Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
23. sep 2007

😀 😀 😀 😀 😀

wladka
23. sep 2007

mimi,naaaa ze sa nehanbis, takto ocuvat 😀 😀 😀 ..bruuu 😔

idem aj ja..papapapa 😉

elliana
autor
24. sep 2007

halo, halo, spachtosky este spia???? My sme mali celkom fajn noc, som myslela, ze bude horsie, ale vstala len 3 krat, aj to len na chvilu. A vstala az teraz...a ja s nou 😉 🙂

mimi
24. sep 2007

dobre ranko 🙂 vy ste tu teda popisali, v tom najlepsom som odisla, coo? 😝 😀

wladi, suprova fotka, si hotova modelka!!! 😉

mimi109
24. sep 2007

ahojte tak my sme spinkali pekne celu noc do 7 to mame kazde rano budicka ale sme sa do 9 vyvalovali

idem vas len pozdravit a pekny dnik zazelat a bezim k tej mojej duraselke 😀 tak snad neskor vecr paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😉

alena1
24. sep 2007

ahojky babule,teeeeeda ste toho popisali,ako za starych cias🙂

my mame odber krvicky za sebou,no,sme sa uplakali.......o dusu......
neslo nam vziat z ruciciek("nemame zilky"),tak nakoniec po dlhom trapeni nas poslali na hematologiu,odobrat z palceka.....(nemohli hned?)
to uz bola "pohoda".......
takze sme obaja zmoreni a ideme do hajan.......

pekny,slnieckovy dnik......

gabika146
24. sep 2007

baby uz mam fotky na MS 😀 😀

jana188
24. sep 2007

ahojte
gabi super fotky mate, velmi krasna nevesta si bola a maly...no nemam slov...chutnucky

pekne ste sa rozkecali. len tak dalej...

wladi noooo, fakt nerobis modeling? a v tv ste boli suuuper

liska, fajnovu dovolenku ste mali, len tisko zavidime 😉

ja tiez nic nestiham a chlapi mali asi nejaky virus

wladka
24. sep 2007

ahojte 😎

idem aj ja kuk foto.. 😉

alenka, ojoj.. 😒 take trapeni..ale bude dobre.. a kvoli comu mu ju brali?

jani,ahoj..dlho si tu nebola, asi kvoli tej chorobe.. nic nie je horsie, ako mat choreho chlapa.. ze? 😉

no, idem ja cosi porobit, kym emi spinka..

mimula, veru, v najlepsom.. 😉 .. ale najlepsie je, ze som ostala kvoli cadcanke 109, a ta aj tak zmizla prv spat, ako ja 😝 😅

mimi109
24. sep 2007

ahojte tak sme boli cele poobedie vonku mala od 7 spinka unavena bola lebo aj pochodila si dneska vonku

wladka 😅

alenka a preco vam brali krvicku?

gabi krasne fotecky krasny par ste 😉 😵

nelinka
24. sep 2007

ahojte babenky,

prave som dopozerala vase fotocky a mate ich krasne....

gabi/fotos zo svadby su nadherne...

snad uz budem tu pri vas castejsie... zo stavbou domceka uz pomaly na teraz koncime...chceme ho nechat cez zimu prevetrat a usadit aby nam potom nevlhli steny a nepukali podlahy.....hoc pravdu povediac ja by som najradse ho cely hned dostavala a pozariadovala a sup na vianoce tam byt ale nebude to tak....
nas plan je v jari dokoncit a v lete na buduci rok uz byvat..no este je vsetko vo hviezdach...

dnes sa zacala mi skolicka tak zacinam makat...snad to nejako zvladnem...ale musim sa priznat ze zaludocne nervy mam uz teraz... 😖 😝

vy ako mate babenky? a vase zlaticka?

si predstavte ze este len teraz nam vysiel treti a tlaci sa uz aj stvrty zub...a to pevy nam vysiel az v 9tich mesiacov... nam to akosi omeskava...

a ku podivu ked s prvym boli trampoty tak tieto ani som nevedela ze uz sa prerezali..talinka bola trosku taka nervoznejsia ked sa blizil vecer a tak som jej sla trosisku pomasirovat dasienka a co tu zrazu zubcek uz von...to bolo radosti ...chichi

behame, uz sme stihli zletiet zo schodov a orypat bradu a aj hlavu no a modriny su samozrejmostov...minule sa rozutekala dole brehom a aj to tak dopadlo...esteze bolo chladnejsie a mala na sebe hrubse veci... 😲

mimi109
24. sep 2007

pridala som nove fotos 😉 😀

wladka
24. sep 2007

109, co sa uskrnas?? zase ocuvas? nehanbis sa??? ha?

neli, ahooooooj.. 😎 daaavno si tu nebola.. a domcek ako? mate z katalogu, ci?? jasne, musi postat.. 😉

liska
24. sep 2007

baby, sorry, ak to bude necitatene, Chris mi hodi fasu s vodou na kavesnicu,tak mi nefunguju niektore ismenka 😀 som sa reto vcera nariojia k vam,ae uz na to kasem,kedze to nevieme oravit ☹ 😀 😀 😀
wadka, mne robi may to, co tebe a ostatnym babam, takze nie tvrdohava,ae 13mesacna 😉 jednoducho zacinaju skusat, kde mame hranice 🙂

nelinka
24. sep 2007

wladka...domcek z katalogu euroline

adriana111
24. sep 2007

Dobry vecer, baby 😉
ked tu chvilku nie som, tak stihate toho toooolko popisat. ale aspon je co citat.
ako vidim, chlapi neposluchaju 😒 nic nove pod slnkom. za tie roky, co sme spolu (7rokov manzelia), sme takych burok mali neurekom 😖 ja som vybusny typ, ja hned vybuchnem a MM je kludas na zabitie. jeho nic nevytoci (akurat Natalka, ked nechce jest 😉 ) s MM sa ani povadit neda, pretoze ja soptim a on mi neodpoveda, co mna vytaca este viac 😠 , ale uz som sa za tie roky naucila, ze zbytocne sa jedujem. ale na druhej strane je to jeden bombovy chlap, ktory miluje svoje dcerky (snad aj mna 😉 ) a aj sa o ne dokaze bez problemov postarat. a uz si zivot bez neho ani neviem predstavit. ale tiez sme mali chvilky, ked by som ho najradsej poslala kdesi... 🙂
a co sa tyka nasich malych augustoviek, co pisete, akoby ste pisali aj o Ninke. ono vsetky deti su v urcitom veku taketo. skusaju, kam az mozu, ale ked sa im da najavo, ze toto este ano, toto uz nie, oni pochopia. len niektore skor, ine neskor. Ninka najnovsie svoju zlost riesi uhryznutim toho, kto je v dosahu, tak uz sme dohryzeni vsetci 😒

adriana111
24. sep 2007

wladka, aj som ti zabudla pochvalit novu fotku, supeeeeeer 😉

mimi109
24. sep 2007

wladi ten uskrn bol k tomu co si napisala ze koli cadcanke si ostala a ze som sla skor drichmat ako ty 😉

liska som sa zasmiala s tohotvojho prispevku tak srandovne to vyznelo 😅 😀 😀

mimi109
24. sep 2007

ozaj wladi k tej susede to sa neda nepocut ona zavija jak sirena od sanitky 😝 a maju izbu hned vedla nasej takze to pocujem aj ked nechcem 🙄

liska
24. sep 2007

mimiiiii, aj ja chcem taku hviezdickovu fotku, ako mas v abume, ako si to?
jedna moja kamoska je takato hucna ri sexe, ae ona byva v KE, tak to nebude ona, je to inak dost hrozne byt takymto neriamym ucastnikom a este ked to robia kazdy den 🙄

adriana111
24. sep 2007

mimi109, to mi pripomina moje casy na VS, na intraku som mala tiez taku susedu a ked som sa v noci ucila, tak to teda bola "bomba", to sa nedalo na nic ine sustredit, kym nestichla 😖 ale aspon sme mali srandu 🙂 jasne, nikto od nikoho nechce, aby bol pri tom uplne ticho, ale treba brat ohlad na susedov 😒

hanculka
24. sep 2007

prosím Vás, keď Vám očkovali prvykrát babetka do ramena, mali to červené a v tom bielu bodku? moj to má? je to dobre, alebo mám isť do lekára? vďaka

adriana111
24. sep 2007

hanculka, aj my sme to tak mali, akoby tam mala bodku hnisu, ale doktorka to videla a povedala, ze to je v poriadku

mimi109
24. sep 2007

liska klikni na tu moju trblietavu fotkku tam sa ti otvori ta stranka kliknes na UPLOAD PICTURE das si fotku ktoru chces a klikni na to upload a start vyberes si trblietka kliknes na to generate gliter a ti nahodi link ten prvy skopirujes si to do fotoalbumu skopiruj do popisu a je to hotove 😉

mimi109
24. sep 2007

hanculka mne to mala Marianka len cervene asi sa malemu tam dal hnis ked ho kupes tak mu to skus nemocit 😉 pokial to nejak nemokva alebo ten hnis nevyteka tak to asi nevadi

wladka
24. sep 2007

nali, a cislo?? 😉

liska, 😀 ..tie nefunkcne pismenka 🙂

adi, zeee 🙄 ..ja som dokonca mala s jednou spojenu postel, a ona si tam s jednym.. vyrusila som ich, a ukazala ze mozu ist smerom von.. 😀 den pred skuskou z dejin.. 😠

adriana111
24. sep 2007

wladi, "zlate" VS casy 😀

liska
24. sep 2007

mimi, vdaka, srdiecko moje 🙂 zajtra vyskusam, dnes uz nemam energiu, idem do hajan, moj syn ma uz 4 dni tak otrasne ouchnute dasienko,ani sa mu necudujem, ze je neokojny ☹

mimi109
24. sep 2007

este liska ak chces si tam aj text mozes napisat aj farbuu a typ pisma zmenit to uz tam uvidis 😉

adriana111
24. sep 2007

idem do hajan, rano vstavam zase o siestej 😖 ale to mam tak akurat, aby som Natalke nachystala desiatu a ranajky, zobudila ju, medzitym sa zobudi Ninka, napapat sa, obliect, umyt a smer skola. kym je pekne, chodim s Natalkou do skoly ja, inak ju vozi ocino k babke (byva blizo pri skole) a ta ju do skoly potom odvedie. co by som dala za to, nemusiet sa rano nahanat a vylihovat cele doobedie ☹ ale povinnosti nepustia, aspon nevyjdem z cviku, kym pojdem naspat do prace 😉
tak dobru noc vsetkym 🙂