Augustovky 2006 II. Pridajte sa

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉
mimi109
21. júl 2008
caute fesandy tak tu je zas otrasne chladno mrholi ]-(

gabi tie DVD ti uz prisli? som ti ich posielala vo stvrtok
titkovamiriam
21. júl 2008
u nas sa tiez zamracilo a je dusno,konecne dosla kolegina a ja som sa vratila do labaku 😃 ,mam tu roboty vyse hlavy a same papierovacky :-|
gabika146
21. júl 2008
ahojte mimi este nie 😞
aj tu je divoko zamracene fuka vietor a teraz svieti slnko my upratiujeme,pereme a este varim malemu polievku
wladka
21. júl 2008
cafte 😉

mimi, asi hej.. furt volacorobia..asi nestihaju s tymi kapacitami 😃 ..

gabi, strasne fuka ten veter.. az mampocit ze je zima, ze chytim prievan.. strasne ]-( ..

ati, kraaaasne.. ja som promovala ako tehotna, 35tt 😉 ...a v tom talari jak vrece zemiakov :-p :-N

este necikame do nocnika.. teda sa nepytame.. ale ja sa pytam pytam.. nic ]-( ..ale dnes som ju donutila, s cokoladkou..a vycikala sa.. 😉 asponze tak.. inak furt bez plienok sme, a cika kade chodi ]-( ..uz som zufala z nej.. 8-(
gabika146
21. júl 2008
CAUKO AJ MY MAME V POLSEDNEJ DOBE PROBLEMY maly sa nestiha vycikat a docika sa vsetky slipy pocikane pokakane vcera som sa nasralaa dala plienku zrazu sa pytal ]-(
otras pocasie uz by mohlo byt zase30stupnou
mimi109
21. júl 2008
wladi vyskusaj ked pojdes ty na wcko nech ide s tebou a ty sed na wcku a Emka nech na nocnik a spolu cikajte 😉

my sa pekne pytame klop klop klop ale ked ideme prec na dlhsie a na spanie jej davam este plienku

gabi nedelu ma byt 30 stupnov 😉 😉
atiatko
21. júl 2008
Ahojki, iba som sem nakukla - s tym pytanim sa na nocnik je to aj u nas dost bieda - mame aj nocnik a aj tu "redukciu" na WC na tropaslikovi sa to aj tak najviac rata do plienky - a pocujeme uz len "maminkaaa kakaši" :-| Skusali sme rozne finty aj ako radila mimi 109 no nejako to nezabera 😞

Dnes som bola na 1.rehabilitacii po operacii (ako sa to rymuje) celkom slusne ma boli noha (mozno aj tym otrasnym pocasim) tak asi hodim do seba tabletku a idem spat - stihla som este poupratovat, navarit na zajtra a zavarit 16 poharov uhoriek - to ale s pomocou manzelika. Takze bru nocku babenky |-| zajtra pokracujem v rehabkach tak dufam, ze to uz bude lepsie - hlavne tam nedostat vnutorny zapal ]-(

Este raz paaaa......
titkovamiriam
22. júl 2008
tu mame pekne pocko 😃
s plienkami sme ok len na noc,marek sa nebudi tak to neriesim 🙂 ,cez den je to v pohodke aj cikanice aj kakanice
gabika146
22. júl 2008
nam sa nedari kakat ]-(
aj tu dnes vyzera pekne slniecko sviti tak pojdeme asi na11 do mesta na namestie a na 13domou 😉
co dnes varite????mna uz nic nenapada
titkovamiriam
22. júl 2008
vcera som robila lievance s jahodovym lekvarom nato lyzicka trvarohu,lyzicka smotany a kvapka cokolady-zjedene v okamihu. a tak som si do prace a na ranajky robila cestovinovy salat:nakrajala som cibulku,papriku,paradajku,uhorku,trosku kukurice z konzervy,vykydla tam jednu konzervu tuniaka,nakrajala kusok kuracieho maska co zostalo,ovegetovala a vysypala na to uvarene kolienka.vsetko som to pomiesala a polovicu sme zjedli este vcerer 😃 ,mare miluje taketo vsehochutky 😃 -inak da sa tam dat aj smotana,tatarka,alebo biely jopgurt,popripade uvarene vajcia-robim ho na milion sposobov-proste co je v chladnicke. 😃 .Dnes idem robit morcacie masko na stave s tarhonou 😃 ,uz sa doma rozmrazuje 🙂
mimi109
22. júl 2008
gabi aj zeleninovu polievku a granadir 😉

aj tu konecne slnko svieti 😃
titkovamiriam
22. júl 2008
mimi granadir to je napad na stvrtok 😃
wladka
22. júl 2008
mimi, u nas to nezabera 8-( nic.. ona just nebude.. :-p ..cakam na nejaky zvrat.. 😉 hadam uz potom..

ja robim zeleninovu s ovsenymi vlockami, a cervene zemiaky s uhorkovym salatom x-)
titkovamiriam
23. júl 2008
no a kde ste v takomto pocasi?! ]-(
gabika146
23. júl 2008
tu a poraza ma strasne ]-( 😞
titkovamiriam
23. júl 2008
volal som domov ci mame este strechu :-| ,tu fuci ako nenormalne a leje a leje ]-( .Marek chcel ist ako kazde rano do obchodu tak ostal v soku ze preco dnes nie ]-( a ked s nim isiel priatel pred dom tak zistil 😃
wladka
23. júl 2008
my sme boli vonku, aj moja revala, ze chce von.. tak som jej nasadila prsiplast, siltovku a no pod dievca.. sa rozplakala, ze prsiiiii.. 😃 a rychlo dovnutra 😉 ..no..

inak uz spime.. to ten cas, normalne zaspavala :-N
titkovamiriam
23. júl 2008
je to fakt otras 😞
gabika146
23. júl 2008
aj tu prsi ako bese a fuka vietor
ja som maleho ulozila teraz tak hadam zaspi ved je od 7hore a zobrali mu dost krvi 😞
ja som uz pretriedila hracky a maly mi stale dookolo von idem ideme von-pod-ideme-ideme von 😃 😃
titkovamiriam
23. júl 2008
tak ja som obede ,varili sme v praci aj kukuricku tak sme si spravili aspon takto trosku dobre 😃 ,ved to je des co sa vonku zenie a to musim ist este dnes na postu pre matersku,lebo len dnes je dlho otvorene.
gabika146
23. júl 2008
my mam pecene zemiacky a vysmazanu cukinku 😃
titkovamiriam
23. júl 2008
dnes budem robit palacinky,zajtra granadir 😃
kajdzas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi109
23. júl 2008
caute tak tu bola taka kosa dnes som musela malej prechodnu bundu vytiahnut tensiu a aj pancuchy dat ked sme sli rano k mamine , no des toto leto je hrozne :-S :-S :-S a to vetrsiko no konec 8-(
mimi109
23. júl 2008
kajdzas stalo sa zahlasovane 😉 drobec je zlatucky x-)
titkovamiriam
24. júl 2008
AJ JA SOM HLASOVALA 😃
Inak dobre konecne slnecne ranko!vcera spravy des - co to bolo na vychode 😞
mimi109
24. júl 2008
miriam co??? slnecne ranko? tu je otrasne kosa mrholi zamracene ]-( :-S uz ani pomaly neviem ako slnko vyzera 😃
titkovamiriam
24. júl 2008
tak u nas je uz aj teplo,prave som sa cudovala v spravach hlasili oblacno na celo uzemi :-N a tu je relativne kraasne.
mimi109
24. júl 2008
stahujem sa do Blavy 😃 mi chudaci severania tu mame jesen 😃
titkovamiriam
24. júl 2008
vies co ani nechod uz sa to zacina srat aj tu 😃 ,zaslo slnko a fuci ako besne-zatial bez dazda ]-(