Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
15. sep 2007

mimi, to hej, oreagovat sa je super, to poznam...parada

mimi, kto je ten vyvoleny? Ja som to nepozerala, ani sa nechystam, ale zaujima ma, kto sa dal na to nahovorit...alebo kupit?

mimi
15. sep 2007

elli, myslim,ze to bolo dost trapne a nahovorit sa dal, budes prekvapena Baca....

wladka
15. sep 2007

cafte 😎

ste tu?

mimi
15. sep 2007

uz som chcela odist 😀

wladka
15. sep 2007

heeeej.. 😉 a co si chcela? kuk TV?

ozik, a samis te boli?? a maly kde? 🙂

mimi109
16. sep 2007

cafte moje drobciatko buva tak kukam co mate noveho? nam sa dalsi zubok prerezal ocny vcera som ho objavila ked som malej gelik davala tak uz mame 8 zubalov 😀 a dalsie 2 sa este tlacia tak mame veselo, vcera mala revala od 8 do pol 10 co uz od unavy chuda zaspala 😒

mimi boli sme v ziline este vo stvrtok vecer a zrovna tie plienky co my kupujeme od 4-9 kil nemali 😠 ale kupili sme v piatok v turzovke posledny balik
aj v metre sme boli som tam malej kupila taku babiku 6 zvukov vydava ale som ju schovala uz pod stromcek 😅 😀

mimi
16. sep 2007

mimi, ved to uz s kludom kup plienky od 9-18 kg. Kubko este nemal 9 kil a my sme mu ich kupili a v pohode boli 😉

Uz darceky pod stromcek? dobry napad....

wladka, boli sme s dalsimi manzelskymi parmi a babka tu bola, tak vartovala 😉

wladka
16. sep 2007

109, vy ste na plienkach 4-9kil?? aaale 😕 .. my uz na 10-1-20kil.. su to 5, zapnem ich viac, ale dobre su.. 4+ sme mali, a s 5 nie ej ziadny rozdiel 😉 ..

tak to ste sa mali.. maly bol dobrucky?? inac, ako ti spinkava v noci?? mne sa budi na didi 😒 😠 😅

mimi
16. sep 2007

wladi, zle spava, budi sa, stavia sa, vykrikuje, tak mu hned dam didi a zaspi, inac si neviem rady 😒

Ked tu bola babka, samozrejme sa zobudil, tak si musela s nim lahnut, on ju skrabkal, tahal za vlasy, ale zaspal 😅

gabika146
16. sep 2007

ahojky babulky vsetko bolo uzasne krasne bez stresou aj ked som piatok zaspala o 3rano vstavala o 7 a isla spat az v nedelu rano o7
bolo to krasne nic nas nezaskocilo 🙂

elliana
autor
16. sep 2007

Gabiiiii, mlada pani, gratulujem, a ako sa pise v rozpravkach...a zili stastne, az kym nepomreli...
Ale nie, naozaj vsetko naj, naj, naj, naj a teraz sup sup uzivat si manzelskeho zivota 🙂

mimi
16. sep 2007

gabi, gratulujemeee!!! nepridas fotecky?

mimi109
16. sep 2007

mimi nam tie od 4-9 zatial stacia su nam take fajne ale len tie tesco co sme skusali lidl tak tie uz male boli 😅 no co Marianka je take drobciatko 😵 teda apon co sa vahy tyka vysku ma taku akurat 😉

gabiiiiiiiii tak uz si mlada pani, aky je to pocit? 😀

mimi
16. sep 2007

to nic mimi. Aky ste mali vikend? dnes bolo krasne 🙂

mimi109
16. sep 2007

daky o nicom tatik je dnes cely den prec tak sme od rana same, boli sme vonku a u nasich a vcera sme boli doma a upratovali

a vy ste co robkali?

mimi
16. sep 2007

tiez nic take, MM vcera pracoval, akurat dnes sme boli trosku vonku. Idem ekupat maleho, tak neskor sa ukazem 🙂

mimi109
16. sep 2007

dobre tak prijemne kupkanie papa

gabika146
16. sep 2007

pridam snad este dnes alebo zajtra 😀
dakujemeeeeeeeeeeeee

mimi
16. sep 2007

gabi, das ich tu, alebo na MS?

gabika146
16. sep 2007

na ms aby to niekomu nevadilo 😉

mimi
16. sep 2007

ok, tesime sa !! Kolko ste mali ludi na svadbe?

dadus
16. sep 2007

mimi ta sledujem 😎 😀

mimi
16. sep 2007

dadus, si mi v patach? 😀

dadus
16. sep 2007

😉

gabika146
16. sep 2007

mali sme52 a vecer prislo 15 😉

elliana
autor
17. sep 2007

bre ranecko, dnes je znovu krasne, este nieco porobim a bezime vonku.

elliana
autor
17. sep 2007

gabi, kde su fotky, haaaa? Sa preklikavam MS a kde nic tu nic. Som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

atiatko
17. sep 2007

ahojki babenky, ja len na skok - prave som videla v telke uputavku na Reflex dnes vecer - a koho nevidim - nasa Wladka aj s Emuskou 🙂 urcite si to pozriem, lebo je to pre mna obdivuhodna osobka 🙂 😉

Inak my sme s drobcekom od vcera sami doma - ocinko je na tyzden v skole v BA ☹

Gabika - pripajame sa k tomu velikaaaaanske kopcu gratulantov - a cela nasa rodinka vam zo srdiecka prajeme len slnecne dni manzelskeho zivota 🙂 , no a kedze ste Kubka stihli uz pred svadbou - hor sa este ne jedno babatko po svadbe 😉

elliana
autor
17. sep 2007

wladi, coooo???????????????????????
A napisat nieco? HMMMM?
Keby nie Atiatka, ani neviem, nekukam telku. Ale nie pekne od teba, ze sa nepochvalis...ale vecer kuknem, sa tesim...

alena1
17. sep 2007

slnieckovy dnik babule🙂
Gabika vela lasky a radosti v manzelskom zivote vam prajem a ako pise atiatko,hor sa na vec🙂
elli ahojky🙂
wladka,si sa ani nepriznala,teeeeeeeeeeeda.......🙂