• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
autor
mimi, to hej, oreagovat sa je super, to poznam...parada

mimi, kto je ten vyvoleny? Ja som to nepozerala, ani sa nechystam, ale zaujima ma, kto sa dal na to nahovorit...alebo kupit?
15. sep 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli, myslim,ze to bolo dost trapne a nahovorit sa dal, budes prekvapena Baca....
15. sep 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :sunglasses:

ste tu?
15. sep 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som chcela odist :grinning:
15. sep 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej.. :wink: a co si chcela? kuk TV?

ozik, a samis te boli?? a maly kde? :slight_smile:
15. sep 2007 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte moje drobciatko buva tak kukam co mate noveho? nam sa dalsi zubok prerezal ocny vcera som ho objavila ked som malej gelik davala tak uz mame 8 zubalov :grinning: a dalsie 2 sa este tlacia tak mame veselo, vcera mala revala od 8 do pol 10 co uz od unavy chuda zaspala :unamused:

mimi boli sme v ziline este vo stvrtok vecer a zrovna tie plienky co my kupujeme od 4-9 kil nemali :angry: ale kupili sme v piatok v turzovke posledny balik
aj v metre sme boli som tam malej kupila taku babiku 6 zvukov vydava ale som ju schovala uz pod stromcek :sweat_smile: :grinning:
16. sep 2007 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ved to uz s kludom kup plienky od 9-18 kg. Kubko este nemal 9 kil a my sme mu ich kupili a v pohode boli :wink:

Uz darceky pod stromcek? dobry napad....

wladka, boli sme s dalsimi manzelskymi parmi a babka tu bola, tak vartovala :wink:
16. sep 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
109, vy ste na plienkach 4-9kil?? aaale :confused: .. my uz na 10-1-20kil.. su to 5, zapnem ich viac, ale dobre su.. 4+ sme mali, a s 5 nie ej ziadny rozdiel :wink: ..

tak to ste sa mali.. maly bol dobrucky?? inac, ako ti spinkava v noci?? mne sa budi na didi :unamused: :angry: :sweat_smile:
16. sep 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi, zle spava, budi sa, stavia sa, vykrikuje, tak mu hned dam didi a zaspi, inac si neviem rady :unamused:

Ked tu bola babka, samozrejme sa zobudil, tak si musela s nim lahnut, on ju skrabkal, tahal za vlasy, ale zaspal :sweat_smile:
16. sep 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babulky vsetko bolo uzasne krasne bez stresou aj ked som piatok zaspala o 3rano vstavala o 7 a isla spat az v nedelu rano o7
bolo to krasne nic nas nezaskocilo :slight_smile:
16. sep 2007 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gabiiiii, mlada pani, gratulujem, a ako sa pise v rozpravkach...a zili stastne, az kym nepomreli...
Ale nie, naozaj vsetko naj, naj, naj, naj a teraz sup sup uzivat si manzelskeho zivota :slight_smile:
16. sep 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, gratulujemeee!!! nepridas fotecky?
16. sep 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi nam tie od 4-9 zatial stacia su nam take fajne ale len tie tesco co sme skusali lidl tak tie uz male boli :sweat_smile: no co Marianka je take drobciatko :dizzy_face: teda apon co sa vahy tyka vysku ma taku akurat :wink:

gabiiiiiiiii tak uz si mlada pani, aky je to pocit? :grinning:
16. sep 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nic mimi. Aky ste mali vikend? dnes bolo krasne :slight_smile:
16. sep 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daky o nicom tatik je dnes cely den prec tak sme od rana same, boli sme vonku a u nasich a vcera sme boli doma a upratovali

a vy ste co robkali?
16. sep 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez nic take, MM vcera pracoval, akurat dnes sme boli trosku vonku. Idem ekupat maleho, tak neskor sa ukazem :slight_smile:
16. sep 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tak prijemne kupkanie papa
16. sep 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridam snad este dnes alebo zajtra :grinning:
dakujemeeeeeeeeeeeee
16. sep 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, das ich tu, alebo na MS?
16. sep 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ms aby to niekomu nevadilo :wink:
16. sep 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tesime sa !! Kolko ste mali ludi na svadbe?
16. sep 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ta sledujem :sunglasses: :grinning:
16. sep 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus, si mi v patach? :grinning:
16. sep 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme52 a vecer prislo 15 :wink:
16. sep 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranecko, dnes je znovu krasne, este nieco porobim a bezime vonku.
17. sep 2007 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gabi, kde su fotky, haaaa? Sa preklikavam MS a kde nic tu nic. Som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
17. sep 2007 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki babenky, ja len na skok - prave som videla v telke uputavku na Reflex dnes vecer - a koho nevidim - nasa Wladka aj s Emuskou :slight_smile: urcite si to pozriem, lebo je to pre mna obdivuhodna osobka :slight_smile: :wink:

Inak my sme s drobcekom od vcera sami doma - ocinko je na tyzden v skole v BA :frowning2:

Gabika - pripajame sa k tomu velikaaaaanske kopcu gratulantov - a cela nasa rodinka vam zo srdiecka prajeme len slnecne dni manzelskeho zivota :slight_smile: , no a kedze ste Kubka stihli uz pred svadbou - hor sa este ne jedno babatko po svadbe :wink:
17. sep 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wladi, coooo???????????????????????
A napisat nieco? HMMMM?
Keby nie Atiatka, ani neviem, nekukam telku. Ale nie pekne od teba, ze sa nepochvalis...ale vecer kuknem, sa tesim...
17. sep 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnieckovy dnik babule:slight_smile:
Gabika vela lasky a radosti v manzelskom zivote vam prajem a ako pise atiatko,hor sa na vec:slight_smile:
elli ahojky:slight_smile:
wladka,si sa ani nepriznala,teeeeeeeeeeeda.......:slight_smile:
17. sep 2007 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok