• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
mimi, ja mam rigorozku.. to je, ze mas rok a pol na vypracovanie, to doma porobim, a potom nasleduje skuska v jeden den, aj obhajoba.. to sa da.. myslim.. :grinning:

ine je mat skolu externe :wink:
5. sep 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, maly je krasny.. ten jeho usmev na poslednej fotke.. na zozratie :dizzy_face:
5. sep 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminy skolacky, treba sa vzdelavat, detickam treba ist prikladom :wink:
ja som si povedala, ze by som mala tiez nakuknut do anglictiny, aj sa sem-tam snazim, ale vacsinou mi oci klipkaju len to otvaram :unamused: ale Natalka bude mat AJ v skole, tak sa prinutim popri nej, dufam.
ale mala by som to zobrat serioznejsie, za par mesiacov (1/2 roka)idem zase do prace a to uz nebudem stihat ozaj nic :confounded:

este k tomu ockovaniu...ja neodsudzujem nikoho, kto da deticky zaockovat, niektore su citlivejsie, treba ich chranit a kazdy najlepsie vie v akom prostredi zije. takze ked sa rodicia rozhodnu...akurat, ze vsade sa pise, ze deti treba chranit ockovanim, ale potom, ked vidite tu sumu za vakcinu, tak je cloveku az zle. a bohuzial, nie kazdy rodic moze svoje deticky takto chranit

a v petrzalke som mala kamosku, kym som bola v Blave na vyske a ked som za nou isla, tak som mala dost. a to byvala v tej "lepsej" casti petrzalky. som rada, ze mozem byvat v takomto "zapadakove" :wink: :frowning2:
5. sep 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby co noveho?
5. sep 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co noveho? tu u nas je hnusne hnusne pocasie. normalne mam nanic naladu. take novembrove pocasie a to by este malo svietit slniecko a byt prijemne teplo. snad este bude.
malinka nam veselo cupinka, ale este ma chvilky, ked sa nechce pustit ruky, ale ked sa pozabudne, tak je to v pohode. len nas teraz trapia zubky - stolicky . dve vpravo nam uz vysli a tie vlavo sa nie a nie prerezat, tak je dost umrnkana. a boli sme na rocnej prehliadke - 74 cm a presne 10 kg :slight_smile:
5. sep 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adriana, uz ides do prace? kde das malu? ako to budete riesit?

wladi, dik, pridala som dalsie z dnesnej vecere, ta stoji za podivanie :sweat_smile:

boli ste vsetci na rocnej prehliadke? my sme tam boli naposledy, ked mal Kubko 11 mesiacov a dalsia navsteva u dr. bude az v novembri, ze by sa pomylila? :confused:
5. sep 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi,nepomylila, ak ste uz zaockovani, tak je to v poho, Zoja ma dalsiu poradnu az v decembri

aj tu je des pocasie, je mi zima, som nejaka precitlivena...asi z pocasia
5. sep 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky aj tu je zima otrassssssssssssss :cry:
5. sep 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli, vy ste tiez neboli v roku?
5. sep 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi, my sme boli teraz v utorok, ale Zoja bola objednana skor, dva tyzdne pred rokom, ale boli sme na Orave, tak sme isli neskor. A ked bola chora, ockovat ju mohli az teraz.
5. sep 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli, aha, kedy ti zacina skola? ako to budes riesit s malou?
5. sep 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, kosa je vsade :unamused: Hadam sa este otepli, nechce sa mi uz vytahovat zimnik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, my sme boli ked mala emi 11mes, a 2tyzdne.. takze v pohode.. nelam si hlavu.. :wink:

:grinning: vidim ze sa schazdame, pocasko zle..
5. sep 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, jeeeejha.. pekne ufulany.. :grinning:
5. sep 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak, hlavne,ze uz deti spia :wink:
5. sep 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, jasne.. a uz ti prespi noc?? a kojis este?
5. sep 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam este jednu suprovu, ale tu som ju nechcela davat, smiala som sa ako blazon :grinning:
5. sep 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daaaaaj...
5. sep 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, ale potom ju vymazem, som zvedava, co na tu povies :grinning:
5. sep 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, tak to ste sa po tej kasicke asi kupali, ze? :wink: zlaty :slight_smile:

no, do prace pojdem az v marci, ale uz teraz to musim zacat riesit, tych par mesiacov ujde ako voda :frowning2: malinka pojde do jasliciek, mame jedny rovno pri nasom panelaku, len sa musim ist opytat, ci mi ju tam zoberu :confounded: ale asi ano, su to sukromne jaslicky, tak kazda korunka dobra. a velmi si ich chvalia. a hlavne tu v topolcanoch jedine.

nas dalsia prehliadka caka cca v decembri aj s ockovanim.
5. sep 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi, uz som ju pridala :grinning:

adi, tak ti drzia miesto? to je dobre :slight_smile:
5. sep 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee, mimi, aj nasa sa naucila vyplazovat jazyk a teraz ho ma stale vyplazeny :wink:
ale takym drobcom to pristane :wink:
5. sep 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi.. peeeeekne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

adi, do jasliciek, ojoj.. ale co narobis, ked korunky chybaju.. :unamused:
5. sep 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, tak tiez hod foto, som zvedava :slight_smile:
5. sep 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, miesto mi drzia a uz by ma tam najradsej mali, lebo ten, co tam bol za mna na zastupovanie im odisiel. takze im chyba jedna pracovna sila, ale uz to musia vydrzat. a inak je to super pocit, ked viem, ze sa budem mat kde vratit, pretoze ta praca ma hrozne bavila a aj kolektiv sme tam suprovy :sunglasses:
5. sep 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je supeeer !!!
5. sep 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, a co to vlastne robis? kde?
5. sep 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra nejake pridam :wink:
5. sep 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi, fakt je zlaty, na zjedenie...
S tou skolou, este vlastne ani nic moc neviem, 12teho idem na zapis, tak sa uvidi. Ale budem chodit soboty a ked bude treba, tak aj s malou, podla mna nebudem jedina. Uvidime, ale uz sa aj celkom tesim, aspon "pohlcem" nejake nove info, lebo mam pocit, ze "osprostievam"
5. sep 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli, ver mi, nie si sama, ja teraz tiez vyhladam kde by som sa prihlasila :wink:
5. sep 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok