• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
ahojte mimi ako ste na tom ako sa ma marianka?posielame jej bostek
13. jún 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Gabi uz lepsie, ATB uz urcite zabrali, vcera uz nemala teplotu, aj uz co to pojedla konecne, aj v noci dobre spinkala :dizzy_face:

my sme v poslednom case u doktora ako doma, kazdy tyzden sme tam chodili koli tomu mocu, teraz je chora, o tyzden kontrola a o dalsi tyzden preockovanie prevenarom, dufam, ze potom tam uz dllllllllllllllllho nebudeme musiet ist

Majo chce ist zajtra do Piestan je tam daky letecky den, no neviem, ja moc nechcem ked je mala na ATB :unamused:
14. jún 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ked je jejl lepsie, myslim, ze vzduch neuskodi.. len nebudte velmi na slnku :wink: . a tesim sa, ze ej ok :dizzy_face:

ja uuz vyupratovane, ved sme od pol 7 hore :angry: :sweat_smile: , aj neviemn preco nepotiahne aspn do 7.. pomohlo by mi to :rolling_eyes: ..

zato cez obed si s nou vesele vyspavam :grinning:
14. jún 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi pojdeme a ak tam bude nuda zajdeme do BA do zoo :dizzy_face:

wladi tak skoro vstavate? nasa spi do tej pol 8 - 8 dneska sme potiahli do pol 9 :grinning: a vecer zaspava okolo 8
14. jún 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, nemozem si pomoct.. si je zivsia, hyperaktivnejsia, tym menej spi.. aby jejk nic neuslo :angry: , rano takisto.. ja nechapem, precooo :astonished:

uzite si to zajtra :wink: peknu nedelu..
14. jún 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky my posledne dni vstavame o 9-9.30 a potom uz nespi az vecer a mame problemy aj so zaspavanim nechce zaspavat sam iba s nami a tak to uz bolo super ulozili sme ho a spinkal teraz nielen s nami :angry: my ideme zajtra na vylet do trencina mame tam rodinu tak ideme vyletovat sa tesim
maly stale keca od rana do vecera opakuje vsetky slova je krasny len tak strasne rychlo rastie :cry:
14. jún 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sme vcera boli v tych Piestanoch malej sa lietadla lubili ale aj sa troska bala lebo jak to ponad nas lietalo to brutalne hucalo az usi trhalo, sme sli potom do Blavy do ZOO no tam bola parada, mala bola v 7 nebi najviac sa jej lubili medvede a biely tiger na toho stale vykrikovala mnau poj a buchala mu na sklo zlata bola :grinning:
neskor nahodim foto :wink:
16. jún 2008 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi co nemozes spat :grinning: ,to musel byt super zazitok :grinning: ,my sa tiez chystame v lete do zoo :slight_smile: .lietadla nemusime v Ivanke nam pristavaju skoro uz na domoch :grinning:
16. jún 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe mozem spat len som malej o 6 vstala dat liek, tatikovi ranajky bo siel na 7 ku zubarke a potom som sa este supla do hajan, spali sme do pol 9 dneksa :grinning:

idem tie fotky nahodit :wink: kto chce nech potom kukne
16. jún 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotecky su super,ked pojdeme do zoo my tak ma asi od tych levov ani nepdrhnu-chodievame pozerat tigre do kostolnej,ja som im vliezla aj do klietky a z ruky mi jedli tigre aj slahacku :grinning: .
16. jún 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink:

ty brdo to je odvaha, ja som mala neprijemne pocity uz len pri tom skle kde sme na foto ci ta velka cica nan nevyskoci :grinning: :sweat_smile:
16. jún 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a my sa chystame do dinoparku ale este neviem kedy
mimi mala je krasna rastie ako z vody :grinning:
16. jún 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi dik :dizzy_face: tiez do Bratislavy?

ja mam svalovicu na rukach co som malu nosila vcera :grinning:
16. jún 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej do blavy uz som tam raz bola ale bez ocka tak teraz chceme rodinny vylet
16. jún 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babiky nemate niekdo dvd macka uska???ak by ste vedeli kde sa da zohnat napiste diky
tu zacalo prsat tak trcime doma :confounded:
16. jún 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam :frowning2: skus kontaktovat stv.
17. jún 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzsm zohnala v inzeratoch :grinning: zajta by nam mal prist
17. jún 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi ja mam na 2 dvd macka uska :wink:
17. jún 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caosteee :wink:

dvd :confused: to vam deticky potom pekne sedia, no mne nehroziii :angry: , ked uz tak, tak pri reklamaaach :grinning:

akurat som si s emi pospala, 2h, ona este spi.. :dizzy_face: ..ale ked spi sama, tak iba hodinku spi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ..

ako sa inak mate? co nove? :wink:

stretko kedy dame?? :confused:
17. jún 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi moja sedi pekne a kuka ale len noddyho, ostatne maloktore ju zaujimaju kuka ale pori nich pobehuje vystraja

my ideme stvrtok na tu kontrolu aj krv nam brat budu, aj mam s toho hruzu, krv malej este nebrali teraz to 1x bude, to budu revy :sweat_smile: kazal doktor hned rano len malu bude treba budit ked on do pol 9 vyspavat zacala :grinning: kazal prist kolo 8

a ostatne baby sa kade tulaju???
17. jún 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky somza stretko uz by naozaj mohlo byt
ns bavi len macko usko a vlacik tomas nic viac
maly dnes tak spadol ze ma hrcu na cele a oskreti nos parada
aj ja si s nim pospim posledne dni tahame od 1do 4.30 :grinning:
17. jún 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak na kontrole sme pochodili dobre mala ma uz hrdlo v poriadku, brali jej aj tu krv do 3 ampuliek:confounded: :confounded: :confounded: , revala chuda ale teda som cakala cirkus ze bude robit ale pekne drzala ani sa nemykla, aj doktor vravel ze cakal ze bude bojovat, boba moja zlata pekne drzala, 1 vysledok uz mame co jej sedimentaciu robili to ma dobre a zajtra budem volat o zvyne vysledky
19. jún 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
mimi tak super a nech uz ste zdravi :grinning: :grinning:
u nas su cez vikend hody,dokonca v sobotu mame na ihrisku Honzu Nedveda,a kolotoce funguju od vcera-hura :grinning: ,to sa Marek vyblazni :slight_smile:
20. jún 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam super budete mat pekny vikend :wink:

tu byvaju hody na Mariankine narodeniny :grinning:
20. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas na Jana :grinning: a asi aj pocasie bude pekne :slight_smile:
20. jún 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sme prave dosli z obchodu fuj hic je tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem rychlo varit obed poobede frcime do mesta idem si daky kostym kuknut svagor ma vo stvrtok promocie
20. jún 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky my ideme na kupko ocko ma volno tak sa tesim :grinning: :grinning:
a zajtra oslava ideme na chatu segra ma 30 :grinning:
tak sa majte pekne a uzite si slniecko
20. jún 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som volala o vysledky, z krve ma dobre ale z moca zle ze ma zvyseny vyskyt cervenych krviniek, v pondelok ideme na nefrologiu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: netusim co sa tam robi, nebolis te tam uz niekto?
20. jún 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAK TO TEDA NETUSIM :frowning2:
my sme si uzivali v sobotu slniecka na zahradke a vcera sme boli ,,hodovat,, :slight_smile: ,Marek sa povozil na com sa dalo a potom sme z Norom isli pozriet niake vystupenia,sadli sme si pod stromy k fontane a len tak sedeli najprv so zmrzlinou a potom s pivom :grinning: -dobra kombinacia.
Vecer sme este cela rodinka sedeli na zahradke no ani sme len negrilovali z toho tepla sa nedalo ani dychat :unamused:
23. jún 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vcera pri vode aj sme grilovali :grinning:
23. jún 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok