Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

atiatko
12. sep 2007

My pojdeme k lekarke 24.9. tak potom Ti poslem IP, paaa 😉

mimi
12. sep 2007

dobre atiatko, budem cakat.
Ja len dufam, ze sa toho urologa vyhneme, bez tak nas caka operacia ociciek. Nechcem, aby maly mal traumu z tych doktorov ☹ 😢

adriana111
12. sep 2007

caute, tusim riesite same tazke temy - skola, pipiky, doktori... inak prave kvoli tomu pretahovaniu kozicky na pipiku som nechcela mat chlapceka, mam z toho trosku des. ale u dievcatiek sa mozu vyskytnut tiez vselijake problemy, takze si nevyberes. a tie skolske problemy, to vam nezavidim, ja uz by som sa asi nedonutila pravidelne sa ucit. predsa, skolu som skoncila pred cca 9 rokmi a vysla som z cviku 😒
ale aj my mame teraz skolske problemy - denne kontrolovat Natalke skolske pisanky, pisat ciarky a obluciky, dnes jej pribudla anglictina... a ako tak na to pozeram, zo dna na den im toho pribuda...
inak Ninka uz beha ako strela, je vsade, stale ju musim kontrolovat. ale je zlata, sice pri chodeni ponahla, ale cupita malinkymi krocikmi 😀 zubkov uz ma 12 a poctivo ich "umyva" kefkou. snazi sa napodobnovat, co hovorime, ale zatial su to len jej "blaboliky". ale stoja za to 😉

gabika146
12. sep 2007

ja som malemu pretahovala od malicka dala som na radi maminy a teraz s tym nemame problemy vdakabohu 😒
mamina si to zazila s bratrancom a povedala ze nikdy viac
aj kamoskin maly to ma a ked bola u lekara tak jej povedali ze az ked bude mat2roky tak ho mozu uspat 😖

elliana
autor
13. sep 2007

bre ranecko..uff, esteze baby taky problem nemaju, ale podla toho, co vsade citam je pomerne vela chlapcov, ktory maju obriezku prave koli fimoze. U nas na urologii mi bolo povedane, ze ked su u deti taketo problemy, je lepsie predkozku odstranit.

Gabiiii, este dva dni a uz budes malda pani, co? Akurat vcera boli u nas kamarati, doniesli svadobne oznamko, uvidim co skola a ci vlastne pojdeme...Ale ja svadby milujem.

mimi109
13. sep 2007

cafteeeeeeeeeeee zeny 😀

uz buvame tak som nakukla, fakt teraz nemam pri malej ani na seba cas nieto este na net cas 😖 vsade vlezie vsetko chce kade lozi tade robi "poriadok" 😀 😀 😀 ale nech mne to nevadi som rada ked ju tak pozorujem by som ju zjedla od lasky, len cez den zacala zle spavat predtym prespala 2 hodiny teraz z biedu hodinu spinka za cely den ☹ a ako sa vie nahnevat ked neni po jej 😵

ste sa bavili o stahovani predkozky, myslim ze je dobre robit to od zaciatku, my sme to bratovi ked bol maly nerobili tak mu to chudatku zarastlo a mu na urologii to potom nastrihavali, chudak tak plakal to bol este malicky len par mesiacov mal ale ten detsky plac vtedy srdce drasal 😢 😢 😢

huuuuuup som sa rozpisala, pardooooon 😅

mimi
13. sep 2007

gabi, a uz vam to ide pekne pretiahnut? MM sa vcera na to dival, vraj mu to ide viac, no neviem, ci to nebude stale malo.

mimi, no konecne si sa ukazala 😉

mimi109
13. sep 2007

mimi 🙂 co som vam tu chybala? 😅 ale fakt mam teraz malo casu
zajtra sa chystame do Ziliny na nakup do Metra aj do Tesca 😀

mimi
13. sep 2007

mimi, idete do Metra s malou?
no jasne, ze si tu chybaaala!!!!!!

mimi109
13. sep 2007

nie malu nechm u mojej mamy tam nesmu deti do metra chodit a mala je cela rada ked je s babu 😀 a co robkate? ja akurat som pozametala a este udem umyt dlazku

mimi
13. sep 2007

teraz upratujem a idem varit obed. dost neskoro sme vstali, maly zle spava v noci a potom rano dlho spi

mimi109
13. sep 2007

mne mala v noci dobre spava len cez den je to horsie 😒 a dneska veru potiahla az o pol 9 sa zobudila 😀 inak mavame budicka o 7 kazde rano

gabika146
13. sep 2007

mimi nam to ide uplne dole a potom sa krasne vrati hore a maly pritom ani necekne 😀 😀

mimi
13. sep 2007

gabi, tak to ste teda pokrocili! nam to az tak nejde 😒

Zase ma caka rusna noc, Kubko teraz zaspal 😲

wladka
13. sep 2007

cafte..tak vy o pipikoch 😎 ..pekna tema.. 😀

alena1
13. sep 2007

ahojkyyyyyy🙂
wladi🙂
nahodila som nejake fotocky,tak mozte kuk🙂

wladka
13. sep 2007

videla som.. kraaasny.. a tie vlasiska 😵

ja idem dat zajtra malu ostrihat..uz ma dlheee 😒, jak majkl cekson 😅 ..pod capicou to nebude vidiet..

alena1
13. sep 2007

aj nam by sa zislo,len si neviem predstavit ako obsedi......
ci to nebudem musiet urobit v spani ja🙂🙂

wladka
13. sep 2007

😉 ..ale nie.. nech to zazije.. mozno ho bude zaujimat masinka.. 😉

alena1
13. sep 2007

myslis?no sa tesim....
sesternicin maly pri tom plakal,u nas iste nehrozi🙂
sa Ti nechce spat?🙂

alena1
13. sep 2007

idem ja do hajan,bru noc 🙂 😔

mimi109
14. sep 2007

bre ranko ja len na skok ideme na kafco ku svagrinke

wladi ja som malu uz dala ostrihat lebo jej to uz do ociek slo a v pohode drzala ani sa nepohla 😀

Alenka maly je rozkosny 😉

Gabiiiiiiiiiiiiiiiii uz zajtra je tvoj velky den tak si ho pekne uzi a hlavne tu zabavu po obrade 😵 😵 😵

tak paaaaaaaaaa zas niekedy neskor 😀

elliana
autor
14. sep 2007

bre ranko, ali, no konecne, si sa ukazala, maly je krasnunky a tie vlasky, no krasa...
dnes sme si pospali do 9, super, Zoja spala od 8 vecera doteraz

Gabi, veru, zajtra...;a vidis, pocasicko vyzera fajn, budes mat krasnu svadbu

mimi
14. sep 2007

ali, konecne vidime fotocky, maly je krasnucky !!!!

Gabi, to uz zajtra?

mimi109
14. sep 2007

kukukuk mala mi buva tak som nakukla, ale asi tu nikoho nie je ked sa vonku konecne pocasie polepsilo

slnko páli, nebo žiari, vrabce sedia na konári 😀

idem sa pohrat s fotkami a dake hodim do abumu 😉

alena1
14. sep 2007

pekny den babule 🙂
no konecne slniecko,ked vstankame a sa napapkame,hajde von🙂
gabi,myslime na Vas.....
mimi 109,krasne fotky i torticky.....
my este budeme oslavovat tento vikend,pretoze sa to vsetko tak narychlo zomlelo,starkemu v BG sa velmi zhorsil zdravotny stav,v den "oslav"sme boli tam...A chceme si to vychutnat...
sa tesim🙂
pa

elliana
autor
14. sep 2007

baby, spite? Gabika asi nie, ja som v predsvadobnu noc moc nepospala...
Idem skusit hodit nejake foto

wladka
15. sep 2007

ahoj elli, keby viem, ze ponocujes, tak ponocujem s tebou 😉 .. elli, krasne fotocky 😵 ..cb mam najradsej 😉

gabi, dnes 😵 ..potom hod fotocky.. sa tesime 😀 ..drz saaaa

my sme uz ostrihane, pofotim ju., a hodim fotocky 🙂 ..naprv pekne sedela, ale potom sa jej to uz nepacilo, furt mykala hlavou 😅 , ze nechce uz..

mimi
15. sep 2007

gabika sa nam teraz niekde veselkuje a vy ostatne ste kdeee?? 😕

mimi, boli ste v tom Tescu? mali plienky v akcii, dufam,ze si tu akciu stihla 😉

elli, pekne fotecky, Zojka si aj s torticky ochutnala, hm a ako jej chutila?

mimi
15. sep 2007

ozaj, zabudla som sa pochvalit, vcera sme sa boli s MM trosku zabavit. Koneeecne!!! bolo super, citim sa ako nova zena 😀 😉
Asi by trebalo castejsie chodit vonku 😅

Pozerali ste Vyvolena, co na to poviete?