Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
23. okt 2007

adi, tak to mate fajn poriesene.. 😉 ..ja zatial neteru ani synovca nemam, tak dospelakom kupejem aj tak.. ale pravdupovediac, sisi mi z toho.. bo ja neviem co a jak 😒 ..

mimi, ojoj.. a myslis, ze to kubko nevyuzije, no toto by porazilo aj mna 😒 ..

adi, tak pod k nam na kafe 😀 ja som blizsie..

adriana111
23. okt 2007

jee, tolko pozvani na kavu 🙂
ale dnes uz nie, dnes som uz slubila navstevu svokricke 😀
mimochodom, ja mam velmi super svokru, fakt. aj tam rada chodim na navstevu a deti tiez 🙂

mimi
23. okt 2007

adi, a kto to u vas prvy navrhol, aby ste si dospeli nekupovali darceky? ako to ostatni zobrali? A ked budes mat cestu okolo ZA na tu kavu sa urcite zastav 😉

Babenky, hociktora, ak budete v nasom okoli ste k nam pozvane !!!! 🙂 🙂

Pridala som nove foto, sa usulate, cim ma dnes maly prekvapil 😀

wladka
23. okt 2007

mimi, paraaaada 😀 .. chudak ten ruz 😝 .. 😅 .. pekne, zacina sa uz prejavovat ta jeho zenskost 😉 .. a to varenie, to aj mne s vareskou tiez..

do ZA?? a co je tam, ze by sme mali zamienku tam ist?? 😉 .. vies, a potom troska odbocit na kafe 🙂

mne emi spinka, bola total KO.. uz mi spinkava 1x za den, a to potiahne dost dlho, zhruba 2- 2,5h spinka.. je to cez obed.. ale niekedy, aj poobede si schrupne..

ja idem na veceru 😉 .. teraz musim troska sprchen 😀 .. a potom sa naladujem 😝 ..paaa hezky vecer holky..

mimi109
23. okt 2007

caute baby ako dychate? ja teraz nic nestiham pol dna bavim na tyzden segre malu tak mam veselo s 2 rocnymi detmi unavena som vecer ako kon ja mat dvojicky asi scvoknem 😅

ja som tiez dake nove foto dala minule aj dnes 😉

mimi idem kuk vase

adriana111
23. okt 2007

dobry vecer sa praje 🙂 este pred spinkanim kuk, co sa tu udialo nove.

mimi, my sme sa tak nejak zhodli u svokry so svagrinou, ze je tazke svokrovcom (teda jej rodicom) kupovat a davat peniaze nie je dar. tak to nejak same vzislo. a potom som to navrhla aj nasim a ti tiez suhlasili. jednak uz nemaju prehlad, co potrebujeme a navyse som teraz na rodicovskej, takze prijem tiez nic extra. a oni sa len potesili. o to viac im robi radost vyberat pre babulky.
mimi, doma mas riadne sidlo 😀 myslis, ze ten ruz je este pouzitelny?

mimi109, Marianka je tiez podarena a pozeram, ze cokoladku ma asi rada 🙂

ja este nedavam ziadne sladkosti, iba sem-tam detske susienky, piskoty a hlavne vela ovocia. teraz mame v kurze hrozno, to pred Ninkou schovavame 🙂

tak sa majte krasne, dobru noc 🙂
a asi by som aj ja mala pridat nejake fotocky...

elliana
autor
24. okt 2007

bre ranecko, damy 😉
ja uz mam kavicku za sebou, ale keby ste niektora mali chut, urobim aj dalsiu, taku fajnu, so slahackou...dojdite, kludne aj vsetky, vody a kavy mam dost

mimi109, dobry zaberak, ja si neviem predstavit dve decka rovnakeho veku, Zoja zacina trucovat, zlosti sa hned, ked jej nieco nedovolim, alebo sa jej nieco nedari. A akonahle sa na nu krivsie pozriem, uz sa rozplace a potrebuje sa tulit. Aj dnes rano, ked odisiel MM do prace chcela ist ku mne do postele, vzala som ju a zaspala na mne. Ale to bolo zlate, take chvilky mam rada aj ja. Taka suprova poloha, srdiecka sa nam dotykali...juj, aj mne bolo dobre
Idem sa ja rychlo kuknut do knih, hadam sa na mna nieco nalepi
paaaa a sup na tu kavu ku mne

wladka
24. okt 2007

ahooojte, krasne ranko 😉

elli, uz idem.. pocujes? startujem voz 😀 .. idem si aj ja urobit kafco..

gabika146
24. okt 2007

dobre ranko ale uz by sme vazne mohli dat nejake kafco spolu 😢 😀

wladka
24. okt 2007

to je pravda.. 😉 .. mne emi akurat spinka, tak idem makat na tej praci.. zatial som plna elanu, bo mi dosla knizka, co mi chybala 😉 ..

gabi, ako? a inak, ako casto chodite plavat? sa nebojis ze ti nachladne?? bo ja som ten typ, co nachladne hned.. staci sprcha rano, a ist von.. konec 😒 .. sa bojim aj mala aby.. ale dufam, ze bude odolnejsia po misovi.. u nich doma cez zimu okno dokoran, v kratkych 😲 jak sisi, a ja som tam vzdycky bola jak eskimak.. jak v ugli mi bolo 😀 ..

mimi
24. okt 2007

wladi, aka zamienka, my sme zamienka 😀 😉

Esteze som ten ruz kupila v akcii 😀

mimi, idem kuknut vase fotos 🙂

mimi109
24. okt 2007

caute ja som dnes uplne KO, som segre bola malu zas bavit a dnes som aj moju malu musela vziat so sebu samozrejme mi tam nevedela zaspat ani v postielke ani ohradke ani kociku hodinu mi tam prerevala co sa jej tak spat chcelo, Kristina bola dneska tiez jak cert este aj mama meskala z roboty no hruza, pred chvilu domov dosli mala o 14.00 hned zaspala a daky debil zacal 10 minut na to vrtat no ja dnes asi chytim na nervy 😒 😒 😖 😖

elliana
autor
24. okt 2007

mimi, zabit ich, ja teda tiez vydrzim hocico, ale aj u nas to vyzera, ako keby niekto stale prerabal byt. Este ani v nedelu nedaju pokoj...pevne nervy prajem

gabika146
24. okt 2007

cauky wladi chodime 2krat do tyzdna a poptom do sauny takze je to v pohode su v teple a domou to mame asi10minut 😀

wladka
24. okt 2007

tak to mas fajn.. 😉

mimi, nezavidim.. 😲 ja by som asi bola zrela do sisi zariadenia.. 😅

wladka
25. okt 2007

amen!

alena1
25. okt 2007

pekny dnik babulky🙂
mimi....neprijemne,pozname aj u nas sa stava,nastastie len obcas 😉
tak malinky haji a ja si vychutnavam uz kavu dva 😒 akosi zle som spala a aby som dnes dajako fungovala...
gabi prima,pestujete odolnost my sme nakoniec skoncili na ATB sirupe☹ ale uz je lepsie,len je moc zahlieneny a z toho nervozny...
do toho zubky,ach jaj,uz aby to bolo za nami...
drzkajte sa a opatrujte svoje slniecka paaa 🙂

mimi109
25. okt 2007

caute tak mam za sebou dalsi sialeny den mala mi tam zas nespala tak zaspala az o 14.00 ked sme dosli domov spala do pol 4 😵 este zajtra ju ideme bavit a finito huraaaaaaa 😅

wladi od sisi zariadenia mi moc nechyba 😀

wladka
25. okt 2007

mimi 😀

kde steee 😲

gabika146
25. okt 2007

tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀

wladka
25. okt 2007

slaaaava 😎 😀

akos? mne uz spi.. dnes sa hadam prekonala.. ani neobsedela, ona jak keby ma vrtulu v riti.. 🙄 amen.. som z toho paf.. 😝

gabika146
25. okt 2007

my sme boli dnes ako besny po plavani my bol skapaty nemohol zaspat tak sme sa trapili a potom pretreli a zaspal na mne na gauci
a vecer sa strasne mojkal teraz isiel spat 😀

wladka
25. okt 2007

hmm.. 🙂 ..a v noci ti dobre spi??

gabika146
25. okt 2007

cvalabohu ano len si pomrnka pohladkam ho a spi 😔

wladka
25. okt 2007

eeeh, nova fotos v profilos 😉

tak to je fajn.. ocuj, a na druhe este nejdete?? 😀

gabika146
25. okt 2007

co si a s kym ked muza ani nevidim a v poslednej dobe ma sere 😠

wladka
25. okt 2007

😒 praca?? ci neposlucha? 😅

wladka
25. okt 2007

inak, pekne fotky.. 😉 a v tom detskom kutiku, aj emka to tam zboznuje.. a hlavne tie lopticky 😀 .. a potom do toho skoci, a plava 😅 .. chodievame tam dost casto, nech je aj medzi detickami.. zatial sa neostycha, je smela.. 😉

wladka
25. okt 2007

uz pojdem pomaly haji.. 😉

gabika146
25. okt 2007

aj my chodime casto maly to zboznuje a ja si odychnem a pomaskrim na zakuskoch 😀
aj praca aj ine 😢