• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
gabi to je supeeeeeeeer :dizzy_face:

ja idem vo svrtok zase malej moc zaniest na mikrobiologiu a zas tyzden na vysledky budem cakat :unamused: dufam, ze to uz bude mat dobre
26. máj 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, no super :wink: ..

mimi, daj potom vediet :wink:

mimi, serusky, ani sa tu neukazes... poriadno :angry: :grinning:
26. máj 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!Vcera Mareka nevedela babka prinutit ist domov.Na namesti nam funguje fontana a nevedela ho od vody odtrhnut.Marek je straaaasny vodnik-uz sa tesim ked bude mat vonku vanicku. :slight_smile: ,Zatial mu musi stacit hadzanie kamienkov do jazierka a namacat si v nom ruky.Ked sa vecer kupe vo vani tak robi cirkus ked ide von a to nehovorim ked sme na kupalisku v Mederi,alebo v dunajskej. :grinning:
27. máj 2008 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :grinning:

Miriam aj moj doraba ked ju z vane vytahujem, tak sa rada kupe potvorka :dizzy_face:

dnes je zase kraaaaaaaaaaaaaaasne, cakam kym mala dopapa a ficime vonku
27. máj 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Marek bude vonku s dvoma babkami na zahrade,rano som im nachystala slnecnik a deku a moze sa hrat na piesku a hojdat,normalne mi je smutno ked som v praci :frowning2: .No o jednej sem pride Milan nieco mi spravit na pocitac :grinning: ,dnes isiel zo skoly na prax a kone su kusok od nas.
27. máj 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mame za sebou ockovanie prevener parada som rada ze sme ho stihli
vcera som malemu nasla kliesta v hlave otras tak som sa bala ze ho nevytocime ale po15minutach vysiel sviniar dnes som uz aj kupila na klieste sprej a po 2rokoch sa daju ockovat na boreliozu
vonku krasne som ko prisli sme z mesta hned som hodila sprchu a drobcek uz spinka
27. máj 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zase sa po dlhom čase znova ozývam :slight_smile:
27. máj 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi mate aj preockovanie? my ideme na druhe ockovanie prevenarom v juni

miriam no veru niet ti co zavidiet, vonku tak krasne a ty musis v praci sediet :confounded:

pal cao? ako? dlho si tu nebola :wink:
27. máj 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi my ideme o 2mesiace na druhu davku
mame problemy so spanim maly stale place az sa zajakava krasne zaspaval sam a posledny tyzden vobec len s nami asi uz nebude spavat poobede :frowning2:
27. máj 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, ved minule som pisala aj ja, ze aj my problem so spankom, len pri niekom v objati :sweat_smile: a vo velkej posteli.. :unamused: ale nestazujem sa, poobede si aspon s nou schrupnem :grinning: :grinning: .. zaspavanie jej trva 15min maximalne, takze v pohode.. :wink:

my prevenar v juli :wink:

aj ja som uvazovala proti kliestom, mam z nich fobiu :angry: :angry: , gabi, esteze si to zbadala :pensive: :frowning2: boze!!!

pal, ahoj moja.. ako?? :wink:
27. máj 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zaspali sme pri otvorenych dverach a zazate na chodbe aj doobeda je problem :confounded:
wladi ani nevrav srdce mi nebilo :frowning2:
27. máj 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v postielke je? podla mna su tie deti vacsie, viac aj rozumu maju :wink: .. uz si to uvedomuju, to vsetko.. podla mna.. tak preto, uz poznaju strach, ze odideme a neprideme.. nie?? myslim si... a jednak, potrebuju nas este viac.. mala mi to denne aj 100x dokazuje, ze ma lubi, a objima ma silno.. furt by sa maznala.. :sweat_smile:
27. máj 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma velku postel ale zaspava na nasej a na mojej polovici a potom ho prekladam mne sa najviac paci ked nas obidvoch stiska naraz a ziarli na ocka odhana ho odo mna xixixii
ozaj ako s K???????
27. máj 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K? nijako.. zatial to neriesim, nechavam to tak.. a myslim,ze to tak bude lepsie :wink:
27. máj 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ste spolu nie?uz si ho dlho nespominala :unamused:
idem ja haji pappa
dnes aj slnko laplo tak sa vytesujem aj maleho a bol natreti :unamused:
27. máj 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie sme.. poslala som ho k vode :wink: :grinning: .. ze potrebujeme obaja cas, ci chceme byt spolu.. pretoze sme boli na rovnakej rovinke,a vztah sa nijako neposuval.. len sme stali.. :unamused: .. to ja nemusim :wink:
27. máj 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marek so spanim nema problem,dali sme mu uz prec prednu mrezu tak moze ist von kedy chce a hlavne na zachod-to ide tak raz za noc,no inak ako si lahne,ani mu nedocitam rozpravku a uz spi a po obede tak isto.Aj babka si pochvaluje,ze ani ,,neotvori,, knizku a uz spi.No vidim ze dnes bude hic :slight_smile: .
Wladka vztahy su strasne komplikovane,no ak to nejde netreba to silit-drzim palce aby si bola stastna.
28. máj 2008 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ladi tak tosom netusila ale uz si ho dlho nespominala :unamused:
inak krasne slnecne ranko vonku je nadhera maly isiel s babinou do obchodu ako kazde rano ja v klude papu a kavicku a potom sup von na piesok opaloovat sa :grinning:
28. máj 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GABI SUPER :grinning: , ja mam kavu za sebou pracovnu no dala som si ju vonku/esteze sa to u nas v praci da/ a hop do labaku. :wink: .Marecek rano kraasne spal aj s tatinom :grinning: .
28. máj 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas v praci net?ako vlastne pracujes len na par hodin?mozno si pisala skor ale necitala som
28. máj 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ak je cas tak si sadnem k netu,pracujem na cely uvazok- a asi ako kazde leto aj viac-leto je pre farby sezona.Teraz je to dobre lebo aj materska mi ostava ked nieje maly v skolke. :grinning: A konecne sa stretavam s novimi tvarami a novimi vecami :slight_smile: .
28. máj 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tak bol Majo dnes zaniest na kontrolu ten malej moc zase tam ukazalo krv, ze uz nie moc , ale ukazalo, tak asi aj vysledky z mikrobiologie budu zle, ja uz mam s toho nnormalne nervy uz 3x jej to ukzalo, mame uz aj tabletky daky Biseptol, v utorok mame ist na kontrolu, tak dufam, ze uz to bude konecne mat v poriadku
29. máj 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biseptol je tusim antiiotikum na ktore sa nesmie nic kysele,ak si dobre pamatam.chudiatko moje :frowning2: .Marek sa vcera vecer otuzoval pod hadicou-tak sme sa na nom nasmiali :grinning:
29. máj 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pise sa tm ze sa nema davat kysle, j doktor vravel ze jej nemam teraz davat Cebion a radsej bylinkove caje, ale uz som z toho na nervy pomaly, som zvedava v utorok co bude :frowning2:
29. máj 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, to mi je luto :frowning2: a to co ma Mariannka s mocom? co to sposobuje?
29. máj 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nedavaj jej ani ziadne dzusy a vitaminy,vsade je c-ecko.kamoska zabudla na dzusy a maly sa jej vyhadzal ako muchotravka. :frowning2:
29. máj 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi j neviem bola chora a ukazalo jej v moci krv, potom jej aj daky bacil nasli a dako sa toho nevieme zbavit tak zu mame aj lieky

miriam aj doktor kazal radsej caje bylinkove nie ovocne
29. máj 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektori lekari ani neupozornia,to uz su sikovnejsi lekarnici.tak sa dufam rychle vyliecite :slight_smile:
29. máj 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ajjaj lebo zu chytam na nervy pomaly, ja to strasne zle znasam ked je daco malej :pensive:
29. máj 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to kazda mama,Marek este tuk-tuk chory nebol ale starsi obcas soplia a Milan mal seknute krize-tak som ho lutovala,ze som chcela nech sekne mna.Bol z toho nervozny nic nemohol ani sediet ani lezat a povolilo mu to az o tri dni :frowning2: ,Michal ked ma virozu tak sa nudi ze nemoze byt vonku a ak nahodou maju teplotu tak su z nich chudiatka horuce :frowning2: .
29. máj 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok