• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
mimi, zeeee?? ty brdooooo :grinning: .. ale pekne to zakoncili.. :dizzy_face: a ko sa inak mate?? :wink:

pal, no teda.. :wink: pekne po dlhej dobe
1. dec 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bol ale blazon :grinning:
vy mate co noveho? ako Emka? minule si spominala, ze mas auticko, ake si si kupila?? ja stale surfujem po nete a hladam, zatial nic :unamused:
1. dec 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my? nic.. zhorel mi kusok z vlasu :grinning: .. totizto, eminka bola tuto noc bezomna :wink: , ja som ponocovala u nho, u noveho :grinning: .. vcera sa robili klobasky, ja a on s kamaratom, no nechutni boli, az to bolelo :grinning: ..ale sranda bola :grinning: .. a potom sme sami dvaja sli do virivky, lenze ten romantikos, zapalil vsade sviecky.. a ja pekny cop, a uz aj sa to chytilo :grinning: ..smrad na celu kupelnu, sak co uz.. ale to nam nepokazilo noc :wink: ..a prisla som az dnes na obed domov :dizzy_face: :dizzy_face: ..emka, ze bola v pohode..
1. dec 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow wladi, znie to super, virivka, sviecky :slight_smile: :slight_smile: a ostalo ti nieco z toho copa? :grinning: :wink:

klobasku mi ani nespominaj, vcera som mala jednu a tak mi bolo zle celu noc, ze som nemohla ani spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. dec 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: , ostalo ostalo.. :grinning: .. asi cca 3cm to zobralo.. :angry: :sweat_smile: ..

ja klobasu zjem..ale preferujem pred nou hurku :grinning:
1. dec 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby mne zhorel cop, tak uz by som na hlave nic nemala :grinning: mam novy uces, kadernicka mi vlasy riadne cvakla, uz aj ofinu mam po 20 rokoch :grinning: :grinning:
1. dec 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: .. pekne pekne.. ja som si tiez dala ofinu, po peknej dobe.. sila zvyku.. sice ma rano strasilo v zrkadle, bo miesto ofiny bd hniezdo alebo prievan :sweat_smile: ..ale to sa daaa..
1. dec 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile:
1. dec 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy den som si nemohla zvyknut na tu ofinu a vsetko, co bolo po lavej strane som rozbila, lebo cez tu ofinu som nic nevidela, plus to moje oko je tupe :grinning: ale uz si zvykam, este som si ju viacej skratila :sweat_smile:
1. dec 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pal, ahoooj!!! ako sa mate??? napis, co noveho!!!
1. dec 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samaa??? :confused: :sweat_smile:

pal.no nazdar..ako?
1. dec 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wladka.ale nie je sa čím chváliť,ale inač ja s Deniskom sa máme dobre,je z neho dobrý huncút
1. dec 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi vsetky :wink: nase dietky.. aaaale, nebudeme sa stazovat. :grinning:

druhe este nie? a ty mimi??
1. dec 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja haji.. kusok zhorenych vlasov ma unavil :grinning: ..alebo ta noc :sweat_smile: :pensive: ..bru nocku.. :wink:
1. dec 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi, blaznis, teraz druhe? :grinning: este mam pomedzi to ine plany, potom neskor druhe :sweat_smile:
1. dec 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhe by som nemala mať ským asi tak nejak dobrú noc idem aj ja :pensive:
1. dec 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, teba tlaci vek :grinning: ..sorry.. ale chapenzi?? :wink:

pal, co sa deje?? :frowning2:
1. dec 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rozvádzame sa
1. dec 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi, aj som si myslela, ze ci na to nemyslis :grinning: ja neviem, ale ja sa stale citim ako 20 rocna :grinning: :grinning: prve som stihla do 35, tak hadam to druhe nebude vadit do 40 :sweat_smile:

pal, som nevedela, ze ste sami :frowning2:
1. dec 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pal, to vazne? to mi je luto :frowning2: :frowning2:
1. dec 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pal, ale nie.. :unamused: ..tak to nie si sama, my mame v januari sud.. :confounded: dufam, zeto pojde hladko..
1. dec 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale už je dobre,už som sa s tým vyrovnala teraz si žijem svoj vlastný život s malým
1. dec 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi :wink: .. urcite nie :wink:

pal, to je dobre, ze si sa vyrovnala.. mne to trvalo neuveritelne dlho, asi po 10 mes, som podala ja.. uz s ato nedalo vydrzat
1. dec 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si rozvedená?a ja ešte nie,ale majú mi prísť teraz nejako papiere
1. dec 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka,idem už končiť chce sa mi už nejako spať,zajtra popíšeme ahoj :slight_smile:
1. dec 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pal, este nie.. doslo nam predvolanie na januar.. tak nas to este len caka :unamused: ..
1. dec 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku!
1. dec 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a koľko ste na to čakali? a ty si teraz sama bez muža?
1. dec 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pal, od januara nei sme spolu.. skusali sme sa dat dohromady, ale na hovno to bolo :angry: .. tak to koncime, sice teraz vyvadza, ze nas chce atd..ale ja sa nedam, uz toho bolo dost.. ja som to dala v polke oktobra, a asi pred 2tyzdnami mi to doslo..

jasne, zajtra :wink:

dobruuuuuuu
1. dec 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, co nas vyhanas :grinning: ..bru :wink:
1. dec 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok