Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

jana188
31. júl 2007

tiez som mala v plane ist skor spat ale cucim tu a citam o 106.
sladucke snicky

elliana
autor
31. júl 2007

no, ja az teraz, som konecne dozehlila a idem zalahnut...inac, kazda manualna cinnost ma stoji kopu sebazaprenia...sa mi tak strasne zhorsil ten ekzem, ze uz mam popraskane cele dlane a take praskliny, ako zarezy nozom....boli, boli ☹ ☹ ☹

elliana
autor
1. aug 2007

bre ranecko 🙂 🙂

mimi109
1. aug 2007

ahojte babenky no ja som uplne KO uz od rana 😖 tatik dosiel z prace vcera ako velka voda samozrejme malu zobudil tak som jej dala mlieko s tym ze zaspi ale ona sa zmenila na zajacika enerdzajzera a do pol 12 bola hore a ja s nu 😒 😒a tatinko si spinkal od 10 😠 a rano o 6 uz mala bola hore

narcisa
1. aug 2007

ajoj babenky
ste ma potesili s tymi zubkami 🙂 Takze narodeninovu tortu budeme zase len zuzlat.... hihi za tyzden to nestihneme a mozno aj hej 10.teho este daleko ci nie?

titkovamiriam
1. aug 2007

ahojte!Konikov sibe nadalej tak len v rychlosti.Kolegini vcera zistili rano ze je tehotna a vecer porodila 😀 😀 😀 😀 😀 ,cely cas si myslela ze ma nador,pretoze roky nemohla otehotniet a teraz s tym nepocitala.nastastie ma zdraveho syna,tak som jej povyberala vecicky,jej segra pre ne pride,maju teraz v rodine fofry aby vsetko prichystali ked pridu domov 😀 😀

elliana
autor
1. aug 2007

miri, to nemyslis vazne...ved to je ako z knihy, sa mi ani nechce verit.To fakt nevedela vobec, ze je tehu? A ked ju vysetrovali, tak jej tehotenstvo nezistili?

titkovamiriam
1. aug 2007

ona zevraj nesla k lekarovi lebo sa bala a az vcera ked jej uz bolo naozaj zle,tak sla a vecer rodila.Uplne podrobnosti este neviem ved jej segra vsetko vybavuje ,jej drahy to vcera oslavoval,no hlavne ze su v poriadku.ona je dost silna fajciarka a este aj robotu mala taku dost blbu plnila praskove farby,tak snad to bude ok aj dalej.

wladka
1. aug 2007

titi 😕 co to tot ot ot?? neverim..ani pohyby necitila?? nic?? 😕 .. no zvlastne.. kolko ma rokov?

titkovamiriam
1. aug 2007

32rokov,ona citila pohyby,no myslela ze je chora,neviem este som s nou nehovorila a asi tak skoro nebudem,je to divne no hlavne ze nerodila v robote 😀

wladka
1. aug 2007

boooze.. 🤐 ..nemam slov.. 😅 ..ale aj tak,prajem jej vsetko dobreeee..

titkovamiriam
1. aug 2007

a ten sok pre celu rodinu a to zariadovanie a vybavovanie. 😠

adriana111
1. aug 2007

teda miri,to musel byt poriadny sok 😲
ale nechce sa mi verit, ze netusila, ze je tehotna 😨

titkovamiriam
1. aug 2007

neviem ,nemala by dovod to tajit a ked aj jej segra s ktorou byvaju nic netusila -fakt neviem

elliana
autor
2. aug 2007

bre ranko babule, akosi tubyva ticho...ja pri Zoji moc nestiham a vecer uz padam od unavy na hubu...a tie faktury, zase sa s nimi idem trapit cely den, bleeeee 😝

titkovamiriam
2. aug 2007

akosi tak asi vsetky a ani nervy na konika nez sa otvori 😠

wladka
2. aug 2007

cafte 😎

aaale ste toho popisali 😝 ..ale nie.. tak toto je priklad toho, ze cim su deticky starsie, tym menej konikujeme 😀 ..ale pochopitelne.. neda sa niekedy..

idem za emus, spi vonku, ja sa zvalim na hojdacku, precitam par stran hrubej knizky.. ktoru citam mimochodom mesiac, a som na 50 strane 😝 .. tak dnes pokracujem.. pekny dnik 😉

adriana111
2. aug 2007

ahojte 🙂

vratili sme sa z mesta z prechadzky a teraz ideme kupkat. ale najprv sa mi musi naohrievat voda, pretoze mame v meste odstavku teplej vody 😝 je to hrozne 😖 , ale nastastie len tento tyzden a zajtra by uz mala byt 🙂
takze, kym sa vsetci poumyvame, este sa tej vody naohrievam 😒

titkovamiriam
2. aug 2007

ahojte,my sme dnes vonku boli dva razy a aj na zmrzke.Paci sa mi taketo pocasie ked nieje moc horuco.Dobre sa prechadza a s kamoskami klebeti 😀 .tiez sa ideme kupkat decka si pochutnali na paradajkovej polievke dnes som tam nakrajala aj cele paradajky a okrem syra som tam nasypavala aj pazitku-mnam-mnam,inak mame neurekom paradajok tak budem robit stavu a mozno aj kecup,aj led s tym je viac roboty 😠

adriana111
2. aug 2007

dnes nikde nikoho?! ☹

narcisa
2. aug 2007

ahojte baby

adriana111
2. aug 2007

aspon niekto tu ponocuje 🙂
ahoj narcisa 😉

adriana111
2. aug 2007

narcisa, tebe bude mat Dianka coskoro 1 rocik 🙂 uz mas nejaky darcek?

wladka
2. aug 2007

ahojte 😉

adriana111
2. aug 2007

ahoj wladka, uz som chcela ist spinkat.

ako sa dari? kolko stran si dnes precitala? 😉

wladka
2. aug 2007

co myslis?? 😕 3 a schrupla som si.. na hojdacke sa neda inak 😅 ..

ale idem aj ja spat.. 😉 .. bru nocku

adriana111
2. aug 2007

dobru 🙂

elliana
autor
3. aug 2007

dobre ranko...wladi, ja ti normalne zavidim, ze si vies schrupnut cez den...ja tiez mozem, ked Zoja spinka, ale akosi to neviem....stale rozmyslam, kolko toho mozem urobit, ked Zoja spi a co vsetko mozem stihnut...upratat, umyt okna....ja som uz asi trosku "chora"...musim sa naucit oddychovat, bo ma raz porazi

mimi109
3. aug 2007

caute babenky dobre ranko vam prajem 😉

dnes bude asi prsat vonku je riadne zatiahnute kurnik sopa a ja potrebujem ist do mesta 😠

mimi109
3. aug 2007

kukam ze tu dako viazne komunikacia ☹ 😒 😖 😢 😕