Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
21. júl 2008

caute fesandy tak tu je zas otrasne chladno mrholi 😠

gabi tie DVD ti uz prisli? som ti ich posielala vo stvrtok

titkovamiriam
21. júl 2008

u nas sa tiez zamracilo a je dusno,konecne dosla kolegina a ja som sa vratila do labaku 😀 ,mam tu roboty vyse hlavy a same papierovacky 😒

gabika146
21. júl 2008

ahojte mimi este nie ☹
aj tu je divoko zamracene fuka vietor a teraz svieti slnko my upratiujeme,pereme a este varim malemu polievku

wladka
21. júl 2008

cafte 😉

mimi, asi hej.. furt volacorobia..asi nestihaju s tymi kapacitami 😀 ..

gabi, strasne fuka ten veter.. az mampocit ze je zima, ze chytim prievan.. strasne 😠 ..

ati, kraaaasne.. ja som promovala ako tehotna, 35tt 😉 ...a v tom talari jak vrece zemiakov 😝 😅

este necikame do nocnika.. teda sa nepytame.. ale ja sa pytam pytam.. nic 😠 ..ale dnes som ju donutila, s cokoladkou..a vycikala sa.. 😉 asponze tak.. inak furt bez plienok sme, a cika kade chodi 😠 ..uz som zufala z nej.. 🙄

gabika146
21. júl 2008

CAUKO AJ MY MAME V POLSEDNEJ DOBE PROBLEMY maly sa nestiha vycikat a docika sa vsetky slipy pocikane pokakane vcera som sa nasralaa dala plienku zrazu sa pytal 😠
otras pocasie uz by mohlo byt zase30stupnou

mimi109
21. júl 2008

wladi vyskusaj ked pojdes ty na wcko nech ide s tebou a ty sed na wcku a Emka nech na nocnik a spolu cikajte 😉

my sa pekne pytame klop klop klop ale ked ideme prec na dlhsie a na spanie jej davam este plienku

gabi nedelu ma byt 30 stupnov 😉 😉

atiatko
21. júl 2008

Ahojki, iba som sem nakukla - s tym pytanim sa na nocnik je to aj u nas dost bieda - mame aj nocnik a aj tu "redukciu" na WC na tropaslikovi sa to aj tak najviac rata do plienky - a pocujeme uz len "maminkaaa kakaši" 😒 Skusali sme rozne finty aj ako radila mimi 109 no nejako to nezabera ☹

Dnes som bola na 1.rehabilitacii po operacii (ako sa to rymuje) celkom slusne ma boli noha (mozno aj tym otrasnym pocasim) tak asi hodim do seba tabletku a idem spat - stihla som este poupratovat, navarit na zajtra a zavarit 16 poharov uhoriek - to ale s pomocou manzelika. Takze bru nocku babenky 😔 zajtra pokracujem v rehabkach tak dufam, ze to uz bude lepsie - hlavne tam nedostat vnutorny zapal 😠

Este raz paaaa......

titkovamiriam
22. júl 2008

tu mame pekne pocko 😀
s plienkami sme ok len na noc,marek sa nebudi tak to neriesim 🙂 ,cez den je to v pohodke aj cikanice aj kakanice

gabika146
22. júl 2008

nam sa nedari kakat 😠
aj tu dnes vyzera pekne slniecko sviti tak pojdeme asi na11 do mesta na namestie a na 13domou 😉
co dnes varite????mna uz nic nenapada

titkovamiriam
22. júl 2008

vcera som robila lievance s jahodovym lekvarom nato lyzicka trvarohu,lyzicka smotany a kvapka cokolady-zjedene v okamihu. a tak som si do prace a na ranajky robila cestovinovy salat:nakrajala som cibulku,papriku,paradajku,uhorku,trosku kukurice z konzervy,vykydla tam jednu konzervu tuniaka,nakrajala kusok kuracieho maska co zostalo,ovegetovala a vysypala na to uvarene kolienka.vsetko som to pomiesala a polovicu sme zjedli este vcerer 😀 ,mare miluje taketo vsehochutky 😀 -inak da sa tam dat aj smotana,tatarka,alebo biely jopgurt,popripade uvarene vajcia-robim ho na milion sposobov-proste co je v chladnicke. 😀 .Dnes idem robit morcacie masko na stave s tarhonou 😀 ,uz sa doma rozmrazuje 🙂

mimi109
22. júl 2008

gabi aj zeleninovu polievku a granadir 😉

aj tu konecne slnko svieti 😀

titkovamiriam
22. júl 2008

mimi granadir to je napad na stvrtok 😀

wladka
22. júl 2008

mimi, u nas to nezabera 🙄 nic.. ona just nebude.. 😝 ..cakam na nejaky zvrat.. 😉 hadam uz potom..

ja robim zeleninovu s ovsenymi vlockami, a cervene zemiaky s uhorkovym salatom 😵

titkovamiriam
23. júl 2008

no a kde ste v takomto pocasi?! 😠

gabika146
23. júl 2008

tu a poraza ma strasne 😠 ☹

titkovamiriam
23. júl 2008

volal som domov ci mame este strechu 😒 ,tu fuci ako nenormalne a leje a leje 😠 .Marek chcel ist ako kazde rano do obchodu tak ostal v soku ze preco dnes nie 😠 a ked s nim isiel priatel pred dom tak zistil 😀

wladka
23. júl 2008

my sme boli vonku, aj moja revala, ze chce von.. tak som jej nasadila prsiplast, siltovku a no pod dievca.. sa rozplakala, ze prsiiiii.. 😀 a rychlo dovnutra 😉 ..no..

inak uz spime.. to ten cas, normalne zaspavala 😅

titkovamiriam
23. júl 2008

je to fakt otras ☹

gabika146
23. júl 2008

aj tu prsi ako bese a fuka vietor
ja som maleho ulozila teraz tak hadam zaspi ved je od 7hore a zobrali mu dost krvi ☹
ja som uz pretriedila hracky a maly mi stale dookolo von idem ideme von-pod-ideme-ideme von 😀 😀

titkovamiriam
23. júl 2008

tak ja som obede ,varili sme v praci aj kukuricku tak sme si spravili aspon takto trosku dobre 😀 ,ved to je des co sa vonku zenie a to musim ist este dnes na postu pre matersku,lebo len dnes je dlho otvorene.

gabika146
23. júl 2008

my mam pecene zemiacky a vysmazanu cukinku 😀

titkovamiriam
23. júl 2008

dnes budem robit palacinky,zajtra granadir 😀

kajdzas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi109
23. júl 2008

caute tak tu bola taka kosa dnes som musela malej prechodnu bundu vytiahnut tensiu a aj pancuchy dat ked sme sli rano k mamine , no des toto leto je hrozne 😖 😖 😖 a to vetrsiko no konec 🙄

mimi109
23. júl 2008

kajdzas stalo sa zahlasovane 😉 drobec je zlatucky 😵

titkovamiriam
24. júl 2008

AJ JA SOM HLASOVALA 😀
Inak dobre konecne slnecne ranko!vcera spravy des - co to bolo na vychode ☹

mimi109
24. júl 2008

miriam co??? slnecne ranko? tu je otrasne kosa mrholi zamracene 😠 😖 uz ani pomaly neviem ako slnko vyzera 😀

titkovamiriam
24. júl 2008

tak u nas je uz aj teplo,prave som sa cudovala v spravach hlasili oblacno na celo uzemi 😅 a tu je relativne kraasne.

mimi109
24. júl 2008

stahujem sa do Blavy 😀 mi chudaci severania tu mame jesen 😀

titkovamiriam
24. júl 2008

vies co ani nechod uz sa to zacina srat aj tu 😀 ,zaslo slnko a fuci ako besne-zatial bez dazda 😠