Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
26. sep 2007

mimi, jasne.. myslis, ze mi mala netaha gate?? 😝 ..strasne.. aj na mna je dost, ale davam ju medzi decka, tie ma rada..

a co sa tyka pavianoveho kriku, samozrejme, aj my sme tym presli, a nie jeden vecer.. bolo ich hodne.. aj som dostala vynadane, ze co ju nechavam plakat 😠 .. ja som bola pri nej, len som ju nedvihala na ruky.. a ona chcel an ruky..

liska
26. sep 2007

wadus, jasne, ze neotrebuju miecko, otrebuju nas 😉 ja tiez chcem seknut s tym natvrdo, co nas bude iste stat nejake 3 noci kriku (snad nie viac 😨 ),no na druhej strane sa strasne neviem odhodat, ked to je take nadherne, hrozne mi to bude chybat 😔

liska
26. sep 2007

mimi, may mi ju okrsti vodou zo svojej fase 😀 je to otras, reto ani vemi neisem, chybaju odstatne ismenka 😠 a uz tyzden som neboa vo svojej maiovej schrane, ebo to ismeno mam aj v kode ☹ 😀

wladka
26. sep 2007

liska, jasne.. aj mne.. mne to bude aj luto.. ja sa normalne vyzivam v tom, ze ju kojim.. ze si to slatne vychutnava, a po didi sa taaakkrasne usmieva 😵 ..taky vyraz maximalnej spokojnosti.. 😎

liska
26. sep 2007

sme na tom rovnako 🙂

wladka
26. sep 2007

liska, skus to pismenko niekde skopirovat, potom spolu napis heslo do wordu, a skopiruj.. myslim ze to pojde 😉

mimi
26. sep 2007

ved to, aj ja sa vyzivam v tom kojeni a strasne mi to bude chybat, on sa potom na mna tak krasne usmeje, taky je spokojny 🙂

wladka
26. sep 2007

😵 😵 😵

no, ja uz idem ..papa ..prajem bru nocku 😉

mimi
26. sep 2007

uz som sa vedla rozlucila, tak aj tu, dobru nocku!! 🙂

liska
26. sep 2007

filipko

wladka
26. sep 2007

co filipko?? 😕

wladka
26. sep 2007

teraz nezaspim 😅 😕 ..

mimi109
27. sep 2007

caute som unavena jak kon mala aj v noci zle spala asi zuby zas uraduju 😒 celu noc sa budila a mrncala ani teraz este nespi 😖
a mna zacal zub boliet no super den zas 😝

liska Chris je fesak a som vudela uz aj trblietavu fotku mas sikulka 😉

este co zas moje dieta zacalo robit ked jej cosi nedovolim sa normalne hodi na zem ostane na brusku lezat a reve 😲 😠 😖 a cely den len mama mama mama ja uz aj na WC idem s nou v patach 😅

wladka
27. sep 2007

liska?? kvoli tebe som sla neskoro spat, a si sa na mna vykaslala 😝 .. boze, ta moja neukojena zvedavost.. 😅 ..potom napis, ze co to.. 😉 a ci sa ti to vobec podarilo.. jak som ti vravela.. 😉

mimi, to zname 😀 .. ona mi mota hajzelpapir.. my spolu zachodujeme.. 😀

inac, som skusala aj ja fotos, ale neviem jak dalej.. mam to ulozit, a potom dat ako co? pridaj foto, a uz sa mi to zobrazi..ci ako?? 😕

mimi109
27. sep 2007

wladka tu som okopirovala postup co som pisala liske na tu fotku 😵

klikni na tu moju trblietavu fotkku tam sa ti otvori ta stranka kliknes na UPLOAD PICTURE das si fotku ktoru chces a klikni na to upload a start vyberes si trblietka kliknes na to generate gliter a ti nahodi link ten prvy skopirujes si to do fotoalbumu skopiruj do popisu a je to hotove

liska
27. sep 2007

wadka 😀 😀 ty zvedavec, sorry, som vas vyuzia na vytvorenie toho mojho hesa 😅 a odario sa, dik 😉
mimi, ja zachodujem s drobcom odkedy vie ozit,takze uz davno 😎 a on ma tu miestnost vseobecne vemi rad, ved je tam toko zaujimavosti 😀 tak ju musim zatvarat,ked nechcem,aby mi vsetko skoncio v bidete aebo v zachodovej mise 🙄 😀
dakujem este raz za navod na tu fotku, mne sa to strasne aci 🙂

mimi109
27. sep 2007

no moja duraselka uz pol hodiny sladko spinka 😀

liska nemas za co aj nabuduce 😉

elliana
autor
27. sep 2007

babulky, ja len narychlo, rozlucit sa, ideme na Oravu, svadbovat 😉 akurat je smutne, ze zenichovi umrel tatino min. tyzden, tak neviem, ake to bude...tak paaa a ukazem sa v pondelok

nelinka
27. sep 2007

ahojte babenky
my uz konecne dnes spinkame
od vcera podvecera teplotujeme nad 38 / boli sme aj na pohotovosti kedze ordinoval akurat nas detsky lekar...verdikt 4 zuby naraz sa predieraju cez dasienka...ufff...
prvy bol teplotovy...to si pamatam dostali sme k tomu aj alrgiu...o dalsich dvoch som ani nevedela a teraz to davaju kruto najavo...este aj dnes stale teplota nad 38.... 😢
juuj mali sme mi dnes kruty boj doobeda z tymi zubkami....a ked konecne zaspala zacali susedia v panelaku vrtat a buchat....to ked sa na to zobudila mala to ste mali pocut ten rev.. 😲 .sa tak zlakla co ani do postele ani na zem na nozicky ..len v kuse na rukach om ju mala a drzala sa ma ako kliest... ☹

a to sa sama sebe cudujem ako som tu mohla byvat v tom panelaku}sme u mojich rodicov momentalne)
je hned pri hlavnej ceste ... same auta, prach, smog, emisie,....

sladky domcek na dedine...cim skor ho dostavat a stahovat sa tam...

nelinka
27. sep 2007

juuuj co mam robit...talinka place zo sna ani utisit ani prebudit... ☹

mimi109
27. sep 2007

caute babizne moja duraselka uz spi skoro hodinu 😀 dneska si tak chuda treskla hlavu lebo skocila kolienkom na loptu a ju smyklo a len ranu som uz cula sa aj asi zlakla lebo revala a nie a nie ju utisit len sa potom na rukach nosila 😒

a koncne sa jej ta potvorka druha stolicka dneska pretisla tak snad uz bude lepise len este sa jej dolny zubok tlaci, uz mame 9 malych krasnych bielych zubkov 😀

nelinka
27. sep 2007

mimi109 - ste super mi len biedne 3 biele zubky mame ako tuto ten smejko 😀

mimi109
27. sep 2007

neli sa vravi ze cim neskor vylezu tym dlhsie vydrzia 😉

nelinka
27. sep 2007

🙂
hej len aj straasne pomaly sa prerezavaju

mimi109
27. sep 2007

a uz ti spinka?

gabika146
27. sep 2007

ahojky tak my sa estelen kupeme a hadam zaspinka
prave som si objednala pizzu 😀 so segrou mam take nervy na mojho chlapa ze ma asi poraziiiiiiiiiiiiiiii su to taky de.... 😠

mimi109
27. sep 2007

gabi a co sa deje? 😲

wladka
27. sep 2007

gabi, co sa deje?? 😲 ..ti chlapi, no comment, ze? 😠 😀 ..ja z nad tym mavam rukou..

mimi, to hej.. mala som ju.. ale ten orvy link skopirovat a dat kam????? popis fotky?????? idemna to.. 😉

mimi109
27. sep 2007

wladka ano ako mas fotoalbum tusim popis albumu tak kde album opisujes tam to skopiruja a ulozit

liska
27. sep 2007

wadi, cau 😉 ten ink skoiruj v tvojom abume v "Zmen udaje v abume" a tam do oisu