Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
5. nov 2007

bre ranecko...ja zase len tak na skok, nic nejako nestiham...Zoja je uz poriadne sidlo, furt len beha, tancuje, vylieza vsade, na nabytok, stolicky, oci mam stale na nej...no, neposedi ani minutku. Ale je zlataaaaaaa
Kupila som si maliarske platno a farby a na Vianoce asi namalujem rodicom a svokrovcom jej obraz. Uz som nieco cez tento vikend skusala a celkom sa dari, tak uvidime, ako to dopadne 😎
Adi, aj my sme uz same, s MM sa nestihame ani pohadat, v piatok a sobotu som prec a v nedelu sme radi, ze je klud...
No nic, mavajte sa krasne, ja sa idem ucit biolu, v sobotu mam skusku a potom sa to sype, jedna skuska za druhou...
pa

adriana111
5. nov 2007

elli, drzim palce na skuskach 🙂
a ked potom namalujes Zojku, nezabudni odfotit 😉

mimi109
5. nov 2007

caute hviezdicky my uz hajame 😀 a sme same doma ☹ tato musel teraz ist do roboty lebo tam idu cosi prerabat tak mu volali az dojde 😠 a kedy pride domov ani srnka netusi 😖

a som malej dnes dalsi zubok nasla aj ma troska prekvapil lebo vobec som na nej nezbadala zeby jej siel zubok len to mala troska navrete zacervenane inak ziadne prejavy tlaciceho sa zubku 😲

kukala som na nete pocasie tu u nas ma najblizsie 3 dni snezit 😝 😝 😝

gabika146
5. nov 2007

ahoj mimi aj u nas hlasia snezit uvidime-dnes som objednala fusak na mamaaja tak uvidim ci je este volny neozvala sa my ☹
my uz mame12zubou 😀

nelinka
5. nov 2007

ahojte babenky,
ako mate?
citam a citam a nie a nie dojst doknca... 😕
pozerala som vaser nove fotos a su super...ste vsetci uz taky velki...
gabi to uz tolko zubkov mate? nam teraz vysiel siedmy zubok a prerezava sa osmy...

ucenia mam vyse hlavy...kazdy pondelok a stredu mam zapoctovku a to az do 14 decembra...tak len sedim a biflim sa

nelinka
5. nov 2007

prihodila som nejake nove fotos

mimi109
5. nov 2007

gabi aj my mame s tymto zubkov 12 😉

jej nelinka cau 🙂 dlho si sa neukazala idem kuk fotecky vase ako rastiete do krasy 😉

mimi
5. nov 2007

cauko babule, pozerate superstara? 😀

vy uz mate 12 zubkov, my stale len 4 😅

No ak zacne snezit, tak asi vytiahneme a poskladame stary kociar 😝

wladka
5. nov 2007

babule, ja len pozdravit.. a padaaaam, mam rande 😉

ja uz zubky neratam.. 😉 .. veru veru, pekna kosa zacina byt, aj u nas hlasili na stredu snezenie.. tak ktoviii 😲 ..

nelinka, malinka je take slniecko.. blondavuckaa.. zlataaa 😵

gabika146
5. nov 2007

wladi kvoli randeniu nas zanedbavas 😢 😲 😀 😉 uzi si 😀
nam idu krasne zubky von kakame ako najaty od nedela 😝

adriana111
5. nov 2007

nelinka, mala je zlata 🙂

my mame 12 zubkov uz davno, teraz sa uz asi budu tlacit dalsie, mala ma cervene dasienka. ked jej idu zubky, tak nema ziaden iny problem, iba je mrzuta. hnacky este ani nemala (klop-klop). tak som zvedava, kedy budu dalsie zubky.
dnes spi uz od siedmej, uz bola uplne hotova, som zvedava aka bude noc 😖

wladi, to si uz ani neviem predstavit, ze rande 😉 ale prajem ti 🙂

mimi, my uz stary kocik nemame, ten som predala, ale urcite dam malej do kocika velku deku, nech mi drobcek nezamrzne 😉

majte sa, idem buvat, zajtra zase cakaju povinnosti.
dobru noc 🙂

mimi
5. nov 2007

adi, uz ste predali? my sme si ho nechali kvoli velkym kolesam, lebo ak napadne sneh,tak s tou nasou karickou nic neprejdeme 😒

wladi, uzi si ! 😉

mimi109
5. nov 2007

caute ste tu niekto?

mimi napodobne s tym kocikm na zimu budeme mat velky kocik sportak je uz skovany v skrini 😀

mimi
5. nov 2007

mimi, ja tu este strasim 😅

mimi109
5. nov 2007

no cau ja som ze ked sa tu konecne dotrepem uz tu nikoho neni

a ako sa mate? co noveho?

elliana
autor
5. nov 2007

caute babule, biola na klavesnici, ale oci na monitore...tak to so mnou vyzera
Juj, sa sama na seba zlostim, aka som leniva na ucenie
Zajtra sa aj do umyvania okien pustim, len aby som sa ucit nemusela 😠

mimi109
5. nov 2007

elli 😀 tomu sa vravi zavislost ked oci an monitore mas

mimi
5. nov 2007

MM uz nastupuje do nemocnice, tak sa bojim ako to dopadne ☹
Inac, nic take a vy? ako Mariannka, stale duracelka? Kubko ma strasne rad PC, asi bude zavislak po maminke 😅

mimi109
5. nov 2007

mimi duraseka je slabe slovo 😖 ja za nu nestiham uz teraz rozmyslam kde dam stromcek vianocny aby ho neprehodila ale to asi jedine na balkon ho dat 😅

neboj mimi dobre to dopadne muzik bude v poriadku 😉

elliana
autor
5. nov 2007

mimi, a co s muzikom? Som necitala dozadu...ale nech je co chce, dopadne to dobre, neboj
109, ajjajaaaaj, aj u nas bude asi na balkone. A mozno aj v obyvke, ale len 15 sekund, potom ho Zoja zdemoluje...a take to bolo mile dievcatko... 😅

mimi109
5. nov 2007

elli teta mi poradila az ho uviazem o radiator ale to by bola pre marianku brnkacaka zdemolovat ho 😀

mimi
5. nov 2007

vidim, ze mate taky isty problem kde umiestnit stromcek 😅 ja sa zamyslam, ci ma vobec vyznam ho mat tento rok 😅 Ale zas by mi bolo smutno bez stromceka. Myslim si, ze maly ho na 100% prevrati 😒

elli, ide na operaciu kolena, ale vyzera to tak, ze jedna to nebude, ale viac 😒 neviem si predstavit, ako bude chodit do roboty na autobus o barlach 😒 Uz, aby to bolo za nami, lebo sa mi zaludok scvrkava od nervozity ☹

elliana
autor
5. nov 2007

aj s radiatorom, ci? 😅 U nas detto, nic nie je problem, vsetko sa da...a ked to uz fakt nejde, tak sa vsetko da hodit o zem, alebo pocmarat...no des, chodim za nou, ako strazny pes

mimi109
5. nov 2007

elli nieeeeeeeeee len stromcek bez radatora 😀

elliana
autor
5. nov 2007

😀 😀 😀

juuuj, mimi, neprijemne...a to mal nejaky uraz? Alebo je to uz starsie?
No, asponze ma teba a maleho, bude to s vami lepsie zvladat

mimi109
5. nov 2007

mimi a v spitali bude TM kde? v ziline?

elliana
autor
5. nov 2007

baby, tfuj, prokaryoticka bunka....no take bludy...Kto sa to ma ucit??????

mimi109
5. nov 2007

elia a to je aka bunka? 😅

elliana
autor
5. nov 2007

uplne o nicom...slaba, bez membranovych organel...lepsia je eukaryoticka, ale ta je este tazsia, mrcha
to je z tej bioly, obcas tam kuknem

mimi
5. nov 2007

elli, to mas uz davno, zo sportu 😒 takze sportom ku chorobe 😒
teraz sa uz bez ortezy nikde nepohne, takze je to nutne dat do poriadku.

mimi, tu v ZA bude.

elli, to co za bunda? 😅 len si jazyk nezlom ! 😝 😀