Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
29. aug 2007

pokusim sa co najskor 😉

wladka
29. aug 2007

jasaaan... 😀

inak, musim ti povedat.. uspechy v zaspavani v postielke pokracuju-. sice uz menej vyspevuje, zaspava sama, s macikom.. 😵 ..mame ritual, urobime moja moja emke, mackovi, potom pusinku mamke, mackovi.. dobru noc.. ja si lahnem, este troska nanana vyspevuje.. a sekne to s nou 😀 ..

kojim menej, uz len vecer, a v noci 1X..ale nevyzera to tak, ze skoro s tym prestaneme.. bo cez den sa prituli, ukazovacikom nasmeruje, a mammmm... taha mi tricko 😒 ..dufam, ze to prejde.. 😅

adriana111
29. aug 2007

wladi, zlata je 🙂

my mame tiez take uspavacie vecerne ritualy. malej to pomaha. ja uz nekojim, ale mliecko je jej najoblubenejsie. a po okupkani a obleceni do pyzamka si lahne v nasej posteli, zoberie si svoj vankusik, svoju plienku(bez tej ani krok) a zacne vykrikovat papat, papat. a ked je hladna, tak si aj cez den ide pre vankusik a papat, papat. vtedy by som spapala ja ju 😅

mimi109
30. aug 2007

elli Zojke prajeme vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam vela zdravia stastia lasky pripajame cmuk na licko 😉

elliana
autor
30. aug 2007

jeeej, mimi, dakujem, hlavne toho zdravicka, ale vyzera to tak, ze dnes s nou pobezim k doktorke, strasne zacala kaslat a bojim sa, aby jej nechytilo priedusky...aj ja sa citim akosi horsie, neviem, co to je, ale pripisujem to vycerpanosti. Vcera sa tu zase pretriaslo asi z 12 ludi a nikoho netrapi, ze Zoja a ja potrebujeme klud. No nervy a dnes ma milacik rocik a je chorucka, ma to trapi...

gabika146
30. aug 2007

aj mi sa pripajame a prajeme vsetko naj naj rychle uzdravenie aj my sme soplavy ☹

adriana111
30. aug 2007

elli, Zojke prajeme vsetko najlepsie k 1. rociku a hlavne toho zdravicka, nech rychlo vyzdravie. a ty samozrejme tiez 🙂

wladka
30. aug 2007

elli, co si z toho robis hlavu.. ja viem, ze to je take.. aleco uz.. nerozkazes si.. inak, vsetko naj naj k narodeninkam malej slecinky.. 😉 .. dnes si naordinuj klud, liecte sa obe dve.. ano??.. povinne.. spanok, cajik, tulte sa v posteli, maznajte a nic nerobte.. 😉 ..rychlo sa vyliecte..

mame sa ostatne?? tu je taky necas, ale mala spinka na dvore, aspon si prevetra pluca.. je fajn vzduch.. 😉

adriana111
30. aug 2007

pridala som fotočky 😉

jana188
30. aug 2007

Zojke prajeme vsetko naj naj k narodeninkam a skore uzdravenie.
a nabuduce tych navstevnikov povyhadzuj, ved potrebujete klud.
moj drahy sa uz naucil ze sem nema vodit navstevy ked je maly co len trosku soplavy.
malinky akurat spinka, tak mam chvilocku cas, svokra s nim doobeda bola vonku tak som si stihla pozehlit a teraz uz len netujem 😀

manzelik stale vymysla ze by sa chcel stahovat. ma taku predstavu ze krasny rodinny dom a zahradka a tak. Na tom by ani nebolo nic zle ale obaja sme take "panelakove deti" a neviem si dost dobre predstavit ako by sme to zvladli v dome. Aj som zvyknuta ze sa odtialto dost rychlo dostanem co obchodov ked potrebujem, aj skolku aj skolu mame tu blizko a babky by to k nam mali daleko, proste stale mam nejake vyhovorky ze preco nie. a cele vecery a tom debatujeme. A to este nehovorim o financnej stranke a muzicek to vidi cez ruzovucke okuliarky. Sory ze vam to tu tak pisem ale sa ani nemam komu vykecat, babkam to zatial nemozem spominat a s kamoskami som velice malo-su bezdetne. a vonku s ostatnymi mamickami preberame ine zalezitosti-deticky, plienky strava.....

adi neskutocne krasne baby mas a ninka kde vsade zaspi... no to len cumim

wladka
30. aug 2007

adi, videla som.. tu vlasanu!! 😵 podarenaa.. 😀
😀 😀 😀 😀 😀

jani, rozoberat to treba.. treba preberat vsetko pre a proti.. myslim, ze neskor dospejete k vhodnemu zaveru.. 😉 sak uvidite.. my byvame v rodinnom, a je to uplne ine.. ja to viem porovnat, bo som byvala v blave 12rokov, a 3 roky v brne.. mesto a dedina je rozdiel.. viem to posudit mna vlastnej skusenosti..

mimi109
30. aug 2007

kade sa flakate dievky???

wladka
31. aug 2007

mimi, to pises teraz, ked najmenej piuses??? 😀 😝 ..kde si sa flakala doteraz? haaa? 😉

ale ja som tu kazdy vecer, a vzdy kukam, ze posledny prispevok je len odomna.. tak nic.. a vtedy, ked si pisala ty, to som uz kukala dvd..

adriana111
31. aug 2007

jani, s tym domom je to aj u nas. manzel by rad isiel do domu, zatial byvame v panelaku. nevravim, mne by sa tiez pacil taky maly domcek, ale nestiham upratovat podla mojich predstav ani tento nas 3 izbovy byt a potom by pribudla este zahradka a starosti okolo domu... a na domcek v meste akosi nemame a na dedinu by som nechcela ist. tiez som si uz zvykla, ze sa vsade dostanem peso, obchod na skok, skola, skolka, praca - vsade sa dostanem peso. takze aj my riesime dilemu. mozno neskor, ked baby vyrastu.

a baby, dik za pochvalenie mojich bambuliek. ono vsetky deticky su nadherne, ale pre kazdu maminu su tie jej uplne naj. ony su ako anjeliky na fotkach, ale vedia potrapit okolie svojim spravanim. su totiz obe tvrdohlave (po mne aj ocinovi) a ked si chcu nieco presadit, tak presne vedia ako. dokonca uz aj ta mala. vravim, ze ked vyrastu, tak nas s muzom aj predaju. a je zaujimave ako su na seba naviazane a ako sa Ninka tesi, ked vidi Natalku. uvidime, ake budu, ked trochu podrastu...

mimi109
31. aug 2007

gabika Kubkovi vsetko najlepsie k narodeninam vela zdravia stastia lasky a usmev na tvraicke praju mimi109 a Mariannka posielame cmuk na licka 😵

mimi
31. aug 2007

Vsetko najlepsie oslavencom, vela ,vela zdravicka !!! 🙂 🙂 Kubko je uz posledny, vsak, gabi?

adriana111
31. aug 2007

ozaj, aj my zelame Kubkovi vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

jana188
31. aug 2007

pripajame sa ku gratulantom a poslednemu clenovi augustoviek prajeme len to naj naj naj.

papa

elliana
autor
31. aug 2007

Babyyyyyyyy, konecne sme same...ja a Zoja a este aj MM, vdakaBohu, uz som to potrebovala...

Gabi, vsetko naj, naj, naj Kubkovi...
inac, baby, mna vcera chytila taka nostalgia, som si pospominala na vsetko, co sa dialo pred rokom a az mi slzicka vysla. Normalne nebyvam taka sentimentalna, ale asi to je tym, ze starnem 😉 😅

gabika146
31. aug 2007

ahojte dakujeme pekne
a zacali sme krasne chodit sami vcera vecer a dnes pobehal cely bytik 😀
do roka a do dna sa nam to splnilo 🙂

wladka
31. aug 2007

elli, ja vsetko odznova zacinam.. jaj sisnuta.. v den porodu, ze uz som bola na ceste, akurat som rodila, akurat to a to,.. to a to.. 😀 ..a postupne kazdy den.. 🙂 ..

jeeeej, kubkovi, vse naj naj 😉
..to ma pekny darcek, ze chodi.. 😉 no aspon nezabudnete.. 😝

oozaj, baby, som sa chcela spytat, maju deticky vankusik?? spia na nom??

adriana111
1. sep 2007

ahojte baby 🙂

vcera vecer som mala vychadzku, tak som nebola doma. som sa trosku odreagovala, niekedy je na mna cela ta rodicovska dovolenka akosi privela. samozrejme, ze si Ninku aj Natalku uzivam, som rada, ze ich mam, ale niekedy by som prijala riesit aj ine starosti, nez to, co dnes budem varit alebo kde je aka cena mlieka, ci plienok ☹ tak som bola vcera s kolegovcami vonku, trosku mi porozpravali, co nove v praci a ako im tam chybam (dobre to padne, ked clovek vie, ze sa bude mat kde vratit po RD 😉 ) trosku som pookriala a dnes zase riesim tie zalezitosti okolo plienok a pod. ...

elli, mna tiez chyta obcas taka nostalgia, ze ako to bolo vtedy a vtedy...tiez sme spominali, ze pred rokom aj par dnami som este bola "pokope" a uz nam tu cupita takato princezna 😉

gabika, to je super darcek 🙂 aspon si budete presne pamatat, kedy zacal sam chodit 🙂 do roka a do dna - to je pekne 🙂

wladi, Ninka este spava na rovnom, bez vankusika a ani sa jej ho tak skoro nechystam dat. Natalka sice vankus ma (asi od 2 rokov), ale aj tak najradsej spi na rovnom, vzdy sa z vankusa zosuchne 😉

gabika146
1. sep 2007

ani mi nespinkame na vankusi a nechceme byt ani zakryty tak to budem msiet riesit asi spacim vakom lebo ma studene rucky 😖

adriana111
1. sep 2007

gabika, studene rucky vraj nevadia, horsie je studeny nos alebo zatylok 😒
inak mne obe baby spavaju odokryte, kedykolvek pridem do ich izby, tak su odokryte

wladka
1. sep 2007

to aj my.. tak som to vyriesila pyzamkom, a ponozkami.. myslim, ze to neuskodi.. 😉 .. a cez zimu, dam teplejsie pyzamo.. 😀

tak na rovnom? bo som kukala film 😀 , a tam babo ako nase spalo na vankusi..a jak pekne.. 😅

mimi109
1. sep 2007

cauteeee 🙂 som dnes cely den upratovala zajtra mame tu oslavu Mariankinu tak nech je tu cistucko 😀

wladi mne mala spava na vankusi od malicka mala bez neho nevie zapsinkat 😉
a tiez spava odokryta aj ked som jej ked bola mensia popod madrac zahrnala deku sa vykopala 😅 tak sme pouivali vak len uz z neho vyrastla treba nam na zimu kupit vacsi teraz je uz dost chladno u nas v noci tak jej davam body s dlhym rukavom puncosky a tensie pyzamko

mimi
1. sep 2007

mimi, tak nech vam dobre dopadne oslava, budeme na vas mysliet !!! kolko ludi pride? co chystas?

wladi, my na rovnom spime.

gabika146
1. sep 2007

aj ja som robila generalku bytu na svadbu cely den som makala ako blazon 😖
baby uz len 2tyzdne 😀

wladka
1. sep 2007

gabi, smaria.. blizi sa to.. 😉

mimi, a neni moc naobliekana?? pancusky a pyzamko?? a co budes cez zimu? 😨

a oslava nech sa vydari.. drzim paste a tesime sa na fotosky.. 😀

mimi109
1. sep 2007

wladi mala len take tenke pyzamko ma a tu u nas na severe je v noci dost chladno uz teraz 😒

ja este peciem teraz kolac na zajtra by som zajtra nestihla 😅

diiiiiiik dufam ze oslava dopadne dobre

gabi veru uz len 2 tyzdne 😉