Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
26. máj 2008

gabi to je supeeeeeeeer 😵

ja idem vo svrtok zase malej moc zaniest na mikrobiologiu a zas tyzden na vysledky budem cakat 😒 dufam, ze to uz bude mat dobre

wladka
26. máj 2008

gabi, no super 😉 ..

mimi, daj potom vediet 😉

mimi, serusky, ani sa tu neukazes... poriadno 😠 😀

titkovamiriam
27. máj 2008

dobre ranko!Vcera Mareka nevedela babka prinutit ist domov.Na namesti nam funguje fontana a nevedela ho od vody odtrhnut.Marek je straaaasny vodnik-uz sa tesim ked bude mat vonku vanicku. 🙂 ,Zatial mu musi stacit hadzanie kamienkov do jazierka a namacat si v nom ruky.Ked sa vecer kupe vo vani tak robi cirkus ked ide von a to nehovorim ked sme na kupalisku v Mederi,alebo v dunajskej. 😀

mimi109
27. máj 2008

bre ranko 😀

Miriam aj moj doraba ked ju z vane vytahujem, tak sa rada kupe potvorka 😵

dnes je zase kraaaaaaaaaaaaaaasne, cakam kym mala dopapa a ficime vonku

titkovamiriam
27. máj 2008

aj Marek bude vonku s dvoma babkami na zahrade,rano som im nachystala slnecnik a deku a moze sa hrat na piesku a hojdat,normalne mi je smutno ked som v praci ☹ .No o jednej sem pride Milan nieco mi spravit na pocitac 😀 ,dnes isiel zo skoly na prax a kone su kusok od nas.

gabika146
27. máj 2008

ahojte tak mame za sebou ockovanie prevener parada som rada ze sme ho stihli
vcera som malemu nasla kliesta v hlave otras tak som sa bala ze ho nevytocime ale po15minutach vysiel sviniar dnes som uz aj kupila na klieste sprej a po 2rokoch sa daju ockovat na boreliozu
vonku krasne som ko prisli sme z mesta hned som hodila sprchu a drobcek uz spinka

pal
27. máj 2008

ahojte zase sa po dlhom čase znova ozývam 🙂

mimi109
27. máj 2008

gabi mate aj preockovanie? my ideme na druhe ockovanie prevenarom v juni

miriam no veru niet ti co zavidiet, vonku tak krasne a ty musis v praci sediet 😖

pal cao? ako? dlho si tu nebola 😉

gabika146
27. máj 2008

mimi my ideme o 2mesiace na druhu davku
mame problemy so spanim maly stale place az sa zajakava krasne zaspaval sam a posledny tyzden vobec len s nami asi uz nebude spavat poobede ☹

wladka
27. máj 2008

gabi, ved minule som pisala aj ja, ze aj my problem so spankom, len pri niekom v objati 😅 a vo velkej posteli.. 😒 ale nestazujem sa, poobede si aspon s nou schrupnem 😀 😀 .. zaspavanie jej trva 15min maximalne, takze v pohode.. 😉

my prevenar v juli 😉

aj ja som uvazovala proti kliestom, mam z nich fobiu 😠 😠 , gabi, esteze si to zbadala 😔 ☹ boze!!!

pal, ahoj moja.. ako?? 😉

gabika146
27. máj 2008

no zaspali sme pri otvorenych dverach a zazate na chodbe aj doobeda je problem 😖
wladi ani nevrav srdce mi nebilo ☹

wladka
27. máj 2008

v postielke je? podla mna su tie deti vacsie, viac aj rozumu maju 😉 .. uz si to uvedomuju, to vsetko.. podla mna.. tak preto, uz poznaju strach, ze odideme a neprideme.. nie?? myslim si... a jednak, potrebuju nas este viac.. mala mi to denne aj 100x dokazuje, ze ma lubi, a objima ma silno.. furt by sa maznala.. 😅

gabika146
27. máj 2008

ma velku postel ale zaspava na nasej a na mojej polovici a potom ho prekladam mne sa najviac paci ked nas obidvoch stiska naraz a ziarli na ocka odhana ho odo mna xixixii
ozaj ako s K???????

wladka
27. máj 2008

K? nijako.. zatial to neriesim, nechavam to tak.. a myslim,ze to tak bude lepsie 😉

gabika146
27. máj 2008

ale ste spolu nie?uz si ho dlho nespominala 😒
idem ja haji pappa
dnes aj slnko laplo tak sa vytesujem aj maleho a bol natreti 😒

wladka
27. máj 2008

nie sme.. poslala som ho k vode 😉 😀 .. ze potrebujeme obaja cas, ci chceme byt spolu.. pretoze sme boli na rovnakej rovinke,a vztah sa nijako neposuval.. len sme stali.. 😒 .. to ja nemusim 😉

titkovamiriam
28. máj 2008

Marek so spanim nema problem,dali sme mu uz prec prednu mrezu tak moze ist von kedy chce a hlavne na zachod-to ide tak raz za noc,no inak ako si lahne,ani mu nedocitam rozpravku a uz spi a po obede tak isto.Aj babka si pochvaluje,ze ani ,,neotvori,, knizku a uz spi.No vidim ze dnes bude hic 🙂 .
Wladka vztahy su strasne komplikovane,no ak to nejde netreba to silit-drzim palce aby si bola stastna.

gabika146
28. máj 2008

ahojky ladi tak tosom netusila ale uz si ho dlho nespominala 😒
inak krasne slnecne ranko vonku je nadhera maly isiel s babinou do obchodu ako kazde rano ja v klude papu a kavicku a potom sup von na piesok opaloovat sa 😀

titkovamiriam
28. máj 2008

GABI SUPER 😀 , ja mam kavu za sebou pracovnu no dala som si ju vonku/esteze sa to u nas v praci da/ a hop do labaku. 😉 .Marecek rano kraasne spal aj s tatinom 😀 .

gabika146
28. máj 2008

mas v praci net?ako vlastne pracujes len na par hodin?mozno si pisala skor ale necitala som

titkovamiriam
28. máj 2008

ano ak je cas tak si sadnem k netu,pracujem na cely uvazok- a asi ako kazde leto aj viac-leto je pre farby sezona.Teraz je to dobre lebo aj materska mi ostava ked nieje maly v skolke. 😀 A konecne sa stretavam s novimi tvarami a novimi vecami 🙂 .

mimi109
29. máj 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 tak bol Majo dnes zaniest na kontrolu ten malej moc zase tam ukazalo krv, ze uz nie moc , ale ukazalo, tak asi aj vysledky z mikrobiologie budu zle, ja uz mam s toho nnormalne nervy uz 3x jej to ukzalo, mame uz aj tabletky daky Biseptol, v utorok mame ist na kontrolu, tak dufam, ze uz to bude konecne mat v poriadku

titkovamiriam
29. máj 2008

biseptol je tusim antiiotikum na ktore sa nesmie nic kysele,ak si dobre pamatam.chudiatko moje ☹ .Marek sa vcera vecer otuzoval pod hadicou-tak sme sa na nom nasmiali 😀

mimi109
29. máj 2008

ano pise sa tm ze sa nema davat kysle, j doktor vravel ze jej nemam teraz davat Cebion a radsej bylinkove caje, ale uz som z toho na nervy pomaly, som zvedava v utorok co bude ☹

mimi
29. máj 2008

mimi, to mi je luto ☹ a to co ma Mariannka s mocom? co to sposobuje?

titkovamiriam
29. máj 2008

a nedavaj jej ani ziadne dzusy a vitaminy,vsade je c-ecko.kamoska zabudla na dzusy a maly sa jej vyhadzal ako muchotravka. ☹

mimi109
29. máj 2008

mimi j neviem bola chora a ukazalo jej v moci krv, potom jej aj daky bacil nasli a dako sa toho nevieme zbavit tak zu mame aj lieky

miriam aj doktor kazal radsej caje bylinkove nie ovocne

titkovamiriam
29. máj 2008

niektori lekari ani neupozornia,to uz su sikovnejsi lekarnici.tak sa dufam rychle vyliecite 🙂

mimi109
29. máj 2008

dufam ajjaj lebo zu chytam na nervy pomaly, ja to strasne zle znasam ked je daco malej 😔

titkovamiriam
29. máj 2008

ved to kazda mama,Marek este tuk-tuk chory nebol ale starsi obcas soplia a Milan mal seknute krize-tak som ho lutovala,ze som chcela nech sekne mna.Bol z toho nervozny nic nemohol ani sediet ani lezat a povolilo mu to az o tri dni ☹ ,Michal ked ma virozu tak sa nudi ze nemoze byt vonku a ak nahodou maju teplotu tak su z nich chudiatka horuce ☹ .