uz sme aj pojazdili, super je, aj Zoji sa paci, len je tam taka zaba, ktora hra a kvaka a MM jej hned prelepil usta, aby to tak nehucalo 😀

wladka
21. júl 2007

elli, vidis 😉 .. draha sa neoplati, a tieto posluzia 😀 ze? poslem ti do ip mail adress

mimi, dakoho posli.. 😉

babyyyy, ja som grogy 🙄 ..emka mi po hodinke tazkeho revu zaspinkala.. boli sme na pohotovosti, nurofen proti teplote nezabera, a povedali nam,ze ma zapalene hrdielko, a opuchnuty jazycek.. asi preto nejedla cely den, a ani nepila.. strasne slinta, asi nemoze preglgat 😒 ..davala som jej didi, sice potiahla, ale nic moc.. dufam, ze zajtra uz bude lespie.. 😔

liska, to hej, kazde dieta je individual, kdovi ako my.. zatial sme na tom podobne ako vy, v postielke stoji, zachadza sa od placu, rev na plne pecky, ruky hore.. aj nonstop..

elliana
autor
21. júl 2007

ahoj wladi, posli, nech ti preposlem ten manual, ale ja teda verim, ze to zabera na kazde dieta, aj ked je urcite pravda, ze niektorym to trva dlhsie...a tam je dokonca pisane, ako si niektore deti z trucu vyvolavali zvracanie...

MM uspava 😉