Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
20. feb 2008

my chodime na plavania od roku iak sa da od4mesiacou a neviem si vyachvalit je to super 😀 wladi vy take nemate?

wladka
20. feb 2008

adi 😀

gabi, mame.. len dalekoo 🙄

gabika146
21. feb 2008

ahokjte to mame dnes zas pocasie my sme boli od 10v meste zacali sme chodit cvicit na fitloptach dnes sa nam dobre cvicilo aj sa pacilo tak som spokojna potom sme mali stretko a ked som isla domou dostala som defekt na kociary tak som musela volat ockovi aby nas zaviezol domkou 😒

mimi109
21. feb 2008

caute kocky co noveho? ako sa mate?
my hruuuuuuuuuza zuby malu tak morduju az starch kazdy vecer revy, v noci sa budime, kakame o 106 😢
ale sa mi konecne podarilo kuknut jej do pusky, uz su skoro vonku jeden je uz skoro von a druhy tiez uz presvita tak snad do konca tyzdna vylezu 😔

idem dake nove foto nahodit 😉 aj vase pokukat uz som dlho nekukala ako rastiete do krasy 😵

adriana111
21. feb 2008

mimi109, to mi je Marianky luto ☹ snad jej tie zubky rychlo vybehnu, nech uz mate pokoj. my nastastie nic take nepozname, ani neviem, ako Ninke zubky vybehli, mozno len bola trosku nervoznejsia.

a fotky by som mala nahodit aj ja nejake, akosi nestiham 😖

mimi109
21. feb 2008

adi my ako ktore o ktorychsi som ani nevedela ze idu pri ktorychsi aj horucky mala 😖
uz som nahodila fotecky 😀

adriana111
21. feb 2008

109 - taku citatelku mam aj ja doma 😀 a aspon si tam na severe uzijete sneh,my sme ho tu poriadne ani nevideli 😒 malinka je zlata 🙂

asi sa posnazim a skusim cez vikend hodit nejake fotky aj ja.

idem si lahnut, tak dobruuuuu 😔

a kdeze mame ostatne mamainy?????????????? 😕

mimi109
22. feb 2008

adi diiiiiiiiiik, no snehu sme si tu cekom uzili ale dlho sa tento neudrzal na druhy den lialo tak sa roztopil uz len kde tu sa drzi lebo zase prsi, nevadiiiiiiiii ja uz chcem jar 😀

wladka
22. feb 2008

cafte babulky.. zajtra s aukazem, a napisem.. vy pocitujete absenciu.. a co mam robit ja??? 😠 😲 😀 😀

bru nocku a pekny vikend 😉

wladka
23. feb 2008

upratujeme?? ja jak besnaaa 😅

od dnes som slamienka.. drahy isiel do Alp, s malym.. idu taka partia, volali aj nas, ale odmietla som.. oni vsetci maju vacsie deti, cca od 8rokov, samostatne.. a emi by bola najmladsia.. to by som si neuzila, a ani nezalyzovala.. 😒 .. keby tam bola este jedna s malinkym, tak by som privolila, by sme sa striedali.. ale takto nie 😒 .. radsej budem doma 😀 , aj keby som bola najradsej tam 😉 .. no co, aspon pauzicka, tyzden 😲 snad prezijem 😅

idem este dokoncit upratovanie, mam toho plne brejle 🙄 .. potom veget chvilku, a tetujem.. dojde mi jedna 😉

adriana111
23. feb 2008

Wladka, ty tetujes? permanentny make-up alebo klasicke tetovanie?

mimi109
23. feb 2008

caute kocky tak ja som dnes upratovala ako drak, svokra dojde 😀

adriana111
23. feb 2008

ja som bola od rana do jednej na jednom skoleni, teraz obedujem a upratovanie len tak zbezne, od pondelka chcem zacat velke (skoro jarne) upratovanie. ked zacnem chodit do roboty, tak na to nebudem mat cas 😒

mimi109
23. feb 2008

no ja uz ma jarne po dnesku za sebou este okna umyjem a bude 😀

adriana111
23. feb 2008

ti zavidim ☹ mna to len caka

ale teraz ideme von, vonku je hotova jar, tak si ideme uzit slniecka 🙂

wladka
23. feb 2008

akurat sme dosli z vonka, paradne je 😎

adi, pernamentny make-up 😉 .. na telo robim, ale to nechavam na expertov na to 😉 , mna to az tak nebavi, a nemam az take esteticke citenie, nieto fantaziu na ornamenty atd.. 😝 ..

jarneee, uuuz?? boze.. ja okna umyvam kazdy tyzden skoro, bo mi na ne emka lezie, a vzdy tam mame smuhy 😠 , a hanba by to bolo nechat az na jarne.. to by uz boli tmave okna 😀 😀 .. takze nejaky ten rozdiel nepocitujem, upratujem vzdy jak na jarne 🙄 🙄 .. nebudem prehanat 😀

mimi109
23. feb 2008

wladi ja okna mam na mysli komplet zvonka zvnutra rozsrobovat, inak zvnutra aj ja stale pucujem ked mala po nich capka 😀

no tak svokrusa dojde az zajtra tak zas na zajtra sa chystat...

wladka
23. feb 2008

mimi, jaaaj.. tak to pekne oslavte 😉 ..co sa tyka okien, nam sa nedaju rozsrobovat, my mame euro okna, takze je to malina.. horuca voda s octom a jarou, a potom clirom.. to robim zakazdym.. 😉 ..

som nejaka mimo.. akurat som si spomenula, ze som nemala poobednu kavu 😕 🙄 😲 .. idem si urobit malu.. nevydrzim do 20h.. emi mi dnes cez obed voobec nespala 😝 , bo dnes sme vstavali o 9,30.. a uz ju ukladat nebudem, volako vydrzi do pol 8, a potom ju dam.. 😉

akurat mam skikutku, asi na mna mysli drahyyy 😀 😀 😀 .. idem si to vypocitat, jak za puberty,, jak sa to robilo?? 😕 😅

mimi109
23. feb 2008

wladi no ani nebude daka oslava, oslavovat budem az 25 😀

no okna mame este zatial tie stare potvory ale chceme v maji dat vymenit konecne 😵

wladka
23. feb 2008

mimi, aj mala oslava dobra.. hlavne ze sladke tam je 😉 😵 .. idem radsej cvicit, nech zase nevykradam chladnicku 🙄 ..som pribrala.. chcem vyuzit tu dietu, kym mam K prec.. bo pri nom sa neda.. o polnoci vytahuje zranicu 😠 a ja neodolaaam.. 😅 a to som nachylna na priberanie.. musim si davat pozor.. 🤐

mimi
23. feb 2008

ahojte, vy uz robite jarne upratovanie? ja kazdy den zametam, ci vysavam... ja mam jarne upratovanie asi kazdy den 😝 😀

wladi, ja sa furt prepchavam, uz som bola odhodlana zase chodit na vodny aerobic , ale je uz plnyy ☹

adi, tebe sa to uz riadne krati...

mimi109
24. feb 2008

caute kocky tak oslavy konecne za nami , zas na chvilku pokoj mame 😀
dnes bolo krasne pocasie slniecko celkom teplo 😵 zeby sa konecne hlasila jar?
vys te co dnes porabali?

gabika146
24. feb 2008

ahojte babulky tak dnes nam bolo krasne vonku boli sme cely den parada a uz spinkame od pol 9 😀 a aj ocko 😖 tak mam veget
mimi co ste oslavovali??

wladka
24. feb 2008

mala narodky 😉

aj my dnes vonku, bolo tu 18stupnov, sme boli v parku.. no uzasne 😵 😵 , mala na kolotoci, na smykalke.. ona vsade musi byt 🙄 , aj kona hladkat, to je este v pohode, ale kozu, a kravu 🙄 😅 .. u nas v parku su aj tieto zvierata, takze aby bolo jasno..doma ich nemame 😀 😀 😀

kukam elan.. 😉

gabika146
24. feb 2008

mimi mala narodk tak vsetko naj 😉
aj ja to kukam milujem ich pesnicky ja som maleho kupala a mali sme prvy krat ciernu vodu 😀 😀

wladka
25. feb 2008

gabi 😀 😀 😀 .. pekne 😉 ..

mimi109
25. feb 2008

dobre ranko 😵
ej ale som sa polepsila vsimate? uz 3 dni po sebe nakukam poctivo kazdy den 😀
my sa chystame okna poumyvat, je pekne slniecko treba vyuzit 🙂 juj dufam ze uz taketo pocasie ostane
pekny dnik kocky

Gabi dakujem 😵

wladka
25. feb 2008

mimi, vidm vidim..aj sa nestacim cudovat.. 😕 😀 😀

okna?? fuuu.. aj u nas slnecno, ale ja zasadne umyvam, ked je pod mrakom.. 😉 kvoli smuham.. ktovie ale aka je pravda, to babi, aj mami vravia, ze nie ked je slnko.. 😝 a ja poslusnaaaaaaaaa 😀

ideme von.. uvarene je, upratane tiez.. ja mam dietu.. nech nieco nezobnem, radsej utekame von.. 😉 😎

mimi109
25. feb 2008

ja to teraz umyjem kym mi slnko na okna nesvieti 😉

wladka
25. feb 2008

ahaaa.. a stihla si?? 😉

emi spinka, poobede urobime prepad u babky.. pojdem k nej na kavu.. nech doma nejem.. trpiiiim 😔 😝 😀