• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
zdravim vas posledny den v roku 2007 :wink:

kam sa dnes chystate? stara dobra papucova kultura? :grinning: alebo to poriadne roztocite? :grinning:
my sme pozvani na veceru ku svokre, potom pojdeme pozriet do mesta o pol osmej ohnostroj a potom ta papucova kultura :slight_smile: narobim jednohubky, nech mame co vyjedat a budeme prepinat programy dufajuc, ze na niektorom nieco bude :unamused: a o polnoci cink-cink so sampanskym :slight_smile:

prezite tento den v pohode a do roku 2008 vam aj vasim rodinkam prajem vsetko dobre, nech sa vam dari a hlavne, nech ste zdravi :slight_smile:
31. dec 2007 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko maminky a deturence...aj ja vam prajem prijemne prezitie posledneho dna v roku a uplne super uzasny rok 2008, nech sme vsetci zdravi a stastni, nech sa nam splnia aspon ciastocne nase sny a aby sme sa stretavali na afgustovkach aj nadalej a castejsie / moje tajne prianie /...

my dnes ideme ku kamaratom, po veceri, mali sme sa stretnut este s jednou rodinkou cakatelov, ale mamina uz nevydrzala a mala Adka sa vypytala na svet 27. 12. Ale aj tak sa tesim, mamina to uz aspon ma za sebou...Akurat, ze si vyskusala obe formy produ...najskor sa vytrapila a potom jej spravili cisarsky. Ale uz je ok

No, idem ja, mam toho dnes hodne, hrdy otecko ide k nam na veceru, aby nebol sam, tak musim uvarit nieco jedle a pri mojej povianocnej lenivosti mi asi prihori aj caj
no, drzte sa, idem ja na to
paaaaa
31. dec 2007 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky my sa chystame na chatu vecer bude maly s babkou
dnes nam trosku posnezilo
aj my vam prajeme krasneho silvestra a do noveho roku vela lasky a rodinej pohody :grinning:
31. dec 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy.. my papuckova kultura tiez.. povodne som mala ist ku K :wink: , ale rozhodli sme sa, ze my dvaja zajtra :wink: .. dnes s detmi kazdy zvlast..

vcera sme boli vo wellnes centre, babyyy.. paraaaadne :dizzy_face: :dizzy_face: ..mali sme pre seba saunu, bazen, a virivku.. tak sme sa tam promenadovali jak adam a eva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. odporucam ta zajst.. :wink:

a aj ja vam prajem krasneho silvestra, este krajsi novy rok, plny pohody lasky zdravicka a optimizmu.. a zeby aj dalsich deti?? :wink: ..posielame pusinkyyy :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam vsetko dobre do Noveho roku, zdravia a stastia nikdy nie je dost, tak hlavne to, no a ked sa rozhodnete tehotniet, povedzte, aby sme sa pripojili a zase rodili pekne spolu :wink: :grinning:
este sa musim pochvalit, ze som si predcasne splnila novorocne zelanie - ukoncenie kojenia :slight_smile: prebehlo to hladsie, ako som predpokladala, tak som happy a tesim sa z konecne po takmer 17 mesiacoch prespatych celych noci :dizzy_face:
1. jan 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liska, tak to gratulujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .. zeby sme sa zas spojili pri otehotneni :wink: .. :grinning: :grinning:

a babyy, opat vsetko dobreeee :wink:
1. jan 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja sa pripajam s prianim vsetkeho naj do noveho roku...a co sa tyka tehotenstva, ja uz aj nad tym rozmyslam, aj ked si neviem predstavit, ako to bude so skolou....ale muzik by aj chcel a aj ja, tak uvidime...
1. jan 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
statsny Novy rok vam tiez prajem !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

wladi, sa mi normalne dnes o tebe snivalo, ze som ta videla na zivo :sweat_smile:

elli, uz planujete druhe?

liska, gratulujem k odstaveniu!!! ako sa vam to podarilo? my sa stale kojime :sweat_smile:
1. jan 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja sa zotavujem s oslav silvestra este mam babku tak blizko maly tam bol dnes cely den ja som sa vyspala hodila horuci kupel ale uz by som spala no maly nato nevyzera :confounded:
tak uz nam vsetko skoncilo ocko zacina od zajtra makat tak sme zase sami ubehlo to ako slak :cry:
1. jan 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uspesny a stastny novy rok babenky prajem:slight_smile:

my sme prispali a jeho prichod skoro prespali,no potom sme klabosili a strngali do tretej:slight_smile:

mimi-tak sme dve,aj my sa stale kojime a to som planovala o Vianociach ukoncit to...
akosi nemam potrebnych sil...i ked myslim,uz je to obojstranne "trapenie"...
asi musi nastat nejaky zlom,zeby sme znova otehotneli?:slight_smile:juj,jak sa tesiiim,ale este je cas...

elli-mas moj obdiv...... ako bolo na Orave?:slight_smile:
liska-teda gratulujeeeem,vychutnavaj caro prespatych noci,veru som uz zabudla...:slight_smile:
gabi -Ty sa mas......inak aj my od zajtra sami :frowning2: sme si zvykli, spolu...bolo faaaaajn...
adi,mimi...ahojky...wladka tak snivaju o Tebe :slight_smile: urcite nie len mimi :slight_smile:aj Tebe,Vam vsetko dobreeeee,najlepsie:slight_smile:
1. jan 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi :confused: ..moja, neprehanas to so svojou laskou ku mne :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :sunglasses: ..len aby som nebola namyslena.. a o com to vlastne bolo?? :grinning:

elli, to sa daaa.. sklbit.. :wink: .. ja keby mam poriadneho muza, uz by som aj ja na to pristupila.. :wink: ..

gabi, zotavovanie?? :wink: ..ujha, to musel byt silvos :grinning: :grinning:

krasne snicky :wink:
2. jan 2008 o 01:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no wladi po dlhej dobe hore celu noc a po troske popijania a na mne odrazilo vcera a to som ani vela neodpila :astonished:
este neblaznite s dalsim babom este mame cas my chceme zacat pracovat na tom tak v auguste ked bude mat maly dva roky :grinning:
2. jan 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, alenka - nebolo to az take tazke, najtazsie bolo odhodlat sa...u mna to nastalo, ked ma raz nechtiac uhryzol, bolelo to potom tak,ze som videla hviezdicky pri kojeni a hlavne v noci, ked si iba tak cmulkal :rolling_eyes: tak vo mne dospelo presvedcenie,ze je ten spravny cas :slight_smile: ale zase ja som uz dlhsie cez den vobec nekojila, len vecer a v noci, tak sme zacali s tym vecernym zaspavanim a ked to zvladol bez cicania, tak som to preniesla aj na noc... prve dve boli narocne, ale dalo sa to prezit, no a odvtedy mame obaja pokoj :slight_smile: na tretie rano si po prvykrat nevypytal cicu, ale mliecko a to som vedela, ze mame vyhrate, vidim na nom, ze aj on sa citi lepsie taky vyspaty a oddychnuty, takze odporucam...
2. jan 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liska, veru veru.. ale ja myslim, ze sme to pekne, aj mimi, alenka vydrzali dlho :wink: .. ozaj, si zasluzine spanok.. :sweat_smile: ..mne emi uz prespinka noc, som happy, som zistila ze je velky spac.. bo my mliecko o 7h, a tahame aj do 11h :grinning: .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabi, az v auguste?? :wink: .. ja keby, tak som rozmyslala, ze by som chcela druhe aby sa narodilo v rozmedzi jun -september :wink: .. ale ked sa zadarii.. tak sa zadarii :grinning:
2. jan 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi, snivalo sa mi, ze sme sa stretli a ze si mi strazila maleho, to je ale sen, coo? :grinning:

dnes maly urobil rekord a vypil 3 pohare tekutin sam :slight_smile: asi to bude tym, ze nam sosacikova flaska praskla, tak nemal na vyber a pil z pohara.

uz sa tesim, kedy sa aj my dozijeme toho, ze prespime celu noc. V noci zle spava a este aj cez den nechce spat :angry:

Idem spat, poriadne nevidim, co tu pisem :sweat_smile:
2. jan 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ale noo.. tak opatrovatelka :wink: :wink: .. :grinning: :grinning:

no vidis, tak z pohara mu davaj.. :wink: .. a to kojenie, skuste to..ako liska.. dva tri noci nejako, a potom bude super :wink:

dobruuuu :pensive: :pensive:
2. jan 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my sa pokusame pit s pohara aj nam to ide ale ked si ho chyti sam tak vsetko chce vypit naraz a skonci to na zemi
wladi uz by si pristala na babo ja este nie asi :unamused:
maly je dnes zlaty hra sa od rana a nevsima si ma o 1 ideme na stretko s babami hadam aj tam taky bude aby som si v klude vypila kavu :grinning: :grinning:
3. jan 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako? vypila si si ju v klude??? :wink:

gabi, trauma z porodu hadam presla..
3. jan 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes bolo fajn aj kavu som si v celku vypila boli sme len styri ostatne este asi sviatkuju :grinning: dnes sme spinkali do5 uvidime kedy teraz pojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi ojoj.. mne spinkava cez obed 2,5-3 hodiny :confused: .. a vecer o 20h zalomi.. :wink: .. a nechcem jej to ani narusovat,vzdy to tak spravim, aby to nezasiahlo jej rezim.. bo b som sa asi zblaznila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. jan 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja sa snazim ale ked rano vstava o 9 tak nemam sancu ho uspat o 12 aby vecer isiel spat o 21
ked vstava o 7 zaspi o 11 a vecer o 9 :confounded:
3. jan 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, mne emi vstava o 10h, a to ju budim.. a stale je rozospata, asi aj preto nedba, ked ju ulozim o 12h :wink: .. ta by spala do 12h :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jak na vianoce, tak sme si obe potiahli.. :confused: a potom vecer :rolling_eyes: mrchavaaa uz o 18h, spat sla o 19h :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. tak som reku, ze ju budem radsej budit.. :slight_smile:
3. jan 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi, este ma napadlo, ked si malu odstavila, ako si pozastavila tvorbu mliecka? Stalo sa mi, ze som maleho nekojila cely den a vecer som ten tlak v prsiach nevydrzala a maleho nakojila :sweat_smile:

Emka ti tak vela spi cez den? mne iba hodinku :angry:
3. jan 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ja ked som prestala kojit, tak aby mi prsia neexplodovali, tak som vzdy trochu mliecka odstriekala. a ked nebol po mliecku "dopyt", tak sa "ponuka" prisposobila a tvorba sa postupne zastavila. :slight_smile: ale ked nakojis, tak maly si potiahne poriadne a to je signal, aby sa vytvorila zasoba. a este mi pomahali teple sprchy, tam mi niekedy pod vplyvom teplej vody striekali gejziry :grinning: ale ulavilo sa :wink:
3. jan 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi to mas teda dobru spachtosku maly ked si rano dlhsie potiahne nemam sancu ho uspat skor ako 15 a niekedy nespi vobec a vecer je o 20 ko co by mi vyhovovalo stale :grinning:
4. jan 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika, skus ho rano pravidelne budit, cez den pravidelne ukladat a vecer tiez. po par dnoch si sam navykne na tento rezim. :slight_smile:
4. jan 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ja som kojila pomenej, a kratsie a kratsie.. doslova som ejj to vrthla z pusky.. drasticke, ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. potom mliecka pomenej, trosku som si odstriekala rucne... a po 4dnoch ani n :wink: .. ale ucinne je nejake homeopatikum, skus.. baby velmi odporucaju :wink: ..popytaj sa tam..

gabi, nooo.. skus jak ti radi adriana.. mozno nabehne na rezim, a bude pravidelny :wink:

ja som dosla z lyzovacky, bolo paraaaaadne :dizzy_face: :dizzy_face: ... juuuuj.. aj v nedelu ideme :dizzy_face:
4. jan 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi, ako ti zavidim :frowning2: aj ja chcem ist lyzovat :angry: ale neni s kym :frowning2: ale ved zima este nekonci, mozno sa aj ja dostanem na lyzovacku :slight_smile:
wladi a kde si bola lyzovat?

mimi, o tom homeopatiku som pocula aj ja, ale mne nebolo treba. a skus obmedzit tekutiny :slight_smile:
4. jan 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, v starej myjave.. cele telo ma boli :rolling_eyes: idem si spat.. paaa :wink: bruuu
4. jan 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu :slight_smile:

daj sa do poriadku :wink:
4. jan 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok