Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
26. okt 2007

ahojte 🙂
tak my sme dnes boli u doktorky, Ninke sa urobili dva flaky, jeden na nozicke v slabinach, jeden na boku. a vraj je to alergicka reakcia na plienky 😖 pouzivam fialove TESCO uz skoro rok a reakcia teraz 😨 dala mi nejake masticky, ze by to malo pomoct a mam zmenit plienky ☹ ake pouzivate vy?

inak dnes sa tu uz neukazem, idem malinku okupat, ulozit a potom juchuuuu! idem von s kolegovcami z prace 😀 aspon sa odreagujem. ale zajtra to bude straaaasneeeee! 😵

mimi109
26. okt 2007

adi my pouzivame tiez tesco fialove skusali sme aj lidl tie su skoro ako tesco len malej sa z nich ritka zacervenala

inak dobry vecer prajem 😀

gabika146
26. okt 2007

ahojky my sme tiez dlho pouzivali tesco mali sme aj huggies ale teraz len pampers active baby 😀
mam tesco boli malo a po huggies maval zapareni zadok 😖

mimi
26. okt 2007

ahojte, wladi a ty si tu nie? 😕 😕

my mame tiez tesco a pre nas su v poho, este kupujem aj lidl.

adi, myslis, ze by to mala z tych plienok, ked doteraz nemala ziadnu reakciu?

wladka
26. okt 2007

mimi..sooooom 😀 😎 ..len fofr den.. ale nikdy nevynecham kona 😀 ..moja zavislost!!! 😅

aj my tesco.. 😉 ..

adi, z plienok to podla mna asi nebude.. 😉 .. ja by som nemenila plienky, ale viac mastila.. ja som malu akosi prestala natierat.. iba na noc jej to natieram, a aj u nej som si vsimla slabolilililinke cervenanie.. tak som zacala opat natierat, tentokrat rybacou, alebo nivea alebo to obcas prejdem olejom 😉 .. a preslo to.. hm?? uvidis.. a aku masticku ti predpisala??

wladka
26. okt 2007

noo, a teraz ako prva tady... 😀

ahojte holky 😉 ..

mimi
27. okt 2007

bre ranko, wladi, ideme sa nahanat? 😀

wladka
27. okt 2007

naaaa 😎 😀 ..ale v com? v upratovani am asi porazis.. mne sa taaak nesceee total upratovat.. je upratane, len prach, atd.. 🙄 ..ale to necham segre.. ta je doma 😀

gabi, idem malovat.. poobede ti IPnem, ju? je to na dlheeee pisanie..

mimi109
27. okt 2007

cafte hviezdicky 😀 tak mala sa nastastie vratila do svojho rezimu po tom nasom blaznivom tyzdni pekne si o pol 12 zaspinkala

my uz mame skoro poupratovne uz len dlzky umyjem, kupelku a wcko a mame hotovo 😵

ozaj dneska v noci sa posuva cas z 3 na 2 hodinu budeme dlhsie spat mozno len to treba detickam vyzvetlit 😀 😀 😀

wladka
27. okt 2007

109, 😀 😀 ..ja som uz skusala.. tak dufam, ze pochopila 😀

mimi109
28. okt 2007

bre ranecko 😵

wladi Marianka zjavne nepochopila lebo uz o pol 7 noveho casu bola vyspata vyskerena 😀 lebo podla stareho spavala do tej pol 8 - 8

mimi
28. okt 2007

Kubko to dnes nepochopil a uz bol hore o 7 😝 a to vcera sme ho zobrali na party, takze ponocoval a aj tak ho to neunavilo 😅

liska
28. okt 2007

ahojte, ja tie zmeny casu neznasam 😠 maly sa tiez zobudil ako vzdy, takze po novom o 7 🙄 nastastie tu mam mamku, tak som si schrupla dlhsie 🙂

tessa
28. okt 2007

ahojte, ja sa vam sem vpletiem 😉

Liska, som prave dnes kukala, ako ti uz Christianko vyrastol, aky je to uz velky chlap 😉 Dari sa vam?

mimi109
28. okt 2007

caute tak my to mame tiez riadne popletene s tym casom, malje sa uz o 10 chcelo spat 😲 trak som ju chudatko do pol 12 trapila hranim aby nezaspala 😅 lebo vecer by uz o 5 spala 😔

tessa ahoj vitaj 😵 nechodis nahodou aj na augustovky 2006 na babetku? vidim ze cakas babatko 🙂 gratulujem 😉

alena1
28. okt 2007

ahojky tak my sm sa dnes rano vybuvkali do ruzova a potom nie a nie ....
zaspinkal az o 15,riadne zmordovany a doposial si sladko odfukuje 🙂
som zvedava,co bude vecer.... 😉 cele to mame nejak naopak 😒

adriana111
28. okt 2007

dobry vecer sa praje 🙂
nenavidim zmenu casu!!!!!!!!!! mala dnes buntosila od 5, pretoze to bolo jej 6 hodin a ona vstava medzi 6-7. takze uf! ☹ ale potom este okolo 7 zaspala a ja som si tiez este schrupla a teraz som tu a vobec sa mi nechce ist spat. ocino nam zajtra ide na 2dnove skolenie, tak budeme same baby. teda len dve baby, lebo Natalka chcela spat u babky. tak bude fajn 😉

este sa vratim k tej Ninkinej "alergii" ani mne sa to nezda, ze by to mohla mat alergiu na plienky, pretoze ich uz pouzivame skoro rok. a z nemastenia to nie je, pretoze my mastime poctivo, skoro stale. zo stravy to nie je, nejedla nic nove. ale co to potom ma? uvidime ci masticky zaberu, ak nie pojdem s nou k inej doktorke. 😒
no, asi to dnes zabalim, blizi sa polnoc, fakt by som mala ist spat. tak vam prajem pekne snicky 😔

alena1
29. okt 2007

pekny dnik babule🙂
tak som tu dnes prva...🙂maly haji a ja uz nachystana do prace cakam na nasu babi🙂tak ze Vas este pozdravim🙂
adi aj nas Tomasko mal podobny problem,tiez som hadala z coho asi,ved mastime,vzdy sa umyvame pod sprchou......nebol dovod,no mozno to ma z antibiotik ktore uzivame...mal to aj vpredu,tam pomohol framykoin a na zadocek Imazol....
uz je lepsie....drzim vam prst,budte aj vy skoro fit... 🙂

gabika146
30. okt 2007

babiky halooooooooooooo co sa to tu deje??? 😕

mimi
30. okt 2007

dobre ranko,
Mne ten casovy posun aj vyhovuje, konecne vstavame skoro 😅

gabika146
30. okt 2007

my vstavame o 7 a vstavali sme o 8.30-9 😢

wladka
30. okt 2007

cafte 😀

nas sa casovy posun nedotkol.. 😉 ..zatial, sme hore jak sme aj byvavali o 7h, akurat vecer ju zmaha unava uz o 19h.. zase sme zaviedli spanok aj poobede, to asi ten cas.. 😉 a v noci 😕 , didi bolo az o 6h, a teraz uz o 5h.. ale to napravime 😀 dufam 😎 ..

ako sa mame? ja ten hnusny cas tazko prezivam.. ale je pravda, ze viac toho porobim, co sa tyka prace, aj ostatneho.. aspon nieco 😉 ..

ale von, to aj za dazda, ci je tma, hmla.. musime..

jeje, a uz vypravame o stosest 😉 .. "co ces, neces, ces, necem" to je talke podareneee 😵 .. tak kecame, furt o tom istom.. chces? necem 😅 ..

alenka, a ty ako robis? poobede, polovicny uvazok?

mimi 😉 .. dojdi ty na kafe!! gabi, pod aj ty 😉

gabika146
30. okt 2007

joj wladi ani nevies ako by som sa s vami stretla ale ja nemam ani soferak lebo som bojko inak by som doma nesedela neboj
my kecame len kde je?tata?ee a take jeho slova
ja by som si dnes chcela upratat uvidim ako bude laska spat vcera zaspal o 12.15 a vstaval o 16hod 😀 😀

mimi
30. okt 2007

wladi, kolko to kilomterov byvate od nas? 😅 ze by som sa zastavila 😉
vy uz takto krasne rozpravate? Kubko stale nieco hundre, prihovara sa ludom, ale nic mu nerozumiet 😀

gabi, ja zase mam vodicak, ale nemame povoz ☹ este stale trpezlivo cakam, kedy si ho zaobstarame 😀

baby, vcera sme boli v obchode a maly papal satocku v kociku a jedna predavacka nam povedala, ze s jedlom je vstup zakazany 😒 tak som jej povedala, ze dam pozor, aby im tam nenatrusil 😀

liska
30. okt 2007

baby, ja mam aj vodicak, aj auto, aj rada soferujem, len mi je to k vam kusok daleko ☹ 😀 tiez by som si obcas rada vypila rannu kavu v spolocnosti niekoho ineho, ako svojho syna 😔
mimi, ved si namrvil akurat tak do svojho kocika, nie? mne sa uz teraz tazko chapu tie slovenske hlupe sposoby, tu mi nastastie nic podobne nehrozi, naopak, predavacky su vacsinou hotove z maleho, aj ked im prave demoluje obchod 😀

mimi
30. okt 2007

liska, este to tu musi dozriet 😒 Tu najdes na obchode nalepku, vstup zakazany s kocikom 😠

adriana111
30. okt 2007

ahojte 🙂
mimi, tak u nas je taka nalepka na hrackarstve 😖 a to tam predavaju aj normalne kociky a miesta je tam tolko, ze v pohode sa s kocikom da prejst. a navyse tam nie su ani regale, ale predavacky ta obsluhuju spoza pultu. bomba 😠

gabika146
30. okt 2007

u nas som este tak obchod nenasa len jeden cinana tam my povedali ze si mam nechat kociar pri pokladni tak som sa otocila na pate a povedala som im ze je to diskriminacia mamiciek 😀
my sme cez leto chodili aj do restiky kde sa nefajci a nikomu to nevadilo 😉

wladka
30. okt 2007

mimi, netusim..cca dobre 3hodiny autom.. myslim si, to len odhadom 😉 ..ale to neva 😀

ja vodicak mam, jazdim jak blazen stale.. furt mam na to dovody 😀 ..ja sialene milujem jazdu, ved aj pred porodom som soferovala, som bola na chleba 😀 ..a vidno, ze emka je v tom po mami.. ta tiez miluje brm brm 😀

a ta diskriminacia? zatial som sa s tym nestretla..ja som zazila malu diskriminaciu v kostole 😒 ..chodievame na detsku omsu do nitry, je tam uuuzasne, atmoska super.. a dopocula som sa, ze aj u nas na dedine byva.. tak sme tam boli, par deti, babiek milion.. a vsetky na emku pssssst.. a ta na nedala 😉 vratila im to, pssst 🤐 .. ale normalne ma to vytocilo, detska omsa, a babky tam v hlavnej role jak keby boli 😠 😠 😲

liska, vsak doleeez.. zajtra vas cakam baby 😀 😀 .. cez noc to zvladnes 😅 😉 .. a chris ako? poslucha?

gabika146
30. okt 2007

wladi tak nasadni a prijazdi ty prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀