Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
7. júl 2008

ahojte..

mala som abstaky 😠 .. neslo mi sa sem prihlasit, neviem preco 😕

ako sa mate? odpovedat kazda povinne 😀 .. dufam, ze dobre 😉 .. a mimi, rychle vyliecenie

mimi109
7. júl 2008

wladka tak absatk bol hej 😀

my ideme zajtra na tu nefrologiu tak uz mam stres co zas bude ci a co nam tam povedia 😒

titkovamiriam
8. júl 2008

mimi tak drzim palce a nech uz konecne pridu nato coto je a vyliecia to!!!!!!!

wladka mam sa fajn 😀 ,konecne poprskalo,decka su o.k.-
Michala lejak donutil prist konecne domov spat aj s dvoma kaprami 🙂

adriana111
8. júl 2008

ahojte 🙂

po dlhom case sa zase ozyvam 🙂 vcera sme sa vratili z dovolenky a dnes som este doma a davam do poriadku tu spust, co sme doniesli a co sa tu za dva tyzdne naprasilo ☹
ale na dovolenke bolo super 😎 boli sme v Grecku, na ostrove Lesvos 😎 tak rychlo to ubehlo, ale som rada, ze som uz doma, aj ked zajtra idem uz do prace 😒
deti si to tam uzili, more pri nas bolo kludne, dlho bola plytcina, tak sa tam vysantili, Natalka mohla do vody chodit aj sama. more sme mali kusocek od hotela, na plazi piesok, muslicky, v hoteli bazen, takze super. pocasie bolo nadherne, cez najvacsiu horucavu sme ale museli byt na izbe, nastastie vtedy Ninka spavala. a stravy bolo tolko, ze som si doniesla skoro 2kg vahy navyse 😖 ale oddychli sme si vsetci super 😎

Ninka je uz tiez bez plienok, aj som mala problem, lebo do lietadla a na cestu som jej plienku chcela dat a ani za svet nechcela, ale potom videla ine dievcatko, tak som ju prehovorila 🙂 ale inak je uz bez plienky, pekne sa pyta a v podstate sa to naucila za 3 dni 🙂

takze idem pokracovat v upratovani 😖

a drzim palce, aby boli vsetky deticky zdrave, nech si s nimi uzijete krasne leto 😎

wladka
8. júl 2008

jej adi, som na teba myslela, ze ste urcite pri morii 😉 , no tesim sa,ze vam bolo.. 😉 .. za 3dni?? no nevrav.. ja uz 3 tyzdne, a nic ☹ ☹ som uz zufala, neviem ako ju naucit.. akoby sa bala vycikat do nocnika a ho redukcie na wc.. radsej to zadrzi, a potom uteka do rohu sa vystat 😠 -.. som z toho hotova.. 😔

mimi, ako vysledky??? nech uz ste fit pfuj pfuj,.

titi 😉 .. super.. 😀

gabiiii, no kde sa flakas? 😉

gabika146
8. júl 2008

caute..............wladi vitaj nazad 😀
aj mi uz bez plienky druhy tyzden len na noc cikat sa pytame od soboty ale kakat ani za svet vzdfy do slipou 😖
vlastne dnes raz do nocnika
wladi ja som vzdy ked sa péocikal trosku zvysila hlas a stale dokola sa pytala ci nejde cikat ze on uz je velky a bla bla
terba len pevne nervy daj jej gaturky a sekni s plienkami len spanie a dost

wladka
8. júl 2008

gabi, ved mi emi chodi s nohavickami cely den.. cez den ked spi, hodim plienku, a aj na noc.. ☹ kazdu chvilu sa jej pytam, ci nechce cikat, povie ze nie.. a ked zmizne, akurat dojde, ze maminka cikalaaa.. a ja ze kde, normalne mi ukaze kde 🙄 .. ja kazdy den umyvam dlazku, jak nenormalis 😝 , a nic.. hotova som z toho ☹ .. hadam sa do toho dostaneme.. 😔

wladka
8. júl 2008

a co sa tyka kakacky, mne sa nepokaka.. ale jakmile hodim plienku, uz aj pusti do nej 🙂

gabika146
8. júl 2008

za mnou pride ze cikam cikam a on uz je pokakany 😀

wladka
9. júl 2008

gabi 😀 zlaty..

mimi, no ako ste dopadli??? 😕

mimi109
9. júl 2008

caute no ako sme dopadli? nic nove neviem, skontrolovali malej moc zas ukazalo krv na 1 krizik, spravili sono obliciek aj moc. mechura, ze ma v poriadku,o mesiac mame zase ist aj moj aj Majov moc mam dniest, vraj to rodove moze byt, no teda ale pol dna sme tam tvrdli od pol 9 do 13.00, som ze tam vajca vysedim 😝

titkovamiriam
9. júl 2008

mimi je to smutne ked musis takto s malou behat a este taky cas 😠

elliana
autor
9. júl 2008

Cafte, som tu dlho nebola a ako citam, tak same blbe spravy. mimi, dufam, ze sa z toho konecne dostanete, blbe je byt chory a este horsie vidiet chore dieta. Sa cudujem, ze si sa este nescvokatela...
Zoja je fajn, zdrava, tak isto, ako to tu niekto pisal sa za 3 dni naucila na nocnik, rano som ju nechala bez plienky, vonku ju nechcela/som zobrala asi 6 nahradnych gati, ze ak sa pocika/ a ona vydrzala az domov. Odvtedy nema plienku, ale vcera v noci som jej musela dat, lebo zjedla za kilo dyne a cikala o106. Ked precurala podlozku, radsej som jej dala plienku.
Inac, boli sme dost dlho na Orave, vidiek, oddych, mala sa vytesovala z takych dedinskych veci, traktora, sena, zlata bola.

Ja sa stale nemozem vymotat z tych problemov so zubami, asi mam nejaky vnutorny zapal, alebo co, lebo sa mi zapaluju korene zubov, aj ked je zub zdravy. Uz si mozem vybavit u zubarky prechodny pobyt...a asi to aj spravim, sa mi nechce kazdy 3 den cestovat aj som Zojou do BA. A ubolena som takmer permanentne. Uz si nepamatam noc, kedy som prespala celu vkuse. Sa budim na bolest a ked je uz lepsie, zobudi ma Zoja...Namasiruje si rovno k nam do postele a skoci medzi nas a nezabudne ma kopnut, alebo prinajlepsom udriet do zubov.
Co sa tyka dovolenky, tak neplanujeme nic velke, ked tak, tak na konci leta. Teraz pridu sesterky, tie co u nas prazdninovali minule leto. A este vyzdvihujem jednej kamoske dceru zo skolky, tak do konca jula budeme v Pezinku. A v auguste sa chystame do Krumlova, ale len tak na 4 dni, aj s kamosmi s deckami.

Tak zatim, hadam sa zastavim castejsie

mimi109
9. júl 2008

elli tak ste si pekne oddychli 😉

no uz som bola fakt niekdy zrela na prasky ked stale zle vysledky chodili

zuby ani nespominaj 😖 ja tiez mam problemy s tesakmi, momentalne ma uz 3. den boli zablombovany zub raz nemam kedy sa k zubarke vyhrabat 😒

adriana111
9. júl 2008

ahojte 🙂

pridala som fotky z dovolenky 😎

dnes som uz zase bola v praci a po dvoch tyzdnoch dovolenky to bol des 😝

titkovamiriam
10. júl 2008

cafte!
adriana fotecky su krasne!
vcerajsi pohreb som pretrpela,no napodiv som dobre spala ☹
zivot ide dalej 🙂
dovolenka nehrozi tento rok-jedine tak babickyn Meder a ich kupalisko!!!! 😀
zuby-psssssst 😠 ,vyrasta mi zub mudrosti ,ale este kusok chyba aby ho vytrhli 😠

mimi109
10. júl 2008

miriam ☹

adi peken fotky 😉

no ja som chcela ist dnes rano ku zubarke zub ma boli jak cert len som zaspala tak musim do zajtra vydrzat a frcat hned rano ked berie bolestive, uz som aj opuchla no vypadam jak blb 😖 😠 😀

titkovamiriam
10. júl 2008

mimi pozerala som tvoj album ako si tam dala to meno , skusala som mareckovi zmenit ticker ale nejde mi to 😠

mimi109
10. júl 2008

poslala som ti navod v IP 😉

titkovamiriam
10. júl 2008

dik

titkovamiriam
10. júl 2008

podarilo sa a idem trosku vymenit fotecky!

mimi109
10. júl 2008

miriam super sikulka 😉 kukla som pekne to mas aj fotecky super, Marek ma nadherne ocka 😵

ja som ku zubarke volala a nikto tam nedviha 😖 na moju smolu maju urcite dovolenku 😝

titkovamiriam
10. júl 2008

mimi a nemas po ruke pohotovost?

wladka
10. júl 2008

titi, tam len trhaju 😕 .. radsej vyckat..

elliii, moja furt na vas myslim, a teraz to flakas.. 🙂 ..ale v pohode, chapenzi 😉

kukala som fotky, adi.. pekneee..mala jaka velikaaa 😀 .. vy ste boli na lesvos, ci lesbos???? 😕

akurat pisem rigorozku, suri termin.. 😕 😅 .. babka vzala emku na vlacik, povozit sa.. na otocku, tam pockaju na ten naspat len 15min.. a budu doma 😀 aaaa nech, nech si uzije..

este necikame ☹

mimi109
10. júl 2008

wladka to dobre sa takto vlacikom vozit 😀

miriam no mame tu pohotovost ale ako wladka pise tam len trhaju, radsej si pockam kym sa zubarka vrati a pojdem k nej, len dufam, ze mi ho ona nevytrhne 😀

adriana111
10. júl 2008

ahojte 🙂

wladi, ten ostrov sa po grecky cita Lesvos, ale ktosi ho zle prelozil, tak ini ho nazyvaju Lesbos, ale obyvatelia sa na to hnevaju 😖
a s tym Emkinym cikanim sa netrap,to pride samo 🙂

mimi, nezavidim ti, zuby su aj moja nocna mora, nastastie teraz mam klud - klop-klop - ale aj ja som si uz vytrpela svoje 😢

titkovamiriam
11. júl 2008

isla by som na ostrov 😀 ,no aby tam bolo minimum ludi 😀 .

zuby katastrofa ☹ ,ja sa snad zubara bojim uplne najviac ,tak tam radsej preventivne chodim 2 razy do roka aby som nieco nezanedbala.

mimi109
12. júl 2008

ahojte zienky, konecne sa nam pocasie zas umudrilo 😀

kolo mna same tehulky a novopecene maminky tak am to chytaaaaaaaaaaaaa 😀

wladka
12. júl 2008

mimi, tak chod do toho 😉 .. daj si snž.. 😀

my sa opalujeme, kupem,e v bazene.. tak nam je hej 😎

mimi109
12. júl 2008

wladi sa smejes ale my fakt snazilkujeme 😉 😀