Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
30. okt 2007

gabi, holka.. niekedy domluvime 😉 ..ved to mame kusok od seba 😎 ..

adriana111
30. okt 2007

a cestou sa zastav u mna 😉

adriana111
30. okt 2007

len som sem nazrela a uz idem spinkat. od zajtra su jesenne prazdniny, nemusime rano s Natalkou vstavat. huraaaa 😀
ale teraz dobru noc 😔

wladka
30. okt 2007

adi, bruuuu noc 😉 ..cestou ta mozem vyzdihnut 😉

mimi109
31. okt 2007

caute baby tak nam ten casovy posun riadne sarapatu narobil 😠 vecer sice zaspavame stale o tej pol 7 ale rano o 6 uz mala kotkodaka a to predtym spavala do tej pol 8 aspon

a k tym nalepkam zakazu vstupu s kocikom to je u nas skoro na kazdom obchode 😠 a na tych kde su ciste detske veci a detske potreby uplne na vsetkych 😝 😠 a pritom je tam tolko miesta ze by tam aj 10 kocarov voslo 🙄

mimi
31. okt 2007

mimi, ved to je smutne, ze tie nalepky su na detskych obchodov. Minule som bola v jednom, tak som malemu skusala ciapky vonku, esteze to predavacke nevadilo. Ale ten obchod bol fakt malinky, tam by som sa s kociarom nezmestila.

my uz sa zase vraciame do stareho a vstavame o 3 rano 😠 potom po hodine zaspi....

pocuj wladi, ked si to auto kupime, tak som u teba ako na koni 😀

wladka
31. okt 2007

mimi, jasneeee 😎 😎 ..tak to ani auto nekupujte.. behni do lazov, a pozicaj kona, nech ste tu jak na koni 😀 😀 😀 😀 ..

mimi, co narobime 😝, pekne ako robotnici vstavat 😀 .. tie nalepky, to je katastrofen 😠 .. mozno by bolo fajn, sa hrat na daku slabozraku, ze si si to uuuuups pardooooon nevsimla.. a zamrkas ockami 😉 ..a malinka nech nahodi smutnie psie ocicka.. urcite to vie, herecka 😀

mimi109
31. okt 2007

tak my dnes uz 2x spinkame 😲 to bolo naposledy ked mala marianka 10 mesiacov 😀

ladka tak robotnici? 😀 inak mne sa mala tot nedavno 2x zobudila v noci na mlieko co tiez uz davno nebolo naposledy pred pol rokom 😀

a ma napadlo minule sme behali po meste aj s tatom mu trebalo boty kupit a sme mali ten kocik sportak tak sme behli do 1 obchodu teda tata tam nabehol ja som bola s malu vonku lebo na dverach s kocikom zakaz 😠 a normalne predavacka vysla von ze nech idem dnu aj s kocikom este mi aj dvere podrzala zlata osoba 😵

mimi
31. okt 2007

wladi, len aby som ti jedneho dna nezaklopala na dvere 😀

davate malym uz pit cisto kravske mlieko cez den?
prevarate stale vodu?

Dalsia otazka, beriete stale Vigantol? my ano, neviem dokedy 😒

mimi109
31. okt 2007

mimi ja uz davam len rano a vecer ma nutrilon a cez den 1 - 2x obycjane z obchodu plnotucne jej prevaram 😉 vodu na mlieko jej stale prevaram aj na kasu

a vigantol nas dr. povedal ze do 1r by sa mali vybrat 3 flasky my uz mame tu 3 poslednu na dne

mimi
31. okt 2007

babule, kde ste??? cakam tu na vaaaas !!! 😅

wladka
31. okt 2007

ciaooo 😎

vigantol sme nemali vooobec 😉 ..kravske nedavam..

elliana
autor
2. nov 2007

bre ranko babule, ja som sa vcera vecer vratila s malou z Oravy, busom a vlakom...no vlakom, este ok, ale busom...traaaaapenie, Zoja neobsedela, ja nervy, no katastrofa
idem rychlo nieco zbuchnut na obed a ak MM dojde, tak aj do skoly, ale dnes je to dost nepravdepodobne
tak paaaa, hadam sa mi vecer zadari kuknut vas

mimi
2. nov 2007

elli, a ja ze kde si sa vytratila 😉

wladi, tak to je zaujimave, ze ste nemali vigantol 😕

kedy idete na ockovanie? my o dva tyzdne ☹

wladka
2. nov 2007

mimi, tak to ja netusim.. pytal telefon, ze nam zavola.. 😕 ..ale myslim, ze aj my do vianoc budeme zaockovane 😉 ..

veru, divne 😕 .. a na co je dobry??

elli,ja som na teba myslela, ze reku co sa deje.. a ty na orave 😀 ..dufam, ze ste si oddychli 😉 .. a vecer ta cakame 😉 , pravda kocky? som zvedava, ci tu budete aj vy.. a nie len ja "stalica" 😎 😀 😅 ..

mimi109
2. nov 2007

caute mala spi tak som sa vam prisla ukazat 😀

wladka vigantol teda vit. D je dobry na kosti aby boli pevne ci cosi take preto by ho mali uzivat deti do 1r

mimi my ideme na ockovanie 28.11. presne ked bude matla mat 15. mesiacov aj poradnu mame vtedy

mimi
2. nov 2007

wladi, presne ako mimi pise, je na kosti.

maly spinka, ja idem nieco varit, ale neviem, co, fantazia ma dajako opusta 😅

wladka
2. nov 2007

109, my sme mali ale jednorazovo.. v ampulach v intervaloch po troch mesiacoch..

mimi, jaka muuudra 😎

adriana111
3. nov 2007

ahojky 🙂
mala spi, tak sem chytro hodim par riadkov.
my sme mali vigantol 3 balenia cca do 1 roka. a na ockovanie sa chystam tiez tak cca za dva tyzdne. sopliky nam uz presli, fliaciky sa stratili, aj ked plienky som nezmanila, len ju mastim takou zarabanou mastickou, co mi DR. predpisala. vyzera to ako vazelina, tak jemnucko to vonia, celkom fajn. a je to dobre aj na moje suche lakte a paty 😉 s tym mam stale problem, uz som vyskusala vsetko, ale tato masticka mi zabrala hned. 🙂
papaju uz vasi drobci vsetko? ja sa snazim po troske davat uz takmer vsetko. minule som Natalke robila palacinky s tvarohom a pred Ninkou sme ich museli schovat, stale si ich pytala 😀 malej chuti vsetko, co nemoze. ale je to dobry papacik, zeleninovej polievky zje plny tanier. ale rano a vecer nesmie chybat flaska mlieka - Nutrilon 🙂

a ako pokracuju vase vianocne nakupy?

mimi
4. nov 2007

dobre ranko 🙂

wladka
4. nov 2007

pekne predpoludnie 😉

gabika146
4. nov 2007

dobru chut k obedu vm prajeme 😀 😉

jana188
4. nov 2007

dobre popoludnie....

maly ma dnes total ignoruje, ani na ruky ho nesmiem zobrat, iba tata tata....
no ale ked chcel jest tak uz sa uracil vsimnut si ma 😀
betar jeden

adriana111
4. nov 2007

ahojte 🙂
Ninka uz spi 2,5 hodiny, cakam, kedy sa zobudi, potom mame v plane ist prec. vzdy,ked sa niekam chystame, tak spi dlho a ked potrebujem doma nieco robit, tak je vyspata raz-dva. inak uz som jej zmenila rezim, nespava uz 2x denne, ale len 1x.

jana188
4. nov 2007

adi to je vzdy ako naschval, my to pozname

pridala som fotos...

adriana111
4. nov 2007

jani, maly je aky citatel 🙂 u nas su knihy tiez v kurze, niektore leporela, to uz "maju za sebou" ☹
Ninka je uz hore, spala tri hodiny! teraz ju ocino krmi a vyrazame.
tak papa 😉

alena1
4. nov 2007

pekny vecer babulky🙂

my sme zaspinkali az o 16 tak som zvedava ako to dopadne,ci sa nebudeme v noci hrat🙂
s knizkami to bavi aj nas,niektore uz su zodrate a obzute 🙂 naucili sme sa podla nich poznavat zvieratka a krasne ich vieme napodobnit 🙂 no fakt sila 🙂

adi moje vianocne nakupy este ani nezacali,no pomaly budu musiet,ved to tak letiiiiiiiiiiiiiii....
jani idem kuk fotos 🙂 inak obcas,naozaj len obcas by mi tak dobre padlo,keby si ma maly nevsimol 🙂 u nas len mami mami,chudak tati je na vedlajsej kolaji 🙂

gabika146
4. nov 2007

ahojte my sme dnes vstavali o 7.30a zspal tiez az o 15hod a spal dve hodky takze dnesny spanok bude az o 22hod 😖

adriana111
4. nov 2007

tak u nas uz baby spia, Ninka chodi vzdy o osmej, niekedy aj skor a Natalka par minut po nej. tak si idem uzit nedelnajsi vecer pri TV
papa 🙂

adriana111
5. nov 2007

dobre ranko 🙂
tak tu mame zase pracovny tyzden. Natalka isla do skoly, ocino do prace a my s Ninkou tu budeme "bacovat" same. snad sa mi dnes podari dozehlit tu kopu zehlenia, co mam po vikende 😖