Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
17. sep 2007

ahojte babenky 🙂
akosi vas zanedbavam, ale fakt nestiham 😒

gabika, vsetko naj... v manzelskom zivote, nech mate spolocny zivot este krajsi, nez ste mali doteraz 🙂

wladka, budem pozerat 😉

mimi109
17. sep 2007

cafte babizne 🙂 aky ste mali dniiiik my sme boli cele poobedie vonku dosli sme domov o 6 mala sa najedla a zaspala ani som ju nestihla okupat 😅

wladka ty opica sa nepochvalis ze budes v telke 😠 ja mam telku zapnutu a tam zrazu ty aj s Emku len oci som otvarala ze tam su Vladka s Eminku kocice paradne ste tam boli a Emus ako beha ako sarkan 😀 😵

adriana111
17. sep 2007

wladka, supeeeer 🙂 mam rada ludi, ktori nemozu byt celkom taki ako ostatni a vedia sa s tym popasovat. a malinka je riadne sidielko 🙂

mimi
17. sep 2007

baby, kedy to bolo? aj ja chceeem vidiet wladku!!!!!

mimi109
17. sep 2007

mimi uz to bolo v reflexe tak sa to tusim vola ta relacia na markize

Wladka super mas moj obdiv si fakt baba na mieste 😵

mimi
17. sep 2007

boze, som to zmeskala ☹
co tam vlastne ukazovali?

elliana
autor
17. sep 2007

wladi, skvelaaaaa, no parada, super to bolo
a si krajsia, ako na foto, uplne zlatunka racica a energia z teba az tak srsi...
fakt sa hodis na kameru. Aj s Eminkou, som ukazovala Zoji kamosku a taka som bola zapozerana, ze mi Zoja padla ☹ Nie moc, ale tak plakala, ze hruza

mimi
17. sep 2007

MM to nasiel na teletexte, takze zajtra si to mozem pozriet 🙂 uz sa tesiiim !!!

elliana
autor
17. sep 2007

mimi, ja si to kuknem tiez aj v opakovacke, sa mi to pacilo, az ma taka hrdost "obliala", ze wladku virtualne poznam

wladiiii, kde siiiiiiiiiiiiiiiii?

adriana111
17. sep 2007

zajtra o 5.35 by to mali opakovat

mimi
17. sep 2007

adi, vecer? my sme to nasli o 12 na obed..

wladka
17. sep 2007

naaa tu som.. 😉 ..uspavam malinku..

adriana111
17. sep 2007

mimi, rano. nasla som to na markiza.sk

mimi
17. sep 2007

wladi,a ty sa co nepochvalis, ha, som to nemusela zmeskat 😠 😅 😉

wladka
17. sep 2007

mimi, nie som ten typ, co sa "ukazuje".. ja skromna nadovsetko 😀 .. radsej tichusko, ako sa machrovat..

mimi109
17. sep 2007

mimi veru wladuska sa nepochvalila a ja skoro telku prevratila ked som ju tam videla 🙂

adriana111
17. sep 2007

wladi, naco sa chvalit, dobre sa chvali samo 😉

wladka
17. sep 2007

mimi, myslim, ze sa da kuknut aj na nete.. 🙂

no dobre.. kedze sme sa tu zisli vsetky, mozno to bolo aj na nieco dobre..ako sa mi mate holky?? 😀

mimi109
17. sep 2007

wladka a Emka ako beha jeeeeej no zlato male ako si bezkala v telke 😀

mimi
17. sep 2007

vidis wladi, aj tak sme si ta nasli, hehe 😉

teraz nezaspim, ze som to jedina nevidela, idem teda posurfovat po nete 😀 😉

wladka
17. sep 2007

109, zee? jak mile zacala behat, nevie skoncit s tym 😠 ..furt len utekame 😅 ..inac to hrozienko papava stale.. sama si otrhne, a do pusky.. 😵

mimi, hihihihi

mimi109
17. sep 2007

teda krasne ste tam boli obe mali by ste castejsie do telky chodit az je tam na co kukat 😉

wladka
17. sep 2007

ale no 😠 .. na to nervy zas nemam 😀

a co marianka? spinka? inak, uz ti prespi celu noc?

alena1
17. sep 2007

krasna a obdivuhodna zena a mamina,WLADKA🙂

mimi109
17. sep 2007

wladi ona uz od 6 mesiacov spava celu noc 😉 uz spinka od pol 7 dosli sme z vonku najedla sa a hned zaspala ani som ju nestihla okupat 😅

elliana
autor
17. sep 2007

wladi, aj Zoja miluje hrozno, ale ona ho este dobre nepozuje a ja ho na druhy den cele najdem v plienke...len tak nou "preleti"

mimi109
17. sep 2007

baby ako to robite ze vam deti papaju ovocie? mne mala len banan zje nic ine nechce jablko ani pocut hrusku sme este neskuali a nektarinku tiez nechce
ale presnidavky zje v pohode

mimi
17. sep 2007

elli, a ako davate to hrozno? to som este neskusala.

mimi, co keby si skusila dat bananik, postruhaj hrusku,alebo jablko, pridaj zopar piskotiek( ak chces) a biely jogurt, vies ake to je chutne!

elliana
autor
17. sep 2007

mimi, Zoja mi banan vypluva, kedysi lubila a teraz 😝 ...akurat vcera trosku zjedla, ked som jej ho zmiesala s tvarohom. Ale miluje hrusku, ale nie pomixovanu, ale celu a tak si chutne odhryza. A hrozno, to by jedla na ranajky, obed aj veceru. Po mamine, aj ona rada hrozno a aj tekute 😀

mimi109
17. sep 2007

mimi ona jak zisti ze je v banane jablko tak konec nedostanem do nej ani lyzicku uz tak jej davam popuceny banan polku presnidavky a 3-4 piskoty jej tam postruham a to pekne spapa