Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
20. aug 2007

narcisa, my sme dva krat denne a vy? a ako dlho?

veru, veru, kde ste vsetky??? 😕

wladka
20. aug 2007

narcisa, my tiez 2x denne, po hodinke az hodinke a pol.. 😉

akoze kde? sak po venku behame 😎 .. ale teraz akurat spinka..

idem asi aj ja si zalahnut 😎 ..

adriana111
20. aug 2007

ahojte 🙂

dlhsie som tu nebola a vidim, ze ste sa trosku posnazili 😉 pribudli nejake fotocky - oslavencom vsetko naj, naj, naj..., nech sa im pekne dari 🙂
wladka, super torta, kde ti ju piekli?

ja akosi nestiham ani pocitac zapnut, mam doma obe baby a davaju mi zabrat. ked je hore Ninka, tak sa krutime okolo nej a ked Ninka spi, tak sa venujem Natalke. a po veceroch sa snazim dat do poriadku domacnost, ktora niekedy vyzera ako po vybuchu hrackarstva. hracky su vsade. a keby len hracky! dnes sme mali ocina doma (ale zato bol v praci cely vikend ☹ ), tak som mala trochu volnejsie. a poobede, ked spinkala Ninka, zalahli sme vsetci 😀 😀 😀
od zajtra ide Natalka zase na tyzden na prazdniny, tak budem mat trosku volnejsie, ale to zas budem upratovat a pomaly chystat na oslavu 🙂 . v sobotu nas caka prva cast oslavy a potom v stredu druha cast, na jeden raz by sme to veru nezvladli.
a potom ma cakaju velke nakupy - dokupit Natalke vsetko, co jej este chyba do skoly. bude uz prvacka 🙂

wladka
20. aug 2007

adi, v luziankach.. 😉 blizo NR

jana188
20. aug 2007

dakujeme za gratulacie.
nase oslavy dopadli super, malemu sa to vsetko velmi pacilo a podostaval koooopec hraciek. uz to nemame kam davat.
od dnes sme presli na jeden spanok denne, doobeda som ho asi hodinu uspavala ale potom som to vzdala. cez obed si schrupol 2 hodinky a vecer bol uz mrzuty a to aj preto, lebo sme neboli vonku. stale chodl ku dveram a daval papa akoze ideme prec a chudatko mal smolu.

dnes sme ho dali prvy krat strihat, taky je fesacik...

wladi perfektna torta
a kde ste? stale venku???

narcisa
20. aug 2007

ahojte a dakujeme za gratulacie 😀
ako vidim zasek tu nik nie je takze idem chrnkat k spiacej kraske pa cmuk a dobru nocku

mimi109
20. aug 2007

caft kocice
tu cely vecer zuri burka 😝 tak hrmi az sa nam okna trasu 😲

mimi109
20. aug 2007

no ked tu po dlhom case strasim tak tu nikoho nie je ☹

mimi109
21. aug 2007

JANKA vsetko najlepsie k meninam, vela zdravia stastia lasky nech sa ti splnia vsetky tvoje sny a tuzby 😉 Marianka posiela cmuk 🙂

atiatko
21. aug 2007

Ahojki babenky,
ja som tu len skok - ocinko je v práci do 22, tam siužívam nášho drobca plnými dúškami - dnes sme mali kúsok teplotku - dali sme si 2x panadol a je to OK. Aspoň dúfam.
Tá búrka bola aj u nás strašná - prišlo to od priehrady a stretlo sa to s tým čo išlo od mesta - úžas - potom vypadla eletrkina, a tak sme išli všetci 3 spať. Náš drobec urobil rekord - spinkal 12,5 hodky a len 1x ráno o cca 6, si vypýtal mliečko. Cez deň si zdriemol 2x po 1,5 hodky - ale to asi tie zúbky.
Inak už okrem alkoholu a nejakého papkania máme všetko pripravené na sobotnú oslavu - dokonca v Tescu sme zozhnali aj také balóniky - Oslavujem svoje 1. narodeniny !!! A ešte všelijakú inú výzdobu.
A kúpili sme mu krásne vecičky na oblečenie - rifličky, tričká, nátelníky, overaly na spinkanie ..... a jasné, že aj hračky ..... sa budem asi tešiť viac ako on
A dnes nám v MY - Žurnál vyšlo aj blahoželanie drobcovi k narodeninkám.
No nehovorila som, že len na skok? Už si ma drobec žiada. Tak zatiaľ, páááá.

mimi
21. aug 2007

haloooo, kde ste kto? 😀

nelinka
21. aug 2007

ahojte babenky,

vy uz nastopro hajate....a chvalabohu uz idem aj ja....
len sa chacem opytat ked fotote s fotakom a fotky su vacsie ako tych 700kb kore su tu povolene v akom programe ich zmensujete...pretoze sme museli odznova cely windows preinstalovat a nemame ten program. mam kopec fotiek ale su velke

dikes
tak pa hajat idem uz aj ja

inac ste uz vsetci riadne podrastli 😉

mimi109
22. aug 2007

ahojte my sme akurat dosli z poradne rocnej mame 8,35 kg a 78 cm 😀
malej sa chcelo spat tak tam revala ako kon, ani posadit ani lahnut ledva som ju vyzliekla a obliekla tak dorabala no hruuuuuuza ani odvazit sa nechela 😅
jak sme dosli domov som ju dala do postielky a hned zaspinkala

inak tu od rana prsi a prsi a prsi 😠

mimi109
22. aug 2007

stale nikto????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mimi
22. aug 2007

ahojte, tu to dajako viazne ☹ ☹ ☹

kde ste??? 😕 😕 ci si budem sama so sebou pisat? 😅

jana188
22. aug 2007

ahojte
ste tu?

mimi
22. aug 2007

sme 🙂

jana188
22. aug 2007

ahoj mimi, ako sa vam dari? Ake pokroky robite?
peknu torticku ste mali, aj ste dali Kubkovi ochutnat?
mas maly ale 5 krat do nej trafil rukou a raz je skoro skopol zo stola 😀

mimi
22. aug 2007

jani, mas tu fotecky? idem sa kuknut, ci tu nieco najdem 😉 pokroky robime take, ze zatial iba lozi po 4 a vsade sa stavia. Vy uz chodite? Torticku som mu nedala ochutnat, ta ho nezaujimala, myslim, ze bol hotovy, ze tu boli jeho bratrancekovia, salil sa s nimi, tak za chvilu zacneme na druhom pracovat, aby mal surodenca 😅

To sa mu ako podarilo ju skoro skopnut zo stola? 😀

mimi
22. aug 2007

uz som ich videla, fesacisko je z neho riadny!!! pridas dajake aj z narodenin? ako vidim, vy uz cupitate 🙂

jana188
22. aug 2007

fotecky su tam iba take stare, vymenili sme fotak a teraz neviem zmensit fotky a to tu uz tusim pisala aj nelinka.
skopnut sa mu to skoro podarilo ked sme sa fotili pri torte a mai sme ho na rukach. on je brutalne zvedavy na vsetko, tak sa nacahoval a ked to potom rukami neslo skusil nohami 😠
chodi uz sam aj po vonku a je to riadna makacka za nim stale behat aby nic nedaval do pusy. dnes zase "hodil rybicku" do zeme a ma oskrete cielko. zbadal to tato a hned mi vynadal ze davam malo pozor a to som cupela pri nom. strasne zle znasa maleho zranenia. A vy uz mate modrinky alebo len my sme tak nesikovny?

mimi
22. aug 2007

no pravdaze aj my uz mame modrinky, najviac sme ich mali, ked sa len snazil staviat a nevedel padat, tak rovno na hlavu. Teraz, ked uz stvornozkuje, tak pada na zadok.

Moj este nechodi, ale tiez mi dava zabrat, lebo vsade lozi hlavne do zasuviek. dali sme tam uz kryt,ale ked vidi zasuvku, tak rovno do nej. najviac ho fascinuju kabliky, drotiky, hracky nie 😀

alena1
22. aug 2007

ahooooojky augustovky moje,tak som konecne po prestavke medzi Vami🙂
mali sme nieco s PC,netom,no snad sa to uz takto nadlho nezopakuje.
inak sa drzkame,sme zdravucki(klopkam),prerezavaju sa nam dva spodne zubky naraz preto sme kusok uplackanejsi,ale inak fajn🙂
stale sa kojime,takze v spani-nespani sa vela nezmenilo no dajako zvladame🙂
zatial nechodkame a strasne moc sa tesime na velikaaaansku oslavu a blizkych🙂

vsetkym uz "rocikovym"prajeme vsetko NAJ🙂🙂

mimi
22. aug 2007

uz som chcela vypnut net a alenka sa tu ukazala 🙂 my sme tiez mali problemy s netom ,PC, cakame kedy nam donesu novy, lebo tento raz ide raz nejde. No co, je to stara raroha 😀

Kedy vy budete oslavovat? stale spinkate spolu? my ano 😅 ale tak striedavo, ked zaspi, supnem ho do postielky,ale on sa rychlo spamata a potom je medzi nami a takto to ide kazdy den 😅

alena1
22. aug 2007

ahojky mimi,my oslavujeme 29,na SNP🙂
este vstale spinkame vsetci spolu a o postielku sa ani nesnazim a robim chybu,ze?
no uz co,i ked pravda je,cim neskor,tym to bude narocnejsie....
a vy ako?oslava,papkanie,este stale sa kojite?🙂

alena1
22. aug 2007

ozaj,mame uz fotak,tak ked sa trosku s nim zoznamim a nieco nafotim,pridam sa k Vam🙂

mimi
22. aug 2007

alenka a mozno to narocnejsie ani nebude, mozno budeme milo prekvapene 😉 mozno sa ti nasi mali suhaji spamataju a budu sa chciet tiez vyspat a pojdu dobrovolne do svojich postielok 😀 😉

stale sa kojime a zatial to nechavam tak. Oslava je uz za nami, dopadla dobre, este stale dolujem v mraznicke, ci tam nahodou neostal maly kusocek torticky 😅

Kolko uz mate zubkov?

mimi
22. aug 2007

uz sa tesime na nove fotocky, dufam,ze si das aj jednu do pasu 🙂

mimi
22. aug 2007

mna teraz napadlo, vsak my s muzikom oslavime 2.vyrocie svadby 🙂 🙂 to, aby som rychlo utekala mu nieco kupit.....

alena1
22. aug 2007

kiez by sa spamatali a zatuzili po ozajstnom spanku🙂
ja ho uz vlastne ani nepoznam a to som si davno myslela,ze najhorsie mame za sebou🙂no ktovie,kolko sa este nacakam🙂
zubcekov mame osem,nam sa to nejak pozastavilo,vsetko islo naraz,potom dlho dlho nic az teraz a znova pekne pospolu🙂

si mi narobila chute mimi,ja si musim este trosku pockat.... 😒
ozaj a Kubkovi torticka chutila?🙂 si musim pozriet foto.....