Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
31. dec 2007

zdravim vas posledny den v roku 2007 😉

kam sa dnes chystate? stara dobra papucova kultura? 😀 alebo to poriadne roztocite? 😀
my sme pozvani na veceru ku svokre, potom pojdeme pozriet do mesta o pol osmej ohnostroj a potom ta papucova kultura 🙂 narobim jednohubky, nech mame co vyjedat a budeme prepinat programy dufajuc, ze na niektorom nieco bude 😒 a o polnoci cink-cink so sampanskym 🙂

prezite tento den v pohode a do roku 2008 vam aj vasim rodinkam prajem vsetko dobre, nech sa vam dari a hlavne, nech ste zdravi 🙂

elliana
autor
31. dec 2007

bre ranko maminky a deturence...aj ja vam prajem prijemne prezitie posledneho dna v roku a uplne super uzasny rok 2008, nech sme vsetci zdravi a stastni, nech sa nam splnia aspon ciastocne nase sny a aby sme sa stretavali na afgustovkach aj nadalej a castejsie / moje tajne prianie /...

my dnes ideme ku kamaratom, po veceri, mali sme sa stretnut este s jednou rodinkou cakatelov, ale mamina uz nevydrzala a mala Adka sa vypytala na svet 27. 12. Ale aj tak sa tesim, mamina to uz aspon ma za sebou...Akurat, ze si vyskusala obe formy produ...najskor sa vytrapila a potom jej spravili cisarsky. Ale uz je ok

No, idem ja, mam toho dnes hodne, hrdy otecko ide k nam na veceru, aby nebol sam, tak musim uvarit nieco jedle a pri mojej povianocnej lenivosti mi asi prihori aj caj
no, drzte sa, idem ja na to
paaaaa

gabika146
31. dec 2007

ahojte babulky my sa chystame na chatu vecer bude maly s babkou
dnes nam trosku posnezilo
aj my vam prajeme krasneho silvestra a do noveho roku vela lasky a rodinej pohody 😀

wladka
31. dec 2007

babyyy.. my papuckova kultura tiez.. povodne som mala ist ku K 😉 , ale rozhodli sme sa, ze my dvaja zajtra 😉 .. dnes s detmi kazdy zvlast..

vcera sme boli vo wellnes centre, babyyy.. paraaaadne 😵 😵 ..mali sme pre seba saunu, bazen, a virivku.. tak sme sa tam promenadovali jak adam a eva 😀 😝 .. odporucam ta zajst.. 😉

a aj ja vam prajem krasneho silvestra, este krajsi novy rok, plny pohody lasky zdravicka a optimizmu.. a zeby aj dalsich deti?? 😉 ..posielame pusinkyyy 🤐 🤐 😵 😵

liska
1. jan 2008

prajem vam vsetko dobre do Noveho roku, zdravia a stastia nikdy nie je dost, tak hlavne to, no a ked sa rozhodnete tehotniet, povedzte, aby sme sa pripojili a zase rodili pekne spolu 😉 😀
este sa musim pochvalit, ze som si predcasne splnila novorocne zelanie - ukoncenie kojenia 🙂 prebehlo to hladsie, ako som predpokladala, tak som happy a tesim sa z konecne po takmer 17 mesiacoch prespatych celych noci 😵

wladka
1. jan 2008

liska, tak to gratulujeeeeem 😵 😵 😵 .. zeby sme sa zas spojili pri otehotneni 😉 .. 😀 😀

a babyy, opat vsetko dobreeee 😉

elliana
autor
1. jan 2008

aj ja sa pripajam s prianim vsetkeho naj do noveho roku...a co sa tyka tehotenstva, ja uz aj nad tym rozmyslam, aj ked si neviem predstavit, ako to bude so skolou....ale muzik by aj chcel a aj ja, tak uvidime...

mimi
1. jan 2008

statsny Novy rok vam tiez prajem !!! 🙂 🙂 🙂

wladi, sa mi normalne dnes o tebe snivalo, ze som ta videla na zivo 😅

elli, uz planujete druhe?

liska, gratulujem k odstaveniu!!! ako sa vam to podarilo? my sa stale kojime 😅

gabika146
1. jan 2008

ahojte tak ja sa zotavujem s oslav silvestra este mam babku tak blizko maly tam bol dnes cely den ja som sa vyspala hodila horuci kupel ale uz by som spala no maly nato nevyzera 😖
tak uz nam vsetko skoncilo ocko zacina od zajtra makat tak sme zase sami ubehlo to ako slak 😢

alena1
1. jan 2008

Uspesny a stastny novy rok babenky prajem🙂

my sme prispali a jeho prichod skoro prespali,no potom sme klabosili a strngali do tretej🙂

mimi-tak sme dve,aj my sa stale kojime a to som planovala o Vianociach ukoncit to...
akosi nemam potrebnych sil...i ked myslim,uz je to obojstranne "trapenie"...
asi musi nastat nejaky zlom,zeby sme znova otehotneli?🙂juj,jak sa tesiiim,ale este je cas...

elli-mas moj obdiv...... ako bolo na Orave?🙂
liska-teda gratulujeeeem,vychutnavaj caro prespatych noci,veru som uz zabudla...🙂
gabi -Ty sa mas......inak aj my od zajtra sami ☹ sme si zvykli, spolu...bolo faaaaajn...
adi,mimi...ahojky...wladka tak snivaju o Tebe 🙂 urcite nie len mimi 🙂aj Tebe,Vam vsetko dobreeeee,najlepsie🙂

wladka
2. jan 2008

mimi 😕 ..moja, neprehanas to so svojou laskou ku mne 😕 😅 😀 😀 😎 ..len aby som nebola namyslena.. a o com to vlastne bolo?? 😀

elli, to sa daaa.. sklbit.. 😉 .. ja keby mam poriadneho muza, uz by som aj ja na to pristupila.. 😉 ..

gabi, zotavovanie?? 😉 ..ujha, to musel byt silvos 😀 😀

krasne snicky 😉

gabika146
2. jan 2008

no wladi po dlhej dobe hore celu noc a po troske popijania a na mne odrazilo vcera a to som ani vela neodpila 😲
este neblaznite s dalsim babom este mame cas my chceme zacat pracovat na tom tak v auguste ked bude mat maly dva roky 😀

liska
2. jan 2008

mimi, alenka - nebolo to az take tazke, najtazsie bolo odhodlat sa...u mna to nastalo, ked ma raz nechtiac uhryzol, bolelo to potom tak,ze som videla hviezdicky pri kojeni a hlavne v noci, ked si iba tak cmulkal 🙄 tak vo mne dospelo presvedcenie,ze je ten spravny cas 🙂 ale zase ja som uz dlhsie cez den vobec nekojila, len vecer a v noci, tak sme zacali s tym vecernym zaspavanim a ked to zvladol bez cicania, tak som to preniesla aj na noc... prve dve boli narocne, ale dalo sa to prezit, no a odvtedy mame obaja pokoj 🙂 na tretie rano si po prvykrat nevypytal cicu, ale mliecko a to som vedela, ze mame vyhrate, vidim na nom, ze aj on sa citi lepsie taky vyspaty a oddychnuty, takze odporucam...

wladka
2. jan 2008

liska, veru veru.. ale ja myslim, ze sme to pekne, aj mimi, alenka vydrzali dlho 😉 .. ozaj, si zasluzine spanok.. 😅 ..mne emi uz prespinka noc, som happy, som zistila ze je velky spac.. bo my mliecko o 7h, a tahame aj do 11h 😀 .. 😝

gabi, az v auguste?? 😉 .. ja keby, tak som rozmyslala, ze by som chcela druhe aby sa narodilo v rozmedzi jun -september 😉 .. ale ked sa zadarii.. tak sa zadarii 😀

mimi
2. jan 2008

wladi, snivalo sa mi, ze sme sa stretli a ze si mi strazila maleho, to je ale sen, coo? 😀

dnes maly urobil rekord a vypil 3 pohare tekutin sam 🙂 asi to bude tym, ze nam sosacikova flaska praskla, tak nemal na vyber a pil z pohara.

uz sa tesim, kedy sa aj my dozijeme toho, ze prespime celu noc. V noci zle spava a este aj cez den nechce spat 😠

Idem spat, poriadne nevidim, co tu pisem 😅

wladka
2. jan 2008

mimi, ale noo.. tak opatrovatelka 😉 😉 .. 😀 😀

no vidis, tak z pohara mu davaj.. 😉 .. a to kojenie, skuste to..ako liska.. dva tri noci nejako, a potom bude super 😉

dobruuuu 😔 😔

gabika146
3. jan 2008

ahojte aj my sa pokusame pit s pohara aj nam to ide ale ked si ho chyti sam tak vsetko chce vypit naraz a skonci to na zemi
wladi uz by si pristala na babo ja este nie asi 😒
maly je dnes zlaty hra sa od rana a nevsima si ma o 1 ideme na stretko s babami hadam aj tam taky bude aby som si v klude vypila kavu 😀 😀

wladka
3. jan 2008

no ako? vypila si si ju v klude??? 😉

gabi, trauma z porodu hadam presla..

gabika146
3. jan 2008

ahojte dnes bolo fajn aj kavu som si v celku vypila boli sme len styri ostatne este asi sviatkuju 😀 dnes sme spinkali do5 uvidime kedy teraz pojde 😝

wladka
3. jan 2008

gabi ojoj.. mne spinkava cez obed 2,5-3 hodiny 😕 .. a vecer o 20h zalomi.. 😉 .. a nechcem jej to ani narusovat,vzdy to tak spravim, aby to nezasiahlo jej rezim.. bo b som sa asi zblaznila 😝 😀

gabika146
3. jan 2008

ved aj ja sa snazim ale ked rano vstava o 9 tak nemam sancu ho uspat o 12 aby vecer isiel spat o 21
ked vstava o 7 zaspi o 11 a vecer o 9 😖

wladka
3. jan 2008

gabi, mne emi vstava o 10h, a to ju budim.. a stale je rozospata, asi aj preto nedba, ked ju ulozim o 12h 😉 .. ta by spala do 12h 😝 ..jak na vianoce, tak sme si obe potiahli.. 😕 a potom vecer 🙄 mrchavaaa uz o 18h, spat sla o 19h 😝 .. tak som reku, ze ju budem radsej budit.. 🙂

mimi
3. jan 2008

wladi, este ma napadlo, ked si malu odstavila, ako si pozastavila tvorbu mliecka? Stalo sa mi, ze som maleho nekojila cely den a vecer som ten tlak v prsiach nevydrzala a maleho nakojila 😅

Emka ti tak vela spi cez den? mne iba hodinku 😠

adriana111
3. jan 2008

mimi, ja ked som prestala kojit, tak aby mi prsia neexplodovali, tak som vzdy trochu mliecka odstriekala. a ked nebol po mliecku "dopyt", tak sa "ponuka" prisposobila a tvorba sa postupne zastavila. 🙂 ale ked nakojis, tak maly si potiahne poriadne a to je signal, aby sa vytvorila zasoba. a este mi pomahali teple sprchy, tam mi niekedy pod vplyvom teplej vody striekali gejziry 😀 ale ulavilo sa 😉

gabika146
4. jan 2008

wladi to mas teda dobru spachtosku maly ked si rano dlhsie potiahne nemam sancu ho uspat skor ako 15 a niekedy nespi vobec a vecer je o 20 ko co by mi vyhovovalo stale 😀

adriana111
4. jan 2008

gabika, skus ho rano pravidelne budit, cez den pravidelne ukladat a vecer tiez. po par dnoch si sam navykne na tento rezim. 🙂

wladka
4. jan 2008

mimi, ja som kojila pomenej, a kratsie a kratsie.. doslova som ejj to vrthla z pusky.. drasticke, ale 😝 .. potom mliecka pomenej, trosku som si odstriekala rucne... a po 4dnoch ani n 😉 .. ale ucinne je nejake homeopatikum, skus.. baby velmi odporucaju 😉 ..popytaj sa tam..

gabi, nooo.. skus jak ti radi adriana.. mozno nabehne na rezim, a bude pravidelny 😉

ja som dosla z lyzovacky, bolo paraaaaadne 😵 😵 ... juuuuj.. aj v nedelu ideme 😵

adriana111
4. jan 2008

wladi, ako ti zavidim ☹ aj ja chcem ist lyzovat 😠 ale neni s kym ☹ ale ved zima este nekonci, mozno sa aj ja dostanem na lyzovacku 🙂
wladi a kde si bola lyzovat?

mimi, o tom homeopatiku som pocula aj ja, ale mne nebolo treba. a skus obmedzit tekutiny 🙂

wladka
4. jan 2008

adi, v starej myjave.. cele telo ma boli 🙄 idem si spat.. paaa 😉 bruuu

adriana111
4. jan 2008

dobruuu 🙂

daj sa do poriadku 😉