• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
Vratila som sa do firmy kde som robila ,len na inu poziciu.Nie som vo fakturach,ale v labaku ,kde som bola pred par rokmi-vyrabame farby na steny,drevo....Chalani o.k.-zvysok najdes v internej poste.
21. máj 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooo babulky zijeme?my uz spime dnes sme boli konecne vonku :grinning:
22. máj 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zijemeeee.. :grinning:

aj my, furt sme :slight_smile:
22. máj 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aako sa mate emi zdrava?poslucha?
22. máj 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee :sunglasses: , a neposlucha :angry: :grinning: a vy? u mna uz zacina tvrda vychova :grinning:
22. máj 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my neposluchame aka tvrda?maly zacal plut,bit sa a je nejaky svojsky vsetko len ja ja
22. máj 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my len mojeee, nechcem, tvrda vychova? capnutie, zakazy, ale aj tak si svoje melie, a robi :angry: .. ale dnes?? koza prefikana, ja ze EMA! :angry: a vies co ona?? ze maminkaaa oubim ta :dizzy_face: :grinning: no, neroztop sa :grinning:
22. máj 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by som sa roztopila ja maleho hresim a on sa mi smeje do tvare dam mu po zadku a on ze mama nono a da aj on mne ale vcera som mu dala cez usta lebo vypluval dzus s ust a nedal si povedat iba ostal kuk a ze nono odul sa a odisiel......vypluvat dzus do inej izby :grinning: :grinning:
22. máj 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze.. snad to prejde :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. ja ked ju hresim, tak sa jej vyhrazam, ze pojde do jasiel.. :grinning:

idem off, hlava ma boliii :rolling_eyes:
22. máj 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile:

chvilka casu, tak pisem :slight_smile: my sa mame fajn, pomaly sa blizia prazdniny a ja zacinam rozmyslat, ako to vyriesim s babami :frowning2: budu to narocne dva mesiace :frowning2: ale nelutujem, ze som uz isla do prace. sice som s malou menej, ale o to viac si tie chvilky uzivam. a malej tie jaslicky prospievaju - stale nam predvadza, ako v jaslickach s tetami cvicia, tancuju, rozprava, co robia deti, ako sa hraju... :grinning: sama sa uz vyzlieka aj oblieka, sama pekne papa, pije z hrnceka, umyva sa... sice vsetko jej dlho trva, ale bavi ju to byt samostatna, hoci ked rano ponahlam do roboty, tak chytam z toho nervy :confounded: dokonca sme zacali s nocnikom, ale uspech je zatial len sem tam, ale neriesim to :sunglasses:

tvrdu vychovu by som niekedy zaviedla aj ja,ale pri starsej som zistila, ze to nikam neviedlo, takze to zatial riesim len krikom a vysvetlovanim. a to vysvetlovanie je vacsinou ucinnejsie, nez ten krik :grinning: ale aj tety v jasliach mi Ninku chvalia, ze je poslusna, ze s nou nie su ziadne problemy, tak dufam, ze to tak dlho zostane :grinning:

co planujete na leto? kam idete s drobcami?
22. máj 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.u nas by tvrda vychova nezabrala.Marek by si asi z toho robil prdel.Jemu staci ze mu na zakaz poviem ,,nono,,a po pripade dvihnem ruku,ze mu dam po jeho,lebo raz dostal po ruke ked chcel otvarat sporak-horuci,odvtedy si zapamatal co je zakaz .Urcite ho ten pac nebolel :angry: ,ale bol hotovy ze ,,dostal,,.Ani starsich som niak prisne nehresila,snazim sa dohovarat a nekonecne dlho vysvetlovat :dizzy_face: .Na Mareka zabera aj najstrasi syn,tenje pre neho ako Boh-poslucha ho na slovo a ak mu nieco vyvadza a Milan zvysi hlas tak sa niekedy aj rozplace ako je mu to luto.
No a teraz asi co Marek vie-plienky nema od roka,tak to bolo fajn.Dokaze sa vyzliect no nie obliect,papa sam uz dlho,rozpravat sa mu nechcelo.ale ako je snim teraz babka tak zacina.Najradsej ma hry v piesku,hojdacku,slapacie auticko a hadzanie kamienkov do jazierka,najlepsie je ak niekoho ofrka :grinning: :grinning: .Rad odtrhava hlavicky kvietkom,no ruze sa mu uz vypomstili :astonished: .
23. máj 2008 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mozem po malej kricat dostane aj na rit a ma ma v prdei :rolling_eyes: ale ked sa s nu vadi tata alebo dostane od neho tak to je uplne inak pred tatom ma respekt :confused: a pride s revom ku mne ze tata tata booo :grinning: ako nebijeme ju casto ale sem tam dostane capanec na zadok

akurat som volala doktorovi ako dopadli vysledky z mocu lebo jej 2x krv ukazalo, tak tam nasli daky bacil :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ale ze to ma na hranici tak mam do malej tlacit vit C tekutiny a o tyzden zas na kontrolu doniest moc, dufam, ze to uz bude dobre

baby uz niektora planujete surodenca pre drobcov? :dizzy_face: my uz aj rozmyslame , len neviem ci som uz pripravena na druhe babo, porod a tak :sweat_smile:

aj vam tak blbne stranka uz sa pokusam 5x odoslat prispevok a zakazdym mi vyhodi stranku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. máj 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky aj maly ma vacsi respekt pred ockom ale nechapem to s nim je menej ale poslucha ho viac :angry:
dnes sme boli u babky a zrazu nam zvonil sused ze ci nam nahodu nepreteka voda a moj sikovny synacik vybral babke hadicu s pracky a vytapali sme susedou :grinning:
23. máj 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marek teda nema pred tatinom respekt,lebo ten ho rozmazluje :unamused: .Gabi s tou hadicou superrr :sweat_smile: .
23. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne super ale nie pre susedou :grinning: :grinning:
23. máj 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi :grinning: :grinning: :grinning: sikovny chlapec

no ved presne mala je viacej so mnou ako s tatom a tiez ma pred nim vacsi respekt, mozno preto ze su s nimi menej casu :confused:
23. máj 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi :confused: :sweat_smile: ou ou :grinning:

miri, uuuz :wink: a co, ved to bude akuraaat :slight_smile: .. ked to tak vezmes, bude medzi nimi skoro 2,5- 3 roky rozdiel.. :wink: to mas fajn, len si vypocitaj, aby to bol boy :wink: ,m ci ti to je jedno :dizzy_face:

tituuus, no seruuus, sto rokov si tu nebola.. :confused: tak ty uz labakujes?? no teda.. :slight_smile: ..
23. máj 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi ja by som este s kludom jednu babu brala :dizzy_face: :grinning: len Majo chce chlapa maleho a mu vravim co spravis to budeme mat :sweat_smile: :grinning:
23. máj 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi :grinning: :grinning: v podstate je jedno, len nech sa pritrafi :wink: , a keby druhe dievcatko, ake meno mas? :slight_smile:

cafte, baby.. co porabate? ked sme boli mladice, v tom case sme sa uz chystali na diskooo, cooo?? :sweat_smile: a teraz? lezime v posteli, :grinning: uspavam malu, krpica spala len 45min cez obed, ma co dohanat :slight_smile: , tak uz zalamuje.. :pensive: :wink:

ja papuckova kultura :grinning: , nuda jak svina,esteze su dobre filmy, kuknem si nieco.. tusim aj brzo zaspim.. :sweat_smile: bo som spala maaaalo, kvoli tomu, ze vcera som nemohla zaspat..boli sme v kine, a pred nim som si dala ice kafe :rolling_eyes: , prebralo ma to, tam tusim bola aj extaza, oci som mala jak veverka, nie a nie zaspat :confused: :zipper_mouth: :angry: ..a potom sa mi volako nadranom podarilo :unamused: bieda..

ex sa ozyva, ozyva, coraz castejsie :astonished: ja nemam slov, ani pisat sa mi nechce, a jeho to vytaca :grinning: ..nejak seka latinu, ale ja neviem :unamused: jaka som ja sprostaaaa :angry: :angry:
24. máj 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka asi by bolo Martinka :dizzy_face:

ako ste stravili dnesnu krasnu slnecnu nedelu? my sme na oslave boli, neter ma dnes 2 roky, fajne bolo, torta mnam :grinning: konecne je zas teplo, vraj maju byt tento tyzden 30 stupnove teploty
25. máj 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, uz planujete druhe? aspon si to odrodis a budes mat pokoj :wink:
MM tiez planuje druhe, len ja sa akosi na to necitim, este pockam par mesiacov a sa uvidi. Musim absolvovat jedno vysetrenie a ked dopadne OK, tak hor sa na baby :slight_smile:

miriam, som rada, ze si sa ukazala, tiez som rozmyslala, ze sa deje s tebou......

gabi, citam, ze aj tvoj je taky nezbednik, asi vsetci chlapci su taki.... ten moj vsade kde chodi, hryzie deti :angry: :angry:

adi, tak uz zarezavas v praci? tesim sa, ze Ninka je v pohode v jaslickach :slight_smile:
25. máj 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my pomalinky planujeme druhe uvidime ci sa zadari :grinning:
mimi veru chlapci su riadny sintri niekedy sa az hambim ale niekedy sa neviem dosmiat :grinning:
25. máj 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po vikende,ako vidim tiez moc nepisete.Deti su ako zihadielka.Marek mi v sobotu vyvalil dvere na skrini.Tolko sa s nimi hral az sa o ne oprel a uz boli z pantov von.Tak ho to vyplasilo,ze ked sa opravili tak uz nechodi vyberat veci :astonished: .vcera sme boli cakat babku na autobus-boze ako dobre ze je to normalne zena a Marek ju ma rad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Inak praca pohodicka-po dvoch rokoch bez nej sa mi teraz paci-som zvedava ako dlho.
26. máj 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi planujeme ako planujeme, len rozmyslame, ja sa este na druhe babo necitim :pensive: a aj mala je hrozne ziarliva, vcera som vzala Kiku na ruky tak sa chuda tak srdcervuco rozrevala som len kukala ze co sa robi :sweat_smile:
26. máj 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi 109,ved pockaj ako ja :slight_smile: ,medzi milanom a marekom je 15r.. Milan je rad ze ma tak maleho brata,brava ho vecer na internat a baby po nom idu ako dive ked ma zo sebou Mareka.Ten je rad ked tam ide zasa nie koly babam,ale maju tam kozliatka,psov a niake vodne vtaky tak odtial pride tak plny zazitkov ze nevie zaspat. :pensive: .Dokonca mam niekedy pocit ze si vychadza Milan lepsie s Marekom ako s Michalom,lebo ten ma tak divu pubertu,ze ma unesie.Len same grafity,hip-hop a blbosti.Zlata Milanova puberta-ani neviem ze ju mal. :grinning: :angry:
26. máj 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooj 15 rokov je moc ja by som radsej kym je Marianka mala nech su si vekovo blizsie

medzi mnou a bratom je 12 rokov a je to hrozne presmradene decko :angry: lebo to ked mama dosla s takym malym to vsetci len kolo neho aj to tak dopadlo :rolling_eyes:
26. máj 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja by som nebrala taky velky rozdiel teraz by mi to vyhovalo maly by siel do skolky do 3rokou na 4hodky a poto na cely den
drocek spinka od 12 a ja sa hram na nete :grinning:
26. máj 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urcite ano,podla mna je super 2-3,roky ako som ja so segrou.Bracho je 10 a uz sme sa ako decka ,,nemuseli,, , ale teraz je to uz ok.Milan od michala su 4 tak sa spolu vedeli zahrat,Mareka teraz naucia,,ineeeee,,veci. :grinning: a bude v skolke postrachom-teda ak vobec sa do skolky na rok dostane.lebo tento rok dve skolky ani nebrali 3 rocne deti,tolko bolo predskolakov :frowning2: .
26. máj 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky prave som volala na vysledky a maly je uz ok :grinning: :grinning:
26. máj 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok