Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
18. sep 2007

ahojte aj tu je krasne slnecno zatial, dufam ze to vydrzi bo nam maju na postu dake veci dneska dojst co som malej poobjednavala tak chcem ist po ne 😀

wladka
18. sep 2007

aj tu je pekne.. ale mami pisala z nitry, ze prsi.. tak utekam po pradlo z vonka.. 😉

gabi 😠 ..no tak.. nevies ich ty zmensit?? umreme dovtedy 😅

alena1
18. sep 2007

ahojky,ja uz popijam kafco dva🙂malinky spinka tak mam troska cas.....
sem sme mali slnieckove doobedie,no teraz to nevyzera najlepsie a asi od zapadu nieco prizenie 😒 .....
aspon ze sme stihli rannu prechadzku🙂

gabi,vsetky sa moc tesiiiime...

nelinka
18. sep 2007

ahojte babenky,

juuuj dlho predlho som tu nebola....
snad si este na nas pamatate 😖

wladka- vcera ste boli super v tom reflexe...ste kocicev 😲
juuj to si nasla odvahu tam ist?

gabika146
18. sep 2007

pridala som par fotiek 😀

mimi109
18. sep 2007

gabiiiiiiiiiiiiii us som videlaaaaaaaaa nadherna si bola aj som ti tam napisala 😉

mimi
18. sep 2007

gabi, aka si krasna bola !!! super vlasy si mala, make-up, proste vsetko !!! 🙂 🙂

wladka
18. sep 2007

kdeeee suuu? idem kuk

wladka
18. sep 2007

gabiiiiiiiiiiiiiii.. no teda 😵 ..paraaadna si bola.. aj maly 😵

elliana
autor
18. sep 2007

juj, gabi, hned idem kuknut

alena1
18. sep 2007

gabika ste krasni.....a so syncekom to muselo mat osobitne caro...

elliana
autor
19. sep 2007

bre ranecko...ja som mala desnu noc...normalne ma z nicoho nic rozbolel zub, vlastne ani nie zub, ale ako keby som mala zapalenu okostnicu, nechapem, okolo korena zubu ma zacalo sakramensky boliet. A to pritom ma vobec nebolel zub

mimi109
19. sep 2007

caute babule 😀

elli a nenafukalo ti do ust? mozno aj s toho ta to bolelo, ale uz to preslo, nie?

wladka
19. sep 2007

elli, no tak.. my desna noc, lebo emi by len cucala 😠 .. prisaham, ze uz nevladzem 🙄 .. odstavim.. ale bude to tvrdy oriesok 😝

ozik, jak mimi vravi, nemas prievan??

liska
19. sep 2007

ahojte babulky moje, len vas narychlo idem pozdravit - vratili sme sa len minuly tyzden, takze sme si uzili skoro 2 mesiace slnka, mora, oddychu, bolo nam super, len ocko nam uz poriadne chybal...kym sa sa tu aklimatizovala a civilizovala na internet,presiel cely tyzden, maly mi totiz cez den spi uz len raz hodinu, to sa vela neda stihnut, inak neznasa, ked ma vidi pred pocitacom, takze dnes som stihla akurat nahodit nejake foto a uz sa tu dozaduje mojej pozornosti 😉 ozvem sa vecer, ak tu niektora/e budete...cmuk 🙂

elliana
autor
19. sep 2007

liska, vitam ta...ja ze si zanevrela na net, ked si tu tak dlho nebola...inac, maly je nadherny, skoda, ze Emkin 😉

Mimi, tusim Marianka pije nutrilon, ak ano, v Hypernove maju akciu paradnu, 2 nutrilony 900 gr. za 599,- Sk a este je k tomu aj nuk poharik so sosacikom. Ja som kupila 4 dvojbalenia. A inac, ten poharik je lepsi, ako avent, mala mi moc z Aventu pit nechce a z tohoto saje o dusu

mimi109
19. sep 2007

juuuuj elli super cena len ked u nas hypernova nie je 😠 ale teraz mali akciu v tescu 1 krabica 850g za 200 Sk tak sme pokupili inak stoji 380

a asi ma slahne oni to preto dali akciu lebo menili tomu krabicu bude taka plechovka uz som to videla jedine co sa zmenilo je ten obal a cenu dali az 450 Sk ☹ 😖 😢 😠

mimi109
19. sep 2007

liska no vitaj nazad oddzchnuta? super fotecky Chris je krasavec 😉

tiez soim akurat prihodila z dneska fotky ak chce niekto kuknut 😵

elliana
autor
19. sep 2007

mimi, caf, u nas v tesco su uz davno tie krabicove...ono to nie je ani plech, ale tvrdy papier. A ta doza ma len 800 gr a u nas stoji 458 sk. No hruuuza. Preto sa tesim z tej kupy

elliana
autor
19. sep 2007

mimi, no zlate ste...krasne. Aj ty aj mala
inac, Zoji idu zubky, je uplakana, cez den pospala ani nie hodinu, teraz mrnci v postielke a ked som jej natierala dasienka, uhryzla ma do krvi 😠

wladka
19. sep 2007

elli, aj my zubky 🙄 ..ale je dost zla, umrcana.. len place cely den.. ☹.. a elli, ten nuk so sosacikom ako vypada?? odfot, kupila by som aj ja.. reku ci viac z tohto vypije.. 😉

liiiska, svatka moja 😀 ..kooonecne.. ako bolo?? to ti verim,ze vam muselo byt bez tatka smutno..ale zas, hadam ste si to uzili paradne..tesime sa na novoty, pis pis.. 😉

liska
19. sep 2007

no ahojte, ste tu niektoooooooooooo? 😲

mimi109, Mariannka je na spapanie, ten jej usmev je odzbrojujuci, ked na to pride, bude ho pouzivat casto 😉 ako si urobila tu hviezdickovu fotku? aj ja chcem!!!!!

wladi, super bolo, ved inak by som neostala tak dlho, kazdy den more, bratranec, kopec ludi, maly sa vysantil, teraz mu to tu chyba 😖
nam idu stolicky, vrchne obidve su uz z casti prerezane, jedno spodne dasienko ma opuchnute az hroza, cez den to preziva uplne v pohode, ale noci su horsie 🙄

alena1
19. sep 2007

ahojkyyyy🙂
liska chybala si,urcite bolo super a krasne,fotky su toho dokazom🙂
a zmena padne vhod,my tiez sme boli chvilku prec,sice za smutnejsich okolnosti,no aj tak nam prospelo....
a ako,este sa kojite?
pripajam sa k teme o zubkoch,my sme na tom rovnako,cez den len mrnkame,rucka v pusinke a nechceme spat....Vecer,uz aspon treti vecer zaspavame s placom a dost neskoro,som unavena a bez energie 😒 🙂
idem teda radsej do hajan,za svojimi...bru noc...

a zabudla som,mimi pekne fotocky,Mariannka je fesanda🙂

elliana
autor
20. sep 2007

dobre ranko...juj, ali, wladi, liska, asi sme na tom so zubkami rovnako. Mala sice uz ked zaspi, spi celkom fajn, ale normalne v noci plakaca, aj v spanku. A vrti sa a prehadzuje jedna radost. ale co uz, aj my sme tym presli a ziadna trauma mi z rastu mojich zubov nezostala 😉
Wladi, odfotim, ale akurat som dala nabijat baterky do fotaku, takze az poobede, jo?

elliana
autor
20. sep 2007

haloooooo, dievky, co to? Vsetky na mna kaslete? Som smutna ☹

liska
20. sep 2007

ahoj elli, ja som tu, ale intenzivne hladam na nete autosedacku a sportak, je cas na nakupy 😉

alena1
20. sep 2007

ahojky,no dnes je sem nejako pusto,esteze mame nasu elli🙂usmej sa🙂
liska takze nakupy?no sportak by sa veru zisiel,ale prave uvazujem nad tym,ci si na Oravsku zimu neponecham radsej tento,s pneumatikami🙂🙂

elliana
autor
20. sep 2007

jeee, babulky, aspon vy ste tu...
Ali, asi pneumatikovy, aj ja na zimu vytiahnem ten. Sice mam golfac s riadnymi kolesami, tak asi zalezi od toho, aka bude zima. Ale nech bude aka chce, fukat bude urcite/v Pezinku fuci stale/
Liska, ty si mala doteraz vajicko? My mame 0 az 18 a som spokojna. A ked budes kupovat teraz, aku by si chcela?

alena1
20. sep 2007

ved prave elli,asi sa mi neoplati teraz kupovat,odlozime to na potom.....
ak vobec este v kociari obsedi...🙂
ale u liskovcou su urcite zimy miernejsie,zavidim...🙂