Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
8. sep 2007

ahojte, zase ste sa vcera poriadne rozpisali 😉
mimi, gratulujem k zubku 😀 , neboj, zachvilku budu vonku vsetky. a Ninke rastli tiez tak vselijako, ona mala najprv spodne jednotky, potom vrchne dvojky, takze jej to pekne zapadalo do seba 😀 ale potom dorastli aj tie ostatne.

ja malej este varim osobitne, pretoze my davame dost cibule a cesnaku. zacala som jej trosicku solit a postupne davam nove potraviny. ale aj tak jej najviac chutia tie jej "osvedcene" jedla - hlavne zeleninove polievky. jedava uz sama, najradsej vidlickou (má svoju detsku), tam si napichuje aj polievku 😀 ale hlavne, ze papa. masko jej davam stale iba kuracie, ale buď ho uvarim spolu s nejakou zeleninou, alebo udusim a uz som ho aj zapekala. chutia jej cestoviny, to vzdy kombinujem s nejakou zeleninou, omacky vypluva. hned, ked zisti, ze cestovina nie je cista, tak ju vypluje. pomaly sa snazim varit jej take ako nam, ale este nesmazim ani nevyprazam, na to ma este cas.

mmem
8. sep 2007

lenka gratulujem k mesiaciku

mmem
8. sep 2007

no to bol preklep ja patrim do roku 2007,ale zdravim vas 😀

elliana
autor
8. sep 2007

bry vecer, damy...ja som mala dnes upratovaci den a aj vecer a este ma caka obyvak. Blbec, bolo mi to treba?
Inac, dnes som malej urobila paradajkovu polievku len z paradajok, bez pretlaku, ale chutila jej, no ale musela som jej do nejvhodit trocha cukru, lebo paradajky boli kysle...
Adi, a malej davas aj polievku jest samej? U nas by ta polievka skoncila hockde inde, ale nie v Zojinom bruchu.

elliana
autor
9. sep 2007

bre ranko...Zoja si akurat v nedelu privstala 😝
Mimiiiii, ja som trdlo, nemala nahodou Marianka meniny? Ak ano, tak vsetko naj, naj, naj, naj, naj...cmuk

mimi
9. sep 2007

dobre ranko, elli, ten nas si zase dlho pospal 😀

zase mae skarede pocasie, take na depku 😖

mmem, 😀 😉

mimi109
9. sep 2007

elli ano mala v piatok 😀 , dakujeme 😉

wladka
9. sep 2007

jeeejejej. mimi, dodatocne k mani vsetko naj k meninkam cmuk 😉

mimi, ocuj ake mmem 😀 😉 ..co to??? 😕

sme boli na detskej omsi, amen.. mala sa rozbehla k oltaru, za fararkom 😀 ..som sa hanbila.. musela som po nu utekat 🙂 ..ale zlata tam bola..

elliana
autor
9. sep 2007

wladi 😀
Aj my sme boli na omsi a mala na celu papulku stebotala, taka bola chutna, vsetko ukazovala a "komentovala", zlata bola, len neviem, co si mysleli vsetci ostatni...ci neboli vrrrrrr

mimi109
9. sep 2007

wladka diiiik teda ty tak emku po kostole nahans? 😀 😀 😀

a mne mala uz buva lebo dnes za cely den len pol hodiny spala ked konecne zaspala daky pako zacal trieskat kladivom a mala sa samozrejme na to zobudila, ani som ju nestihla okupat taka uz bola chuda umrncana unavena 😒

mimi
9. sep 2007

ahojte, konecne uz spime, okrem mna 😀

wladi, diky 😉

elli,wladi, vy nechodite na detsku omsu? my sme ju dnes prespali, kedze nas maly princ nechcel v noci spat 😖

wladka
9. sep 2007

mimi, sak na detskej.. vsetky deticky, cca 50 sedelo pekne, az na par najmensich, co lozili.. ale emi, priebornicka, ta na schodik vysla, pri oltar, kukala,.. a zvazovala ze kade pojde za fararkom, a uuuz utekala na bok.. a v tom som ju vzala.. chapenzi.. moja musi byt vsade 😠 😀

mimi
9. sep 2007

wladi, no co, uz sa teraz prebija zivotom 😀 😉 len ju nechaj!!! 😉

wladka
9. sep 2007

mimi, no jo.. lenze si mozu myslet, ze mam nevychovane deco.. 😀

mimi
9. sep 2007

wladi, ved to je este dieta, nech si myslia 😝
Moj maly zase strasne vykrikuje a nevysvelim mu, nech je tichsi, tak nech si pokrici 😀

mimi
9. sep 2007

kukala si teraz superstar? 😅

wladka
9. sep 2007

mimi, nie nekukala.. co tam bolo?? nieco na smiech?? povedz..

ja momentalne pisem prispevok do zbornika pre pedagogov.. a cas tlaci.. tak makam o106

mimi
9. sep 2007

boli tam vselijake tipky, dnes to ukazovali z Kosic, chcela som to vidiet zo ZA, ale presvihla som to 😒

wladi, ty uz makas na rigorozke?

wladka
9. sep 2007

nie nie.. uz musim.. ale toto je len prispevok.. 😉

a muzik, tiez siel na doktoranturu nie?? a kam?

mimi
9. sep 2007

este mu nezacala, musim sa ho spytat, kedy vlastne nastupuje. Tu bude studovat v ZA 🙂 UZ len ja si budem musiet nieco hladat, blizko okolia, ale az na buduci rok 🙂

wladka
9. sep 2007

a co mas za skolu??

elliana
autor
10. sep 2007

bre ranko...Ja uz mam kavu za sebou a teraz beziiiim, bo mi treba na WC 😀

mimi
10. sep 2007

dobre ranko, mali sme prisernu noc, mali nechcel spat, som utahana ako kon 😅

wladi, MM studoval strojarinu.

Utekame teraz na rehabku, drzte palce, nech nas odtial uz vyradia 🙂

mimi
10. sep 2007

ups, nie som ja blbec? zle som si otocila kalendar a kontrolu mame az o tyzden a ja tu uz plasim, sme vychystani, esteze som sa pozrela na karticku 😀 😀 😀

gabika146
10. sep 2007

ahojky my sme dnes zacali s kurzom plavania parada maly ako naschval rano dlho spal tak som musela o8.45otvorit dvere na spalni aby sa prebral bolo tam super 😀

wladka
10. sep 2007

gabi,heeej? hod fotocky.. 😉 ..sobotaaaaaa... 5 dniiii 😎

mimi, heh.. to aj ja.. ale narozdiel od teba. som tam dobehla, a sa cudovali, ze co vy tu?? a ja ze som objednana.. a ona kuk do kalendara, a ze nie.. az o tyzden.. u zubarky 😠 ..jak sisnuta..

alena1
10. sep 2007

ahooooooojky,tak my sme uz doma,zo sveta🙂
malinky zvladol cestu nad ocakavanie,i ked boli momenty,ked sme mali toho vsetci dost....starki sa nam mooooooc potesili,drobcek mal najskor respekt no postupne si zvykol a si ich oblubil....
zmena nam prospela,ale jak sme prisli domov(ved doma je len doma🙂)bol krasnucky.....
smial sa,pytal sa do svojej postielky,tesil sa s hrackami...
no uzasne🙂

wladka
10. sep 2007

alenka, ahoooooj 😀 ..tesime sa na fotocky.. 😀 ..kojime??

alena1
10. sep 2007

ahojky wladi,mame nafotene,tak nieco potom nahodim🙂
kojime,mam pocit cim dalej,tym viac a to som do roka chcela prestat🙂
no poviem Ti,to bude tvrdy oriesok....
a vy ako??

wladka
10. sep 2007

alenka, presne to iste.. predtym stacilo iba vecer.. teraz uz aj cez den pyta 😠 .. pekne sa rozbiehame.. to bude tazke, to oducanie..

a budi sa ti este v noci?? mne hej.. 🙄