Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
20. júl 2007

to je ale rychlovka 😉

elliana
autor
20. júl 2007

vsak mimi, sa tesim

mimi
20. júl 2007

elli, co robi Zojka? Kubko akurat zaspinkal 😵 a ja si este dovaram svoj obed 😀 dnes mi maly vypil asi iba 30 ml caju, ale nastastie ma plienky mokre, neviem kde sa beru v nom tie tekutiny. Snazim sa ho stale kojit, ale pri takomto sposobe budeme plne kojeni aj 2 roky 😠

wladka
20. júl 2007

mimi, to mi ani nevypravaj.. 🙂 dva roky? to aj nam hrozi.. 😝

elli, super napad 😉 ,.je to bleskovka

elliana
autor
20. júl 2007

mimi, nic si z toho nerob, ja by som kojila, keby som mala mlieko...ale podla mna pokial je dieta zdrave, samo si vypyta pit v tomto veku...Zoja nevypije tiez liter a to este strati slinami, ved z nej normalne leju...a potom, ani nehovorim, sprchujem ju pri kazdom prebaleni...

titkovamiriam
20. júl 2007

ahojte babule !zasa okupujem cudzi pocitac,cudujem sa ze vobec nieco funguje v tomto teple.
Marek nastastie pije dost,no aj tak ho aj cez den kojim,nemusim nic trepat k vode a bat sa ze sa to pokazi.Zijeme vsetci co najviac pri vode,a aj doma sme stale pod sprchov,alebo rozprasovacom na babkinej zahrade.

elliana
autor
20. júl 2007

ahoj miri
babyyyy, mala sa mi vyhadzala na cikulke, stale ju prebalujem, pol dna beha naha, dnes som minula uz 9 plienok, ja nechapem...strava ta ista...z nicoho nic, pred pol hodkov ok a teraz ju rozbalim a cela cika posypana takymi vyrazkami....ju to musi boliet, bobatko....
a sprchujem ju kazdu chvilu, ani utierky vlhsene nepouzivam...

inac, akurat odisiel chlapik z obhliadky, objednavame klimu, ale namontuju ju az o dva tyzdne, kedze maju straaasne vela objednavok ☹

elliana
autor
20. júl 2007

adi diiiiky, az ma zaskocilo, ako moja laska skoro zaspala...isla som podla toho manualu a myslela som, ze je tobude trvat aspon hodinku...a cuduj sa svete, zaspala do 15 minut. Sice trosku placu, ale "navstivila" som ju v spalni len 3 krat....a stale som jej opakovala, ze ju lubim, ale zaspavat bude sama...a zaspala
jupiiiiii

elliana
autor
20. júl 2007

haloooo, preco som tu sama? MM sa sice tesi, ze konecne s nim pozeram TV, ale mne sa nechce cumiet na telku

mimi
20. júl 2007

elli, uz som tu 😉

mimi
20. júl 2007

elli, nema to potnicky? aj moj maly sa teraz dajako vyhadzuje na cikaciku a zadocku. Idem si este precitat adkin navod 🙂

adriana111
20. júl 2007

ahojte, tak aj ja som tu 🙂
elli, som rada, ze ten navod pomaha, ja nan nedam dopustit a kazdemu to odporucam 😉 a k tym vyrazkam, aj mala ich ma skoro vsade, ale v plienke nastastie nie. tam ju natieram sudocremom a je to v pohode. tak som jej nim skusila natriet aj krk a chrbatik, uvidime, ci jej to pomoze 🙂

adriana111
20. júl 2007

a inak je to super s tymito augustovkamiII 🙂 🙂 🙂

elliana
autor
20. júl 2007

adi, mimi, potnicky asi nie, zrejme to bude z tych kyslych marhul...ona este nikdy nemala potnicky a toto je taky vysyp, strasne drobulinky

elliana
autor
20. júl 2007

adi si tu? Ja ze uz idem spat...

mimi
20. júl 2007

este som to nestihla docitat, kedze medzitym uspavam maleho 😅

adriana111
20. júl 2007

eli, tak asi nepomoze nic ine, len vetrat a vetrat. snad jej to rychlo prejde. v tychto horucavach aj ja nechavam malu na "volnobeh". sice su vsade mlacky, ale jej to prospeje.

elliana
autor
20. júl 2007

mimi, ahoj 🙂 , mne Zoja uz spi, ale akurat som ju trosku prebrala, lebo som si vsimla, ze ma pokadenu plienku a radsej som ju prebalila...a strasne zvyskla, ked som jej cistila cikulku, bobatko moje, ju to musi boliet...som jej natrela pytiol, dufam,ze jej pomoze...
inac nechapem, v noci nikdy nema stolicu a teraz plnu plienku ☹

mimi
20. júl 2007

aj my behame v Evinom ruchu 😀

adriana111
20. júl 2007

mimi, drzim palce, ak sa rozhodnes to vyskusat, budes potrebovat silne nervy. ale stoji to za to. my kym sme to neskusili, nepoznali sme prespatu noc. sice sa mala budila len 1-2razy, ale predsa. a teraz, ked sama zaspava a prespi celu noc, tak je kludnejsia ona aj my 🙂 a navyse uz spava v detskej izbicke s Natalkou.

elliana
autor
20. júl 2007

adi, aj ja za nou chodievam s handrou 😀 ale mna to boli tusim viac, ako ju, som z toho nestastna...

elliana
autor
20. júl 2007

adi a ked bola mala Natalka, kedy si ju dala do vlastnej izby?

mimi
20. júl 2007

elli, takze u vas to tak rychlo zabralo? zajtra rano to uz asi docitam 🙂

adriana, dakujem, dam ti vediet, ci to u nas zabralo 🙂

elliana
autor
20. júl 2007

mimi, zabralo asi hlavne to, ze som bola proste odhodlana a mala to asi vycitila. Vcera som nieco podobne praktizovala, ale bola som na pochybach, ci robim spravne a ci mi to raz nebude luto atd, proste som stale vahala a nakoniec som si isla k nej lahnut...a presne, ako bolo pisane v manuali, mala sa bala zaspat, aby som nahodou neodisla...aj zaspavala a hned sa strhla a kuk na mna, ci som tam

mimi
20. júl 2007

este to nemam vsetko nastudovane, ma sa nechat dieta vyrevat? To jedine ma napada.....

adriana111
20. júl 2007

elli, ja som dala Natalku do detskej izby cca v 9. mesiaci a Ninku v 8. mesiaci. v noci sme sa vyrusovali a mala hned ako sa v noci prebrala, zbadala ma a chcela sa hrat. ked sme ju dali do detskej, akurat Natalka nebola tyzden doma, tak ked sa Ninka v noci zobudila, nikoho nevidela, tak spinkala dalej. a ked prisla Natalka domov, tak uz bola zvyknuta. v podstate si zvykla skor, nez ja 🙂

elliana
autor
20. júl 2007

mimi, kukni si stranu 32 a strany okolo, tam je aj tabulka s casovymi intervalmi

mimi
20. júl 2007

adriana, tak to vam gratulujem ! ja si nieco take neviem ani predstavit 😒

elliana
autor
20. júl 2007

adi, aj ja si asi zvyknem tazsie, ako Zoja...ale ja sa este do toho nejako nehrniem, Zoja spava v noci dobre...teda, neviem, ako ona, ale ja sa budim az rano 😉

adriana111
20. júl 2007

mimi, nie vyrevat ☹ sice malinke place, ale ja som za nou chodila, utisila som ju, potichucky som jej rozpravala, len som ju nebrala na ruky. ona sa potom viac jedovala ako plakala. a ked som pocula, ze len mrnka, tak som za nou ani nesla. prvy vecer bol tazky, sedela som so stopkami v ruke, ale bola som odhodlana, ze nepovolim a ako pisala elli, mala to vycitila. a dalsi vecer to uz bolo lepsie a teraz je to pohoda. 😀