Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
8. aug 2007

ahojte 🙂

dnesnym oslavencom Emmke a Christianovi aj my prajeme k 1. rociku vsetko naj, naj, naj... 🙂 🙂 🙂

mimi109
8. aug 2007

neviete co je s mimi? dlho sa tu neukazala 😕

wladka
8. aug 2007

dakujeme dakujeme 😵

neskor napisem viac.. 😉 ..

adriana111
8. aug 2007

mimi109 - volajako to tu uticha, viac bab sem prestalo chodit ☹ ale to je podla mna docasne, skoncia pekne letne dni, zacne jesen a nebude sa dat tolko chodit von. tak potom zas pride na rad pocitac 😉

jana188
8. aug 2007

Ahojte
Emke prajeme vsetko naj k prvemu rocku a maminke pevne nervy pri oslavach...

konecne som si dopriala pomaly po roku kupel vo vani, velmi upokojujuce...som z toho vytesena
ako sa mavate?

mimi109
8. aug 2007

adi tiez si myslim ze v zime sa to tu spojazdni 😀

adriana111
8. aug 2007

ahoj jani 🙂

sedkam pri pocitaci, klikam po internete a snazim sa dat do poriadku fotky, co mam. a mam ich tu vyse 1500! 😲 tak ich triedim, niektore upravujem a tak. a popritom chodim do kuchyne priebezne doplnat zasoby, neviem sa dnes nejak dojest 😒 mala by som s tym prestat, ale hrozne mi chuti jest jedno cez druhe 🤐

wladka
8. aug 2007

adi, jasna vec 😎 .. ze cez zimu 😕 len na monitoroch nalepene budeme..

jani, caf.. a diky 😉

adriana111
8. aug 2007

ahoj wladka 🙂
dlhsie si sa tu neukazala, ako sa mavate? malinka spinkava ako? a polovicka poslucha? 😖

jana188
8. aug 2007

adi o tych fotkach ani nehovor, ja ich stiahnem z fotaku do pc a uz ani nemam cas si ich pozriet
ja mam tiez zracie obdobie, dnes som neodolala a spravila som krupicnu kasicku, ale nie malemu ale sebe 😀 a bola vynikajuca, som ju par rokov nemala

adriana111
8. aug 2007

jani, pri Natalke som stihala fotky aj pekne triedit, pisat jej knizku, nalepovat do knizky aktualitky, ale teraz presne ako hovoris - stiahnem fotky do PC a finito ☹ a cim viac to odkladam, tym menej sa mi do toho chce pustit 😖
prave som draheho vyprevadila do prace, tak ma aspon nebude vyhanat od pocitaca spat 😉

wladka
8. aug 2007

adi, nechcem to zakriknut..mala spi dve noci v kuse, sice vstavame prv, ale som happyyy.. az na to uspavanie, ale to sa spravi 😀

muz? nooo 😠 ..ale ano, poslucha.. aspon dnes a vcera sa taaaak excelentne snazil.. teraz isiel svokra zaniest na stanicu, odchazda do nemecka.. je odtial..

jana188
8. aug 2007

mne akurat drahy zacal pindat, tak radsej idem
papa a dobru nocku

adriana111
8. aug 2007

dobru, jani 😉

adriana111
8. aug 2007

wladi, drzim palceky, nech je aj to uspavanie v pohode.
u nas sa to trosku zhorsilo, ale bude to zubkami, mala ma stale prsteky v papulke a slini o 106. takze asi tie zubky. spi dobre, len pri zaspavani, trosku vyvadza - place a skusa, ci ju niekto pride vybrat z postielky. ked zisti, ze nik, tak si lahne a za chvilku spi. 🙂 mala vymyselnicka 😉

wladka
8. aug 2007

aj nam idu.. tie rozne 🙄 ..namastila som jej ich, a haja.. 😔

ja som uz KO..

inak, listicka!!!! 😉 christiankovi, prajeme vse nej nej nej k prvym narodeninkam, hodne zdravicka, stasticka, lasocky a stastnych usmevov.. 😵 🤐 ..cmuuuuuk od eminky 😉 ..

adriana111
8. aug 2007

wladi, dobru noc, koncim aj ja, uz ledva vidim 🙄

elliana
autor
9. aug 2007

bre ranko, vcera ste trosku pokecali...ja nejako nestiham, mam este menej casu, ked mam tie sesterky, ako ked som sama so Zojou...a som si myslela, ze si oddychnem 😠 😠 😠

inac, som smutna, kolegyna, mlada 30 rozna holka ma zhubny nador na mozgu...dostala epi zachvat, a do dvoch dni jej stanovili dg. Ma dvoch malych chalanov...
minuly rok v auguste mojej naj kolegyni zistili leukemiu, hned zacali s liecbou a aj tak v oktobri zomrela. som nejaka depresivna, uz sa aj ja vidim s nejakou rakovinou

sorry, ze to pisem sem, take zle veci, ale nejko sa musim ventilovat, lebo by ma asi porazilo

adriana111
9. aug 2007

ahoj elli 🙂
nebud smutna ☹ mas malu Zojku, tes sa z nej 🙂 su to smutne veci, nevieme, kedy to koho postihne, ale treba sa radovat z pritomnosti. tiez sme nedavno v rodine mali taketo smutne udalosti, dokonca dve po sebe, ale netreba sa tomu poddavat. najma kvoli detickam. to su take male slniecka 😅

ani ja moc toho nestiham, teraz ranajkujem a popijam kavu, malinka spi, Natalka je stale na prazdninach, tak mam chvilku cas. ale uz ma caka varenie, zehlenie, chcela som upratat celu detsku izbu... ach, jaj - planov kopec, energie pomenej 😒

wladka
9. aug 2007

elli, strasne nieco.. ale nemysli na to.. ☹ ..pekne si to vyhod z hlavy.. mas dietatko, manzela, tes sa z toho.. ja viem, ze je to krute, ale zivot nezmenis..

adi, mi vypravaj o energii.. strasne nieco.. ja som akasi oslabla.. neviem z coho, dost som aj schudla, ide to dole, nemozem to zastavit.. a energia? nula bodov.. 🙄

akurat mi malinka cely den teplotovala, idu nam oce zubky.. 😒 ..tak je raz oblacno, raz slnecno.. ale viac oblacno, zamracene.. 😅 .. teraz hajinka, pekne sama zaspinkala.. nurofen sirupcek nezabera.. uvidim aka bude noc 😔

adriana111
9. aug 2007

ahoj wladka 🙂

tak to mi je malinkej luto 😢 , ale zubky vyjdu a bude dobre 🙂
my nastastie problemy pri prerezavani zubkov nemavame, len je viac nervozna a viac slini, ale teploty alebo hnačky, to našťastie nie.

wladka
9. aug 2007

jasne, ze bude dobre.. treba to vydrzat.. inak dole jej vysiel treti, a ani neviem ako.. je to rozne.. 😉

co porabate?

gabika146
9. aug 2007

ahojte tak mi sme dnes boli na vylete v dinoparku paradicka maly bol ako med ani nedychal 😀

wladka
9. aug 2007

gabi, a kdeeeeee??? 😕

gabika146
9. aug 2007

no v blave 😝 😀

adriana111
9. aug 2007

ja sedim za PC a - neuveritelne - opakujem anglictinu 😅 uz bolo na case, kopec veci som pozabudala. 😒
inak cez den sme boli doma, ked sa mala poobede zobudila, tak prsalo, tak sme nesli von a trenovali sme chodenie 🙂 par krokov uz prejde sama (rekord je 6 krokov), ale potom sada na zadok a zvysok cesty prejde po styroch 😖

adriana111
9. aug 2007

gabi, my sme boli tiez v dinoparku, ale vtedy este len s Natalkou, predminule leto, a ta bola tiez nadsena. bolo to celkom fajn 🙂
Ninka je skor na zive zvieratka, tak este planujeme nejaku ZOO

gabika146
9. aug 2007

prave sa bavim na teme zakaz vstupu snazilkam 😲

wladka
9. aug 2007

a co tam je? idem aj ja kuk tam..

adi, tak my uz dlhsie trasy.. v pohode.. 😉

adriana111
9. aug 2007

wladi, u takychto drobcov su pokroky zo dna na den, tak dufam, ze do roka bude cupitat sama. Natalka mi behala uz ako 10mesacna. ale kazdy drobcek je iny a preto je to krasne.

gabi, tak som sa zacitala do tej temy, ze anglinu som zavrela (venovala som jej vyse 1 hodiny, to na zaciatok staci 😉 ) a idem pokracovat v citani