• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
caute fesandy tak tu je zas otrasne chladno mrholi :angry:

gabi tie DVD ti uz prisli? som ti ich posielala vo stvrtok
21. júl 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa tiez zamracilo a je dusno,konecne dosla kolegina a ja som sa vratila do labaku :grinning: ,mam tu roboty vyse hlavy a same papierovacky :unamused:
21. júl 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mimi este nie :frowning2:
aj tu je divoko zamracene fuka vietor a teraz svieti slnko my upratiujeme,pereme a este varim malemu polievku
21. júl 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:

mimi, asi hej.. furt volacorobia..asi nestihaju s tymi kapacitami :grinning: ..

gabi, strasne fuka ten veter.. az mampocit ze je zima, ze chytim prievan.. strasne :angry: ..

ati, kraaaasne.. ja som promovala ako tehotna, 35tt :wink: ...a v tom talari jak vrece zemiakov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

este necikame do nocnika.. teda sa nepytame.. ale ja sa pytam pytam.. nic :angry: ..ale dnes som ju donutila, s cokoladkou..a vycikala sa.. :wink: asponze tak.. inak furt bez plienok sme, a cika kade chodi :angry: ..uz som zufala z nej.. :rolling_eyes:
21. júl 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAUKO AJ MY MAME V POLSEDNEJ DOBE PROBLEMY maly sa nestiha vycikat a docika sa vsetky slipy pocikane pokakane vcera som sa nasralaa dala plienku zrazu sa pytal :angry:
otras pocasie uz by mohlo byt zase30stupnou
21. júl 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi vyskusaj ked pojdes ty na wcko nech ide s tebou a ty sed na wcku a Emka nech na nocnik a spolu cikajte :wink:

my sa pekne pytame klop klop klop ale ked ideme prec na dlhsie a na spanie jej davam este plienku

gabi nedelu ma byt 30 stupnov :wink: :wink:
21. júl 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojki, iba som sem nakukla - s tym pytanim sa na nocnik je to aj u nas dost bieda - mame aj nocnik a aj tu "redukciu" na WC na tropaslikovi sa to aj tak najviac rata do plienky - a pocujeme uz len "maminkaaa kakaši" :unamused: Skusali sme rozne finty aj ako radila mimi 109 no nejako to nezabera :frowning2:

Dnes som bola na 1.rehabilitacii po operacii (ako sa to rymuje) celkom slusne ma boli noha (mozno aj tym otrasnym pocasim) tak asi hodim do seba tabletku a idem spat - stihla som este poupratovat, navarit na zajtra a zavarit 16 poharov uhoriek - to ale s pomocou manzelika. Takze bru nocku babenky :pensive: zajtra pokracujem v rehabkach tak dufam, ze to uz bude lepsie - hlavne tam nedostat vnutorny zapal :angry:

Este raz paaaa......
21. júl 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu mame pekne pocko :grinning:
s plienkami sme ok len na noc,marek sa nebudi tak to neriesim :slight_smile: ,cez den je to v pohodke aj cikanice aj kakanice
22. júl 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa nedari kakat :angry:
aj tu dnes vyzera pekne slniecko sviti tak pojdeme asi na11 do mesta na namestie a na 13domou :wink:
co dnes varite????mna uz nic nenapada
22. júl 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som robila lievance s jahodovym lekvarom nato lyzicka trvarohu,lyzicka smotany a kvapka cokolady-zjedene v okamihu. a tak som si do prace a na ranajky robila cestovinovy salat:nakrajala som cibulku,papriku,paradajku,uhorku,trosku kukurice z konzervy,vykydla tam jednu konzervu tuniaka,nakrajala kusok kuracieho maska co zostalo,ovegetovala a vysypala na to uvarene kolienka.vsetko som to pomiesala a polovicu sme zjedli este vcerer :grinning: ,mare miluje taketo vsehochutky :grinning: -inak da sa tam dat aj smotana,tatarka,alebo biely jopgurt,popripade uvarene vajcia-robim ho na milion sposobov-proste co je v chladnicke. :grinning: .Dnes idem robit morcacie masko na stave s tarhonou :grinning: ,uz sa doma rozmrazuje :slight_smile:
22. júl 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi aj zeleninovu polievku a granadir :wink:

aj tu konecne slnko svieti :grinning:
22. júl 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi granadir to je napad na stvrtok :grinning:
22. júl 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, u nas to nezabera :rolling_eyes: nic.. ona just nebude.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..cakam na nejaky zvrat.. :wink: hadam uz potom..

ja robim zeleninovu s ovsenymi vlockami, a cervene zemiaky s uhorkovym salatom :dizzy_face:
22. júl 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kde ste v takomto pocasi?! :angry:
23. júl 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu a poraza ma strasne :angry: :frowning2:
23. júl 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volal som domov ci mame este strechu :unamused: ,tu fuci ako nenormalne a leje a leje :angry: .Marek chcel ist ako kazde rano do obchodu tak ostal v soku ze preco dnes nie :angry: a ked s nim isiel priatel pred dom tak zistil :grinning:
23. júl 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vonku, aj moja revala, ze chce von.. tak som jej nasadila prsiplast, siltovku a no pod dievca.. sa rozplakala, ze prsiiiii.. :grinning: a rychlo dovnutra :wink: ..no..

inak uz spime.. to ten cas, normalne zaspavala :sweat_smile:
23. júl 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to fakt otras :frowning2:
23. júl 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu prsi ako bese a fuka vietor
ja som maleho ulozila teraz tak hadam zaspi ved je od 7hore a zobrali mu dost krvi :frowning2:
ja som uz pretriedila hracky a maly mi stale dookolo von idem ideme von-pod-ideme-ideme von :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som obede ,varili sme v praci aj kukuricku tak sme si spravili aspon takto trosku dobre :grinning: ,ved to je des co sa vonku zenie a to musim ist este dnes na postu pre matersku,lebo len dnes je dlho otvorene.
23. júl 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mam pecene zemiacky a vysmazanu cukinku :grinning:
23. júl 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes budem robit palacinky,zajtra granadir :grinning:
23. júl 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. júl 2008 o 18:17 • kajdzas
caute tak tu bola taka kosa dnes som musela malej prechodnu bundu vytiahnut tensiu a aj pancuchy dat ked sme sli rano k mamine , no des toto leto je hrozne :confounded: :confounded: :confounded: a to vetrsiko no konec :rolling_eyes:
23. júl 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajdzas stalo sa zahlasovane :wink: drobec je zlatucky :dizzy_face:
23. júl 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ JA SOM HLASOVALA :grinning:
Inak dobre konecne slnecne ranko!vcera spravy des - co to bolo na vychode :frowning2:
24. júl 2008 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam co??? slnecne ranko? tu je otrasne kosa mrholi zamracene :angry: :confounded: uz ani pomaly neviem ako slnko vyzera :grinning:
24. júl 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas je uz aj teplo,prave som sa cudovala v spravach hlasili oblacno na celo uzemi :sweat_smile: a tu je relativne kraasne.
24. júl 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stahujem sa do Blavy :grinning: mi chudaci severania tu mame jesen :grinning:
24. júl 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co ani nechod uz sa to zacina srat aj tu :grinning: ,zaslo slnko a fuci ako besne-zatial bez dazda :angry:
24. júl 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok