• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
mimi, jasne.. myslis, ze mi mala netaha gate?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..strasne.. aj na mna je dost, ale davam ju medzi decka, tie ma rada..

a co sa tyka pavianoveho kriku, samozrejme, aj my sme tym presli, a nie jeden vecer.. bolo ich hodne.. aj som dostala vynadane, ze co ju nechavam plakat :angry: .. ja som bola pri nej, len som ju nedvihala na ruky.. a ona chcel an ruky..
26. sep 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wadus, jasne, ze neotrebuju miecko, otrebuju nas :wink: ja tiez chcem seknut s tym natvrdo, co nas bude iste stat nejake 3 noci kriku (snad nie viac :fearful: ),no na druhej strane sa strasne neviem odhodat, ked to je take nadherne, hrozne mi to bude chybat :pensive:
26. sep 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, may mi ju okrsti vodou zo svojej fase :grinning: je to otras, reto ani vemi neisem, chybaju odstatne ismenka :angry: a uz tyzden som neboa vo svojej maiovej schrane, ebo to ismeno mam aj v kode :frowning2: :grinning:
26. sep 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liska, jasne.. aj mne.. mne to bude aj luto.. ja sa normalne vyzivam v tom, ze ju kojim.. ze si to slatne vychutnava, a po didi sa taaakkrasne usmieva :dizzy_face: ..taky vyraz maximalnej spokojnosti.. :sunglasses:
26. sep 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme na tom rovnako :slight_smile:
26. sep 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liska, skus to pismenko niekde skopirovat, potom spolu napis heslo do wordu, a skopiruj.. myslim ze to pojde :wink:
26. sep 2007 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, aj ja sa vyzivam v tom kojeni a strasne mi to bude chybat, on sa potom na mna tak krasne usmeje, taky je spokojny :slight_smile:
26. sep 2007 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no, ja uz idem ..papa ..prajem bru nocku :wink:
26. sep 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa vedla rozlucila, tak aj tu, dobru nocku!! :slight_smile:
26. sep 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipko
26. sep 2007 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co filipko?? :confused:
26. sep 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz nezaspim :sweat_smile: :confused: ..
26. sep 2007 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute som unavena jak kon mala aj v noci zle spala asi zuby zas uraduju :unamused: celu noc sa budila a mrncala ani teraz este nespi :confounded:
a mna zacal zub boliet no super den zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

liska Chris je fesak a som vudela uz aj trblietavu fotku mas sikulka :wink:

este co zas moje dieta zacalo robit ked jej cosi nedovolim sa normalne hodi na zem ostane na brusku lezat a reve :astonished: :angry: :confounded: a cely den len mama mama mama ja uz aj na WC idem s nou v patach :sweat_smile:
27. sep 2007 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liska?? kvoli tebe som sla neskoro spat, a si sa na mna vykaslala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. boze, ta moja neukojena zvedavost.. :sweat_smile: ..potom napis, ze co to.. :wink: a ci sa ti to vobec podarilo.. jak som ti vravela.. :wink:

mimi, to zname :grinning: .. ona mi mota hajzelpapir.. my spolu zachodujeme.. :grinning:

inac, som skusala aj ja fotos, ale neviem jak dalej.. mam to ulozit, a potom dat ako co? pridaj foto, a uz sa mi to zobrazi..ci ako?? :confused:
27. sep 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka tu som okopirovala postup co som pisala liske na tu fotku :dizzy_face:

klikni na tu moju trblietavu fotkku tam sa ti otvori ta stranka kliknes na UPLOAD PICTURE das si fotku ktoru chces a klikni na to upload a start vyberes si trblietka kliknes na to generate gliter a ti nahodi link ten prvy skopirujes si to do fotoalbumu skopiruj do popisu a je to hotove
27. sep 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wadka :grinning: :grinning: ty zvedavec, sorry, som vas vyuzia na vytvorenie toho mojho hesa :sweat_smile: a odario sa, dik :wink:
mimi, ja zachodujem s drobcom odkedy vie ozit,takze uz davno :sunglasses: a on ma tu miestnost vseobecne vemi rad, ved je tam toko zaujimavosti :grinning: tak ju musim zatvarat,ked nechcem,aby mi vsetko skoncio v bidete aebo v zachodovej mise :rolling_eyes: :grinning:
dakujem este raz za navod na tu fotku, mne sa to strasne aci :slight_smile:
27. sep 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja duraselka uz pol hodiny sladko spinka :grinning:

liska nemas za co aj nabuduce :wink:
27. sep 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky, ja len narychlo, rozlucit sa, ideme na Oravu, svadbovat :wink: akurat je smutne, ze zenichovi umrel tatino min. tyzden, tak neviem, ake to bude...tak paaa a ukazem sa v pondelok
27. sep 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky
my uz konecne dnes spinkame
od vcera podvecera teplotujeme nad 38 / boli sme aj na pohotovosti kedze ordinoval akurat nas detsky lekar...verdikt 4 zuby naraz sa predieraju cez dasienka...ufff...
prvy bol teplotovy...to si pamatam dostali sme k tomu aj alrgiu...o dalsich dvoch som ani nevedela a teraz to davaju kruto najavo...este aj dnes stale teplota nad 38.... :cry:
juuj mali sme mi dnes kruty boj doobeda z tymi zubkami....a ked konecne zaspala zacali susedia v panelaku vrtat a buchat....to ked sa na to zobudila mala to ste mali pocut ten rev.. :astonished: .sa tak zlakla co ani do postele ani na zem na nozicky ..len v kuse na rukach om ju mala a drzala sa ma ako kliest... :frowning2:

a to sa sama sebe cudujem ako som tu mohla byvat v tom panelaku}sme u mojich rodicov momentalne)
je hned pri hlavnej ceste ... same auta, prach, smog, emisie,....

sladky domcek na dedine...cim skor ho dostavat a stahovat sa tam...
27. sep 2007 o 18:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj co mam robit...talinka place zo sna ani utisit ani prebudit... :frowning2:
27. sep 2007 o 18:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babizne moja duraselka uz spi skoro hodinu :grinning: dneska si tak chuda treskla hlavu lebo skocila kolienkom na loptu a ju smyklo a len ranu som uz cula sa aj asi zlakla lebo revala a nie a nie ju utisit len sa potom na rukach nosila :unamused:

a koncne sa jej ta potvorka druha stolicka dneska pretisla tak snad uz bude lepise len este sa jej dolny zubok tlaci, uz mame 9 malych krasnych bielych zubkov :grinning:
27. sep 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi109 - ste super mi len biedne 3 biele zubky mame ako tuto ten smejko :grinning:
27. sep 2007 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli sa vravi ze cim neskor vylezu tym dlhsie vydrzia :wink:
27. sep 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
hej len aj straasne pomaly sa prerezavaju
27. sep 2007 o 20:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz ti spinka?
27. sep 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak my sa estelen kupeme a hadam zaspinka
prave som si objednala pizzu :grinning: so segrou mam take nervy na mojho chlapa ze ma asi poraziiiiiiiiiiiiiiii su to taky de.... :angry:
27. sep 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi a co sa deje? :astonished:
27. sep 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, co sa deje?? :astonished: ..ti chlapi, no comment, ze? :angry: :grinning: ..ja z nad tym mavam rukou..

mimi, to hej.. mala som ju.. ale ten orvy link skopirovat a dat kam????? popis fotky?????? idemna to.. :wink:
27. sep 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka ano ako mas fotoalbum tusim popis albumu tak kde album opisujes tam to skopiruja a ulozit
27. sep 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wadi, cau :wink: ten ink skoiruj v tvojom abume v "Zmen udaje v abume" a tam do oisu
27. sep 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok