Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
23. sep 2007

tutulikuk 😀 ..ale 109, kdeze si bola?? 😉 ..ja uz idem do hajan.. my divocime v noci,potrebujem dobit baterky.. 😅

mimi109
23. sep 2007

som kukala superstar 😀 tak id hajt ty divoska 😀 😀 dobre sa vyspinkaj

wladka
23. sep 2007

jeeej, si vyspevovala 😉 ..haa? priznaj sa!!!! 😅

jaka divoska, myslela som tym, ze emi mi zle spava.. ale nenormal zle.. nechapem preco 😠 😀

mimi109
23. sep 2007

jaaaaaaaaaj Eminka je divoska, pardoooon som zle pochopila 😅

jasne speivala hviezdna rota to isti 😀

wladka
23. sep 2007

😀 😀 😀 ..ze rota!!

sak to 😠 .. preto som to uviedla na pravu mieru 😉 .. si aby nemyslela, ze som nymfa number 1!! 😀

mimi109
23. sep 2007

ale tak to zas by som si nemyslela ze nymfa 😀 😀 😀 co sak mlada si pekna si no nie? 😉 aj to treba 😀

mimi109
23. sep 2007

a kde ti zmizla fotka 😲

wladka
23. sep 2007

zvedava zvedavaaa 😝 ..schovala som sa.. 😎 ..ale nie, omrzela ma, davam novu.. 😉

mimi109
23. sep 2007

fiiiiiiiiiiiiiiha kolka kocka tu je nasa wladuska peknucku fotku si si dala 😉

elliana
autor
23. sep 2007

bry vecer damy divosky...wladi, aj Zoja ako Emi, zle spi v noci a mam pocit, ze aj priecnejsia je...inac, u nas doma ticha domacnost, no az na Zoju...s MM sa nejako obchadzame a vrcime. Inac, dnes mi vypil vodu s chamomillou, co som mala prichystanu pre zoju. Dufam, ze sa po nej aspon skludni

wladka
23. sep 2007

mimi, a ty co? ako sa mate? aj s marianku?

elliana
autor
23. sep 2007

wladi, suprova foto 😉

mimi109
23. sep 2007

wladi celkom dobre malej idu zubky zas dalsie 2 tak je nervna umrncana ale inak v pohode cely byt jej je ked spusti svoj monolog vsade vleze vsade musi byt no radost mi robi uz ani tuna cez den nestiham pri nej ist tak az vecer nakukam ale to som unavena aj pisat dnes vynimcvne tu sedim 😀

a vy ako? Miso Ok?

mimi109
23. sep 2007

cau elli, ako?

wladka
23. sep 2007

mimi, OK.. nehcem to zakriknut.l. zatial v pohode.. 😉

elli, chamonille, to co? cajik na ukludnenie? pre deti? chlapa si nevsimaj, zajtra bude sa bude tulit.. 😉

mimi109
23. sep 2007

elli spln mesiaca chlapom hrabe 😀

elliana
autor
23. sep 2007

mimi, ale, vsak si citala, no nervy, ja by som obcas uvitala, keby som ani muza nemala. Obcas sa to takto domrvi a potom banujem, ze som sa vydala. Ale teda Zoju nelutujem...som rada, ze ju mam. Ale teraz je fakt nejaka nervna, nekludna...predtym tak suprovo reagovala, ked som povedala nie, a teraz? Neposlucha, krici a uz mi dnes vycapila ruku na plynovy sporak, nastastie nehorel

mimi109
23. sep 2007

elli aj ja tak dakedy zmyslam po hadke 😒
to aj moja minule som sa tak zlakla sa postavila ku peci akurat som varila a ona mi mala kusok od tej horucej platne ruku no krvi by sa vo mne nedorezal ked som sa do kuchyne vratila tak uz na zadnych platnickach varim 😝

wladi to som rada ze je to Ok dufam ze to tak aj ostane 😵

wladka
23. sep 2007

jajaj.. elli, ja mam pocit ze tvrdohlavejsie dieta ako je moja dcera uz nemoze byt 😠 .. 😀 ..no ale do smiechu mi nie je.. nenormal tvrdohlava, vravim nie, ale kuka, aj tak to robi, ale kuka sa na mna.. 😅 sibalka!! ideme po meste, su tam kocky - dlazby, nie nie, ona sama cupitat.. pustim ju, samozrejme ze sa potkne, a baaac.. postavi sa, a zase zalamuje rukami, ze sa nechce drzat.. 😅 ..alebo ona chce tam, a ja jej to nedovolim, alebo ju chtyim za ruku, ze ideme inam.. vreskot jak hovado 😠 😅

mimi109
23. sep 2007

wladka to si pisala o mojej dcere? 😀 ta si tiez zo mna prdel robi 😠

elliana
autor
23. sep 2007

wladi, jak keby som citala o Zoji...som jej kupila dnes malu detsku stolicku...plastovu, lahku. A ona sa na nu stverala, ale nedovolila mi ju drzat, normalne sa rozkrycala a hryzla ma, az kym som ju nepustila a potom samozrejme aj s tou stolickou capla. A toto sa opakovalo dnes vecer asi 10 krat
a ten vreskot, ako v dzungli, opice...pavijani hruuuuza
mimi, ja sa od nej ani hnut, furt nieco vymysla a skusa. A fakt, treba davat bacha, lebo si mozu ublizit, potvorky

wladka
23. sep 2007

baby, co vam mozem povedat.. ja uz mam skusenost, byt bez chlapa 😝 .. no co poviem, jasne ze to je lepsie, neda sa to porovnat.. ale samozrejme, chyba chlap, objatie, pusy, sex.. byva v noci smutno.. 😉

mimi109
23. sep 2007

no tie nase augustovcata sa nezapru ze su v 1 mesiac narodene jak tak citam 😀 aj nasa ked cosi neni po jej take vresky jkak by ju dral z koze a kusat ma zacala a capat no hruza veru uz aj po riti odo mna dostala 😔

wladka
23. sep 2007

mimi, ja vrieskam.. 😉 ..nic si z toho nerob.. ked jej ukazem nono, samozrejme ze mi to vrati, a povie nono 😠 ..zase som ja zla.. 😀

no ja tiez ani spustit z ocu..

mimi109
23. sep 2007

spominas to nono ona nasa zas ukazuje vystretim palcekom ty ty ty a sme sli vcera do mesta a ona koho videla hned palcekom nan to svoje tytyty ale ona to ako tcitcitci povie 😀 😀 😀 zlata bola

elliana
autor
23. sep 2007

no, to bude zase noc, akurat som bola pri Zoji, plakala...pomojkat, pritulit...ach jaj, sa mam na co tesit

jojojooooj, wladi, sama nijeeeee, to by som asi nevedela, ale tak, ze ked chcem, chlap je, ked nechcem, nieje a mam krasny dnik...

elliana
autor
23. sep 2007

mimiiii, ty ty ty...joj, to je chutne. Z zase zvykne vykrikovat po vsetkych detoch a psoch. A brese a vrci...lebo v Pezinku same auta a psy...no, kto to ma pocuvat???

mimi109
23. sep 2007

no krasavice idem hajat unavena som tak dobru nocku vam prajem a hlavne kludnu a detmi nerusenu sladke snicky wladi elli paaaaaaaa 😵

elliana
autor
23. sep 2007

mimi, bru a sladko spinkaj, ja cakam, kym mi doperie pracka, Zoja umaze rekordne vela oblecenia

mimi109
23. sep 2007

este vam pikosku napisem mame novych susedov vedla nas a kazdy vecer cujem ked tutumutu robia bo ta suseda pri tom ziape jak nenormalna 😀 😀 😀

uz idem fakt spat paaaaaaaaaa