Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
20. sep 2007

ali, ved uvidime, teraz uz nie je problem zohnat hocico a hocikedy, obcas je problem uz len s peniazkami

alena1
20. sep 2007

presne tak,ked su,kupit sa da kadeco🙂
bola som pri malom,dnes cely den nespal,sice zaspinkal vecer o 7,no odvtedy sa zobudil kazdu hodinu.......a ze lahni si skor,vyspi sa.....no povedz,mozem ja?🙂🙂
dufam,ze sa mu interval po polnoci predlzi a aspon nieco zdriemneme....
ach jaj...tazka vec....

alena1
20. sep 2007

idem teda ja,aj tak uz isto spite,pa a pekne sny(ja ich uz ani nepamatam,nie je totiz na ne cas... 😒

liska
21. sep 2007

co je tu tak pusto? uz nestihame tak, ako kedysi, vsak? teda ja som zacala nestihat uz trochu skor, kedze mam doma zive striebro a vidim, ze aj na vas to prislo 😀
eli, hej, doteraz sme mali vajicko, aj ked naposledy v nom sedel pred vyse 2 mesiacmi, ked sme sli do Italy, to mu este bolo v pohode, ale teraz uz sa tam fakt takmer nezmesti, takze nevyhnutnost...rozhodujeme sa medzi Romer King 9-18kg,Recaro young 9-36 kg alebo Concord 9-36kg...
ali, mas pravdu, u nas su zimy take nezimove, takze mne je jedno, ake kolesa sportak bude mat, len to musi byt nieco pohodlne, lebo v tom nasom z 3-kombinacie uz zacina byt tesno a nepohodlne, aj ked musim povedat, ze doteraz posluzil vyborne a nechavam si ho aj pre dalsie babo...len to nase nam uz akosi vyrastlo 🙂

elliana
autor
22. sep 2007

haloooo, baby, kde ste? U nas vinobranie a ja doma 😝 MM sa "vyfarbil"...no nic, nejdem rozoberat, ale som nas.ana

wladka
22. sep 2007

elli, aaale no.. esteze vinobrani je raz do roka 😝 ..kasli na to.. 😉 ..ja som bola zas vcera nas.ata..ale co uz.. chlapi su 🙄 no comment.. 😀

a vdaka za link, objednam to aj ja, ci ho kupim v hypere, ak to maju.. 😉 chcem to vyskusat..

liska, co sa tyka autosedacky, ja by som ti odporucila predsa tu od 9-18kg.. pretoze, ked sme my kupovali, som chcela usetrit, tak ze kupim Cam od 9-36, lenze ked sme boli v obchode kde taku maju, a zdalo sa mi dost velke a nepohodlne este pre emku.. predsa len mi spava na cestach, pocas jazdy, a takto sediet 😕 ..tak nakoniec sme skusili tu CAM od 9-18, a veruze je lepsia, bo sa da pohodlne nastavit, vlastne posunut, aby lezala ako vo vajicku, alebo sedka rovne.. a este jedna vyhoda, lepsie dovidi z auta, a sleduje jazdu.. lebo su vyssie.. treba si to rozmysliet, oskusat, a potom kupit cez net, ako som to aj ja urobila 😉 ..bo v obchode bola drahsia o tisicku..

a liska, este kojis?? my hej.. a zacinam byt z toho hotova.. je to tazsie.. a hlavne ma to unavuje v noci.. 🙄 😔 ked ja by som uz poraaadno spala.. 😝

gabika146
22. sep 2007

ahojky aj mne sa dnes tata vyfarbil konecne sme mohli mat romantikus vecer boli sme na oslave svokor mal 70 a pekne to prehnal
mam nervy ako pes 😠

alena1
22. sep 2007

ahojky babule....fiiiiha,ide nieco vzduchom?🙂
no u nas sa tiez dnesny vecer neda prirovnat k romantike,MM sleduje TV a ja sedim s kapustnym listom na didi.... 😒 🙂

wladi rozumieme si....a konecne sa vyspat po roku,hm,nebolo by zle...tiez mam na male a k tomu este toto.....
ozaj,kolke sme v tom vlastne zostali?🙂

elliana
autor
22. sep 2007

sismarija, ti chlapi...MM ma vytaca cely den...rano o 8 zmizol na vinobranie, doobedu sme isli za nim, ale za pol hodku som bezala domov, Zoja bola zla, plakala/tie zuby...ale uz trciiii/, on ma dobehol a zalahol spolu so Zojou, ja som cistila, varila a tesila sa, ako vypadneme spolu popoludni von, som sa tesila na koncerty...a dopadlo to tak, ze ked sa MM zobudil, ze on nikam nejde a co ja este chcem, ze on uz dnes ma toho dost...a ja som chcela ist aj s malou, na kolotoc...ach jaj, este teraz penim

alena1
22. sep 2007

mame to my zienky tazke,s nimi...
esteze mame tie male slniecka,ktore sice daju tiez "zabrat",ale ked sa usmeju....niet nic krajsieho na svete ...🙂
a nechceli ste ist len vy dve?bez M?ci by to neprezil?🙂
a kolko zubcekov vratane "trciaceho"ma uz Zojka?🙂

elliana
autor
22. sep 2007

ali, 8 a tlacia sa 2...no, ja som chcela, aby mi postrazil kocik, kym pojdeme na kolotoc a je tam strasne vela ludi a hlavne som chcela ist spolu s nim ja, vies, uz tak davno sme nikde neboli ☹

alena1
22. sep 2007

no tak to nie je pekne od neho....
ja sa tiez vzdy tak velmi tesim na vikendy,aspon vtedy mozme byt spolu,ist niekam ako rodinka...

my mame tiez 8 a tlacia sa az 4... 😒 bobatka nase🙂

alena1
22. sep 2007

vo stvrtok sme boli v poradni,mame 11 kil....a zabudli nas odmerat...
len v pondelok nam idu brat krv,sa uz teraz desim.....

elliana
autor
23. sep 2007

ali, teda, si neviem ani predstavit, ako by Zoja zvladla 4 naraz...a este ma aj soplik, asi z tych zubkov a celu noc sa budila, normalne ju dusili hlieny, Zoja sa vzdy zobudila s takym placom...chudatenko, aj pri mne chvilku spala, potom som ju dala do postielky a taky kolotoc sme mali celu noc. Ani sme nemuseli zan platit 😅 😕
11 kg? Chlapisko teda...a co vam idu brat krv? Ja tiez idem niekedy v oktobri so Zojou na odber, ale to som navrhla dr. ja, lebo ani neviem malej krvnu skupinu.

mimi109
23. sep 2007

cafte dievky co noveho? kukam ze vas muzi se.ru tak sa pridavam do klubu tak sme sa v piatok pohadali aj som si porevala 😒 😝 ani nie tak koli tomu ze sme sa pohadali ale koli tomu co mi povedal no co uz kaslat na to 😔

no idem rezne obalovat juuuuuuuj tak to neznasam taka prplacka 😝 😅

krasnu nedelu prajem vsetkym paaaaaaaaaa 😵

wladka
23. sep 2007

aj ja prajem krasnu nedelu.. vecer sa hadam zideme 😉 .paaa

mimi109
23. sep 2007

halo haloooooooooo kde ste? aky ste mali dniiiiiik???

gabika146
23. sep 2007

AHOJKY JA SOM TU idem spravit este chlebik vo vajci a pozerame svadbu na dvd 😀

mimi109
23. sep 2007

jej gabi aj ja chceeeeem vidiet tvoju svadbu nehodis dako online na net? 😉 😀

mimi
23. sep 2007

no teda gabi 😉 my uz ani nevieme, kde sme odlozili nasu kazetu 😅

mimi109
23. sep 2007

ahoj mimi to mas dobre my nemame ziadnu 😒 😅

wladka
23. sep 2007

cafte 😉

svadba.. 🙂 ..pospominate.. 😀

kde ste ostatne?? 😝 😕

gabika146
23. sep 2007

mimi keby som to vedela tak hodim ale ja taky antitalent 😖
boze idu nam zuby uz mame9 a teraz sa zas nejake tlacia hrozne palc kakame a hlavne neposluchame 😒

mimi
23. sep 2007

mimi, jakze, nemate ziadnu? 😨

wladi, ako ste na tom? Ako casto kojis? ja som dnes maleho nekojila cele poobedie a idu mi prsia explodovat 😝 😀

wladka
23. sep 2007

mimi, mne prsia nejdu explodovat.. aj keby cely den nekojim.. ale to mala, maaammmmm, mam mam.. a ukazovacikom ukaze na prso 😅 , a taha mi tricko..

inak cez den jej nedavam, ale poslednu dobu pyta aj cez den, normalne sa jeduje, ked nema didi 🙂 .. asi cez den 2x, a vecer pred spanim..

mimi
23. sep 2007

no nie je to zlate, ked ti zacne tahat tricko? aj ten moj si ho jednoducho vyhrnie a pije aj po stojacky 😅

wladka
23. sep 2007

mimi, my tiez.. vselijako.. 😀 .. vacsinou si sadne obkrocmo, a hlada.. 😅 dnes mi zahryzla do brucha.. jej vravim, didi tam nie je.. zima, zima, zima 😀

mimi
23. sep 2007

idem ja uz spat, dobru nocku wladi 🙂

wladka
23. sep 2007

dobruuu 😔

mimi109
23. sep 2007

kukikuk ste tu este ktosi? 😀