Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
12. júl 2008

no tak sa tesiiim 😉 .. a nech vam to co najskor vyjde 😵 😵 .. vyratajte si chlapceka 😀 .. myslela som, ze si mas dat do profilu aj snazilku.. chapes? 😉

mimi109
12. júl 2008

jaaaaaj mi netrklo 😅 dnes mi to nepali dako
diiiiiiiiiik a ja by aj babu este 1 brala, hlavne nech sa zadari a nech je mimco zdrave 😉

gabika146
13. júl 2008

ahojte my sme sa dnes vratili z chaty bolo super maly bol zlaty len nam dnes prsalo
mimi drzime palceky nech vam to vide aj my sa pomaly snazime teraz som aj dufala ale nevyslo prisli kramy tak som bola sklamana 😢

mimi109
13. júl 2008

gabi ja mam tento tyzden dostat tak uvidime, brucho ma zatial neboliiiiiiiii 😵 ale nejdem sa dopredu tesit mne to meskava stale 😒

wladka
13. júl 2008

gabi, aj vy??? 😕 😅 no tesim sa.. tak nech vam dievcatko 😀 ..

ale hlavne, nech su zdrave, co tam po pohlavi 😉 ..

mimi, tak ja budem s vami, aj s gabi virtualne snazilkovat.. 😵 .. ja uz by som tiez pristala, keby bolo vsetko v poriadku 😝 .. ale co uz.. zrejme si pockaaame 😉

titkovamiriam
14. júl 2008

ahojte a dobre rano,po slnecnom a horucom vikende u nas leje 😀 .Vidim ze sa tu zacne tehulkovat tak drzim palce aby ste ma v pocte deti dobehli a pradbehli 🙂 😀 .
V sobotu sme sa boli kupat na jazere a Mareka sme nevedeli dostat von ani na jedlo/to je uz co povedat/.V nedlu sme si sparvili prechadzku okolo dedinky,zasli na zmrzku a ihrisko a v nasej pizzerii sme si dali tiramisu.Konecne mal Noro zasa cely vikend len pre nas a Marek bol cely bez seba ze sme boli vsetci pokope.Michal stale stanuje pri jazere , domov chodi len pre jedlo a obcas pre ciste veci,alebo donesie ulovky 😀 ,Milan brigadoval aj v sobotu tak v nedelu oddychoval 🙂

mimi109
14. júl 2008

ahojte dievcataaaa 😵

miriam predbehnut radsej nie 😀 staci dobehnut 😉

no aj tu bol vecra nenormalny hic ale poobede take burky boli aj krupy padali, mala sa mi chudak dolakala lebo akurat zaspala ked sa rosambo vonku spustilo tak bola potom taka chudak vyplasena do vecera, no des 😒

titkovamiriam
14. júl 2008

😀

gabika146
14. júl 2008

ahojte tak aj tu prsi od vcera my sme vcera vsetci pospali a dnes sme s malym vstavali o 10.30 tak sme sviezi a dnes uz nepojdeme spinkat
taketo pocasie ma nebavi zajtra ideme pre vysldky na alergo tak dufam ze budu ok

narcisa
14. júl 2008

ahojte baby
po dlhej dobe som zase tu

mam len jednu otazku Planujete niektora tehulkovat buduci rok? 😕

wladka
14. júl 2008

serus narcis 😀 .. hej, gabika a mimi109 uz snazilkuju 😵 .. ostatne netusim, ja este nie 😉

mimi109
14. júl 2008

a kde sa stratila atiatko? a liska? uz tu davno neboli

atiatko
14. júl 2008

Ahojki banenky,
pamatate si este na mna? 😒 😒
Vsetky Vas pozdravujeme aj s Petulkom - gabike a mimi109 drzkame palceky k snazilkovaniu. Brusila som po nete - hladame nejaku tu vyvysenu postielku pre drobca (pod nou otoreny priestor na hranie) a mrkla som aj sem. U nas je dost noveho - Petulko je zdravucky (klop-klop-klop), krasne rozprava - uz aj 15 slov po anglicky, rozoznava farby, pomaly aj tvary, akurat ticha zavist vsetkym - este necikame a ani nekakame na nocnik. ☹ No ale co - aj to pride. 😀
Ja som krasne dostudovala - chvalim sa statnice som zvladla na same A - teraz v piatok mam promocie - hura ☹ na Mgr. - to budem robit asi v Trnave alebo Nitre, lebo v BB nam odbor na Mgr. neotvaraju. Aj nas ocinko je uz Bc. - tiez planuje pokracovat.

Super sprava - pred viac ako 2 tyzdnami mi vyoperovali ten moj klinec z nohy - je "krasny" viac ako 40 cm dlhy a dobre tazky, operacia trvala 2,45hod. Stehy sme davali von pred tyzdnom - spolu 52 - noha vyzera priserne, sama jazva - aspon podla mna - este ze nie som barova tanecnica, inak by bola kariera v r..... 😀 😀 😀

Aj u nas dnes riadne sprchlo - ale aspon sa lepsie dycha a je cistejsi vzduch. Dovolenku neplanujeme - rehabilitujem, aby som bola cim skor OK - akurat chceme ist do Bojnic, na Ciernohronsku zeleznicu, ku znamym do Galanty, Ba a Prahy .... a tak trosku tulacky v ramci ocinkovho volna.

Tak paa, dufam, ze sem teraz castejsie mrknem - ak ma budu chciet pustit moji chlapi 🙂 🙂 🙂

atiatko
14. júl 2008

mimi 109 - tomu hovorim telepatia 🙂

wladka
14. júl 2008

jeeeej, ati serusky..

tak gratulujem aj tatkovi k Bc 😉 😉 , tesim sa s tebou 😵 .. maly je uz aky velky, kukla som foto, len co si nahodila.. 😀

tusim ich idem aj ja 😀

mimi, veru liska.. kde je.. ja na tu moju svatku myslim kazdy den 😒 , lenze je mozne ze su u nony a u papu v italiano 😀 😵 pri mori.. oooch zavidiiiiim

mimi109
14. júl 2008

atiatko super gratulujem k uspechom 😵 😵 😵 veru telepatia 😀 fiha to je Petulko sikovny, my rozpravame len co to a tie hatlaniny detske 😀

atiatko
14. júl 2008

babenky - dakujeme za gratulacie 🙂

mimi109 - Petulko rozprava uz od 17 mesiacov - boli to len slovicka, ale teraz je uzasny, lebo uz mu idu aj cele vety, ktore maju zmysel - niekedy je to vsak samy neurcitok a prvy pad, ale niekedy krasne vysklonuje slovicka a to ideme aj z ocinkom do kolien, aky je sikovny. Najlepsi je ked nam nieco zakazuje - mne dnes - "maminka neumyvaj vlasky - maminka kocka - Petulko lubi - maminka srdiecko ...." 🙂 🙂 🙂

wladi - mrkla som tu Tvoju malu missku - uzasna v tych plavkach 😉 🙂 ja som si presla niektore albumy uz pred tym ako som sem po takom dlhom case napisala, aby som videla ako nase augustovcatka vyrastli - su krasne 🙂 - všetky 🙂 🙂

tak idem za chlapcami do spinkacov - paaa 😔

titkovamiriam
15. júl 2008

ahojte-to sa dobre spalo!
aliatko Marek bol ako partizan,hovoril do 2r.len zopar slov,ale odkedy som v praci a je s babkou tak keca ako hovorca.vcera sme pozerali vecernicek a zrazu mi chytil ruku a chcel aby som vystrkovala prsty a spusti-jeden ,dva,tli,styli,pet a namiesto uz to vieme naspamat,tak len vieme-no skoro som sa rozrevala.potom pocital prsty celej rodine. 😀

wladka
15. júl 2008

no, ale sa nezda, jak to rychlo leti ☹ .. 😵 je uzasne sledovat zmeny..

co sa tyka rozpravania, my uz sypeme z rukavov basnicky 😀 , eniki beniky, kom kom kominar, ej dudy, dudy, cica mica paradnica, hajaj buvaj babika, aka fuka funda luka.. ale zacina mi liezt s tym na nervy, bo stale dokola..

inak vety zvladame super, pyta sa, vypyta si, odpoveda.. ale co ma najviac stve, hresi.. ze pi...iiii, no ja som z toho hotova.. neviem odkial 😒 😠 😠 .. a potom sa chyta za hlavu, ze boze pane 🤐 ..

pekny dnik, ak ked je uprsane.. 😉

titkovamiriam
15. júl 2008

a este marekova uchylka nehovori ano ale hej-to pouziva len milan,takze to prebral po bratovi a ano nechce ani len vyslovit 😀 ,vsetko co chce odpovedat kladne je hej a hlavne ked sa ho clovek pyta na jedlo to je hej a hned 🙂 a uz bezi do kuchyne k svojej stolicke a vybera si vidlicku 🙂

mimi109
15. júl 2008

caute fesandyyyyyyyyy 😵

mala spi a ja som sa k pc usadila 😀 vonku ej otrasne neda sa ist nikam lebo prsiiii 😠 tak zas doma budeme sediet, to je zas leto 😖

titkovamiriam
15. júl 2008

u nas je strasne veterno,tak asi ani babka s marekom nieje vonku,bude z toho namrzeny a mozno sa vrati michal domov spat 😀 ,ked ich zima v stanoch prikvaci-dufam ze aj s rybou 😀

mimi109
15. júl 2008

miriam este stale stanuju? 😕 ako dlho uz?

gabika146
15. júl 2008

no veru aj u nas otras mi pojdeme aspon na hodku zatial tu neprsi 😖

mimi109
15. júl 2008

my este stale spime 😀 vecer budeme zavijat na mesiacik 😀 😀 😀

titkovamiriam
16. júl 2008

tak syn to uz vzdal vedela som to ze po dvoch tyzdnoch konecne zatuzi po posteli a zubnej kefke 😀 ,prisiel aj s dvoma kaprikmi tak cez vikend zavolam kamoske a budeme grilovat na zahradke.
mimi marek teraz bezne spava 3 hodky pooobede. 🙂 babka je z toho cela vytesena ako dobre spi a ako rad papka.vcera na veceru mal maslovy chlebik so sunkou,papriku,paradajku,uhorku a trocha kukurice-nenehal ani zrnko a este chcel aj kalerabkovu polievku co som varila na dnes. 🙂

mimi109
16. júl 2008

miriam to je taky jedak? fiha, to moje vrabca hrozne slabo papa ☹ uz som aj rozmyslala ci nie su dake vitaminy na podporu chuti do jedla lebo to je s nou hruza ako malo jedava 😢

wladka
16. júl 2008

mimi, moja tiez jak vrabcatko 😅 .. su dni, kedy papa.. a su dni, kedy nezje skoro nic, iba vecer jej oblubenu krupicu.. a za cely den nic.. 😝 .. to je tym teplom, no neviem ako v CA, ale u nas hej 😀 ..

B12 podporuje chut do jedla.. 😉 ..skus vyhladat, ci nejake potraviny neobsahuju B12, co by si pouzila na malu.. 😉 .. a kolko vody?? ked ti vypije dost, liter a pol plus UM rano vecr..tak bud spokojna..to je prechodne.. my sme na tom rovnako.. dnes docela pekne papala.. ale s ranajkami nemam uspech.. len UM.. a rovno obed 🙂

titkovamiriam
17. júl 2008

Ahojte tak my sme mali vcera super vecer-grilovacku.vonku bolo prijemne,marek nechcel ist z pieskoviska,tak sme sa rozhodli ugrilovat si klobasky a parky,spravila som zeleninovy salat a bolo hotovo.sedeli sme z babkami a so psami vonku do pol desiatej,mareka ked som potom vyberala z vane ,nez som ho nakremovala a obliekla tak zaspal. 😀 .
tak veru z jedenim nemame problemi co nezje mareka zje on,inak Milan mal od 5r strasne problemi z jedenim a ani tabletky b12 mu nepomohli,rozjedol sa az na strednej skole.

mimi109
17. júl 2008

wladka ona celkovo slabo jedava bez ohladu na pocasie, aj pije malo 😖 tekutiny celkovo dokopy tak liter
UM uz nepije nechcela to uz tak jej davam obycajne plnotucne z obchodu to vypije 1x za den cca 150 ml + - no a vecer mava daco z mlieka