Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

titkovamiriam
4. aug 2008

v sobotu bolo aj tu ,ale len trosku ,stihli sme sa o 16,30 vratit od vody poprskalo a potom svietilo slniecko tak som bielizen aj von vyvesila a vcera nic a dnes je zasa horko a roboty kopec 😠

mimi109
4. aug 2008

tak ja som uplne kakaova boli sme v tom meste s kocarom, nenormalne horko fuj, som ze uz domov nedojdem, lebo ja to mam z mesta az domov do kopca,este kocar s malu a taskami tlacit, parada, no spotena som bola jak mys 😖 😖 😖 😀

titkovamiriam
4. aug 2008

chuda moje ☹ ,ja cakam v robotke tu burku a zatial ani oblacik,len nam uz tri razy vypadla elektrika tak sa pc chvilu blaznili 😒 .horko ako na sahare a strasne dusno 😎

mimi109
4. aug 2008

no ved aj tu vypadalo ze burka dohrmi vetrisko fukalo ale dusno otrasne a kym sme dole zisli uplne jasno horuco sem tam aspon troska fuklo

titkovamiriam
5. aug 2008

tak u nas len trosku poprskalo,ale dnes je pod mrakom a nalada je na bode mrazu,nejradsej by som isla hned spat 😠 ,volala som aj drahemu ci my zobral na poste dobierku no neviem sa mu dovolat 😒

mimi109
5. aug 2008

ahojte tak tu vyzera ze bude zas hic 😀

juj cakam kym sa mala konecne uraci vycikat, ma sacok nalepeny, potrebujem dnes zaniest na rozbor moc a ona jak naschval nechce cikat ked ma ten sacok 😠 😠 😠

titkovamiriam
5. aug 2008

tak u nas leje a leje,milacik mi dobierku prevzal tak bude mat marek poobede zabavu ked bude skladat pismenkove puzzle 😀

to cikanie nezavidim ten sacok ju urcite rusi 😒

wladka
5. aug 2008

cafte 😉

mimi, drtim paste, aby boli vysledky ok 😉 ..na noc je dobry napad.. bez obaaav 😉

titi, co mas malo roboty?? 😀

mimi109
5. aug 2008

no tak som to nakoniec poriesila, zapla som jej vodu teplu mala si macala ruky a vycikala sa 😀 len teraz len ruky by macala 😝

wladi dik, vyzera byt cisty tak snad bude OK , pred tym ked som nosila ho mala uplne do tmava sfarbeny dneska nie a na noc som jej sacok dat nemohla lebo to som potrebovala ranny moc 😒

titkovamiriam
5. aug 2008

mam- dnes tu skapal pes 😲 ,som radsej ked je robota ako ked nieje ☹ -dlho ide cas

mimi109
5. aug 2008

mirima s cim vlastne pracujes?

minule ste tam zaby mali, dnes skapateho psa 😅

titkovamiriam
6. aug 2008

v labaku vo vyvoji farieb,ale teraz v lete je to vacsinou ich tonovanie a ked je pod mrakom tak sem nik nepride,no ako vidim dnes je to vesele uz od rana. 😀 ,idem robit peknu hnedu interierovku 😀

vcera bolo cely den nanic aj doma-starsi boli prec,marek s babkou a ked prisiel tak som si ho vzala este nakupovat do obchodu,potom sme nieco spolu varili a hrali sa s abecedou co mu vcera dosla. 😀 vecer dosial drahy ,ale bol tiez niak bez nalady tak sme uz o deviatej zalahli.

dnes to vyzera na poriadnu horucavu 😀

liska
8. aug 2008

srdecne vas zdravim, kocky moje, my sme sa vratili od talianskej nonny po vyse 5 tyzdnoch,bolo nam super,ale uz sme radi zase doma, teda hlavne asi ja, maly tam mal raj na zemi - more, piesok, bratranec na hranie a rodina na rozmaznavanie = vsetko, co potrebuje k stastiu 😀 isla som tam so sice zivym, ale predsa len poslusnym chlapcekom a vratila som sa s certiskom s rozkami 😝 😎
my sme sa tesne pred odchodom stahovali, sice len o poschodie nizsie, ale aj tak mi to s malym za chrbtom dalo pekne zabrat, teraz uz je to zabudnute, ale vtedy mi veru nebolo do smiechu, prisahala som si, ze nabuduce uz nebudem taka hrdinka, aby som na vsetko zostala sama a pride niekto z rodiny na pomoc...

no a teraz to najdolezitejsie: Wladuska, tvojej Eminke a mojmu Christiankovi prajem vsetko najlepsie, nech ich snicky zostanu este dlho nevinne a sladke, nech ich krociky vedu len po spravnych cestach a nech na ich tvarickach co najcastejsie ziari usmev stastia 😵 😵 😵

titkovamiriam
8. aug 2008

vsetko najlepsie oslavencom 😀 😀 😀

wladka
8. aug 2008

liska, aj som si myslela, ze budete u nonny.. 😉

inak, my mame anginu.. sice nanic den.. ale mala to zvlada bravurne, papa, pije.. tak pohodicka.. 😉 ..stale je jak pokazee radio.. furt kecaaa 😵

a christiankovi tiez prajeme vsetko naj naj naj, vela lasocky, zdravicka a stasticka.. 😉 ..

a nech sa dari v novom bytiku 😵 ..sli ste do vacsieho?.. inak nezavidim stahovanie, ale vidis, ze si to zvladla.. pekne.. 😉 ..

a titi, dakujeme 😵

jana188
8. aug 2008

Emke a Christiankovi prajeme vsetko najlepsie k 2.narodeninkam, vela zdravia, pokrokov a uspechov. Posielame bozteky. pa 😵 😵 😵

adriana111
8. aug 2008

aj my sa pripajame gratulantom a zelame Emke a Christiankovi vsetko najlepsie k 2. narodeninam, nech sa im stale dari, nech su stastni a hlavne stale zdravi 🙂 🙂 🙂

mimi109
9. aug 2008

aj my prajeme s oneskorenim Emke a Chrisovi vsetko najlepsie k 2. narodeninam posielame cmuk cmuk

mimi
9. aug 2008

ahojte, aj ja na vas myslim a taktiez sa pripajam ku gratulacii Emke a Christiankovi! Vsetko najlepsie Vam prajeme, hlavne vela zdravicka a nech robite rodicom len radost!!!!!!!! Cmuk, cmuk 🤐 🙂
Ten cas starsne rychlo leti, pred rokom sme tu pisali o prvych oslavach a uz tu mame druhe.... Tak ako prebiehaju tieto?

My sme sa akurat vratili z minidovolenky 😅

mimi, uz planujete druhe? 😉

gabika146
10. aug 2008

ahojte onekorene ale aj my vsetko naj boli sme na dovce bolo uzasne aj ked sem tam prslo maly mi zaspavam o 20takze som si uzila veceri 😀
a dnes cely den dospavame aj s tatom

mimi109
10. aug 2008

mimi a kde ste boli?

gabi caues, tak uz ste aj domka, aj foto bude z dovolenky?

titkovamiriam
11. aug 2008

ahojte,pridala som niake fotecky,moc som ich nepopisovala,mam frmol a od zajtra dovolenku-taku jazerno-zavaraciu. 😀 .vcera sme boli na tych lietadlach -to bola parada a naposledy som tolko ludi pokope videla na 1.maja za totaca 😀 😀

mimi109
11. aug 2008

miriam uzi si dovcu 😉 idem kuk foto

mimi
12. aug 2008

ahojte, ta kde ste vsetky??? 😕

mimi, boli sme v Piestanoch, ale iba na tri dni 🙂

atiatko
12. aug 2008

Ahojki babenky,
uplne v prvom rade Emuske a Chrisovi dodatocne krasne narodeinky - nech je este vela rocikov pre nich takych krasnych a bezstarostnych, nech su zdravucki a nech ich neopustaju napady na vsetky tie uzasne detske zbojstva .... a na tisickrat cmuk cmuk cmuk ......
My sa stale niekde tulame, same vylety a navstevy - dovolenka mimo SR nehrozi - ja sa na to este s nohou necitim, chodim na rehabky (kombinujem to s vyletmi) a uzivame si to, ze sme spolu a ze sa zatial nemusime s ocinkom ucit - od septembra nas to caka znovu - zobrali nas na Mgr. takze pokracujeme - ocino v BA a ja v Trnave 😉 bude trosku srandy pre mna s tym dochadzanim, no ale zobrali nas 8 Bc. spoluziakov takze to nejako zvladnem - su to len vikedny. Do prace sa nechystam - chcem si vychutnat Petulkove uzasne obdobie spoznavania a tajnych spolkov raz so mnou a raz s ocinkom a v klude "bez stresu" (z roboty) si urobit 4.rocnik. No a potom snad sa podari na statnice s babatkom v brusku .... no nechem si nic planovat .... aby znovu do toho nieco neprislo (polsky kamion a ja pod nim ... 😠 😀 😀 😀 )

Znovu sme mrknem - zatial paaaaa ............ 🙂

mimi
12. aug 2008

ahoj atiatko, pridavam sa k tebe a od septembra budem aj ja zarezavat v skolskych laviciach 😝 😀
Aj sa tesim a zaroven obavam ako to zvladnem..... budeme si navzajom dodavat sily, co povies? 😉

My uz mame tiez po narodeninovych oslavach a sa mi zda, ze sa Kubko zacina rozkecavat 😀

ati, vy ako nocnikujete? Nasmu malemu sa akosi nechce, ale dnes sa naucil dve slova, cikat a kakat, ale este ich nevie praktikovat 😀

gabika146
13. aug 2008

ahojte my sme sa dnes po dlhej dobe vykakali do nocniky uz nemame plienky len na noc ale ked sa neopytam ujde mu 😖
my zaciname teraz oslavy tento vikend aj tatinove a jakubkove aby som mala potom klud a oslavila len s odinou 😖
dnes ideme kamoske na cely den nejako s akazi pocasie takzatial ahojte
mimi dvd nic??? 😖 chcela by som toho nodyho

mimi109
13. aug 2008

ahojte babiky 😉

gabi dnes sa mi tie DVD vratili domov, kapanek tomu nerozumiem, akurat mi ich postarka doniesla, som to otvorila a 1 bolo prasknute, by ma zaujimalo co s tym kto robil 😠 takze to prasknute napalim este raz a tam pridam este aj toho noddyho a poslem to doporucene, a dufam, ze ti to uz v poriadku pride, lebo ak nie poriadky pojdem na postu robit 😠 😠 😠

jej tak tu sa ide studovat? super, drzime prsty nech to vsetko perfektne zvladate 😵

mimi neboj aj praktikovat sa naucite, my praktikujeme uz davno, len aj cikat aj kakat ma rovnake pomenovanie - KAKA 😀

mimi
13. aug 2008

mimi, dnes sme behali doma bez plienky a zrazu som pocula ako taku fontanku, pozriem sa lepsie a to Kubko cikal na koberec a nocnik vedla neho 😠 hlavna vec, ze je povedat cikat, asi este nerozumie co to znamena 😅

zase sa nam pokazilo pocasie, dnes som chcela malemu kupit okuliare, sa mi do toho mesta ani nechce...

gabi, vas tatino ma tiez narodky v auguste? Vsetko najlepsie prajeme tvojim chlapom! 🙂

wladka
13. aug 2008

cafte 😎

ati, mimi.. tak vy skolacky 😉 .. ja tiez zacnem ucit na rigo skusky 😝 , a potom sup na interne, na velky doktoraaat 😵 .. 3 roky nejak zvlaaadnem 😝 , to uz zacnem ucit, tak budem tam zamestnana.. tak budem studovana a platenaa 😵

ani som sa nepochvalila, presne na 2.narodeninky zacala cikat do nocnika.. ale bez toho aby som sa pytala.. proste ona sama si ide, akurat krici, ze nech idem pocuvat (to som na nej praktizovala, ze som ju volala, aby pocuvala ako cikam 😅 ), tak krici, a potom tlieska, ze cikalaaa.. alebo ked este len ide, tak povie, idem cikat do nocnika.. 😵 ..aj kaka tam.. takze to mam poriesene.. sa tesim.. 😵 ..ale akurat ked ideme niekde, tak jej davam plienku, aj na noc.. a ked ma oblecene gatky, ci gate, tak si ich pekne stiahne a cika do nocnika.. 😵 no zlata je.. neviem ako poriesit s tymi prechadzkami.. volako to skusim, ze pojde bez, a beriem rezervy.. 😉 ..uvidime.. u nas na dedine v pohode, bez plienok.. vydrzi, a doma az cika.. ale do mesta.. 😝

mimi, piestany???? 😠 😠 to si nevedela povedat, mohla som vybehnut na fare.. ved polhodinka.. ☹ ..kusek.. no krucinaaaal.. 😀 nabuduce, ju?

gab, uzite si oslavy.. 😵