Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

jana188
27. aug 2007

to aby si susedia nemysleli ze som "zla", tak ja vzdy najprv podobrotky ale potom sa uz nepoznam. a odkedy mam maleho som zistila ze ma dokazu nasrdit rozne hoci aj banality...a zacinam byt strasne agresivna...aj muz sa ma uz dnes zacina bat...

mimi109
27. aug 2007

a to aj ja cosi kdesi suchne hlasnejsie a uz frflem napr. minule ktosi vecer o pol 8 ked mala uz spala zacal vrtat tak som frflala co cely den tam robili 😠
aj s muzom sa vadim ze ma hlasno televizor 😅

wladka
27. aug 2007

jani, ja by som rajciny.. troska postlacala, a hodila na nich.. budu mat pamiatku, nejde to vyprat 😀 ..

esteze nepoznam take hulakanie.. u nas ticho jak v hrobe.. 😉 obcas sem tam zasusti, obcas kosacka.. ale je to okay..

atiatko
27. aug 2007

Ahojki babenky,
vsetkym velmi pekne dakujeme za priania k Petulkovym narodeninkam 🙂 potesili ste nas 🙂 🙂 😉 Oslava dopadla super - kooopec hracie, papania, torticky - stiahnem foto tak nieco hodim do albumiku 🙂 Malinky bol uzasny - vyzdobili sme mu bytik balonikmi a opickami, a stale len chodil a hovoril "čeče-čeče", no a torty si uzil obidvomi ruckami 😀 😀 😀 zlatunky. A viete ako zhasol jednu sviecku na torte ???? Holou ruckou !!!!!! Bola to sekunda, okolo neho kopec dospelych, a nikto sme nestihli zareagovat - no obislo sa to bez popalenia, a chcel skusit podobne zhasnut sviecku aj na druhej torte, no to sme uz stihli zasiahnut 😒
Tak idem si uz lahnut, robila som kusok na bakalarke - no len kusok, ocko je z prace len hodku doma,tak som sa v praci len tak povrrrrtala.
Papa babenky 😉

mimi109
28. aug 2007

breeeeeeee raaaaaaaaanko 😵 ja tu takto skoro rano strasim 😅

gabika146
28. aug 2007

ahoj mimiiiiiiiiii mi estelen vstavame 🙂 mali sme vcera trosku stárosti maly plakal od22.30do 23.15 v kuse nic nepomahalo tak som mu dala panadol a nakoniec pomohlo ked som ho popretierala a potom zaspal strasnec som sa bala co s nim je 😒

mimi109
28. aug 2007

juj gabi chuda maly, nelezie nieco nanho? 😲

aj my uz mame 1 rocik 😀 sme malej rano dali babiku co sme jej kupili uz ju upucila obuchala a teraz s nou zapinkala a oblecko sme jej pokupili a este musim zajtra zbehnut do hrackarstva mali vcera zavrete som skor nestihala 😅

gabika146
28. aug 2007

mimi vsetko naj naj marianke
idu nam 4zubky a z toho 2ocne 😝
mimi uz ti prislo oznamko?

mimi109
28. aug 2007

gabi este mi neprislo ☹ uz sa ti to kraaaaaaati 😀

aj malej tusim idu ocne zubky chuda take ma dasienka opuchnute 😖

gabika146
28. aug 2007

ved som ti ho posielala pred 2tyzdnami

mimi109
28. aug 2007

neviem co sa stalo, ci sa stratilo alebo co ☹ este mas moju adresu? ci som ti omylom nedala zlu adresu 😲

gabika146
28. aug 2007

mimi uz nemam ale dufam ze si dala 😲

mimi109
28. aug 2007

mozno sa to cestou ku mne startilo 😒 ☹ aj nedavno mi 1 babenka posielala dvdcko formou listu a tiez mi to nedoslo az na druhy krat 😖

co poraba Kubko?

gabika146
28. aug 2007

sucha sa po riti po celom byte a robi bordel 😀 a ja cakam kamosku na kavu

mimi109
28. aug 2007

😀 no zlaty musi byt
mne mala este spinka a tato siel zas prec 😝

gabika146
28. aug 2007

jeee mimi nova fotka kde ste boli?a kde mas album?

mimi109
28. aug 2007

to boli u nas cez vikend hody sme boli kuknut pri kolotococh aj sme sa pofotili

album si budem robit novy 😉 mozno vecer k tomu sadnem

mimi109
28. aug 2007

ak chces kukni sem heslo ti poslem do IP

http://foto.mamaaja.sk/index.php?lang=&page=mai...

jana188
28. aug 2007

Ninke a Marianke prajeme vsetko naj k prvemu rocku a Marek posiela velike pusinky.

adriana111
28. aug 2007

jani, dakujem za Ninku 🙂

mimi109, Mariannke tiez prajeme k 1. rociku vsetko najlepsie 🙂

akurat Ninka spi, ja rychlo vypijem svoju kavicku a sup, upratovat byt, nech je na zajtrajsiu oslavu vsetko ako ma byt. torta je uz v chladnicke, potom pofotim 😉 a zajtra porobim este nejake salatiky, jednohubky, zopar chlebikov - nech sa vsetci napapkaju 😉

mimi109
28. aug 2007

janka dakujeme 😉

adi diiiik a aj my prajemeninke vsetko najlepsie k 1. rociku 😵

wladka
28. aug 2007

jejej, oslavenkyne-... vsetko naj naj.. cakame fotocky..

gabi, ty si uz dala??.. vecer kuknem.. akurtat mi emi "upratuje".. musim zasiahnut.. 😀

elliana
autor
29. aug 2007

bre ranecko, vsetkym oslavencom vsetko naj aj dodatocne, znovu nic nestiham...v pondelok som bola u dr so Zojou, ale nastastie ma priedusky ciste, tak len pamycon a nejake kvapky davame, mam supis doktorku, aspon hned nedava ATB...
u nas je manzelov kamarat z Anglicka, uz od pondelka, ako tak to zvladam, ale nie som nadsena, uz mam navstev plne zuby...a dnes sa chystaju u nas spat dalsi dvaja ludia a tesia sa, ako sa to u nas roztoci...ale chystam sa to zatrhnut, ak chcu, nech idu von, ale u nas sa ziadna party nekona....fakt uz nevladzem...
som sa vykecala, ale aspon tu, lebo u MM neuspejem, on aj ked sa mu nieco na kamosoch nepaci, nie je schopny nic im povedat, ale ja si uz od siestej na to brusim jazyk a ak sa neudrzim, mozno sa aj niekto nahneva, ale mne je to uz jedno...JA CHCEM KLUUUUUUUUUUUUD

wladka
29. aug 2007

elli, tak si ho vybojuj 😀 ..drzim palce.. daj echo, ako to dopadlo.. 😉

mimi109
29. aug 2007

Alenka Tomaskovi prajeme vsetko naj naj k 1. rociku vela zdravicka, stastia lasky posielame s Marianku cmuk cmuk 😉

jana188
29. aug 2007

tiez prajeme Tomaskovi vsetko naj.

ako vam dopadli oslavy?
my sme mali taku mini este dalsiu, lebo nedalo sa to naraz, lebo vztahy a tak...
boli sme u svokra na dome a neskutocne som unavena zo schodov. a aj maly dnes hned zaspal, ale schody si nenecha ujst.

wladka
29. aug 2007

jani, to mi vrav.. tie schody, to je moda ci co??? 😠 ..minule som alu objavila pos tyroch liezt, uz bola na 4 schodiku a tesila sa.. inak ju drzim za rucicku, a schodikujeme.. ale dokola, dva schody hore, dole, hore dole.. 🙄

adriana111
29. aug 2007

dobry vecer 🙂

alenka, aj my prajeme Tomaskovi vsetko najlepsie k narodeninam 😉

tak my uz mame aj po druhej oslave. dopadla dobre, aj s malou oslavenkynou nas tu bolo 18 😖 , takze dost fuska. este stastie, ze cast som to rozdelila na dx, lebo inak by nas tu bolo 24. malinka dostala hracky, plienky, mlieko a peniazky na to, co treba. torta sa jej pacila, aj z nej ochutnala, ale len malinky kusok. samozrejme, ze jej to chutilo a bola by toho zjedla aj viacej, ale sladkosti zatial vobec neje.
ked bude cas, dam aj fotocky. 😉

a s tymi schodmi je to rovnake aj u nas. len vidi schod, uz dviha nozicku. a chodime hore - dole, do nekonecna... 😝

adriana111
29. aug 2007

nie na dx, ale na 2x 😉

wladka
29. aug 2007

adi, tak to je super.. tesime sa na fotocky.. 😉