Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
9. aug 2007

aj ja milujem take co sa pihlasia poburia a odidu 😠

adriana111
9. aug 2007

zaujimave citanie, ale cas pokrocil, idem buvinkat.
dobru nocku 😉

wladka
9. aug 2007

uha, to je teda tema!! 😎

idem aj ja.. bru nocku 😉

elliana
autor
10. aug 2007

bre ranko....oslavenci ako? citam, ze Eminke idu zubky...juj, my tiez slinime, dasna opuchnute a ani neviem identifikovat, ktore, cele to ma nejake bolave a nie a nie sa predrat zubky...no nic, pockame

mimi109
10. aug 2007

dobre ranko babenky, tu je dnes dako pod mrakom 😒

mimi Kubkovi k jeho dnesnym 1. narodeninam prajeme vsetko dobre vela zdravicka, lasky, stasticaka a stale dobru naladu a usmev na perach posielame s Mariankou cmuk cmuk na licka 🙂

mimi109
10. aug 2007

halooo kde ste???

gabika146
10. aug 2007

ahoj mimi ja som tu uz som hore skoro od9 a maly stale spi 😲

mimi109
10. aug 2007

fiha aky spchtos my sme dnes vstavali o 7 a mala prave zaspinkala

adriana111
10. aug 2007

dobry vecer 🙂

mimi, aj my prajeme Kubkovi k 1.rociku vsetko najlepsie, zdravie, stastie, lasku 🙂 🙂 🙂

ako sa vsetci mate? my sme v pohode, boli sme dnes na dlhokanskej prechadzke, tak som trochu utahana. malinka uz spi, Natalku este mame na prazdninach a ocino je stale v praci. tak ja som tu. je tu este niekto? 😨

gabika146
10. aug 2007

ahoj aj ja som tu idem este maleho okupat a tatik pojde uspat dufam ze nezaspi zase s nim 😠

adriana111
10. aug 2007

ja malu kupem o siedmej, o pol osmej vypije flasku mlieka a o osmej ju polozim do postielky, pohladkam, ulozim, odidem, privrem dvere a za par minut spinka. dnes jej to trvalo cca 2 min. 🙂

dadus
11. aug 2007

ahojte kocky, mimi je prave doma a oslavuje Kubkov rocik, pozdravuje a uz coskoro sa ukaze, len momentalne nemaju net, ale uz coskoro bude 😉

mimi109
11. aug 2007

jej dadus super ze si nam tu napisala 🙂 uz som rozmyslala co je s nou ked sa tak dlho neukazuje

dadus
11. aug 2007

su v pohode, akurat vcera sme u nej piekli tortu pre kubka, tak ako sa nam na zaciatku darilo, na koniec to dostalo necakany zvrat, zacal sa nam priserne topit krem, ktrorym sme zdobili tortu, no tak hadam to mimi zachrani slahackou....urcite teraz oslavuju v plnom prude, tak hadam sa vecierkom alebo zajtra ozve, to uz by mohli hadam mat net 😉

mimi109
11. aug 2007

ved uz som chcela vam nabehnut do temy Zilina len si bola rychlejsia 😉

dadus
11. aug 2007

mimi asi telepatia 😅

mimi109
11. aug 2007

😀 veru

dadus
11. aug 2007

ozaj vsetko najlepsie vasim babatkam augustovky 2006, sak uz mate doma rocne ratolesti a isto tu pod chvilou nejake oslavuje svoje preve narodeniny, tak vela zdravicka a mamicky pevne nervy, ked budete loptosov nahanat 😀

mimi109
11. aug 2007

diiiiiiik dadus my mame o 2 tyzdne 🙂
kukal som albumik Marcelka je rozkosna 😉

dadus
11. aug 2007

takze teba oslavy este len cakaju 😉
dakujeme, uz budu o chvilu plne,tak musim nieco povymazavat 😀

mimi109
11. aug 2007

no ved uz som si spisala zoznam co vsetko treba pokupit na oslavu 😀 a buduci tyzden alebo ten dalsi idem nabehnut na obchody s hrackami 😀

aj v Ziline je take na prd pocasie? 😒 tu je zamracene aj chladno dako

dadus
11. aug 2007

no tu sem tam vykukne slniecko, alebo nejaky ten luc spoza mraku, ale prsalo doobeda, teraz je fajn....ok idem ja het, aj malu "vyvencit" 😀

mimi109
11. aug 2007

papa dadus my tiez na chvilu pojdeme ked sa mi mala zobudi

wladka
11. aug 2007

caume caume.. ako? 😎

ja si lebedim pred TV, emi spinka.. muza mam na festivale hudby 😠 ..ale povedala, som ze moze ist.. moja chyba 😅 ..uz teraz banujem.. 😝

a vy co? porabate? vidim, ze elli nestiha, pri tych sesterkach.. 😉

mimi oslavuje.. inak, kubinkovi vse naj naj naj, a plno usmevov 😵 🤐 cmuuuuk.. idem pokukat vase fotocky.. neviem co od nudy mam robit.. 😕 .. ohlaste sa.. 😉

jana188
11. aug 2007

ahoj wladi, mala uz spinka?
oslavovali ste uz?

mimi, Kubkovi prajeme vsetko naj

adriana111
11. aug 2007

ahojte baby 🙂

po dlhom case mam rozpozerany film v TV - na Prime "Mesto anjelov", tak som sem len nakukla. este sa mi dopiera posledna varka pradla, nejake riady v kuchyni a potom uz budem lebedit pri telke.
a zajtra ideme konecne pre Natalku, konecne zas bude doma, uz mi tu chybalo to jej rapotanie 🙂

wladka
11. aug 2007

jani, my az 19.8.. bo su vseci po dovolenkach, aj segra.. to je emkina krstna.. tak sme to odlozili..a vy ako? kedy to ma rocik?

adi, ze rapotanie 😀

gabika146
11. aug 2007

ahojte my sme sa prave vratili z oslavy a ideme maleho okupkat a spinkat
my oslavujeme28 aj tatinove aj kubkove narodky dali sme upiect tortu futbalove ihrisko s loptou 😀

jana188
11. aug 2007

adi Natalka ti to zachvilku vynahradi a tak skoro uz ticho nebude 😀
aj ona sa uz na vas urcite tesi

my sme dali dnes maleho na cely den babke a my sme zhanali darceky a autosedacku. a prisaham ze ked mi maly cely den neda pokoj tak som viac oddychnuta ako dnes po brutus nakupoch. som uplne ko a muzicek ani nehovorim

wladka
11. aug 2007

gabi, pekneee 😵 ..my mame mesiac so smoulinkou, a hviezdicku- tam bude jednotka, a meno 😉 ..sak pofotime..aj vy.. 😉

jani, aj ste si pokupili??