• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
jaaa.. tiez mladaaa :grinning:
7. nov 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau mlada krcula wladka :wink: Emi spinka? co ste dnes robkali?
7. nov 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yes, spinka.. jak delo :grinning: .. cestuje v postielke.. :unamused:
7. nov 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Emka je v noci cestovatel? aj Marianka minule som sa v noci zobudila ona nohy na vankusi a hlava na druhej strane ale som sa zlakla ze kde je lebo taka rozospata som ju ani riadne nevidela :sweat_smile:

pocasie mate ake? tu poobede snezilo a teraz prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak u debilov :rolling_eyes:
7. nov 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka, aj stare korcule musia byt :wink: aspon si vy "ucha" mate od koho bret dobre rady do zivota a ziarivy priklad :grinning:
7. nov 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, sak sa kvoli tomu aj obcas budi.. bo si narazi hlavu. alebo nohy.. :unamused: ..

pocasko? ani sa nepytaj..prsi jak zerave.. vcera sneh,ale mokry.. no super :rolling_eyes:
7. nov 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau adi ty nas ziarivy priklad :grinning:

wladi presne len rana a revy kolkokrat cujem ked ma mala cestovnu horucku v postielke :unamused:
7. nov 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez cestovatelku :slight_smile: kolkokrat jej pomedzi mriezky postielky visia nohy :slight_smile: a vankus jej nedavam, ked ho mala, aj tak spala uplne mimo :wink:
a u nas prsi tiez :frowning2:
7. nov 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau mimi109 ty mlada korcula :grinning:
7. nov 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ja vankus davam lebo mala by bez neho nezaspala to je jej tulinka :slight_smile: a tie nozky aj nam trcia pomedzi tycky a ked sa otoci mala ku mne tak mi ku hlave prepcha rucky na moj vankus a tak spinka :grinning:
7. nov 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, jasne.. my "ucha" budeme nacuuuvat :sweat_smile:

ani mi nemame vankus, a co neznasa je byt zakryta :unamused: ..a dat si ostrihat nechty na nohach.. dnes som sa pekne pri tom zapotila.. kope jak zerava :grinning: ..a ked drzim pevno,m tak hybe prstami :astonished: ..ta sa vynajde :grinning:
7. nov 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi asi ju to stekli, nie? :grinning:

my strihame tak ze si malu na kolena posadim a ratame 1 pacek 2 palcek,... :wink:
7. nov 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi, my tak isto. na rukach nechtiky este ako tak, ale nohy, hotova katastrofa. len sa jej dotknem nozicky, uz kope. a v poslednom case sa zapotim aj ked jej vymienam plienku. lahnut na chrbat ani za nic. taky maly kusok, ale kolko to ma sily :slight_smile:
7. nov 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, idem ja hajat. my starsie uz nemame taku vydrz, tak aby som nabrala sil na zajtra. :wink:
este tu pokecajte, nech mam zajtra co citat.

dobru noc, mlade korculky :wink:
:grinning:
7. nov 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, zeee :astonished: .. my sme mali obdobie, ze ani za svet prebalit.. ale teraz sa niecim zahra,m a ja musim fricko.. :wink:

a nocniiiik?? kedyyyy :sweat_smile:

nie nestekli, nepaci sa jej to :angry: .. ale sak jej vysvetli, ze s pazurama nemoze behat :grinning:
my plienka v pohode pekne drzi ani s anepohne len ked chcem jej dat puncosky kope jak diva a rehoce sa jak urvata ked jej nohy vo vzduchu nahanam :grinning:
dobru ziarivy prikald :wink:
7. nov 2007 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby malej sa v poslednom case akosi praskaju nechtiky ci co to akoby sa jej stiepili nechtiky na rukach myslite ze jej chyba daky vitamin? :unamused:
7. nov 2007 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, jojo.. :unamused: .. zinok, selen.. je na nechty.. skus pohladat nejaku zeleninku, co obsahuje tieto vitaminy, a davaj jej to.. :wink:
7. nov 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diiiik wladi za radu :wink:

no idem aj aj uz zalahnut mala skoro vstava uz o pol 7 buntosi jak cas posunuli tak dobru nocku wladuska
7. nov 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, bruuuuuuu :pensive: ..aj vsetkym :wink:
7. nov 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
Ale vy ste sa tu porozdelovali na mlade a stare korcule? :grinning:

adi, liska, atiatko a ja sme jeden rocnik :wink:

tatino uz odisiel a teraz rozmyslam kolko veci si ten chlap zabudol zobrat so sebou, neviem, ci si myslel, ze ide do hotela :sweat_smile:
8. nov 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tak ja som dnes jak po opici taka som nevyspana :confounded: mala sa o 11 vecer zobudial revala do pol noci a potom si este do 1 rapotala dala som ju k nam chvilu lezala uz sa zdalo ze zaspi ale potom zacala vymyslat tak nazad do postielky zaspala o dakej pol 2 asi ju brusko bolelo lebo vcera nekakala a dnes mala plnu plienku rano

a zas dalsie zubky nam idu som si vsimla ked revala dolne 2 sa tlacia do toho je soplava kasle, no hruza :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. nov 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste, moje mlade korculky? :frowning2:
co je v TV nejaky dobry program?
8. nov 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojki babenky,
viem, ze vas zanedbavam - a poriadne !!!!!!! Hanba mi !!!!!!!! Ale dnes som sa dostala do takej situacie, s ktorou by ste mi mozno vedeli poradit:
moja lekarka mi predpisala novu HAK s nazvom Yasminelle - vraj aj kvoli tomu, ze uz mam viac ako 33, a tiez mam trochu zvyseny tlak. Je to vraj HAK, pri ktorej sa nepribera a nezdrziava v tele vodu - akurat som dost v soku z toho vsetkeho co je tam napisane ako mozne vedlajsie ucinky - bez srandy chyba tam len smrt. :unamused: Dost ma tam soklo aj to, ze moze prist k tromboze (po havarke som vybrala nieco vyse 80 injekcii-vceliciek do pleca aby som ju nedostala .... a teraz ma mozno zmoze HAK :unamused: :unamused: :unamused: )
Babenky mate niekto z Vas skusenosti s Yasminelle ???????
Budem cakat na odpoved - snad sa dockam ....... :wink: :confounded:
Inak tato HAK stoji na 3 mesiace 1300,-- Sk takze ziadna sranda zalezitost :frowning2:
Papa, a vopred DAKUJEM !!!!!

PS: mimi - tak mi to dobre padlo, ze som uvidela par riadkou nad tymto prispevkom, ze si si na mna spomenula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2007 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atiatkooooo lniecko nase ze sa ozves konecne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

k tej HAK ja som uzivala 3 mesiace ale inu tiez sa z nej nemalo priberat aj tak som pribrala z nej az hruza a teraz nie a nie sa kil zbavit :cry: :cry: :cry: a tych neziaducich ucinkov tam tiez bolo tolko na celu starnu pribaloveho letacika ze som sa radsej na to vykaslala po 3 mesiacoch na 1 stranu to ma chranit a na 2. starnu ta to ma zabit? radsej si davame pozor pri tutumutu :pensive: a pevne som sa rozhodla ze HAK uz viac brat nebudem :rolling_eyes:

inak dobre ranko :grinning:
9. nov 2007 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atiatko, ahoj :slight_smile:

yasminelle mala moja kamaratka, ta je vyhodna v tom, ze ma menej hormonov.. ale nesedela jej, tak presla na Nuvaring - kruzok.. a ten ma tiez menej hormonov, a na ten ma aj nahovorila..ja som s nim maximalne spokojna.. bez starosti, kruzok sa zadava do vaginy, mas tri tyzdne pokoj, a tyzden pauza bez kruzku atd dokola.. Nuvaring.. skus sa na to opytat, nepribrala som z neho, ziadne vedlajsie ucinky.. :wink: ..mozno az na to, ze mam viac mokrejsie nohavicky.. :slight_smile: ale preco, to neviem.. doki mi povedal, ze tam nemam ziaden zapal, nic.. tak to asi z toho kruzku, tie hormony.. :grinning:

babulky, co porabate.. ved je skaredo vonku, tak hodte aspon par pismen :grinning:

elli, ma odpustene.. uci sa na skusku.. :wink:
9. nov 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute korcule, mlade aj stare :grinning: ja sa sice na svoj vek citim vyborne, ale moj syn sa rozhodol, ze mi ho neda zabudnut, tak sa snazi :sunglasses: ale zatial stiham, len tu ma obcas pichne, tam zaboli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ati, kazda HAK je humus a na pribaloch fakt chyba len smrt, nech uz je to akakolvek nizkohormonalna novinka :unamused: ja som pred tehu brala 10 rokov bez problemov a nelutujem to, ale odkedy som nasla toho spravneho, nie je o com, pouzivame inu formu ochrany a aj keby zlyhala, nic sa predsa nedeje :slight_smile:
9. nov 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liska, ahooooj :sunglasses:
9. nov 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
aku zaujimavu temu ste zas nahodili :slight_smile:
ja som brala HAK pred svadbou, po Natalke a beriem aj teraz. hlavne mi to upravilo cyklus, predtym som mavala od 21-35 :confounded: a teraz ako hodinky :wink: takze ja som spokojna. a zatial dalsie babatko neplanujeme, tak pri HAK zostanem. beriem LOGEST, vyhovuje mi, aj ked na letaciku je ako vedlajsi ucinok spomenute vsetko, presne tak ako pise atiatko :unamused:
inak my sme mali burlivu noc a teraz uz 2x spi, tak mam veget :grinning: a ked vstane, ideme na oslavu :grinning:
9. nov 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok