Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

titkovamiriam
21. máj 2008

Vratila som sa do firmy kde som robila ,len na inu poziciu.Nie som vo fakturach,ale v labaku ,kde som bola pred par rokmi-vyrabame farby na steny,drevo....Chalani o.k.-zvysok najdes v internej poste.

gabika146
22. máj 2008

haloooooooooo babulky zijeme?my uz spime dnes sme boli konecne vonku 😀

wladka
22. máj 2008

zijemeeee.. 😀

aj my, furt sme 🙂

gabika146
22. máj 2008

aako sa mate emi zdrava?poslucha?

wladka
22. máj 2008

jasneee 😎 , a neposlucha 😠 😀 a vy? u mna uz zacina tvrda vychova 😀

gabika146
22. máj 2008

ani my neposluchame aka tvrda?maly zacal plut,bit sa a je nejaky svojsky vsetko len ja ja

wladka
22. máj 2008

my len mojeee, nechcem, tvrda vychova? capnutie, zakazy, ale aj tak si svoje melie, a robi 😠 .. ale dnes?? koza prefikana, ja ze EMA! 😠 a vies co ona?? ze maminkaaa oubim ta 😵 😀 no, neroztop sa 😀

gabika146
22. máj 2008

no tak to by som sa roztopila ja maleho hresim a on sa mi smeje do tvare dam mu po zadku a on ze mama nono a da aj on mne ale vcera som mu dala cez usta lebo vypluval dzus s ust a nedal si povedat iba ostal kuk a ze nono odul sa a odisiel......vypluvat dzus do inej izby 😀 😀

wladka
22. máj 2008

boooze.. snad to prejde 😔 😝 .. ja ked ju hresim, tak sa jej vyhrazam, ze pojde do jasiel.. 😀

idem off, hlava ma boliii 🙄

adriana111
22. máj 2008

caute baby 🙂

chvilka casu, tak pisem 🙂 my sa mame fajn, pomaly sa blizia prazdniny a ja zacinam rozmyslat, ako to vyriesim s babami ☹ budu to narocne dva mesiace ☹ ale nelutujem, ze som uz isla do prace. sice som s malou menej, ale o to viac si tie chvilky uzivam. a malej tie jaslicky prospievaju - stale nam predvadza, ako v jaslickach s tetami cvicia, tancuju, rozprava, co robia deti, ako sa hraju... 😀 sama sa uz vyzlieka aj oblieka, sama pekne papa, pije z hrnceka, umyva sa... sice vsetko jej dlho trva, ale bavi ju to byt samostatna, hoci ked rano ponahlam do roboty, tak chytam z toho nervy 😖 dokonca sme zacali s nocnikom, ale uspech je zatial len sem tam, ale neriesim to 😎

tvrdu vychovu by som niekedy zaviedla aj ja,ale pri starsej som zistila, ze to nikam neviedlo, takze to zatial riesim len krikom a vysvetlovanim. a to vysvetlovanie je vacsinou ucinnejsie, nez ten krik 😀 ale aj tety v jasliach mi Ninku chvalia, ze je poslusna, ze s nou nie su ziadne problemy, tak dufam, ze to tak dlho zostane 😀

co planujete na leto? kam idete s drobcami?

titkovamiriam
23. máj 2008

.u nas by tvrda vychova nezabrala.Marek by si asi z toho robil prdel.Jemu staci ze mu na zakaz poviem ,,nono,,a po pripade dvihnem ruku,ze mu dam po jeho,lebo raz dostal po ruke ked chcel otvarat sporak-horuci,odvtedy si zapamatal co je zakaz .Urcite ho ten pac nebolel 😠 ,ale bol hotovy ze ,,dostal,,.Ani starsich som niak prisne nehresila,snazim sa dohovarat a nekonecne dlho vysvetlovat 😵 .Na Mareka zabera aj najstrasi syn,tenje pre neho ako Boh-poslucha ho na slovo a ak mu nieco vyvadza a Milan zvysi hlas tak sa niekedy aj rozplace ako je mu to luto.
No a teraz asi co Marek vie-plienky nema od roka,tak to bolo fajn.Dokaze sa vyzliect no nie obliect,papa sam uz dlho,rozpravat sa mu nechcelo.ale ako je snim teraz babka tak zacina.Najradsej ma hry v piesku,hojdacku,slapacie auticko a hadzanie kamienkov do jazierka,najlepsie je ak niekoho ofrka 😀 😀 .Rad odtrhava hlavicky kvietkom,no ruze sa mu uz vypomstili 😲 .

mimi109
23. máj 2008

no ja mozem po malej kricat dostane aj na rit a ma ma v prdei 🙄 ale ked sa s nu vadi tata alebo dostane od neho tak to je uplne inak pred tatom ma respekt 😕 a pride s revom ku mne ze tata tata booo 😀 ako nebijeme ju casto ale sem tam dostane capanec na zadok

akurat som volala doktorovi ako dopadli vysledky z mocu lebo jej 2x krv ukazalo, tak tam nasli daky bacil 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ale ze to ma na hranici tak mam do malej tlacit vit C tekutiny a o tyzden zas na kontrolu doniest moc, dufam, ze to uz bude dobre

baby uz niektora planujete surodenca pre drobcov? 😵 my uz aj rozmyslame , len neviem ci som uz pripravena na druhe babo, porod a tak 😅

aj vam tak blbne stranka uz sa pokusam 5x odoslat prispevok a zakazdym mi vyhodi stranku 😠 😠 😠 😠 😠

gabika146
23. máj 2008

ahojky aj maly ma vacsi respekt pred ockom ale nechapem to s nim je menej ale poslucha ho viac 😠
dnes sme boli u babky a zrazu nam zvonil sused ze ci nam nahodu nepreteka voda a moj sikovny synacik vybral babke hadicu s pracky a vytapali sme susedou 😀

titkovamiriam
23. máj 2008

Marek teda nema pred tatinom respekt,lebo ten ho rozmazluje 😒 .Gabi s tou hadicou superrr 😅 .

gabika146
23. máj 2008

jasne super ale nie pre susedou 😀 😀

mimi109
23. máj 2008

gabi 😀 😀 😀 sikovny chlapec

no ved presne mala je viacej so mnou ako s tatom a tiez ma pred nim vacsi respekt, mozno preto ze su s nimi menej casu 😕

wladka
23. máj 2008

gabi 😕 😅 ou ou 😀

miri, uuuz 😉 a co, ved to bude akuraaat 🙂 .. ked to tak vezmes, bude medzi nimi skoro 2,5- 3 roky rozdiel.. 😉 to mas fajn, len si vypocitaj, aby to bol boy 😉 ,m ci ti to je jedno 😵

tituuus, no seruuus, sto rokov si tu nebola.. 😕 tak ty uz labakujes?? no teda.. 🙂 ..

mimi109
23. máj 2008

wladi ja by som este s kludom jednu babu brala 😵 😀 len Majo chce chlapa maleho a mu vravim co spravis to budeme mat 😅 😀

wladka
24. máj 2008

mimi 😀 😀 v podstate je jedno, len nech sa pritrafi 😉 , a keby druhe dievcatko, ake meno mas? 🙂

cafte, baby.. co porabate? ked sme boli mladice, v tom case sme sa uz chystali na diskooo, cooo?? 😅 a teraz? lezime v posteli, 😀 uspavam malu, krpica spala len 45min cez obed, ma co dohanat 🙂 , tak uz zalamuje.. 😔 😉

ja papuckova kultura 😀 , nuda jak svina,esteze su dobre filmy, kuknem si nieco.. tusim aj brzo zaspim.. 😅 bo som spala maaaalo, kvoli tomu, ze vcera som nemohla zaspat..boli sme v kine, a pred nim som si dala ice kafe 🙄 , prebralo ma to, tam tusim bola aj extaza, oci som mala jak veverka, nie a nie zaspat 😕 🤐 😠 ..a potom sa mi volako nadranom podarilo 😒 bieda..

ex sa ozyva, ozyva, coraz castejsie 😲 ja nemam slov, ani pisat sa mi nechce, a jeho to vytaca 😀 ..nejak seka latinu, ale ja neviem 😒 jaka som ja sprostaaaa 😠 😠

mimi109
25. máj 2008

wladka asi by bolo Martinka 😵

ako ste stravili dnesnu krasnu slnecnu nedelu? my sme na oslave boli, neter ma dnes 2 roky, fajne bolo, torta mnam 😀 konecne je zas teplo, vraj maju byt tento tyzden 30 stupnove teploty

mimi
25. máj 2008

mimi, uz planujete druhe? aspon si to odrodis a budes mat pokoj 😉
MM tiez planuje druhe, len ja sa akosi na to necitim, este pockam par mesiacov a sa uvidi. Musim absolvovat jedno vysetrenie a ked dopadne OK, tak hor sa na baby 🙂

miriam, som rada, ze si sa ukazala, tiez som rozmyslala, ze sa deje s tebou......

gabi, citam, ze aj tvoj je taky nezbednik, asi vsetci chlapci su taki.... ten moj vsade kde chodi, hryzie deti 😠 😠

adi, tak uz zarezavas v praci? tesim sa, ze Ninka je v pohode v jaslickach 🙂

gabika146
25. máj 2008

ahojte aj my pomalinky planujeme druhe uvidime ci sa zadari 😀
mimi veru chlapci su riadny sintri niekedy sa az hambim ale niekedy sa neviem dosmiat 😀

titkovamiriam
26. máj 2008

ahojte po vikende,ako vidim tiez moc nepisete.Deti su ako zihadielka.Marek mi v sobotu vyvalil dvere na skrini.Tolko sa s nimi hral az sa o ne oprel a uz boli z pantov von.Tak ho to vyplasilo,ze ked sa opravili tak uz nechodi vyberat veci 😲 .vcera sme boli cakat babku na autobus-boze ako dobre ze je to normalne zena a Marek ju ma rad 🙂 🙂 🙂 .Inak praca pohodicka-po dvoch rokoch bez nej sa mi teraz paci-som zvedava ako dlho.

mimi109
26. máj 2008

mimi planujeme ako planujeme, len rozmyslame, ja sa este na druhe babo necitim 😔 a aj mala je hrozne ziarliva, vcera som vzala Kiku na ruky tak sa chuda tak srdcervuco rozrevala som len kukala ze co sa robi 😅

titkovamiriam
26. máj 2008

mimi 109,ved pockaj ako ja 🙂 ,medzi milanom a marekom je 15r.. Milan je rad ze ma tak maleho brata,brava ho vecer na internat a baby po nom idu ako dive ked ma zo sebou Mareka.Ten je rad ked tam ide zasa nie koly babam,ale maju tam kozliatka,psov a niake vodne vtaky tak odtial pride tak plny zazitkov ze nevie zaspat. 😔 .Dokonca mam niekedy pocit ze si vychadza Milan lepsie s Marekom ako s Michalom,lebo ten ma tak divu pubertu,ze ma unesie.Len same grafity,hip-hop a blbosti.Zlata Milanova puberta-ani neviem ze ju mal. 😀 😠

mimi109
26. máj 2008

jooooooj 15 rokov je moc ja by som radsej kym je Marianka mala nech su si vekovo blizsie

medzi mnou a bratom je 12 rokov a je to hrozne presmradene decko 😠 lebo to ked mama dosla s takym malym to vsetci len kolo neho aj to tak dopadlo 🙄

gabika146
26. máj 2008

ani ja by som nebrala taky velky rozdiel teraz by mi to vyhovalo maly by siel do skolky do 3rokou na 4hodky a poto na cely den
drocek spinka od 12 a ja sa hram na nete 😀

titkovamiriam
26. máj 2008

to urcite ano,podla mna je super 2-3,roky ako som ja so segrou.Bracho je 10 a uz sme sa ako decka ,,nemuseli,, , ale teraz je to uz ok.Milan od michala su 4 tak sa spolu vedeli zahrat,Mareka teraz naucia,,ineeeee,,veci. 😀 a bude v skolke postrachom-teda ak vobec sa do skolky na rok dostane.lebo tento rok dve skolky ani nebrali 3 rocne deti,tolko bolo predskolakov ☹ .

gabika146
26. máj 2008

babulky prave som volala na vysledky a maly je uz ok 😀 😀

titkovamiriam
26. máj 2008

SUPER 😀