Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

emmka333
5. mar 2008

wladka - no teeeeda,inak aj mne uz vselikto vravel ze ma videl na aute a neviem kde a nedali sa presvedcit ze som to nebola ja.Nakoniec ja som klamarka 😲 No ja som dnes bola u gynosa v medicinskom centre pri polyklinike.Chodila som k Turbovi ked som bola tehotna (veeeelmi dobry) ale odisiel do polykliniky,tak som dnes prvy krat isla ku Garajovi.Starsi pan,veeelmi mily.Bavil sa so mnou ako s malym dietatom,aby som sa nebala.Ale vsak ja som bola v poho.Len som bola prvy krat na takejto kompletnej prehliadke,tak som nevedela,ze co to bude 😅 Ale fajn,podpisala som s nim zmluvu a som tam 😀

wladka
5. mar 2008

emi, on je super 😉 ..segra ho ma..chvalia ho..len ju pomylili, ze garaj mladsi.. a ona sokking, ze taky dedko 😀 😀 ..zrejme jeho otec bol tiez gynos 😉 ..Turba je hviezda 😉

gabika146
6. mar 2008

ahojte tak my sme boli opat v nemocnici maly v pondelok vecer vracal celu sedcku sme mali ogckanu tak si nas tam nechali a v noci nam dali infusku az do vcera vysledky mame vsetky dobra nejaka viroza uz ma poraza maly je zly mrzuty a len na mne nalepeni 😒

wladka
6. mar 2008

gabi, ojoj.. to mi je luto ☹ ☹ 😢 😢 chudatko malinky.. viroza? 😲 ale co to..

mimi109
6. mar 2008

juuuuuj Gabi riadne ho to traplo chudatko ☹ ☹ ☹ posielame mu sladky boztek nech je co najskor zase betarisko z neho 😉 cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

u nas je aprilove pocasie 🙄 vcera snezilo dnes je nadherne slniecko celkom teplo ako na jar 😵

akurat som dala malu buvkat, dosli sme z prechadzky a daky kreten zase vrta, to jak naschval ked spi 🙄

gabika146
6. mar 2008

aj my sme isli spat
wladi veru viroza crevna 😠

wladka
7. mar 2008

gabi, boze 😲 ..hnusnaaa..
😠 ..uz aby ste boli fit.. 😉

baby, tu hotovan jar 😵 ..mam pocit ze ma opalilo 😀 😀 ..ale to si namyslam 😅 😝

kde ste???

gabika146
7. mar 2008

ahoj ano maly uz fit ale mna to vcera draplo tak si svokra zobrala maleho poraza ma doma ked je vonku takto 😢

wladka
7. mar 2008

juuuj, tak sa drz teda ty ☹ .. no to je jasne, neviem si predstavit byt doma, ked je krasnucko 🤐 😔 .. ael snad mozes, pomalinky, na chvilku 😉 ..slniecko vylieci

gabika146
8. mar 2008

babulky pekne MDZ vam zelame 😀 😀

wladka
9. mar 2008

gabci, aj ja dotatocne vam, aj ostatnym.. vsetky sme sa asi venovali chlapom, 😉 😵 ..

my sme sa boli kupat v Galante, ja s malou a K so synom, no celkom fajn, az na malu 🙄 .. furt vykrikovala ze staciii staciii, nechceeeem nechceeem.. asi sa jej nelubil dav - bolo tam strasne plno 😝 , hucalo to.. zeby kvoli tomu? ☹ ajaj.. a ja soms a vytesuvala, ze bude vytesena.. 😖 ..

gabika146
9. mar 2008

ahojky my sme boli cele poobedie vonku a teraz som ulozila maleho doma tiha domacnost takze sa nudim este my robi aj napriek a nemozem pozerat elan ale ja sikulka pustim si ho na nete 😀 😀

wladka
9. mar 2008

gabi. no veru sikulka.. a preco??

nelinka
9. mar 2008

ahojte,

kuk trosicka sem...co mate nove?

ja nic 🙄

a to sa uz chcem tak chvalite ze mala vie kecat....a furt nic...ide to ako v lete na saniach.....jej saa vobec nechce...uz som z toho zufala...lebo ked nieco chce tak len ma len vezme za palec ale eooo eooo krici a ukaze prstom..... fnuk 😢 😢 😢 😢 😢

gabika146
9. mar 2008

wlladi kravina uz sme boli dlho dobre 😖
my sme zacali rozpravat vcera povedal tacik-vtacik,momo-to je krsna monika,boba-to je sesterka,bobo-to je frajer sesterkin,amo-to je kamarat samko a mia ale nato sme este neprisli co to znamena 😀

mimi109
10. mar 2008

caute zienky, co nove? my ani nic zuby dalej potvorky trapia, 1 ocny vysiel dalsie 3 sa tisnu 😒

gabi ticha domacnost? tu sme mali aj my nedavno 😖 tiez koli kravine, ako inak 😅

wladi aj tu je celkom pekne aj ked urcite chladnejsie ako u vas

ako ste vikendovali? my sme boli sobotu po dllllllllllllllllllllllhom case na rodinnej prechadzke a vcera sme cely den po navstevach chodili 😀 mala sa vyplaznila bola jedine dieta medzi tolkymi dospelakmii tak sa predvadzala potvorka 😵

no idem poupratovat a pojdeme my vonku, nech sa malej lepsie spinka 😀 cauteeeeeeeee

gabika146
10. mar 2008

ahojte u nas je dnes krasne slniecko pali okolo 10pojdeme von
vcera sme sa uz aj udobrili ale ma sere ze kvoli takym kravinam 😒

wladka
11. mar 2008

jaj gabi.. kraviny okaslite, a nehadajte sa 😉

co to baby 😕 ..my az na druhej strane.. pekne to flakate.. aj ja mam povinnosti, este aj v zahrad,ale najdem si 3min 😀 .. hlavna vec ze rigorozka stoji 😀 😀 🙄 bozeeee..

gabika146
11. mar 2008

ahojky mna ide porazit zacala som soplit a boli ma hrdlo ☹

jana188
11. mar 2008

ahojte,
moj maly ma dnes taaaaaaaaaaaaaaak strasne hneval. Rano bol vyspaty o 5.15 ale do 6 som ho ignorovala lebo fakt som nemohla vstat. desiatu vobec nechcel papat, zvykne mat jagurt ale otvoril si spajzu a nasiel tam bebe dobre rano a ani za svet mu vysvetlit ze nene. on len ham ham daj daj a polhodinovy rev. a pritom sme jedny spolu spapali asi hodinku predtym. tak isiel hladny von. obed potom sfukotal jedna radost.
aby ste ma zle nechapali, ja nie ze mu nechcem dat, ale zacal vystrkovat rozky a jednoducho musi pochopit za ked poviem nie tak to plati! no des to bol dnes. asi prichadza dalsie obdobie vzdoru, resp. stupnuje sa
a v sobotu v noci sa zobudil o 3.15 ale len pomrnkal a dalej bolo ticho, no a ja som musela ist strasne na wc, cakala som pol hodinku a ako som vstupila do haly (parkety nam trosku praskaju) tak maly povedal ajoj! no horko ma oblialo ale nastasie to bolo vsetko a spalo sa dalej

gabi cim skor sa uzdrav

adriana111
11. mar 2008

ahojte 🙂

viem, ze vas veeeeeelmi zanedbavam, ale nestiham nic 😖

rano vstavam o siestej, ranajky Natalke, vychystat ju, ocesat - ocino ju berie do skoly. medzitym sa zobudi Ninka - tej mlieko, prebalit, prezliect, samozrejme vychystat aj samu seba, o osmej dat Ninku do jasli. z jasli utekam do obchodu, doma upratat, navarit drahemu, lebo chodi domov na obed. o jedenastej pre Ninku do jasli, zatial tam este nespava, doma ju ulozim spat, zatial sa naobedujem. poobede von, pre Natalku do skoly, prejst sa, ucit sa, vecera, ulozit deti a vecer som hotova. a to este nechodim do prace 😖 potom sa asi budem musiet rozkrajat, aby som to postihala 😒

Ninka nastastie jaslicky znasa super, tety si tam oblubila a aj ony ju 😀 rano sice nechce vojst do triedy, musia ju zobrat na ruky, ale dnes ani nezamrnkala. aj tam pekne papa - sama 😀 ranajky aj obed, potom chodim pre nu. je tam 13 deti, ona je druha najmladsia. este som zvedava, ci tam bude spinkavat, ale to az po velkej noci 🙂

gabika, rychlo sa uzdrav 🙂

janka, to skusaju vsetky deti 😒 ja si to pamatam u Natalky a teraz to zacina aj u Ninky. ja to jednoducho ignorujem a nepovolim. niekedy si pripadam ako "drsnacka" 😎 , ale myslim, ze detom to skor prospeje, nez uskodi. tak pevne nervy 🙂

adriana111
12. mar 2008

dobre ranko 🙂

no, tu je dnes hnusne pocasie 😖 tak husto prsi, vobec sa mi nechcelo vstavat z postele, nie to este ist z domu 😖 ale uz je Ninka v jaslickach, ja sa rychlo naranajkujem a sup do predvelkoneocneho upratovania. sice ani to sa mi nechce, ale potom uz nebude cas 😒

tak, ktore mozete, oddychujte, chori sa liecte (gabika 🙂 ) a snad dnes nieco popisete 😀

gabika146
14. mar 2008

halo babule kde ste???
wladi aj si bola na vystave v tn ja vcera 😀 parada

mimi109
14. mar 2008

ahojte ako sa mate? my na nic mala ma horucku 39 mala ked som jej merala 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 dufam ze zo zubkov inak je v pohode vesela vysmiata len ta teplota ☹

wladka
14. mar 2008

mimi, drzte sa.. ☹

gabi, nebola 😠 ..dokedy je?? sla by som.. 😝

adriana111
14. mar 2008

ahojte 🙂

my sme dnes vecer bez ocina, uz som vyhnala do postele aj Natalku, tak mam klud. ako sa mate? kde sa vsetky tulate? ved tu nikto nechodi ☹
mimi, snad je to zo zubkov a rychlo to prejde 🙂 my sme nastastie nic take nemali. okrem poslednych 4 stoliciek ma zubky vsetky vonku a niektore som zistila, ze rastu az ked boli vonku 🙂

gabika aka vystava v tn?

my sa zajtra chystame na vystavu nabytku do NR 🙂 mali sme to v plane dnes, ale velmi prsalo, tak sme to posunuli. snad bude zajtra krajsie pocasie. a este sa chcem pozriet na topanky, lebo tu u nas sa mi nic nepaci 😖 a to by som uz potrebovala nieco slusne a pohodlne do prace.

inak zaucanie v jaslickach v pohode, tety su tam zlate, Ninka ich ma rada a aj ony ju 😀 sice mi tvrdi, ze za mnou place, ale to len rano vykrivi usta, ked vchadza do triedy, ale vobec nepalce. hned sa ide hrat. a maju na vystavke uz aj svoje vytvory- vyfarbovali papierove vajicka 😀 , take cmaraninky, ale je to zlate 😀 este tam nespava, bude asi az po velkej noci, ale som hrozne rada, ze sa jej tam paci 😅

mimi109
15. mar 2008

caute my sme od 5 hore, noc bola v pohode len o 5 mala Marianka zas teplotu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 este troska polezala a od 6 sedime pri telke
ale asi to budu ozaj zubky lebo inak je vesela v pohode ako vzdy

adi u nas j to vselijak pri niektorych zubkoh nic pri inych hnacky, teploty 😒 napr. horne ocne sme ani nevedeli ako a boli vonku a este sa tlcia dolne tak horucky ma ☹

mimi109
15. mar 2008

tak mi sme prave dosli z pohotovosti, malej o pol 2 vystupial teplota na 40 stupnov tak sme utekali na pohotovost, mala ma silny zapal hrdla jednostranny tak mame ATB a do toho vravela doktorka este aj zuby idu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

gabika146
15. mar 2008

ahjte no mimi nieje co zavidiet ja som si uz zazilateploty nic moc my sme ale cele dni prespali rychlo sa uzdravte 😉
wladi tusim bol len do dnes byva kazdy rok nechodis????
u nas je dnes krasne slniecko svieti maly spi a potom vyrazame von ja idem este zehlit

wladka
15. mar 2008

mimi, jojoj 😖 😢 ..drzte sa.. dobre ze st esli.. aspon atb pomozu..

gabi, chodievam, viem, ze to je kazdy rok.. tento rok a ani vlani som nebola, akosi to nevyslo 😖 ..ale na rok to vynahradim, alebo pojdem v maji do blavy, na interbeauty.. 😉 ved to je jedno.. 😀