Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
21. dec 2007

gabi videla som suprove

ja som tie zprave dala fotose 😀

elliana
autor
22. dec 2007

babulky, dobre rano...
okolo nas sa stale motkaju virozy, ale zatial sa da, Zoji idu ocne zuby, zvlada to celkom OK. Nestihala som ani pisat, boli sme u svokrovcov, skola, Zoja....No, ale citala som vas obcas
Len vam chcem popriat krasne Vianoce, pohodicku a pokoj...ideme dnes na Oravu veselit sa s nasimi, sa tesim
Tak si to vsetci uzite
Paaaaaaa

wladka
22. dec 2007

elli, aj vam prijemne sviatky 😉 .. aj vy si to uzite 🙂

mimi, ja to tu neflakam 😉

vcera bolo superneee 😵 ..uz som doma.. idem este porobit cosi 😉 ..

wladka
22. dec 2007

liska, maly je nadhernyyy 😵

jana188
23. dec 2007

ahojte

len som vam chcela zapriat stastne a vesele

a veeeeeeeeeela darcekov
pa

liska
23. dec 2007

ahojte babulky, ja sem mrkam teraz este menej, pretoze tu uz mam rodicov a vychutnavame si vzacne spolocne rodinne chvilky, ale chcem vam zo srdca zazelat krasne, pokojne a nicim nerusene sviatky, nech ocka nasich uzasnych ratolesti ziaria stastim pri stromceku a tie nase este vacsim pri pohlade na nich 😵 VESELE VIANOCE 🙂

adriana111
23. dec 2007

ahojte 🙂

v tom predvianocnom zhone som si nasla chvilku, aby som vam vsetkym a aj vasim rodinkam zazelala krasne sviatky, rodinnu pohodu a v ockach malych drobcov milion stastnych hviezdiciek pri rozbalovani vianocnych darcekov 🙂

🙂 STASTNE A VESELE 🙂

wladka
23. dec 2007

ahojte..

tak aj ja my vam prajeme kraaasne sviatky, este krajsi novy rok 😉 .. cmuuuuk

mimi109
23. dec 2007

no aj aj som sa sem dosuchtala takto neskoro vecer aby som vam popriala STASTNE A VESELE a neprejedajte sa 😀

alena1
23. dec 2007

Ahooojky babulky.....

Prajem vsetkym Vam a vasim rodinkam krasne Vianoce naplnene laskou a stastim... 🙂

adriana111
27. dec 2007

ahojte baby 🙂

tak ako Vianoce, posluchali ste, bolo vela darcekov? 😀 a co drobci, tesili sa? Ninka si darceky skoro ani nevsimala, zaujala ju len nova hracka - hrajuci slimacik a novy hrncek avent. na stromcek chodi len pozerat - iha, cece, ziza (= iha, pekne svetielka 😀 ), ale nechyta ho. najviac ju zaujali oplatky, tie ked zbada, uz aj pyta a papa a hlavne rozsypa po celom byte 😖 ale, co uz, nebudem sa predsa rozculovat, 100% poriadok tu nebudem mat este asi dlhu dobu 😉

tak pekne sviatkujte, papajte, pozerajte TV a teste sa z deticiek 🙂

gabika146
27. dec 2007

ahojte tak u nas bol jezisko stedry maly sa vytesoval ale velkeho auta co dostal sa bal
aj ja som asi posluchala ked bol taky stedry
u nas ani naznak po snehu ale hlasia od piatku snezenie tak som zvedava 😀
ja uz som taka prezrata ako das uz my to ani nechuti 🙄

mimi109
27. dec 2007

ahojte tak aj my sme maly krasne vianoce mala sa vytesovala pod stromcekom a ja som sa tesial z toho ako sa ona tesi 😀

sneh???? dufam ze ho navali aspon 2 metre az mozme sane konecne kupit 😅

a foto uz mate v albumoch? ja som dala este na stedry vecer 😀

wladka
27. dec 2007

cafteee 😉

gabi, my bielo mame stale.. 🙂 ..nasnezilo akurat pred stedrou vecerou.. krasa..aj som bola na polnocnej.. 😵 😵 ..

emka darcekov kopu, ale zaujali ju len babiky 🙂 .. a iba s nimi sa tulkala.. 😅 ostatne nezaujem.. 😝 ..ale rozbalovala kazdemu, to ju tiez bavilo.. 😀

aj ja som bola dobraaaa.. 😀

mimi, idem kuk foto 😉

paa, bru nocku 😉

wladka
28. dec 2007

ale babulky.. dako ste s pohorsili.. co pracujete na dalsom dietati?? adi,ty na tretom?? 😀 😅

dnes sa emi prekonala, ja som si myslela,ze si vysklbema vlasy..

ooozaj, ani som nenapisala.. ze nekojim uz 2tyzdne.. to som si dala darcek na vianoce.. 😉 ..

a inak, som sa chcela spytat, aky mate jedalnicek??.. bo mam zacinat pocit, ze mi emi vymysla.. 😠 😒 .. ranajky nechce, iba mliecko.. obed papa uplne, olovrat horkotazko, vecera pekne.. 😝 normalne sa zapotim pri tom.. 😠 a hlavne, ze mi pekne jedavala.. a vsetko..a teraz? 😕 chleba odmieta..

adriana111
28. dec 2007

tak wladi, dve mi uplne stacia 🙂 uz sa pomaly psychicky pripravujem na nastup do prace 😝

sa venujem aj rodinke, dnes sme boli gratulovat svagrinej a neteri (obe su Ivany), tak som sa napratala, ze som ledva dychala 😝

k tomu nekojeniu ti wladka gratulujem 😉 a stym jedenim je to rovnako zlozite aj u nas. ranajky hned po zobudeni flasa mlieka, okolo deviatej jeden jogurt alebo pol rozka s maslom alebo syrom, obed plny tanier hustej zeleninovej polievky (zje viac, nez Natalka 😲 ), k tomu este ryza alebo zemiaky s maskom, olovrant kusok ovocia, vecera bud vyziva alebo kasa a pred spanim flasa mlieka. a ku vsetkemu hocikedy pocas dna Corn Flakes - nase najoblubenejsie jedlo 😀

dobru noc 😔

mimi109
29. dec 2007

wladi no u nas s jedlom dako podobne ranajky zje pekne chlebik cajik, pri obede ma ide slahnut ovocie mi totalne nechce s bananom ju nahanam strasne je priberciva ked sa jej daco nelubi vypluje a uz do nej ani kustik nedostanem 🙄
akurat co este v pohode zje tak presnidavku jogurty a mlieko, jaaaaaj a este koko to je cokolada to by aj cely den jedla 😠 len dojde a krici ze chce koko 😅

gabika146
29. dec 2007

ahojte tak my mame s jedenim tiez problemy rano dam kakao pohoda na olovrant jogurt a ani vyziva uz nehrozi obed horkotazko a vecer mlieko kasa to je pohoda
aj mne je strasne priebercivy parky s chlebom nehrozi chlkeba len parky
wladi daj pokoj s dalsim staci my tento sinter vcera sme isli spat o 0.15 spinkali sme do 10 nechce my spat poobede zaspi o 6 na hodku a neprebudi ho ani tank

mimi109
29. dec 2007

gabi ja ku parkam malej chleba ani nechystam ani don nenuchne len maso 😀
minule som malej nachystala na kocky chlebik s maslom a salamu, salamu vyjedla chleba nechala
ale ked jej dam syr alebo pasteku tak chlebik v pohode spapa 😵

veru wladi s druhym daj pokoj, mimco zatial staci 😅

liska
29. dec 2007

ahojte 🙂
wladus, gratulujem k ukonceniu kojenia, bolo to v pohode? co tvoje prsia? my sme tak na polceste, verim, ze uspesnej...ale musela som sa nahnevat na to, aby som bola schopna zacat koncit, s vychadzanim ocnych zubov zacal totiz hryzt (nie naschval, bolia ho dasienka a pri zaspavani to nekontroloval) a cucat tak strasne silno, ze uz som to nezvladala, tak som sa rozhodla pre koniec, vlastne mame za sebou druhu noc bez, aj ked so slzami, ale cakala som horsie...uvidime 😔

baby, vy uz davate take ze parky a salamu? nechcem rypat, ale ved to je aj pre dospelych nie prave idealne, o pritomnosti masa nehovoriac 😒 no kazdopadne moj take veci tak skoro neochutna a nemyslim, ze mu to bude chybat, skor naopak...inak co sa tyka jedenia,my mame take striedave obdobia, jeden tyzden mu nieco chuti strasne, druhy sa toho ani nedotkne, ale vo vseobecnosti mi je velmi dobre, nestazujem sa...ked sa obcas stane, ze nechce, vobec ho nenutim a nebeham za nim, pockam, kym vyhladne a potom zje vsetko 🙂

adriana111
29. dec 2007

liska, mas s tymi salamami a parkami pravdu, tiez si myslim, ze pre drobcov to nie je 😖 navyse mam za sebou VS chemicku s odborom potravinarstvo, tak presne viem, ako sa to vyraba 😝 a nie je to nic take, co by bolo pre deti nevyhnutne. nevravim, ze my take veci nejaedavame, kedze som videla vyrobu skoro vsetkych potravinarskych produktov, tak by som toho vela jest nemohla 🤐 ale urcite parky, ktore okolo masa ani nesli a robia sa z roznych mukovych zmesiek, nedavam. kvalitny salam je dobra vec, ale zase na take ma ten malicky zaludok este cas.

ale kazdeho vec, mozno si niekto mysli o mne, ze nie som normalna, ked davam malej to alebo to jej zase nedavam, ale kazda je maminou toho svojho drobca, tak nech si ho vychovava a krmi podla svojho 🙂

a s tym nutenim do jedla je to u nas tiez tak - ked zje vsetko, tak ok, ked jej nechuti, nenutim, ked vyhladne, pride sama a vypyta si 😀 a niekedy dost nastojcivo 😀

mimi109
29. dec 2007

ako ja malu tiez do jedla nenutim len ked vymysla sa nahaname po byte s bananon mala s rehoce ale zje 🙂
a tie parky a salamu zas nema stale len sem tam aj to parky spapa mozno polovicku a salamu jej uz len tak do rucky dam a hryzka si

wladka
29. dec 2007

liska, slo to v pohode.. kojila som ju uz len v noci, a vecer pred spanim, som to vynechavala, davala som miesto toho UM.. a v noci, som zase cajik pchala.. 😉 .. tiez to nebolo bez revu, plakali sme jak diveee 😝 , ale po 3-4dnoch to ustalo 😉 .. a teraz? prespinka.. obcas sa zobudi, dam cajik, a zase spinka..alebo potiahne do pol 7, to uz mliecko dam, a zase zalahneme do 9,00 😀 ..

ja ju tiez nenutim, ale vsimla som si, ze emi je ten typ, co musi vyhladoviet, aby daco zjedla.. takze rano mliecko, a nic, a obed ten zbasti na jeden hlt 😀 , a to uz aby som prv nez je pol 12h 😅 .. zato si pekne potom pospinka.. 😉..

teraz si obula babkine papuce, a klopka si s nimi po dome, beha v nich.. 😅 .. a zas, prava papuca na pravu, lava na lavu 😝 .. nasla si telefon, tak telefonuje.. pani dolezitaaa 😎 ..asi nejake vybavovacky.. 🙂

mimi109
29. dec 2007

wladi ake davas Emke UM ?

no ak sa tu uz nahodou neukazem tak vam vsetkym zelam veseleho Silvestra a do noveho roku vsetko dobre vela lasky stastia a hlavne zdravia to je najdolezitejsie 😵

wladka
29. dec 2007

mimi, francuzke mliecko mi pije.. len v lekarni ho dostat.. zo sunaru ju zapekalo.. 😉

adriana111
29. dec 2007

wladka, len si daj pozor na "nocny" cajik. synovec sa tak naucil na nocne pitie, ze za noc okolo 2 rokov stiahol tri velke flase 😲 a to musela svagrina k nemu samozrejme vstavat aj 10x za noc 😝 my sme mali tiez take cajove obdobie, ale ked som jej zacala v noci davat len cistu vodu, tak je to v pohode 😉

a s tym telefonom musi byt zlata 😀 nasa tiez hned dava telefon k uchu a vykrikuje"a-ooo, a-ooo" mozno telefonuje s Emkou 😀

wladka
29. dec 2007

adi, ze by si volali?? 😉

to hej, to mas pravdu.. lenze u nas v izbe teeeplo,a hlavne sucho.. ani sa necudujem, ked si cajik vypyta okolo 4h, normalne mame sochuty v ustach,ale nie je to pravidlo..len obcas.. aj mna smadi, niekedy sa mi nechce po vodu, stiahnem si z emkinho cajiku 😅 😝 ..

adriana111
29. dec 2007

wladka, a to sa ti da spat, ked mate v noci teplo? lebo my sme na "studenom odchove" - na noc vypinam radiatory. my sme uz tak zvyknuti. ked je teplo, nemozem spat 😖

wladka
29. dec 2007

adi, zvykla som si.. ale veruze sa neda.. lenze u nas sa nedaju radiatory vypnut, je to vsetko na automat.. 😒 to je blbeee.. same si to reguluje teplotu,ked je vysoka, znizi to,ked je nizka, zvysi to..

dokukala som dennik bridget jonesovej 2, soms a fajne nasmiala 😀

bru noc prajem 😉

adriana111
29. dec 2007

dobru noc 😔