Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
7. nov 2007

jaaa.. tiez mladaaa 😀

mimi109
7. nov 2007

cau mlada krcula wladka 😉 Emi spinka? co ste dnes robkali?

wladka
7. nov 2007

yes, spinka.. jak delo 😀 .. cestuje v postielke.. 😒

mimi109
7. nov 2007

aj Emka je v noci cestovatel? aj Marianka minule som sa v noci zobudila ona nohy na vankusi a hlava na druhej strane ale som sa zlakla ze kde je lebo taka rozospata som ju ani riadne nevidela 😅

pocasie mate ake? tu poobede snezilo a teraz prsi 😝 jak u debilov 🙄

adriana111
7. nov 2007

wladka, aj stare korcule musia byt 😉 aspon si vy "ucha" mate od koho bret dobre rady do zivota a ziarivy priklad 😀

wladka
7. nov 2007

mimi, sak sa kvoli tomu aj obcas budi.. bo si narazi hlavu. alebo nohy.. 😒 ..

pocasko? ani sa nepytaj..prsi jak zerave.. vcera sneh,ale mokry.. no super 🙄

mimi109
7. nov 2007

cau adi ty nas ziarivy priklad 😀

wladi presne len rana a revy kolkokrat cujem ked ma mala cestovnu horucku v postielke 😒

adriana111
7. nov 2007

my mame tiez cestovatelku 🙂 kolkokrat jej pomedzi mriezky postielky visia nohy 🙂 a vankus jej nedavam, ked ho mala, aj tak spala uplne mimo 😉
a u nas prsi tiez ☹

adriana111
7. nov 2007

cau mimi109 ty mlada korcula 😀

mimi109
7. nov 2007

adi ja vankus davam lebo mala by bez neho nezaspala to je jej tulinka 🙂 a tie nozky aj nam trcia pomedzi tycky a ked sa otoci mala ku mne tak mi ku hlave prepcha rucky na moj vankus a tak spinka 😀

wladka
7. nov 2007

adi, jasne.. my "ucha" budeme nacuuuvat 😅

ani mi nemame vankus, a co neznasa je byt zakryta 😒 ..a dat si ostrihat nechty na nohach.. dnes som sa pekne pri tom zapotila.. kope jak zerava 😀 ..a ked drzim pevno,m tak hybe prstami 😲 ..ta sa vynajde 😀

mimi109
7. nov 2007

wladi asi ju to stekli, nie? 😀

my strihame tak ze si malu na kolena posadim a ratame 1 pacek 2 palcek,... 😉

adriana111
7. nov 2007

wladi, my tak isto. na rukach nechtiky este ako tak, ale nohy, hotova katastrofa. len sa jej dotknem nozicky, uz kope. a v poslednom case sa zapotim aj ked jej vymienam plienku. lahnut na chrbat ani za nic. taky maly kusok, ale kolko to ma sily 🙂

adriana111
7. nov 2007

no, idem ja hajat. my starsie uz nemame taku vydrz, tak aby som nabrala sil na zajtra. 😉
este tu pokecajte, nech mam zajtra co citat.

dobru noc, mlade korculky 😉
😀

wladka
7. nov 2007

adi, zeee 😲 .. my sme mali obdobie, ze ani za svet prebalit.. ale teraz sa niecim zahra,m a ja musim fricko.. 😉

a nocniiiik?? kedyyyy 😅

nie nestekli, nepaci sa jej to 😠 .. ale sak jej vysvetli, ze s pazurama nemoze behat 😀

mimi109
7. nov 2007

my plienka v pohode pekne drzi ani s anepohne len ked chcem jej dat puncosky kope jak diva a rehoce sa jak urvata ked jej nohy vo vzduchu nahanam 😀

mimi109
7. nov 2007

dobru ziarivy prikald 😉

mimi109
7. nov 2007

baby malej sa v poslednom case akosi praskaju nechtiky ci co to akoby sa jej stiepili nechtiky na rukach myslite ze jej chyba daky vitamin? 😒

wladka
7. nov 2007

mimi, jojo.. 😒 .. zinok, selen.. je na nechty.. skus pohladat nejaku zeleninku, co obsahuje tieto vitaminy, a davaj jej to.. 😉

mimi109
7. nov 2007

diiiik wladi za radu 😉

no idem aj aj uz zalahnut mala skoro vstava uz o pol 7 buntosi jak cas posunuli tak dobru nocku wladuska

wladka
7. nov 2007

mimi, bruuuuuuu 😔 ..aj vsetkym 😉

mimi
8. nov 2007

dobre ranko 🙂
Ale vy ste sa tu porozdelovali na mlade a stare korcule? 😀

adi, liska, atiatko a ja sme jeden rocnik 😉

tatino uz odisiel a teraz rozmyslam kolko veci si ten chlap zabudol zobrat so sebou, neviem, ci si myslel, ze ide do hotela 😅

mimi109
8. nov 2007

caute tak ja som dnes jak po opici taka som nevyspana 😖 mala sa o 11 vecer zobudial revala do pol noci a potom si este do 1 rapotala dala som ju k nam chvilu lezala uz sa zdalo ze zaspi ale potom zacala vymyslat tak nazad do postielky zaspala o dakej pol 2 asi ju brusko bolelo lebo vcera nekakala a dnes mala plnu plienku rano

a zas dalsie zubky nam idu som si vsimla ked revala dolne 2 sa tlacia do toho je soplava kasle, no hruza ☹ ☹ ☹

adriana111
8. nov 2007

kde ste, moje mlade korculky? ☹
co je v TV nejaky dobry program?

atiatko
8. nov 2007

Ahojki babenky,
viem, ze vas zanedbavam - a poriadne !!!!!!! Hanba mi !!!!!!!! Ale dnes som sa dostala do takej situacie, s ktorou by ste mi mozno vedeli poradit:
moja lekarka mi predpisala novu HAK s nazvom Yasminelle - vraj aj kvoli tomu, ze uz mam viac ako 33, a tiez mam trochu zvyseny tlak. Je to vraj HAK, pri ktorej sa nepribera a nezdrziava v tele vodu - akurat som dost v soku z toho vsetkeho co je tam napisane ako mozne vedlajsie ucinky - bez srandy chyba tam len smrt. 😒 Dost ma tam soklo aj to, ze moze prist k tromboze (po havarke som vybrala nieco vyse 80 injekcii-vceliciek do pleca aby som ju nedostala .... a teraz ma mozno zmoze HAK 😒 😒 😒 )
Babenky mate niekto z Vas skusenosti s Yasminelle ???????
Budem cakat na odpoved - snad sa dockam ....... 😉 😖
Inak tato HAK stoji na 3 mesiace 1300,-- Sk takze ziadna sranda zalezitost ☹
Papa, a vopred DAKUJEM !!!!!

PS: mimi - tak mi to dobre padlo, ze som uvidela par riadkou nad tymto prispevkom, ze si si na mna spomenula 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimi109
9. nov 2007

atiatkooooo lniecko nase ze sa ozves konecne 😵 😵 😵

k tej HAK ja som uzivala 3 mesiace ale inu tiez sa z nej nemalo priberat aj tak som pribrala z nej az hruza a teraz nie a nie sa kil zbavit 😢 😢 😢 a tych neziaducich ucinkov tam tiez bolo tolko na celu starnu pribaloveho letacika ze som sa radsej na to vykaslala po 3 mesiacoch na 1 stranu to ma chranit a na 2. starnu ta to ma zabit? radsej si davame pozor pri tutumutu 😔 a pevne som sa rozhodla ze HAK uz viac brat nebudem 🙄

inak dobre ranko 😀

wladka
9. nov 2007

atiatko, ahoj 🙂

yasminelle mala moja kamaratka, ta je vyhodna v tom, ze ma menej hormonov.. ale nesedela jej, tak presla na Nuvaring - kruzok.. a ten ma tiez menej hormonov, a na ten ma aj nahovorila..ja som s nim maximalne spokojna.. bez starosti, kruzok sa zadava do vaginy, mas tri tyzdne pokoj, a tyzden pauza bez kruzku atd dokola.. Nuvaring.. skus sa na to opytat, nepribrala som z neho, ziadne vedlajsie ucinky.. 😉 ..mozno az na to, ze mam viac mokrejsie nohavicky.. 🙂 ale preco, to neviem.. doki mi povedal, ze tam nemam ziaden zapal, nic.. tak to asi z toho kruzku, tie hormony.. 😀

babulky, co porabate.. ved je skaredo vonku, tak hodte aspon par pismen 😀

elli, ma odpustene.. uci sa na skusku.. 😉

liska
9. nov 2007

caute korcule, mlade aj stare 😀 ja sa sice na svoj vek citim vyborne, ale moj syn sa rozhodol, ze mi ho neda zabudnut, tak sa snazi 😎 ale zatial stiham, len tu ma obcas pichne, tam zaboli 😝
ati, kazda HAK je humus a na pribaloch fakt chyba len smrt, nech uz je to akakolvek nizkohormonalna novinka 😒 ja som pred tehu brala 10 rokov bez problemov a nelutujem to, ale odkedy som nasla toho spravneho, nie je o com, pouzivame inu formu ochrany a aj keby zlyhala, nic sa predsa nedeje 🙂

wladka
9. nov 2007

liska, ahooooj 😎

adriana111
9. nov 2007

ahojte 😎
aku zaujimavu temu ste zas nahodili 🙂
ja som brala HAK pred svadbou, po Natalke a beriem aj teraz. hlavne mi to upravilo cyklus, predtym som mavala od 21-35 😖 a teraz ako hodinky 😉 takze ja som spokojna. a zatial dalsie babatko neplanujeme, tak pri HAK zostanem. beriem LOGEST, vyhovuje mi, aj ked na letaciku je ako vedlajsi ucinok spomenute vsetko, presne tak ako pise atiatko 😒
inak my sme mali burlivu noc a teraz uz 2x spi, tak mam veget 😀 a ked vstane, ideme na oslavu 😀